Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
kaučul: Tak už to dokresli, ať to do svatby stihneš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko, pořád hledáš perličkovou čelenku nebo korunku? A co tahle? http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate... kauculi, sandulka má pravdu - čas kvapí, tužku do ruky a honem na oznamko!! ;-)
Odpovědět
dudunko: Já nehledala, to hledal někdo jiný.... ale už nevím kdo
Odpovědět
Profilova fotka
jéé promiň kuřátko, hledala ji Sorbonka, jsem to ale popleta:))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dudu holky kauculko kde jste kuratkol :-D :-D :-D Dudu to s tebou souhlasím to je totální pipka taky tu reklamu nemůžu vystát :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já flámuju:-)Dneska jsem koupila krásnou svatební kabelku pro maminku :-N a taky botičky a punčošky, Asi chrníte holky co?no možná když tu vydržím tak tři hodinky tak tu pokecám s kauculkou :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu, no kde jsííí? :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kurako :-) Tak jak je při pondělku?
Odpovědět
kuaculko: ahojky, tak zatím v pohodě, v práci ještě nikdo není, jen já. Většina chodí na 9. Na 9 hodinu mám zase anglinu :-( Doufám, že to dnes rychle uteče. Jak to jde tobě?
Odpovědět
Profilova fotka
No, snažila sem s epo ránu dát trošku dokupy věci okolo svatby. Ale nějak se v tom motám a nemůžu se hnout z místa. Dneska si jdem prohlídnout chatu, kde bude hostina - naměřit, okouknout, abych věděla, jak velký jsou stoly a místa kolik tam je atd :-)
Odpovědět
Já pořád čekám na šatičky, jsem torchu nervózní z toho, jestli mi vůbec budou a tak :-) My bysme měli objednat hotel na svatební cestu... už se to blíží...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To si asi ještě chvilinku počkáš, ne? Ale taky se těším -na fotečky, až ti přijdou ;-)
Odpovědět
Očekávám, že tak začátkem května příjdou nejpozději tj. 2 měsíce od objednání.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kauculko já na tebe čekala až sem usnula :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ty jo to dodávaj ty šatičky takhle rychle?do dvou měsíců?jsem si myslela že to trvá déle
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu - dokonce měli i rekord mylsím, že je měli do měsíce, ale to bych kecala :-D Dneska sem robila excelovou tabulku, abych měla přehled - no, je tam sloupeček, kdo dostane oznámení, pozvánku na hostinu, pozvánku na grilovačku, metáčky, výslušku, SN atd.. Sem myslela, že to bude přehledné, ale psíš se v tom ztrácím :-D Každopádně oznámeních budu muset mít tak cca 100ks.. :-( :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ty vago kauculko ty teda jedeš!!!! :-D :-D :-D Dala jsem do albíka nový fotky a taky oznámko jen to oznámko je tam bez té mašličky..tak mrkni no já jsem zas tvořila zas nákres svatebního stolu kdo jak bude sedět chtějí to v restauraci :-D Jsme pilný jak včeličy vid?
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: mno, já bych ani tak pilná nebyla, ale přijde mi poslední dobou, že mám plno věcí rozdělaných a nemůžu se hnout z místa. Ta tabulka je super v tom, že tam mám počet rozepsanej, komu co a nemusím to počítat růčo fůčo na papír :-D Ale dřina to je.. Jj, na oznámka sem koukala, kvááásný x-) Dneksa jedem na tu chatu se mrknout - poměřím stoly atd.. Se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to je super se těšíš vid?No je to dobrej nápad to psát tak jak píšeš já si to zapisuju do diaře a zatím teda!!!v tom mám přehled :-D :-D :-D Dneska jedem konečně se podívat na prstýnky ;-) Taky se mooooc těším:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já už sem to měla sice v diáři, ale tady to mám komplet všechno pro všechny :-D Jo? Ty jo, my máme prstýnky už doma a už skoro pěkně ošoupaný, jaxi je pořád zkoušíme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to ti věřím já až je budem mít doma tak je budu snad i olýzovat :-D :-D :-D :-D :-D :-D ty budou vocucaný a ošoupaný :-D :-D :-D :-D :-D no už se na ně těším jen nevím jestli na ně mám nechat udělat datum a jména.klasiku a nebo jen jména :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jak chceš Sandu. Já sem na ně původně chtěla přezdívky - jak si říkáme, ale nakonec to je klasika - jméno a datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já si to promyslím ještě:-)je fakt že datum jistí to že nezaomene na výročí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: já bych zas tak moc neřešila - stejně je nebudete sundávat, tak je jedno, co tam budete mít ;-) Je to jen symbolika pro Vás dva.. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt kauculkoasi dám obojí datum i jméno:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky u vás tak leje? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ne ale asi bude:-(musela jsem rozsvítit je tu tma jak v pr...... :-D :-D Hele kauculko já se bojím aby nám na svatbu nepršelo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Víš čeho sem se Sandu vždycky bála?? 1) aby nepršelo 2) aby se mi neudělal jebák někde na obličeji 3) to už si nepamatuju :-D No, když bude pršet, bude pršet štěstí - nějak by se to muselo přežít ;-) Přeci si tím nenecháme zkazit ten krásný den!! No a ten jebák - snad urobí kosmetička :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Achooojky kočky :-N Dudunko:Děkuji za odkaz na čelenku,ale já bych spíš chtěla korunku :-( ale když zase něco objevíš,tak dej vědět,ju? :-N a děkujiiii x-) Kauculko:100ks oznámení??? =-) =-) =-) to je pro celou Kutnou Horu,nééé =-) :-p :-D :-D Holky v den svatby bude krásně,věřte mi,cejtim to v kostech :-p :-D :-D :-Da podle stoletého kalendáře,či jak se to nazývá,bude krásně :-D
Odpovědět
:-) :-) :-) Ahojky :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?