Datum svatby 2.6.2012

Tak za 100 dnů :-) Kdo ještě a co už máte
Odpovědět
Jé, konečně to někdo založil! Máme místo obřadu a hostiny. Šaty se šijí. Přístí týden musím sehnat botky :-) Už by bylo dobré zajít na prstýnky a pokukovat po oznámení :-) Ve výběru kytice mám pořád velkou schízu :-(
Odpovědět
Taky máme zajištěné místo obřadu a místo hostiny. Oznámení máme vybráno. Příští tyden ho budeme objednávat. Hotové mám vývazky. Pár dekorací na stůl. Zamluvená fotografka, cukroví a dort. Jinak nic. Ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to jsem ráda že v tom nejsem sama :D já mám: zajištěné místo, hostinu, dnes mi přišly oznamka, chlap má oblek,já boty a šaty vybrané, bižuterii mám, šaty pro družičky, fotografku, kadeřnici,kosmetičku,taky mám vývazky,polštářek na prstýnky,košíčky pro družičky a ozdoby do vlasů výzdobu na auta a spoustu dekorací a jmenovky na stůl a koupená minivína-zítra budu dělat etikety..tak koukám že toho mám docela dost a to jsemse bála že namám nic:D a jak se cítíte? už to na vás doléhá?jo a taky mámpodvazek, konfety, organzové sáčky a svatební bublifuky a balónky a vymyšlenou vtipnou tombolu :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty, hlásím se k vám :) dnes už jen 78 dní ... mě zbívá už jen...otrávit tchýni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahój, taky se hlásím. Už finišujete? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@peetruszka @inka177 @lenkaskrapko @moonie holky,tak uz jen 35dni...leti to jak blazen,co?trosku nestihame,co vy? A uz jste nervozni?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj taky se přidávám :-) ještě máme dost věci na práci ale doufám že bude vše v pořádku že vše na čas stihneme :-)
Odpovědět
Včera jsem byla u vizážistky a hrůza. Byla jsem jak porcelánová. Na focení asi by to bylo dobrý, ale já jsem se v tom vůbec necítila.
Odpovědět
Profilova fotka
Toho se taky bojím,že se v tom nebudu cítit. Včera jsem začala dělat vyvazky tak se to pohlo kousek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, nabízím poslední volný termín v tomhle měsíci :-) Váš dj na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já byla v pátek taky na zkoušce vlasů a líčení a jsem spokojená :-) Už nám toho moc nezbývá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlásím :-) už jen pár detajlů a je hotovo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No príma že je nás tolik my jsme včera byli na nákupu a konečně jsme oba s ženichem oblečeni.
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen - nás čeká oblek v úterý, naštěstí mají v Bandi otevřeno, tak využijeme volného dne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina Tak to hodně pevné nervy. Snoubenec se ted šprajcnul a nechce se mi ukázat ve všem dohormady ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Mi máme už tohle hotovo mě chybí jen spodní prádlo a napsat jmenovky na stůl kvůli zasedacímu pořádku a nějaké ty cukrovinky :-) Jinak mám asi fakt všechno :-)
Odpovědět
My už máme taky tohle všechno hotovo, jen mě trápí hudba k ořadu, něco už jsem si našla, ale pořád si nejsem jistá písní k nástupu nevěsty, dejte mi, prosím, nějaké typy, jestli teda máte. Moc moc děkuju a všem nevěstám přeju, ať se nám ten den vydaří alespoň tak, jak si přejeme :))
Odpovědět
Profilova fotka
My si dáme asi klasiku-svatebni pochod. Ale taky me zajímají další tipy ;-) Hele holky, budete mít silonky?
Odpovědět
ahoj holky take se k Vám přidám ;-) no my tenhle termín zařizovali na tři krále a světe div se měli v tento den jen dva časové terminy(v 9:30hod a v 15hod).Prstynky ,oznamka ,komplet oblečení jsme ,kadeřnici s kosmetičkou a zkoužky k tomu mam dohodnuté terminy.Jen jediné a podstané je že nam na předchozi sobotu majitel restaurace kde budem mit hostinu odřekl ,takže budeme domlouvat s majitelem až tento víkend...No snad to klapne ;-) jen jediny co nemam urovnany v hlave je zda je dobré zařizovat floristku?
Odpovědět
Profilova fotka
@enyty a co dělá taková floristka? Normální kvetinarka ne? Bez květin to není vonco;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdo vás bude líčit - kamarádka nebo profesionálka..? Má mě malovat kámoška, ale nejsem si jistá, aby to bylo úplně vončo - abych nebyla moc nebo naopak málo namalovaná.. Díky za názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky máme svatbu 2.6. a mám skoro vše jen obléknout ženicha a na prstýnky čekám od ledna kdy jsem platila zálohu a do ted nic! ]-( Líčit mě bude asi žena od bratrance protože líčí herce a zpěváky tak má praxi. Původně jsem chtěla sama protože jsem vizážistka ale nakonec budu víc v klidu když se o mě někdo postará. ;-) A hudba já půjdu na pochod. Je to klasika.
Odpovědět
Profilova fotka
My dneska ženicha oblékli, byli jsme v Bandi Vamos a nakoupili jsme tam úplně všechno pro něj (jen kravatu už doma má). Cena nás mile překvapila :-) @vendullkaa - profesionálka, nemám žádnou kamarádku kosmetičku a "normální" kámošce bych se v tenhle den nesvěřila...
Odpovědět
Profilova fotka
evicka381 - já jdu na Pachelbel - Canon in D
Odpovědět
Pachelbel je nejkrásnější ;-)
Odpovědět
@zmrz_lina já takyyyy:) úplně jsem se do toho zamilovala:)
Odpovědět
@zmrz_lina moc děkuju :)
Odpovědět
@zmrz_lina taky jsme byli v Bandi a teď to každému doporučuji, skvělý přístup i cena. Přítel má všechno doma, vybral si i manžetové knoflíčky a to jsem u něho vůbec nečekala...
Odpovědět
Profilova fotka
Vzdycky jsem myslela ze Bandi je drahe. No dostat myho muže do obchodu je vždycky boj...pokud to neni elektro nebo tak něco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina jééé, děkuji za info. Stále jsem přemýšlela, na co půjdu, a to je opravdu moc krásné. Takže buď Pachelbel nebo Adiemus.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?