Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ty jsi na stánce 100 Sandulko!!!!! No vidíš, třeba tě za nějaký ten pátek čeká další příjemné překvápko!!! :-) (svatbu nemyslím, ta bude 100% příjemná, ale třeba už bude bez alkoholu, hihi :-)
Odpovědět
sandu: Jak dlouho se snažíte ?
Odpovědět
Profilova fotka
No já se mám fajn, včera jsem ušila dvojbryndák, ať si neumatleme šatičky, až se budeme krmit. A taky jsem se snažila ušít 2 potahy na židle (na moji a miláčkovu), ale nevím nevím, nemám doma žádnou židli podobného tvaru tak to nemám jak vyzkoušet... Mocv se mi ty potahy nezdají, hahaha :-D Jdu vám nafotit a dát do albíčka ten bryndák a taky jdu poobědvat. a co nového u tebe, Sandulíčku??
Odpovědět
dudu: Na tvoje bryndáky se těším, šup do albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já rozlučku plánuju - hezky bowling, jídlo a pak disco - musí bejt, přeci to bude poslední pařba za svobodna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: 12 týdnů, joo?? Ej :-D
Odpovědět
Času dost :-D Stejně už všechno máte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zase tu,v posteli mě to nebavilo :-) My chceme taky dělat rozlučku x-) myslela jsem že bysme mohli udělat společnou a přítel s tim teda moc nesouhlasí,syčák jeden) :-p :-D Ale určitě to nebudem přehánět a zvát na ní zbytečně moc lidí =-) já si vezmu 2 kamarádky o kterých si myslim,že by ta rozlučka stála za to :-N ;-)
Odpovědět
sorbon: Můj přítel s tím taky nesouhlasil.... Už ji má za sebou, spojil ji s narozeninama.... Doufám, že nebude chtít ještě jednu v místě bydliště.
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: kéééž by, zdaleka všechno nemám.. Rozlučku chci samostatně - stejnak se potom nikdo pořádně nebaví - ohlíží se pořád na partnera ;-) Já plánuju tak 10 holek - ale s tím, že opravdu všechno nebudu platit - nejsou na to peníze!! Kuratkol: vsadím se, že bude mít ještě jednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moc tu nejsem, poklízím - maj přijet naši na návštěvu a ten můj vopičák samozřejmě odjel na fočus..
Odpovědět
kaučulko: Myslím, že je známe :-), taky si to myslím.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kauculko:Jj,to je pravda že na společné rozlučce by jsme se pořád na sebe ohlíželi 8-( :-N Holky mi furt říají,že mi objednají striptéra,ale z toho už jsem vyrostla :-D :-D :-D přemýšlela jsme o Travesti show,jednou už jsme na ní byli a pořádně jsme se tam vyřádily =-) :-N No ještě uvidíme,na to je ještě dost času ;-) Kuratkol:Já se taky vsadim,že tu rozlučku ještě udělá ;-) :-D :-D
Odpovědět
Holky, vidím, že ty chlapy máme všechny prokouklé co ? :-D aspoň víme, do čeho jdeme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D Kuratkol snažíme se rok:-(už jsem to tu psala:-)jinak dudu doufám že za pár týdnu se tu dozvím příjemnou zprávičku :-)že já nebo kuratkol čeká miminko :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
sandu: Já myslela, že dlouho se snaží jen sorbonek. Tak doufám, že se tady dozvíme více hezkých zpráviček :-D :-D :-D Tak holky, jak to budete vědět, hned nám to hezky napište jo . :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu:A co já :-( :-( :-( na mě si nějak zapoměla s tim miminkem ]-( :-D :-D
Odpovědět
sorbon: Já jsem tě zas doplnila, neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak maminy, bryndáček je v albu! :)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku já jsem zapoměla že ty vlastně taky :-) :-) :-) :-) :-) proooomíííínnn Tak holky nejprve bude malej sorbíček a pak na jednou malá Sandulka a malý kuřátko :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Dudu brindáček super!!!!!!to jsi dělala sama???? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, teď odjeli rodiče a já se ženu na to žehlení ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko cítím s tebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sanduli ano dělala, včera v noci... mám tu děsný bugr, všude zbytky látek, musím přestat chatovat a surfovat! :) Mimochodem holky, chápete některá tu reklmu na Coca colu light, jak tam jezdí ta blonďatá bůbka na kole? Mně to připadá těžce mimo mísu... Nebo to má být nějaká celebrita? Má hlas jak přiškrcená slepice... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sandu a nakonec to završí malej Dudulín nebo Dudulinda!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Tak že jsi to ty,tak já ti to prominu že jsi na mě zapoměla s mimi ;-) :-D :-D ještě že mě Kuratkol připoměla :-p :-D :-D Dudunko:Ten bryndáček je supééér :-N já budu doufat,že nám v restauraci půjčí nějaký ubrus =-) =-) x-) Kauculko:Tak si to žehlení užij,já už jsem si to dnes odpracovala :-p :-p :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D dudu ta bllondata blbka je celebrita je to zpěvačka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jo dudulinda holky jsou lepší:-) Sorbonko děkuju za odpuštění:-) :-D :-D Jinak dudu si šikulka fakt hezkýýýý to já bych nezvládla:-(
Odpovědět
dudu: Já bych to taky nezvládla, obdivuju tě, že se do toho jen tak pustíš :-) Já nemám ani šicí stroj...
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu - fááákt hezký ;-) A budeš na ně ještě něco robit? Třeba iniciály bo tak? :-) Žehlení je za mnou, jééé :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za pochvalu, už se celá červenám 8-) No iniciály, Kauculi, to mě nenapadlo. Šití je jednodušší než vyšívání, šité je hračka. Já jsem pořád mluvila o šicím stroji, až mi ho naši na vánoce nadělili a já šiju jak divá (ubrusy atd, vše v albíčku, líp uvidíte na svatebních fotkách). Akorát nevím, co s tím pak budu dělat. Nebudu mít to srdce to prodat, když jsem nad tím strávila tolik dnů ... Možná zkusím ty dekorace půjčovat tady přes bazárek?? :-N =-) Sandu, fakt, celebrita? No teda působí jak totální pipka! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu, tak to už je pak jedno, jestli to prodáš, nebo budeš půjčovat :-) Ale co s tím doma, že jo.. Každopádně ty sis s tou svatbou hezky vyhrála ;-) Stále se nutím do kreslení svýho obrázku na oznámení - mám 3 tečky.. ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?