Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ho zítra už budeme mít, nám je pán ze salonu přiveze až k baráku ;-) fakt moc ochotný, bude tisknuté nějakým voskovým tiskem a budespíše do hněda. A ta cena 6 kč kus, ješte koupit obálky a další věc hotová. kd23 moc díky za pochvalu
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme svatební oznamka také už hotové, zítra sem hodím jejich foty, kde je finální podoba, jak dopadly. Dnes jsem je kompletovala do obálek, byla to práce na půl dne :-D je toho hodně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: Tak vaše oznámka jsou hoooodně luxusní a skvěle propracované. Opravdu nóbl... x-) x-) x-) Další, které moc moc chválím!!! Ještě že tu máme zkrácený pracovní týden. Snad to rychle uteče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adriene souhlasím s kd23 oznamka jsou moc krásný, a to jste si je fakt dělali sami? to jste moc šikovní, já bych to nezvládla. Naše vám nesahají ani po paty.
Odpovědět
Ahoj holky, vidím, že si zřejmě většina z nás užívá krásného počasíčka a odpočívá před vypuknutím šílené honičky. Já se však musím pochlubit dalším přírůstkem do sbírky zařízených věcí ;-) V pátek jsme si s přítelem vyzvedli snubní prstýnky a velkost sedí (mám ho volnější a lehce ho sundám, ale prstíky mi ještě mihou porůst), vyrytý text je také v pořádku a hlavně jsou nádherné, jsem z nich strašně nadšená :-D teď čekám, až bude hotové oznámení ;-) a budu mít v rukou další hmatatelný důkaz, že se to snad opravdu uskuteční :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Dneska to máme za 60 dní !!! Utíká to jako voda. :-) Čekám kdy mi přijde poštou krásná štrasová čelenka do vlásků, kniha hostů a už se nám tiskne děkovná kniha rodičům :-) Prstýnky bysme měli mít doma snad za 3 týdny. Nemůžu se dočkat. :-) V rodině zatím klídek. Jen o víkendu malá rozepře s babičkou, že zvu tetu na oběd a její dcery (které vídám 1x do roka) až na večerní párty... Vyslechla jsem si, že trhám rodinu. Že by tam měli být na oběd všichni. Pozvala jsem tetu podle sebe a vzala to úplně perfektně :-) Vůbec jí na tom nepřišlo nic divného :-) Přítel a můj táta se mě zastali, ale máma držela s babičkou. Byla to sranda. Smála jsem se, že jsem čekala, kdy přijde období "Nikomu se nezavděčíš" tak jim to došlo a byl klid. :-) Pomalu rozdáváme oznámení a zvací kartičky. :-) Co seznam darů? Kdy budete rozesílat, jestli už nějaký máte? Nás se všichni ptají, kdy už jim ho pošleme. Není to moc brzy? Díky papa Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mi včera pořídili malé další šatičky, ale moc nadšená z nich nejsem :-( nechala jsem se ukecat. Vyhlídla je tchyně s švagrovou, že by měli s neteří stejné. Příteli se také líbí a já nějak neměla sílu moc odporovat, už jsem si připadala že si moc vymýšlím. Tak jsem na ně kývla. Tak a teď doufám že si to švagrová nepřečte a nebudu to mít na talíři, protože se mě ptala jestli je fakt vemu a nemusela jsem. To je holt moje blbost. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, ale vaše dcera by měla mít jiné šaty... Já bych nechtěla aby moje dcera měla vypadat stejně jako nějaká neteř... Ať si to klidně přečte... Chápu, že by děti měli vypadat stejně, ale ne děti nevěsty a ženicha. Takhle bude vidět, že k vám patří. Já bych sehnala stejné šatičky, nebo aspoň podobné jako máš ty. Můj názor :-) Nemám ráda, když mě někdo nutí do něčeho podle jeho představ.... Byly hodně drahé?
Odpovědět
Profilova fotka
kd ne byli od ťamanů a platila je tchyně. Taky mi to teď pěkně hryže, že jsem se z toho nevykroutila. Ale co teď nechci dělat moc rozbroje. Všichni budou remcat že jsem si to měla rozmyslet před koupí. Schválně je vyfotím a ještě dnes sem hodím.
Odpovědět
Profilova fotka
No máš čas to promyslet :-) Nakonec se můžou třeba umazat, že? :-) To byl vtip, ale i tip. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd to mě taky napadlo :-p ale malá je takový čuně že bych se nedivila
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak radši kup ještě třetí náhradní :-D :-D :-D :-D :-D :-D Já budu mít 2,5 letou družičku a ta má tak luxusní šaty, že jí můžu závidět :-) Ještě mám synovečka taky 2,5 roku a ten bude mít stejný oblek jako ženich. Budou to vlastně my dva, ale ve zmenšené verzi :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dneska mám nějakou dobrou náladu :-) Původně jsem nechtěla, ale nakonec jsem dala fotky šatiček do mého alba, tak jukněte... Co na ně říkáte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za pochválení oznámení, snažili jsme se :-D vrtule: pomáhal nám s tím jeden kamarád - grafik, který s mým přítelem programuje webovky a tohle mu vysloveně jde ;-) já mu do toho samozřejmě celou dobu kecala. Oznamka nás vyšla za cenu papíru, obálek a mašliček. Super :-) Jinak k těm šatičkám, mrkla jsem Ti do alba a mně osobně se líbí ty původní. Já jsem v tomto případě na jednoduchost a eleganci... takže pro mě jasné číslo jedna - ty původní :-) kd23: ty máš ale nádherné šaty!!! x-) takové by se mi také líbili ... :-) normálka závidím 8-) Jinak holky... dnes je opět nádherně, já samozřejmě celý den zalezlá v práci no a ke svatbě jsem za poslední dva dny nestihla nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule: Tak já se přikláním k šatičkám s růžovou mašličkou.... adriene: Moc díky za pochvalu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kd opravdu nádherné šatičky budeš mít a družičkovské přestává řešit, ono to nějak dopadne. Dnes jsme s úspěchem sehnali oblek, koukali jsme po černém ke koupení a nakonec ho půjčujeme ale je to přítelův vysněný světlý.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule: tak to gratuluji k tomu, že jste sehnali vysněný oblek :-) hlavně když bude tvůj budoucí spokojený :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už mám doma oznámení, je nádherné, přesně podle mých představ a zároveň se přesně hodí ke mně a k mému příteli, teď se budu do 27. června kochat pohledem na oznámení a prstýnky, je to pro mě zase o něco blíže, když tam vudím svoje a přítelovo jméno a když držím v ruce prstýnky, ze kterých jsem úplně unešená, akorát bych potřebovala, aby mi trošku napuchl prstíček, mám prstýnky volnější, ale říkám si, bude (snad) teplo a když je teplo, tak vždycky opuchají prsty. a jak to jde u vás? teď si už říkám, že to je 1 měsíc a 3 týdny :-D :-D :-D Katko, šaty máš opravdu krásné, ale podle alb vás všech je máte všechny krásné, budeme porstě kočky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: tak to je skvělé, že už máte oznamka, a dle vašich přání!! My už je také pomalu, ale jistě rozdáváme, zatím všichni reagují pozitivně a líbí se :-) ano holky, budeme kočky!! nic jiného nám nezbývá :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, zrovna jsem si vyzvedla oznámení, je moc hezký, mám z něho radost! Taky jsem si včera konečně koupila prádlo a ještě jsem náhodou objevila botky na přezutí. Jsem spokojená :-) Jinak už se to blíží, včera jsem si uvědomila, že už příští měsíc se vdávám!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se hlásím po prodlouženém výkendu, jsme byli na chalupě. Dnes jsem byla u kadeřnice na zkoušce, udělala mi klasický drdol, ale jsem celkem spokojená a nic jiného nevymýšlím rovnou mě i ostříhala a nechala jsem tam 420,- což je paráda a pak mi přijede domů za tu samou cenu. seele normálně mi naskočila husina když mi došlo to co tobě, už příští měsíc. A já toho musím ještě tolik zařídit a už se mi nechceee.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nojo, už příští měsíc!! hrůza, děs :-D :-D kamarádka mě objednala na zkoušku líčení, na kterou jdu ve středu, tak uvidíme, jak se paní kosmetičce, práce podaří :-) jinak začneme nyní již rozesílat nějaké to oznámení, některé až později s koláčky. Košíčky na ně už mám všechny, chybí nám již jen boty pro ženicha a vybrat s naším hudebním doprovodem skladby k obřadu. Ale blíží se to blíží ;-)
Odpovědět
Jj, strašně to letí, ale už se na to moc těším. Taky mám pocit, že je toho ještě třeba spousta zařídit, ale myslím, že jsme začali zařizovat vše včas, tak to vše zvládnem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se už se docela poslední dobu nudím. Vše máme jakž takž hotové a kromě dvou maličkostí, jež nejsou zařízené, je klid. Teď už si jen počkat na den D ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem dnes začala psát jména na obálky pozvánek s oznámením na svatbu. Pořád tak nějak nevím, kdy to máme začít rozdávat :-| To byla hezká poznámka, že příští měsíc se vdáváme, nějak tomu ještě nemohu uvěřit :-N A co si necháte zahrát na první tanec novomanželů? já ještě nemám žádnou představu.
Odpovědět
Profilova fotka
jooo... tak první tanec také ještě nemáme a netušíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
první tanec také nevíme a fakt netuším co to tak bývá, budeme mít jen mp3 tak co najít, mi vůbec netancujeme.
Odpovědět
vrtule83 včera jsem koukla do tvého alba a zjistila jsem, že jsem si o víkendu koupila stejné botky, akorát v barvě mých šatů, pořídila jsem si je večer na přezutí ;-) jména na obálky jsme včera taky začali psát a dnes chci nějaké poslat těm, kteří bydlí daleko. Písničku taky ještě nemáme, ale určitě to taky bude jen z mp3, takže ještě budeme muset přemýšlet, co vybrat...
Odpovědět
ahoj, k prvnímu tanci: nám bude hrát Shania Twain - From This Moment On. Překlad písničky je úplně nádherný!!! Potom je krásná písnička od Shanii ještě When You Kiss Me. Jinak Shania není můj favorit, ale tyto dvě písničky jsou bomba, zvlášť, když si je přeložíte. Má smysl nechat si zahrát zrovna tyto ;-) Jinak švagrovi hrála písnička od Petra Koláře - Ještě, že tě, lásko, mám mějte se fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my zkusíme vyšvihnout walc na Sinatru :-) Tak snad si nepřišlápnu vlečku, i když bude připnutá :-) Nám chybí botičky a vybrat několik hodin MP3 na hostinu k tanci. Jinak snad vše. Šíleně se to blíží. Prstýnky by měly být příští týden, tak se šíleně těšíme :-) Akorát nemilá věc... přítel se vyboural na motorce, jemu se díky Bohu nic moc nestalo. Je jen trošku otlučený, a naše nová motorka udělala "kutululů" tak je celá odřená. Oprava asi za 70 tis. :-( Naštěstí byla pojištěná, takže zaplatíme jen spoluúčast, ale musí se stihnout opravit do svatby. Máme domluvené aranžované fotky s motorkou, tak aby vypadala k světu :-) Teď vypadá, jako kdyby jí někdo shodil ze skály... :-( Tak krásný den a snad se to počasí umoudří a bude zase tepleji. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?