Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kd23: nebudeš poslední vdaná, budu to já, my máme obřad ve 14 hodin :-( . Ba ne, my jsme to tak chtěli, abychom nemuselo brzo vstávat, petulinko moc ti to nezávidím, i když je mi jasný, že já určitě taky moc dobře spát nebudu. :-S axonka: na Kypru je nádherně, byla jsem tam před rokem na dovče a moc se mi tam líbilo. petuliko: Řecko i Turecko je taky moc pěkný, my byli na ostrově Kos, pokuď nemáš ráda moc turistů, tak ti tohle místo doporučuju, byl tam klid, v Turecku jsme pak byli na 1 den na výletě - Bodrum, a taky mi to moc nadchlo. My máme v plánu Island, láká nás ta krásná příroda. My jsme totiž oba dva zvyklí, hodně na dovolené cestovat,takže válení u moře moc nedáváme. :-D kd23: my budeme mít na svatbě 4 děti (10měsíců, 2,5 roku, a 9 a 10 let). Svědkyně má 2,5 ročního chlapečka a taky má strach, co vyvede. Já ji říkám, ať je v klidu, třeba to bude dobrá "kulturní vložka" a ještě se tomu zasmějem. Hlavně se nejvíc těším na focení s nima. Fotky s těmi nejmenšími jsou vždy nejroztomilejší. ;-) Kam máte vy v plánu svatební cestu? papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, mi budeme mít na svatbě 5 dětí od 2 do 13 let, a počítám s tím že ti nejmenší se určitě ozvou zvlášť v jejich odpočinkovou dobu. kd vy to máte brzy to budou dětičky ještě v dobré náladě a neospinkané. mi plánujeme svatebku u nás v čr, ale nějak je už moc obsazeno a když se nám něco líbí tak mají plno ]-( tak už 2 měsíce hledám a hledám.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tady před chvílí skončila pěkná hodinová bouřka, jentaktak jsem to s malou stihla domů z nákupu, ale ten vzdoušek teď.
Odpovědět
vrtule83: to u nás je pořád vedro, tak jsem si po cestě z oběda skočila koupit zmrzku, abych se zchladila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: nj, to až Ty začneš, já už bych to měla mít zdárně za sebou :-D už teď se klepu nervozitou ;-) do solárka se nechystám, za tři dny totiž odlétám na týden do Turecka, tak se míním opálit tam :-) děti bychom měli mít na svatbě tři (4, 10 a 11 let), snad nic nevyvedou. Ale byla jsem na svatbě, kde byly děti (hlavně mimina) a když začal obřad, byl to děsný řev, když začali... a musím říct, že to na mě působilo hodně rušivě a to jsem byla jen svatebčan. Pokud se vžiji do role nevěsty... tak to musela být chudák :-( Tak si holky přejme navzájem, ať děti nezlobí :-)
Odpovědět
Já si myslím, že pokud by začalo hlučit nějaké dítě, tak ho stejně asi nebudeme vnímat, aspoň já bych ho teda asi nevnímala, protože si myslím, že budu nervózní a budu mít co dělat sama se sebou... :-| My budeme mít taky tři děti - 4, 6 a 10. U nich se ale nebojím, že by něco prováděly.
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: Po svatbě plánujeme na motorce 4 dny na Slovensku a pak někdy na pár dní do Benátek. A na konci léta asi nějaký last minute /asi Řecko/ Zatím to moc neřešíme. adriene: Toho se právě bojím, že nějaké děti dostanou hysterický záchvat. Vím jaké to je. Děti chtějí pobíhat a blbnout a když je nutíte aby tiše stáli a koukali na obřad aspoň 5 min. schválně začnou dovádět, pak se k nim přidají hned další děti. Pokud se děti budou smát a lítat dokolečka kolem mě a ženicha, tak mi to vadit nebude. Aspoň se tomu budou všichni smát, ale nerada bych, aby tam ty děti dostali vztekací záchvat, že je to nebaví. Snad to dopadne dobře. Jsem na ně šíleně zvědavá, ale jak píše "seele" asi budu taky nervózní a budu mít co dělat sama se sebou. Byli jsme na obědě. Venku je tropické vedro. A zítra má být ještě tepleji, tak se moc těším. vrtule83: Jsem zvědavá, kdy dorazí bouřka i sem do Prahy. :-) :-S :-S :-S :-S Dnes je to 38 dní !!! Hrozně to letí. :-) Pamatuju si, kdy to bylo ještě hodně přes stovku a teď tohle :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
letí to jak blázen!! Já jsem dnes ve své druhé práci na JIPu, takže mám o zábavu postaráno, ještě jsem nejedla :-( Ale za okny to vypadá parádně!! :-) Svatební cestu plánujeme prozatím v Čechách. Uvidíme dle financí, přece jen svatba stojí spoustu peněz :-| Já si říkám, ať si děti klidně pobíhají, jen když to nebude hysterický výstup... pak je to ale i o rodičích těch dětí. Pokud y to přeháněli, je na nich, aby je případně vzali ven. Tak by to bylo podle mě správné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to máte holky pravdu,je to fofr Adriene: dokuď na to myslím, tak ti přeju hezkou dovču, pořádně načerpej síly na svatbičku a bacha ať se moc nepřipálíš. :-D Doufám, že nám pak napíšeš, jak si se měla. ;-) papa
Odpovědět
Ahoj holky, chvilku jsem se nedívala na stránky a je tu pěkná diskuse ;-) Na svatební cestu odlétáme 19. července na Lesbos, budeme tam 15 dní, už se nemohu dočkat, já jsem milovník Řecka, jedu tam už po čtvrté. Pokud někdo hledá klidněšjí oblast, třeba i pro rodinku, tak doporučuji Thassos, je to velice krásný a zelený ostrov. Takže první vdaná nebudu, no nevadí ;-) my jsme to dali schválně na 12h, že se všichni stihnout vyspat a pak se buou moc dlouho bavit. A také i já nebudu muset tak brzo vstávat, i když já budu asi vzhůru už hodně brzo :-D U nás je krásně slunečno a vedro má k nám dorazi zítra, už se toho teplíčka nemůžu dočkat. Na solárku jsme byla asi tak 4x a jsem už hezky opálená, používám před solárkem krém a beru beta karoten, který tomu také hodně napomáhá. Jinak na svatbě budemem mít 4 děti, 2 holčičky 4 a 5 roků a pak dvě mimča 10 a 8 měsíců a věřím, že rodiče si je dostatečně uhlídají, aby nedělaly nepořádek. Adrien, máš pravdu strašně rychle to letí a říkám si, že je třeba ještě rychle zařídit některé dny, protože v červnu nato nemám pracovně čas ;-(
Odpovědět
Adriene, strašně ti zvádiím, že budeš moc před svatbou takhle načerpat energii. bude to fajn realx.
Odpovědět
Profilova fotka
leknin, terisek: holky, děkuju Vám. Já se na to také moc těším, dovolenou už jsem neměla od minulého roku od prázdini, člověk je furt v práci... tak až teď a zrovna chvíli před svatbou... míním si to pořádně užít. Jedu jen s mamkou, bez partnera, takže pouze dámská jízda a také "rozlučka" s maminou.. snad to dopadne perfektně :-) a rozhodně pak dám vědět! Bude se mi tu ale po Vás týden stýskat!!! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
adrien: to je fakt, máš to jako rozlučku se svobodou a ještě k tomu rozlučku s maminkou, nastává chvíle, kdy musíme přestřihnout pupeční šňůru s maminky a tatínky a začít se starat o svoji rodinku, snad přijde brzy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: Moc si to užij. My ti tady budeme tiše závidět a budeme se na tebe těšit. :-) Příští týden to bude už jen měsíc do svatby a já jsem pořád bez botiček a bižu, ale to se snad stihne. :-) Tady pořád vedro, tak to snad vydrží. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
njn, rozlučka :-) opravdu člověk postupně odstřhává pupeční šňůru, ale opravdu jen postupně. Sňatkem je to takové konečné :-D
Odpovědět
Já mám pocit, že pupeční šňůru už moc stříhat nemusím, taťka má novou rodinu, takže se nevídáme a mamka bydlí úplně jinde, ani se svatbou moc nesouhlasí, ale už pochopila, že s tím fakt nic neudělá, tak už je to relativně v klidu. Dokonce s náma jde zítra do restaurace domluvit hostinu, takže to je úspěch! A vlastně bych zapomněla, včera jsem se domluvila definitivně s cukrářkou na výslužkách, takže mám další odškrtnutou věc.
Odpovědět
Profilova fotka
seele: Tak to gratuluji k další odškrtlé věci. Já se taky přidávám. Právě jsem koupila luxusní krásné svatební botičky, konečně měli moji velikost. A hlásím i krásnou bezramínkovou push-up podprsenku pod šatičky. Já tam totiž nic nemám :-N :-N :-D :-D , tak to musím nějak vyplnit. :-). Mám šílenou radost. Bohužel přítel botky opět nevybral. :-( Tak si všechny zítra užijte nejteplejšího tropického dne! V pátek se má počasí zhoršit a mají být bouřky. :-( Pěkný večer a hezkou dobrou noc. :-)
Odpovědět
kd23: tak se ti konečně podařilo sehnat botky, tak to je super ;-) Já jsem byla včera večer na kosmetice a na příští týden jsem si domluvila zkoušku líčení. Dneska odpoledne vyrážíme na matriku a do restaurace :-) S tím počasím na víkend mě teda moc nepotěšili, v sobotu slaví babička 80, tak snad nebude až tak moc hnusně...
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: gratuluji k botičkám!! Hoď sem pak foto!! Mám radost :-) S botama pro partnera jsme na tom stejně, také zatím nic nemáme!! :-( ale dnes jdeme dopoledne domlouvat hudbu na svatební obřad a pak bychom zaskočili ještě někam k Baťovi, tak snad něco seženeme... :-. seele: neboj, o víkendu snad už mají být tropická vedra! Spíš aby nebylo toho tepla na babičku pak až moc.. ;-) určitě bude krásně :-) Tady na cestě mezi Prahou a Mělníkem je nádherné ráno, svítí slunko... paráda :-) a já mám dnes po dlouhé době volný den. Skvělý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adriene a seele: Díky moc. Fotky botiček sem dám večer. :-) Závidím ti volný den-dnes mají být totiž tropická vedra. :-) 8-) 8-) 8-) Snad to v práci přežijeme - těším se na obídek na zahrádku.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tady u nás to moc žhavě nevypadá. Sice od rána svítilo sluníčko a je pěkný dusno, ale teď už jsou ze všech stran mraky, zatím to na bouřkový nevypadá, ale co neni, může být. :-D My to totiž u nás na Šumavě máme skoro vždycky opačně, než co předpoví. :-( Koukala jsem i na dlouhodobou předpověď, tak do 20 června hlásí polojasno a přeháňky a bouřky, při vyjasnění 27 st. Tak doufám, že se to do té doby vyblázní a na 27.6. bude krásně. :-D Jinak kd gratuluju k botkám ;-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje. :-) Tak se podržte, v pondělí jsem psala mail na matriku do Benešova, jestli mi můžou poslat mail 3 básničky k výběru (když jsme tam byli vyplnit papíry, tak paní říkala, že si můžeme vybrat ze tří, které tam budou říkat.) Teď jsem tam volala, že mi paní neodepsala a jestli jí dorazil mail. Víte co mi řekla? Že mi ty básničky prý poslala poštou !!! Že je nemá v el.podobě. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Málem jsem spadla ze židle. Kdybych to tušila, tak jí aspoň dám fax do práce. Byla to sranda. Sranda už ale nebyla, když nám začala nutit varhaníka, kterého nechceme. :-( Chceme vlastní CD. Vypálené být nesmí. Musí to být jen originál. (Bohužel máme 5 skladeb-každé od někoho jiného), ani mp3 tam nesmíme pouštět. Kdyby jim tam přišli z OSY, tak mají prý průšvih. Tak půjdeme na Konopiště a zkusíme se s nimi nějak domluvit na vlastní věži... snad to dobře dopadne. :-( Varhaník hraje "Lotrando a Zubejda a Princezna ze Mlejna" a to opravdu, ale opravdu nechceme. Tak snad jsem vás trošku pobavila. :-) Tady pořád tropické vedro. Moc zdravím. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec to dopadne asi tak, že si doma vypálime CD a necháme ho potisknout, jako aby vypadalo jako origo. Nějaký svatební mix z Anglie, nebo tak a snad to projde.... a nepřijde se na to. Holky, já nechci varhaníka.. néééé.... 8-( 8-( 8-( 8-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nazdareček,tak u nás bohužel sluníčko úplně zmizlo a vypadáto na pořádnej šupec. My tam budeme mít taky varhaníka, zahraje prý všechno, nevim ještě jak to vyřešíme. Kamarád, co se ženil, byl s ním domluvený, co jim má zahrát a varhaník si bohužel začal při nástupu hrál podle svého a nejhorší je, že ještě to, co výslovně nechtěli. :-D Já si myslím, že stejnak při té nervozitě možná ani tu hudbu vnímat nebudu. Uvidíme :-D S těma básničkama poštou jsi mi taky dostala. Holt ještě ta moderní technika ke všem nedorazila. :-D :-D :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
tak už u nás začalo poprchávat :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já byla včera taky na kosmetice, normálně nechodím, ale skvělej skoro 2hodinovej relax. Tady dnes sluníčko ani nevylezlo, to včera bylo líp tedy i tepleji bylo. No na déšť to zatím nevypadá. kd tak hodně štěstí ať se varhaníkovi vyhnete ;-) holky pomoooc mi asi na žádnou dovolenou nepojedeme. Volno mají už jen v srpnu a to už bývá zkažená voda.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: Jak to, že dovolená nebude??? To mi neříkej, že mají všude plno. A nechcete jet třeba na Slovensko? Já dostala od dodavatele poukazy na pobyt v.... http://www.janosikovdvor.sk/ Sice to není u vody, ale je to v horách. Bereme to jako malou svatební cestu před opravdovou svatební cestou. :-) Jedeme tam na motorce a kolega, co taky dostal poukaz bere přítelkyni, tak to bude sice ve čtyřech, ale myslím že super. Ceny tam mají přijatelné, budeme si doplácet jen polopenzi. Nebo trváte na Čechách? Holky: Do teď byl v Praze pařák a sluníčko jako v tropech, ale co jsme se vrátili z oběda, tak zalezlo sluníčko, tak možná přijde nějaká buřinka. Jinak parádní den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: S tím tvým kamarádem a varhaníkem jsi mě docela vyděsila. Co jsem četla diskuze o Konopišti, tak tam je právě hodně podobnej varhaník jak píšeš ty. Hraje si podle sebe... :-( No ono to nějak dopadne, když vyjde CD budu ráda, když bude varhaník, tak to prostě přežiju. Přežili to i jiné nevěsty, tak já snad taky. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nejprve bych chtěla Katce pogratulovat k botkám, věřím, že to udělá velkou radost, když se sežene něco, po čem dlouho toužíš a je to hlavně podle tvých představ. U nás krásně svítí sluníčko a je jako v létě 8-) což je super, ještě aby tak bylo i 27. června, i když nemusí být tropické vedro, jinak se v tam v pravé poledne usmažíme :-. My máme na hudbu objednaného varhaníka a houslistku a ta je moje kamarádka, takže věřím, že nám zahrají to, co jsme si vybrali :-D Holky vůbec vám nezávidím, ale myslím si, že tu hudbu opravdu nebudeme vnímat a nakonec ono to je asi jedno, co hrají, hlavně jak se řekne ano :-D :-D :-D vrtule: chtěla bych ti doporučit, stejně jako Katka, Slovensko, je tam hezky a příjemně, třeba takové termály jsou úžasné - Podhajská, Štúrovo, Velký Medved atd.
Odpovědět
Profilova fotka
terisek2509: Moc díky za gratulaci. Mám z nich opravdu radost. Je fakt super, když víte o čem mluvím. Závidím kamarádku houslistku - bude to opravdu paráda. :-) Tady zataženo, ale horko. Déšť zatím nikde. Já bych si tak přála, abysme 27. měli opravdu krásné počasí. :-) Věřím, že to vyjde a bude po celé ČR nádherně! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?