Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Juchůůůů. Teď mi volala paní, že máme hotové prstýnky :-) Jedeme si pro ně v pátek. Jsem šíleně zvědavá, jak dopadly. Dělali jsme si vlastní návrh, tak snad to ve skutečnosti dopadlo tak jak chceme. Já mám takovou radost, že se musím podělit :-) Snad to nezakřiknu a neraduju se předčasně. |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jé já, když si vzpomenu, jak jsme vybírali prstýnky, tak to bylo něco. Nevěděla jsem kam mám koukat dřív, to bylo nejhorší, ale už je máme naštěstí taky doma a jsou taky moc krásný. Nebude to dlouho trvat a každá ho budeme mít na prstě. papa
Odpovědět
Profilova fotka
vítám nové nevěsty a všechny, i ty původní zdravím z Mělníka!! :-D kd23: gratuluji k prstýnkům, to je super!! Také jsem byla z těch našich nadšená :-) my už máme doma fotoknihy pro rodiče, jsou super!! Jsme z nich nadšení a přád si je prohlížíme dokola ;-) Hudba do MP3 nám některá také chybí vybrat, ale jinak máme živou kapelu, takže to bude halvní program, tak té hudby nebude v MP3 třeba chystat tolik :-) botky, to byl také oříšek... nakonec jsem ty mé objednala v USA a byl kllid. Vyšly na slušnou cenu a jsou dle mých představ :-)
Odpovědět
Ahoj! Tak i já mám radost, právě nám také volal pán a v sobotu si jedeme pro prstýnky :-) Jinak přeju všem hezký den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem: Seele: Tak to je paráda !!! Určitě jsi stejně nedočkavá jako já. :-) Jsem zvědavá, jak se povedly :-) Jinak všem přeji pěkný den. :-)
Odpovědět
kd23 máš pravdu, nedočkavá jsem, moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, velká gratulace!! ono když má člověk prstýnky již v ruce, tak je to všechno hmatatelnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem, to máte pravdu, že už je to na dosah ruky. Nejen my "ženský" jsme na ně zvědavý. Můj nastávající se na ně taky moc těšil. Byl totiž celý duben pracovně mimo republiku. Vyzvedávala jsem je na začátku dubna a musela jsem mu je vyfotit a foto poslat a když přijel, tak se mi hned druhý den ptal, kde je mám, že je chce vyzkoušet. Byl jak krásný roztomilý dítě, které se těsí na dárek. :-D papa ps: konečně teď odpoledne se u nás taky vylouplo sluníčko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Teda 45 dní. To uteče jako voda :-). adriene: Volala jsem na fotoknihy a budeme je mít do pátku. Myslím, že budeme prohlížet taky pořád dokola. :-) Nakonec jste lepili fotky do alba, nebo si to taky nechali vytisknout přímo do knihy? Dnes je opět spací počasí, tak doufám, že budu mít brzy padla. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, utíká to opravdu jako voda. Jakmile přijde jaro, tak to už pak strašně rychle běží. Ani se nenadějeme a už budeme vdané paničky :-D i když mi to ještě pořád nedochází, že chystám svoji svatbu :-) :-) :-) Na prstýnky jsme se také moc těšili a nemohli jsme se jich dočkat, pořád jsem na ně zírala :-N a nemohla se jich nabažit, teĎ se zase nemohu dočkat, až ho budu mít na prstíčku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my, když si vyzvedli prstýnky, tak jsme na ně také pořád koukali a dnes tomu není jinak a když je příležitost, tak občas nahlídneme do krabičky a koukáme, jestli nám furt jsou. A jsou! :-D kd23: nakonec jsme je nechali vytisknout jako fotoknihu, tam kde vy. Jsou perfektní!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Dnes jsem měla noční můru... Hrůza. Byli jsme si pro prstýnky a byly katastrofální... Takových snů víc a zruším svatbu :-D :-D :-D Jinak všem přeji pěkný, i když zatažený, den.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, u nás pěkně lije :-| Mně se občas taky zdají sny o svatbě, ale zatím nic hrozného. Dneska jsem definitivně domluvila hudbu na obřadu, protože nechci nikoho z radnice, řekla jsem kamarádům a budou nám tam hrát a zpívat a dnes mi řekli, že odehrají celý obřad, takže jsem velmi mile potěšená a spokojená. Další hotová věc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Přes oběd jsem se byla podívat v Deichmanu. Měli tam luxusní troje svatební botky, ale neměli mou velikost :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Nemám já ale smůlu??? :-/ A před chvíli volala moje kadeřnice, která je pozvaná i na svatbu, že má nového "přítele" a že ho zná i jedna moje kamarádka, která na svatbě bude taky a jestli by ho mohla vzít s sebou..... Podotýkám, že jsem údajného "prince" v životě neviděla a s kadeřnicí se stýkám pouze, když jdu na vlásky... Kamrádka, kterou známe obě jde na svatbu také bez partnera.... Úplně mě zaskočila. Vymluvila jsem se, že je to bez partnerů, i když samozřejmě tak po párech lidé budou, když známe oba dva.... No dnes je tedy den.... :-)
Odpovědět
Ahoj Kačko, naprosto tě chápu, na mě ze všech stran tlačí známí z okolí, proč nepozveme ještě tyhle a už i jeden kamarád se nás natvrdo zeptal, kdy má přijít, byli jsme s přítelem vyloženě zakosčeni, že jsme ani nevěděli, co máme říct, nakonec jsme mu řekli, že na oběd určitě ne a zbytek jsme ještě neřešili, že když tak na večer. Já fakt nevím, co dělat, prvně jsem si řekla, tak co pozveme je tam, ale teĎ se mi to rozleželo v hlavě a zase váhám. proč tam zvát někoho, s kým se ani pořádně neznám, nikdy nás nikdy nepozvali a ani jsme u nich v životě nebyli a ten zbytek? Kamarádka se urazila (no nevím,jestli se dá nazvat kamarádkou), že nejsou s přítelem (také náš tzv. kamaárd) pozváni na svatbu, přestala se se mnou bavit, hází na mě vražedné pohledy a vím, že o mně za mými zády nemluví zrovna hezky a já je mám pozvat na večer na svatbu? rozum mi jednoznačně říká ne, ale ... řekla jsem si, že si s ní asi promluvím a zeptám jsem ji, co jsme ji tak hrozného provedla, že se se mnou přestala bavit, dělá to totiž zbytečné dusno v partě a já pak ani nemám chuť mezi ně chodit. no opravdu se nedá všem zavděčit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No tak jestli se "kamarádka" urazila, že není pozvaná s přítelem, tak to neřeš a nech to tak. Já nezvu přítele kamarádek, protože je neznám a nestýkám se s nimi. Pokud máme společné známe, se kterými chodíme v páru, tak samozřejmě zveme pár. Ale proč zvát kamarádku s přítelem, kterého jsem v životě neviděla. Mám 6 kamarádek na svatbě, jejichž přítele neznám. Některé byly smutné, ale pochopili to. Pokud některá řekne, že bez přítele nejde, pochopím to a nebudu ji nutit ať jde bez něj. Buď chce, nebo nechce.
Odpovědět
Naprosto s tebou souhlasím, taky bych nezvala někoho, koho vůbec neznám. Kamaradčiného přítele známe, patří do naši party a to více než ona, jenže nemůžeme ho pozvat bez ní :-( už dlouho jsme byla rozhodnuta, že je vůbec nepozvu a to kvůli jejího chování, ale teď se to zase otevřelo, když jsme byli bombardování dotazy, jestli je budeme zvát nebo ne. Jsme v partě první, kteří se berou, tak asi někteří očekávali, že budou automaticky pozváni, jiní naopak byli velmi mile překvapeni, že jsme je pozvali, ale asi málo kdo si uvědomuje, kolik to všechno stojí a my dokonce nezveme část svých rodin, aby tam mohli být naši nejblížší přátelé. Ach jo, už aby to bylo za námi. A co rozlučku se svoboudou budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně jak píšeš, většina lidí si vůbec neuvědomuje kolik to stojí, a že dalších 5 lidí navíc je min. třeba 5 000,- U nás to teda máme cca 1 200,-/os. (Když to teda počítám i s obědem) Loučení se svobodou: Původně jsme chtěli dohromady u nás na chalupě, ale to je další akce, kdy musíš nakoupit jídlo a pití a na to už nemáme penízky. Nevím jak přítel, jestli něco udělá s klukama, ale já na to kašlu. Půlku kamarádek mám v Praze a půlku na chalupě. Bylo by těžké domluvit se se všema a pozvat je na jedno místo, tak myslím, že svatba bude ideální, i když to už loučení se svobodou nebude. Striptéra a další holčičí akce moc nemusím. :-D :-D :-D Tak mi to ani moc nevadí. :-) A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební dary: Holky, máte tady na beremese seznam svatebních darů? My jsme je udělali, vypadá to nádherně a z 27 darů už máme 10 rezervovaných. Většina lidí nás poslední 2 měsíce "bombardovala" jestli už máme nějaký seznam. Všem se to moc libí a moc to chválí. Až na přítelovu matku, která to opět (jako celou svatbu) nepobrala a jediné, co nám na to řekla, bylo: "Jsem jen zvědavá, jestli vám lidi koupí přesně to, co tam máte napsáno" Máme tam většinou totiž přesnou fotku, tip, rozměry, barvu i cenu a přesný odkaz na webové stránky, kde se to na netu dá koupit nejlevněji. Ona nám prostě nikdy nic nepochválí.... Jinak jsem chtěla říct, že moc doporučuji. :-) Je to super, že to tady je. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky jsem měla čest se "samozvanými". Hlavně, když jsme oznámili, že jsme se zasnoubili, to bylo najednou hostů, kteří už pomalu přemýšleli, co si vezmou na sebe. Dost mi to pilo krev, ale nereagovala jsem. Teď sem jim jen oznámila, kdy svatba bude, samozřejmě bez pozvání ke stolu a naštěstí na to nikdo nic neřekl, tak doufám, že se mi tam neobjeví na hostině nějaký nezvaný host. ;-) My máme na beremku taky seznam svatebních darů, internetovou adresu na tento seznam jsme vytiskli na druhou stranu pozvánky ke stolu a můžu Vám říct, že než jsme se vrátili z objížďky lidí, které chceme pozvat, tak už 4 věci byli zarezervované. Pro nás bylo hodně těžký tento seznam dát dohromady, protože už spolu bydlíme 5 let a máme kompletně nově zrekonstruováno a nakoupeno, takže skoro nic nepotřebujeme, co se týče nádobí a dalších takových věcí, samozřejmě penízky se vždycky hodí. :-D Zapíjení svobody už jsme měla minulý víkend, z důvodu, že byl prodloužený a měla jsem pozvány kamarádky i z Prahy tak, aby k nám nejeli jen na otočku. Měla jsem to krásně naplánováno na pátek, že posedíme v restauračce, pokecemá, ale co se nestalo. Celý pátek jsem problinkala, přítel musel moje kamarádky vyzvednout u vlaku a dokonce i vařil oběd. Já byla totiž ráda, že vůbec žiju. Odpoledne se mi naštěstí udělalo lépe, ale co se nestalo, půl hoďky před odchodem jsem zkolabovala, takže jsem vše rušila. Nakonec se opékalo na zahradě. Já tam ležela jak mrtvůlka. Naštěstí druhý den jsem se zmátořila, takže zapíjení svobody, samozřejmě pro mě nealko, dopadlo na výbornou. Sešlo se nás 8 a pařili jsme až do 4 do rána. Můžu Vám říct, že se vůbec divím, že jsem ten víkend přežila. :-D Měla jsem totiž jednodenní střevní chřipku, která u nás teď řádí. Pořád lepší si to vybrat teď, než to mít na svatbu, to bych nepřála nikomu. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Sakra, já jsem spisovatelka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tyto zkušennosti s lidmi, co se dokážou sami pozvat na svatbu... to známe také. Udělala jsems tím rychlý konec a byl klid. Už takhle máme na hostině skoro 50 lidí a cena by stoupala výš a výš, to přece nejde... :-( Ale je neuvěřitelné, jak to Ti lidé umí, se pozvat. Já bych tu drzost neměla. Loučení se svobodou já dělat zřejmě ve velké nebudu. Maximálně zajdu s mou svědkyní někam večer... a sfoukneme to ve dvou. Přítelovi budou dělat rozlučku asi kamarádi, popijí pivku u grilování a pokecají. :-D Co se týče svatebních darů, tak tady na beremku seznam nemáme, ale většinou ho zasíláme přímo mailem. Hodně chtějí svatebčané dávat paníze, což nám nevadí. Každá koruna se hodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, penízky místo darů jsou někdy lepší než přímo nějaké věci. Je to blbý, ale stejnak se vždycky najde někdo, kdo dát, co si člověk výslovně nepřeje a dokonce to má napsaný i v seznamu. Můj brácha, když se ženil,měl taky seznam svatebních darů. Samozřejmě ve finále se mu sešli 3 sady skleniček na víno, 4 sady štamprdlí, 2 sady hrnců atd. :-( Mám z toho trochu obavy, aby se to nestalo i nám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky všem Vám přeju hezký víkend, snad budu hezké počasí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, také všem přeji krásný víkend. Slyšela jsem, že od zítřka má být hezky, tak to snad vyjde. Večer jedeme pro prstýnky, tak jsem zvědavá. :-) Celý víkend budeme vybírat tu hudbu. Na zámku nepřehrávají mp3 a některá vypalovaná CD jim ta věž nebere, tak se bojím, že nakonec skončíme u varhaníka :-( Uvidíme. Půjdeme to tam vyzkoušet, jestli to hraje, tak se modlím. Papa
Odpovědět
Ahojky, my jsme nedělali seznam svatebních darů a všem jsme rovnou řekli, že pokud nám chtějí něco podarovat, tak bychom bli rádi za finanční příspěvek. Byt už máme vybavený a tak nechci vymýšlet nějaké hlouposti, raději si nasbírám větší obnos peněz a pak si koupíme něco pořádného a všichni to pochopili, nikdo s tím neměl problém, u nás v rodině to je i zvykem, že dáváme spíše peníze, než zybtečké dárky, které pak jsou na nic. KAčko, tobě držím palečky, ať se ti prstýnky líbí a hlavně, ať jsou v pořádku vyrobné a pak ti přeji pevné nervy při výběru hudby. Všem přeji hezký a pohodově strávený víkend 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
terisek2509: Moc díky. Snad to vše dopadně dobře. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já na netu četla, že má být hezky až příští víkend, ale Vám co jedete na víkend přeji, ať slunko vykoukne i o víkendu. Já budu celý v práci, jelikož sloužím až do pondělí, takže počasí jde mimo mě ;-) :-N kd23: držím palečky, ať prstýnky dopadnou dle Tvých představ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: Díky moc. A co děláš za prácičku, že děláš i o víkendu? Já jsem ráda, že je pátek, ještě víkend pracovat. Ne-e. :-) Jinak ti přeji, ať ti ten pracovní víkend rychle uteče. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem měla co dočítat tedy :-D Já rozlučku neplánuji a přítel už vůbec ne, prý se už po ní chlapi ptali, ale nechce opili by ho do němoty a to nechce. Seznam darů nemáme, bydlíme spolu 6 let a každému říkáme že chceme penízky na líbánky. Ale někteří trvají na daru, ale jsou to zatím užitečné věci o kterých víme. Včera jsem byla znovu zkoušet mé šatičky, po zkrácení. Se mi je nějak nechtělo už sundavat :-p a mám dilema jaké ozdoby do mého účesu, já vůbec nevím :-S a závoj vypadá lépe zvrchu než pod drdolem, ale zase by byl celý zakrytý, tak nevím. Tady bylo kromě dneška celý týden krásně, tak snad se i víkend vyplní a všem ho přeji vydařený
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?