Datum svatby 9.6.2012. Máte někdo stejný?

Najde se někdo? :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Ano najde:-) kde budes mit obrad?
Odpovědět
@lenicka_b_ Na Jemništi, a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ve Slavkove u Brna.
Odpovědět
Profilova fotka
Jáá :-)
Odpovědět
Taky se přidávám...Oslavany :-P
Odpovědět
Také jsme toto datum zvolili. :-)
Odpovědět
Taky holky...... :-) Jinak pro okolí Brna, máte už vybraný šatky??? A kde?? :-) já ještě ne....
Odpovědět
Profilova fotka
já se také přidávám!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,také jsme si vybrali 9.6..a myslím,že jsme dobře udělali ;-) ..obřad máme na zámku v Ploskovicích a hostinu u nás na statku :-) ..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky máme 9.6.2012...máme výročí 10,5 roku ten den :-)
Odpovědět
Ahoj :-) Taky se přidávám a stejně jako belina46 nás čeká Ano 9.6. v Ploskovicích.
Odpovědět
Profilova fotka
jááááá. Ten den mám zrovna narozeniny a přítel naznal, že taková příležitost, aby to připadlo na pátek či sobotu už dlouho nebude, tak jsme se rozhodli do toho praštit. Obřad bude v Kuřimi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@dice U paní v Hradčanech u Tišnova. Má vcelku velký výběr, poradí a hlavně je levná
Odpovědět
Také se přidávám, to spolu budeme 10 let + 3 dny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidám...Vyškov. A budem spolu 13,5 roku...takže svatba už je jen takové posvěcení :-D . Jak jste daleko s přípravama? My už máme doma prstýnky, zamluvený šaty pro mě i ženicha, zajištěný místo na svatbu, samozřejmě matriku. Mám domluvenou kadeřnici i kosmetičku, vytištěný oznámení.
Odpovědět
jééé, já se taky přidávám :-))) už jenom 64 dní!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky 9.6. :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! tak pokud nenastanou větší komplikace, tak máme také svatební datum 9.6.:-) .. nu, bude to docela zajímavý experiment, jestli jde "dobra party" zařídit za cca 5 týdnů:-).. zatim máme místo ..
Odpovědět
my máme místo potvrzené na 100% teprve od minulého pátku...a svatbu máme taky za 14 dní :-D Jindřichovice pod Smrkem...
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky, já taky.... Beskydy :-) @nikajen nebooj bude to skvělá party ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jeste nemam boty (coz na vel.42 neni zas tak lehke), oblek, 1 prsten, a vizazistku.... a svatebni program..... ale az na kapelu (ty preferovane uz byly rozebrané) to i vcelku docela jde.... @pecana dekuju.-) ..vsak je to hlavne o lidech, ze?...co jeste chybi tobe??
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám chybí ještě napevno domluvit fotograf, dodělat výzdobu na auta, zamluvit kytku, malýmu boty....a ještě jídlo na raut....už se to nějak moc blíží...
Odpovědět
V Kroměříži bude taky pařba :o)
Odpovědět
Také máme náš velký den.... Za týden odlétáme na Mauricius a v sobotu se vezmeme na místní pláži.... Už se moc těšíme!! :-)
Odpovědět
Já se taky hlásím do 9.6.2012. už to máme za pár, snad nám vyjde počasí. :-)
Odpovědět
Holky, co říkáte na to počasí? My máme obřad venku a já jem z toho dnes úplně na infarkt. A do toho mám ještě zánět spojivek ...
Odpovědět
fyzi: Ona se ta předpověď mění každý den. Snad nakonec bude pěkně. Tchánovci nám organizují večerní párty a "deštivá varianta" je, že nesmí pršet... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,ahoj,my máme taky 9/6, Jablonec nad Nisou:) Já přemýšlím,jestli si mám zítra radši zamluvit bolerko přes šaty,ale třeba to počasí nebude tak hrozné,co myslíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám ústřel krční páteře...furt to nechce povolit a tak se místo zařizování kurýruju v posteli abych si na svatbě aspoň zatancovala. No a zjistila jsem že se nic nezblázní...chtěla jsem vyřídit ještě tolik věcí ale když nemůžu chodit tak je prostě musím nechat být. Jen to počasí mě teda štve...napřed hlásá tropy a nakonec bude pršet. Máme mít odpolední raut venku.....a já ještě s tím krkem nesmím prochladnout. A ani fotit by se venku v dešti nemohlo....ach jooooo :-(
Odpovědět
My se taky bereme v sobotu... S tím focením bch si hlavu moc nelámala, nejlepší světlo na focení je po dešti :-) Ale pořád hodně doufám, že pršet nebude, my to máme na zánku Loučeň... Tak nám všem přeju ať to vyjde parádně! Mějte se krásně.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?