Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
¨Tak at tě se...u já chci malinkýho kauculínka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jó, to bude mít hezký oči po Jirkovi, ale jinak to bude muset bejt celý po mě, jinak to umlátím :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to je dobrýýýý :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ty jsi ještě v práci?Tady v Praze dneska chumelilo jako blázen doufám že v červnu nebude :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne, už sem doma a teĎ tady nehorázně prští (mno, tváří se to, jako sněžení) :-D
Odpovědět
kaučul: Ty mě dneska fakt bavíš :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Tak co holky? Nevím co do vlasů. Když budu mít tenhle účes??
Odpovědět
Profilova fotka
Achooj holky :-N Kauculko:Ten účes je dobře ujetý :-D :-D :-D :-D ale jinak není špatný :-p :-D :-D Koukala jsem,že jste tu psali o snažilkování =-) Když jsem to tak četla,tak jsem si uvědomila že ještě asi nejsem tak do mimi zblázněná,páč žádné plodné dny,neplodné dny,ovulace,neovulace,měření teploty atd. vůbec zatim neřešim 8-( :-D Řikala jsem že se s přítelem "snažíme" 2 roky,ale mi se nesnažíme 8-( prostě to necháváme volně plynout a bud se zadaří nebo nee :-. Když se nazadaří,tak to přenecháme doktorům ;-) přece jenom,už nejsem nejmladší ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí - účes vybranej mám, ale nevím, zda korunku, čelenku + co nakombinovat?? :-)
Odpovědět
sorbon: To je správný přístup, který k tomu snažení máš. Je to tak mnohem lepší. Fakt jsem si to plánované snažení tak nepředstavovala, jak to teď je. Příští měsíc nebudu měřit ovu ani testovat. Je to na zblbnutí. Nemůžu večer ani usnout, jak na to myslím, až budu testovat. Myslím na každé píchnutí v břiše a v prsou. Prostě šílenství mi to tak trochu příjde. kaučul: Ten účes s korunkou je hezký. Myslím, že s tou korunkou je to super. Nemám moc představivost, takže nevím, co by vypadalo líp. Jestli čelenka nebo korunka.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych kaucul do těch vlásku viděla jeden bílej květ:-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Jéééé to je zase trapas =-) =-) :-D :-D já myslela,že vybíráš účes :-N ;-) Já si myslim že korunka by byla lepší než čelenka,páč více vynikne ;-) a obzvlášt v hustých vlasech (což se o mě říct nedá) :-( :-p :-D a souhlasim se Sandulkou,že bílej květ by neměl chybu ;-) Ale to chce asi vyzkoušet,těžko se takhle radí :-) x-) Dnes jsem se byla podívat v cukrárně a na pátek mám objednané koláčky (na ochutnání) chtějí za kilo koláčků 230,-myslim že na Prahu to není moc =-) :-. a minizákusky mají za 7,-neni to moooc =-) za takovou jednohubku :-D Jinak dorty mají taky za celkem přijatelný ceny,když jsem hledala na netu,tak jsem všude viděla dorty za 4000,-a víc ]-( paní mi řikala,že si mám donést obrázek a udělají mi ho podle toho :-N
Odpovědět
sorbon: A kolik zkoušek koláčků budete mít před svatbou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kuratkol:Nooooo to se ještě uvidí :-D :-D :-D Já chci hlavně zjistit jak dlouho vydrží čerstvé a kolik se mi jich vejde do výslužkových krabiček =-)jsem z toho jelen :-p :-D
Odpovědět
sorbon: To aby sis toho cukroví objednala hodně, abys vůbec zjistila, jak dloho vydrží čerstvé :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Ono to dlouho nevydrží,páč to dřív sežerem :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, já vůbec nestíhám... Dnes jsme šli po práci s přítelem do obch. centra, vzal si s sebou oblek a zkoušel si vestičku s regatkou. Moc mu to slušelo! :) Ale stálo to 2tisíce, parchanti. No tak se porozhlídnu, jestli to neseženu třeba přes e-bay nebo bazárek - vím, že v bazárku nějaké jsou, akorát strefit správně tu velikost, člověk zas kupuje zajíce v pytli... No a pak jsme šli do mexické restaurace na večeři, mňamky mňamky a pak dojel švagr a chvíli byl u nás na návštěvě... no a teď jsem se teprve dostala k PC. Achju....
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculi, já být tebou si učešu něco podobného a vlítnu do nějakého svatebního salonu případně prodejny s bižu a vyzkouším, co by se do účesu tvarově hodilo. A pak to můžeš objednat přes net...Bílá kyti by byla nádherná, to jo, mně se líbí třeba bílá orchidej - jak zpívá Eva a Vašek :-D :-D :-D , ale myslím, že by to bylo zas přeplácané, mít korunku a ještě živý květ. Spíš jedno nebo druhé....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holký :-) Tak to ste mě teda moc neporadily :-D Zkusím písnout kadeřnici, jakej na to má názor :-)
Odpovědět
kaučul. Každý to má prostě jinak.... kažému se líbí něco jiného.... Mně se třeba líbí korunka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kura: jasný, je mi to úplně jasný - co hlava, to jiný názor :-) Moc sem se ale nesetkala s kladnýma reakcema na tu korunku :-( a mě se začíná čímdál tím víc líbit :-D A jak je? Tady svítí sluníčko. Chvílema doupravuju svatební noviny, ale vůbec mě to nebaví :-p
Odpovědět
Tak hlavní je, že se to líbí tobě. Navíc ti bude slušet, když jsi mladá. Kdy jindy si ji vzít, když né teď ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky korunku, ze začátku jsem si připada nepatřičně, že se sebe jako dělám princeznu, ale co, proč ne, jednou v životě mám právo jít za princeznu. A živý květ ve vlasech může být super, ale taky ti může uvadnout... A navíc, jsi-li menší než přítel, tak korunka ti dodá pár cm navíc, a hezky ti protáhne siluetu oblečeje. A rozzáří tě a bude hezká na fotkách. Ten květ vynikne jen zezadu (budeš-li ho mít připevněný vzadu v účesu). Když ho dáš na bok, může vypadat blbě. Když ti odpadne, budeš ho znovu složitě do účesu "strkat". Korunku jen znovu nasadíš a je to. Když ti bude nepohodlná nebo překážet, odpoledne ji sundáš. Takže já hlasuju pro korunku! :) Navíc jsem si nějaké zkoušela před přítelem na svatebním veletrhu a moc se mu líbily :-) Tak tady máš opět román pro ženy od Dudu:))
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol, Dudu máte pravdu, asi ze sebe jednou udělám pořádnou princeznu :-D ;-)
Odpovědět
kaucul: No vidíš.... A kdybys náhodou pak změnila názor, můžeš si do zásoby pořídit i čelenku. A při česání před obřadem si prostě vybereš....
Odpovědět
Profilova fotka
Sem právě myslela, že pořídím oboje a zkusím oboje na zkoušce a pak se rozhodnu. NEbo se mi taky líbil takový květ do vlasů .. mnt ho najdu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... to ale vynikne víc na tmavých lvasech :-) Ale líbí x-) Ta poslední..
Odpovědět
Profilova fotka
Halóóó :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haloooooo kauculko, překrásné sponečky do vlasů, mně se to taky děsně moc líbí a uvažovala jsem nad tím, ale myslím, že to vynikne vážně jen na fotkách zezadu. A jak často budeš fotografovi pózovat zezadu?? Korunka je vidět ze všech stran ;-) Tyto hřebínky jsou zase takové decentnější, řekla bych výjimečnější, ale teoreticky si je můžeš dát i na ples. Korunku ne, tu buď teď nebo nikdy!!! :-D
Odpovědět
Jsem zpět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda :-) hledám korunky, pár hezkých sem našla, ale nic "bombastickýho" zatím ne.e :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?