Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Já jsem z Havířova, momentálně nikde nepracuju... od 2.9. jsem totiž nezaměstnaná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj,určitě něco najdeš x-)
Odpovědět
no to doufám :-( taková šikovná holka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
x woman: :-D :-D
Odpovědět
a už víte, v čem pojedete v náš velký den?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ještě vůbec nevim,celkem nás bude asi 10 aut tak vyberem to nejhezčí a bude to :-D Přemýšleli jsme o půjčení nějakého auta,ale nevím,nevím jestli to neni zbytečná investice :-|
Odpovědět
No, rodiče toho mého mají autodopravu a miláček pořád chce, abychom jeli tahačem!!! :-N
Odpovědět
ahojky. aj my plánujeme na 27.06.2009, už máme tiež zajednaného fotografa kameru sálu.
Odpovědět
Tak jsem našla nějaký odpočítavač, do kterého jsem zadala i hodinu obřadu (11:30), tak odpočítává :-D Teď tam je 281 dní do našeho velkého dne 8-) . Doufám, že je to správně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste taky nevim cim pojedem, bracha se teda nenapadne vyjadril ze ma pro nas naky prekvapko, ale jelikoz se berem v ty vesnici kde bydlej moji rodice(tudiz tam budu i ja), tak asi nema cenu pujcovat auto za velky prachy. Jsme dobrovolni hasici, tak tu pad napad jesli by me nemelo privezt hasicske auto, ale nevim no... Jinak vitam nove prichozi
Odpovědět
no já bych radši jela osobákem, než v tahači ;-) a kdyby už měl vyhrát ten tahač, asi bych se chtěla odvézt sama :-D to by všichni čuměli :-D ale to bych si musela přinejmenším ještě rychle udělat řidičák C (=další peníze navíc)...
Odpovědět
No nic, prchám uklízet... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Juch, už máme skorozamluvenou restauraci 8-) ještě nám zbývá donést tam penízky za pronájem sálu (veškerý alkohol můžeme mít svůj) a je to. Kdyby to někoho zajímalo, tak chtějí 2000,-- a do sálu se vejde 150 lidí, takže paráda. My ale budeme mít přibližně 50 - 60 hostů. Tak se tam ani nebudeme mačkat :-)
Odpovědět
x woman:my sme mali mať najskôr tiež toľko hostí ale teraz sa počet nejako zvýšil asi nás bude do 80 a za sálu platíme okolo 1000,- a fotografa už máte ??
Odpovědět
fotograf snad bude známý mých rodičů... profesionál... ale naši o svatbě ještě nic neví, tak se nemůžu s něma domluvit, aby mi zamluvili jejich kamaráda :-(
Odpovědět
a prečo o tom nevedia?? alebo im to chcete spraviť ako prekvapenie??
Odpovědět
Ještě o tom nevědí, protože nejsme oficiálně zasnoubení :-N jsem zvědavá, kdy to teda bude... ]-(
Odpovědět
Tak, právě jsem spočítala, kolik z nás registrovaných na BRMS má svatbu s naším datem... je to 28. Tak nás tu je ještě docela malinko... Doufám, že se zbytek k nám přidá ;-)
Odpovědět
ani my nie sme ešte oficiálne zasnúbení, ale už sa na tom pracuje, chceli sme spraviť hostinu vonku, nejakú grilovačku alebo také niečo ale škoda je škaredé počasie, tak ale asi hostinu presunieme až cez vianoce, kedy budú aj všetci doma, pretože teraz by tu nebola ani segra tá je v anglicku.a má prísť až pred vianocami.
Odpovědět
hlásím... 280 ještě dost, co? :-(
Odpovědět
ale ved ono to ubehne ako voda a potom budeš chcieť až sa to vráti
Odpovědět
:-D určitě svatá pravda
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak jsem zas tady ;-) Teda nás je na Náš velký den jen 28? Snad se k nám ještě někdo přidá :-D laura:Moje řeč,ani se nenadějem a je tu červen,utíká to jako blázen x-)
Odpovědět
SOrbon:aj my sme chceli pôvodne 28 ale u nás sa svadby konajú v sobotu tak sme to dali na 27 a 27 sa narodil aj môj priatel a 2009 ja som sa zase narodila 9 a jún vtedy sme sa zoznámili takže je to skvelé
Odpovědět
Profilova fotka
laura:Tak to je super,pěkně vám to vyšlo ;-) My chtěli původně 26.6.2009 (myslela jsem že je to pátek) a my chceme taky svatbu v sobotu,takže to vyšlo na 27.6.09.A navíc mě se to bude dobře pamatovat,pač mám narozeniny 26.7. ;-) :-D
Odpovědět
no áno vyšlo nám to ale my sme si to uvedomili až neskôr. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,ted jsem zrovna koukala,že když jsem se zaregistrovala tady na BRMS tak my zbývalo do svatby 356 dní a ted už nám zbývá jen 279 dní.To je mazec,co :-D pěkně to letí.Vánoce jsou skoro za dveřma a pak ten kolotoč začne :-( bojim,bojim x-)
Odpovědět
Taky by některá z vás chtěla, ať už je to za náma? Já se moc nevyžívám v tom něco zařizovat... nemám cit pro to něco ladit (např. výzdoba na stůl, barevné sladění...). Asi to hodím na segru, která ráda dělá takové věci :-N Jen jí pošlu nějaké obrázky pro inspiraci, co se mi líbí a jak by to asi mělo vypadat a bude 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naprosto s tebou x women souhlasim,taky nemám ráda tolik zařizování,ale zařídit to někdo musí ;-) Tak to já se zase v tom zdobení vyžívám,ne že bych byla nějaký profík,ale baví mě to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky to me bavi to vymejsleni a tak, ale nebavi me neco obihat a zarizovat, nejlepsi by bylo dybych mohla vse udelat pres net :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?