Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu, nespíííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandůůů,bud tu chvilinku s náma :-( ;-( ;-) co budeš pak dělat v noci,když přes den spíš? :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno myslím si Sorbí, že chrápe i v noci :-D holky, kouiáte na Ošklivku Katku? Já teda ne, viděla sem poslední díl a oni už sou snad jen 2 do konce - a bude tam proměna, taxe budu asi dívat :-D
Odpovědět
kaucul: Na ošklivku nekoukáme, viděla jsem celou tu kolumbijskou nebo jaká to byla tenkrát... ta se mi líbila víc...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jasný, je to czech made :-D Kolumbijskou sem taky viděla, ale tam se mi nelíbil ten chlap, tady je hezčejší :-p
Odpovědět
kaučul: Na hezkýho chlapa se můžeš dívat doma :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tj, ale víš jak ;-) :-D :-p
Odpovědět
Ještě se pokochej, než vlezeš do chomoutu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Já na to nekoukám,koukala jsem taky na tu Kolumbijskou ;-) tam jsem toho chlapa "žrala"zase já :-D :-D Kuratkol:Už jsi sehnala autí se kterým budete jezdit po NY? =-) x-)
Odpovědět
sorbon: Ještě ne.... jsem to vzdala zatím.... blbě to mají a těch webovkách
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na ošklivku jsem koukala od začátku jééé to bylo hezký :-N :-N :-N ale ta kolumbijská se mi taky líbila o moc víc :-D
Odpovědět
Článek se načítá
sandu ty nespíš ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nene ted budu čumákovat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jak to ? jsi dostatečně vyspaná ?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to jsem:-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holký :-) Sandulka to má teĎkonc otočený, že? :-D
Odpovědět
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko:-)
Odpovědět
Těhulka nechodí do práce ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sanďulíno nazdááár :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem v práci:-) kauculínku ahooooojjjjjjj :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makám jako barevná :-D :-D :-D :-D holky já mám hlad co máte k jídlu?
Odpovědět
Profilova fotka
špagetkýýýýýý x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já měla taky špagetkýýýýýýýýý :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočenkyyyyyyyyyyy!!! A já měla na obídek krkovičku mňam mňam. Ale už bych zase jedla! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jestli sandulka nespí i v práci za počítačem, co??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já bych nejradši jela v létě někam do ciziny na 2 měsíce... Třeba i pracovat. Hmmm. Takové Španělsko.. slunce, moře... ach booože.... Vůbec se mi nechce být v ČR. Teda ale musel by k tomu svolit i miláček. Musím ho zpracovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJ DUDU :-D :-D :-D JO TAK DO ŠPANĚLSKA BYCH JELA IHNED :-D :-D :-D :-D TEPLÍČKO ,SLUNÍČKO,MOŘE JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ :-D :-D jINAK NESPÍM:-)ALE ZÁPASÍM TU S ÚNAVOU :-D :-D :-D DUDU KDY MÁŠ TU SVATBIČKU?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny :-N Jéééééééééé Sandulko ty nespíš? :-D :-D :-D Holky tak jsem počítala,kolik bedeme potřebovat svatebních koláčků a držte se =-) 15kg,to je co??? ]-( :-Dto kdybych to pekla doma,tak to peču ještě na štědrý den :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?