Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: Ahojky, já budu mít účes viz. mé album. Do toho korunku a drobounké bílé květinky. Ve středu vyzkoušíme i příčesek, tak jsem zvědavá. Měla jsem jít na zkoušku už tuhle středu, ale museli jsme to přehodit, tak jsem na středu opravdu zvědavá. My spolu žijeme 7 let, ale něktěří také trvali na daru, tak jsme radši udělali seznam s přesnými věcmi a je to super. Nějaké maličkosti se přeci jen našli. Pěkný víkend.
Odpovědět
Ahoj holky, právě začíná u nás vylézat sluníčko, tak snad to vydrží alespoň jeden den o víkendu 8-) Rozkučku budu dělat týden před svatbou, pozvu si pár kamarádek a známých z práce, bude nás tak okolo 10-12. A přítel bude mít rozlučku ve stejný termín jako já, ale jelikož má zrovna trenérské povinnosti, tak si to oslaví mimo naše městečko na turnaji, které budou právě absolvovat.
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: zdravotní sestřička na bolavá srdíčka :-D (onkologie) :-) takže víkend bude dlouhý, zakončený pondělní noční. Už aby to bylo za mnou, těším se na hezké počasí ven. Budeš mít příčes?? A kde jsi koupila, prosím tě? A jak se Ti zdá? ;-) Mimochodem mi to už letí, příští týden odlétám na týden k moři!!! Hurá, už příští sobotu!! plánuju se pouze válet na lehátku na sluníčku a po 20 minutách se otáčet, sem tam nějakou masáž :-D :-D :-D Jinak přeji všem krásný odpočinkový víkend :-)
Odpovědět
Ahoj holky, asi dva dny jsem tu nebyla a kouká, kolik toho tu přibylo! ;-) S těmi zamozvanými hosty máte pravdu, moje kamarádky tam také automaticky berou přítele a ještě jsem je nestihla pozvat a samozřejmě mi bylo blbé říct jim ne...ale teď je na to už pozdě. Rozlučku nebudeme dělat, vyřešila jsem to tak, že jsem pozvala kamarády k večeru na svatbu a tam se to oslaví. Ale hlavně jsme si dneska jeli pro prstýnky! Jsou krásné, už bych si ho nejradši na tom prstě nechala! A taková náhoda...protože jsme si pro ty prstýnky jeli do Čech, tak jsme si po cestě udělali výlet a navštívili jsme jeden zámek, kde zrovna probíhala svatba, tak jsme se dívali, jak novomanželé vycházejí a pak se fotí - docela dobrá náhoda! Tak nějak jsem z toho začala být nevrózní, protože už se to blíží :-D adriene: tak to máš můj obdiv, že pracuješ na onkologii, ne každý by na to měl. My jsme tam jednou byli s kamarády zpívat, abychom jim tam alespoň trochu zpestřili pobyt a bylo to dost náročné, oni byli fakt vděční. Ne každý by to zvládl, takže klobouk dolů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
seele: takže při návštěvě zámku jsi skoukla svatbu v reálu?? Tééda... to si člověk hned uvědomí to svojí blížící se ;-) Já si stále říkám, ještě je měsíc čas, ale na druhou stranu, co to je měsíc? Před rokem jsem si říkala, ještě celý roka a ono je to už za dveřma!! :-D Já budu hrozně nervozní v ten den ( a jistě i dny před tím) to bude nápor! :-) Děkuji za Tvůj obdiv :-D mě ta práce moc baví, je to skvělé a naplňující zaměstnání, mám alespoň pocit, že dělám něco užitečného :-) na druhou stranu, Ti lidé tu, jsou úžasní a většinou úplně jiní než ostatní pacienti, jelikož znají vděčnost. A to se pracuje hned líp. Tak Vám přeji hezký zbytek víkendu, tady v Praze svítí slunko již od rána!! Koukejte slunit svá těla, ať nejsme bledule :-D Já jdu zase makat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Přeji pěkné klidné pondělí. Tak jsme v pátek vyzvedli prstýnky a já se málem rozbrečela štěstím. Nečekala jsem, že budou tak krásné. Ještě hezčí, než jsme si představovali. Teď se na ně chodím pořád koukat jak malé dítě. :-) adriene: Příčesek budu mít půjčený od té kamarádky kadeřnice, ale nevím, kolik mě bude stát to půjčení. Já doufám, že moc ne. :-) Dneska mají přijít ty knihy z dětství, tak se moc těším. Večer jedeme na místo hostiny domluvit zbytek věcí. Opravdu to utíká. :-) Za chvíli jsme vdané paní. Jupí. Já se tak těším. :-) Krásný den všem. Kač
Odpovědět
Ahoj Kačko, tak to je super, že se prstýnky vyvedly nad vaše očekávání, já měla stejný pocit a chodila jsem se na ně dívat každou možnou volnou chvilku. Nemůže se už dočkat, až ho budu mít na prstíku. NA místo hostiny se chystáme 29. května a chceme už domluvit jídlo + výzdoby, kterou mi udělají oni, což jsem ráda. Teď si doma lámu hlavu se zasedacím pořádkem, úpřebývá mi tam jedna osůbka, no budu to muset ještě nějak vymyslet. A jak jste strávili víkend? my jsme byli v sobotu na nákupech a neděli jsem trávila střídavě na záchodě, ve vaně a v posteli, cyhtl mě akutní zánět močového měchýře (celkem na to trpím) a nic mi nezabíralo, až návštěva pohotovosti a to jsem tam musela poslat mamču, protože bych tam nedošla, naštěstí mi léky zabraly a večer jsem se už cítila lépe, no jo, to jsou ty nervy, člověk o nich ani neví a ony mršky se samy projeví. Ale teď veseleji :-) v sobotu jsem si koupila koupila šatičky na převlečení, sice se nechci převlékat, ale máme to s noclehem, tak si je obleču na druhý den, ale jelikož jsou tak nádherné, tak už je zřejmě využiju na jednu oslavu, na kterou půjdeme na konci května. No a dnes jdeme koupit ženichovi boty a kravatu a máme to vše za sebou. Dnes jsem s mamčou koupila stuhy a ségra (svědkyně) si koupila oblečení na svatbu, no a jediné, co mi zbývá je spodní prádlo a košilka na svatební noc. Teď abych začala pomalu organizovat rozlučku, mám ji za měsíc a ono to uteče jako voda.
Odpovědět
Profilova fotka
terisek2509 : Téééda. Vy jste toho zařídili... :-) Závidím. Já šatičky na převlečení ještě nemám, ani spodní prádlo, ani botky, ani bižu na krček a naušničky. :-( To byl tedy víkend. S tím zánětem mě to mrzí, ale hlavně že už je líp. U nás byl válecí víkend na chalupě na sluníčku na dece. V sobotu večer jsme do 3 do rána s lahvinkou vína u DVD - "Taneční v kapse" zkoušeli WALZ na první tanec a nevím, nevím, jak to zvládneme. Těch otoček a kroků doleva doprava..... No ještě to "v kapse" opravdu nemáme. :-D Těším se na večer, že budeme mít další domluvenou věc. Tak ještě půl hoďky v práci a pádím domů. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem :-) tééééda, vy jste se o víkendu činili :) Já tedy pracovně, ještě dnes v noci také. Byli jsme dnes přes den mrknout u Bati na boty, přítelovi se jedny líbili, ale neměli jeho velikost, tak to zkusíme u Bati jinde. Já už spodní prádlo mám, i šperky, tak pro mě už snad nic shánět nemusím. kd23: je dobře, že prstýnky dopadli nad očekávání, gratuluji!! :-) My se míníme na první tanec jen nějak ploužit, tak to snad zvládneme :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak máme další úspěšný nákup za sebou, včera jsme koupili u Bati boty pro ženicha a v OP Prostějov kravatu, nakupovali jsme v tom největším lijáku, byl to mazec, auta na parkovišti byla pod vodou a to vše během jedné hodiny, halvně ať tak není na svatbu :-( adriene: je možné si u Bati objednat botky a oni ti je do 3 dnů doraučí, takže pokud nesežene vysněné botky přítele v jiné prodejně, tak si v jakékoliv prodejně objednejte.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. My byli včera v restauraci domluvit zbytek. Paní je úžasná. O všechno se postará. Chtěla jsem cca 20 svatebních balonků s héliem. Chtěli jsme je přivézt ten den ráno už nafouknuté a paní říkala, ať se o to nestaráme, ať jí dáme lahev s héliem a těsně před objedem to sami nafouknou, aby vydrželi co nejdéle. Skvěle jsme vymysleli i aparaturu, projektor na fotky nám dala nakonec zdarma a našli jsme i super místo, kde budeme promítat naše fotky za celých 7 let. Bude to nádhera. Nemůžu se dočkat. :-) Zítra zkouška účesu a příští týden bych chtěla dokoupit poslední maličkosti. adriene: Včera přišly fotoknihy - jsme z nich nadšení a taky si je pořád prohlížíme. Pěkný den všem nevěstám dvacátéhosedmého června !!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jéžiš !!! Já napsala "objedem" místo obědem. Se úplně stydím. Pardon. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, to jsem ráda, že jste všichni spokojené s prstýnky a s fotoknihami. kd23: my máme taky super restauraci, vyhoví nám úplně ze vším. Ani nemusíme hledat obětního beránka, který bude večer rozvážet lidi, protože majitel resturace bude rozvážet sám. Což je super. JSem i ráda, že se nám postarají o výzdobu a hlavně mě dostali tím, že po nás nechtěli žádnou zálohu předem. Jinak co se týče zkoušky účesu a líčení, tak to budu mít 14 dní před svatbou, už se na to taky moc těším, co na mě vytvoří. Jelikož mi bude zkoušet účes a i barvit vlasy, tak budu mít takový krásný relaxační půlden, a to se před svatbou hodí. :-D Jinak mi už máme vše připraveno, nejvíc hektické pro mě budou asi poslední dva týdny, domluvit kytičku, dort, koláče atd. Krásný slunečný den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: jsi nadšená z fotoknih?? Já také! Mohla bych se do nich koukat furt. Ale už je plánuju zabalit, jako dary, abychom je svým okukováním nezničili :-D terisek: ano, to nám nabízeli, že by nám je doručili až domů... jenže přítel z toho má trochu obavu, rád by si své číslo bot vyzkoušel naostro, než takhle na blind... tak zkusíme ještě shánět 8-) Dnes nás čeká matrika a pak pojedeme k jednomu panu faráři pro potvrzení o mém křtu, tak snad bude tzv. "doma" a zastihneme ho :-D Též přeji všem krásný den!! U nás zatím zataženo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: Taky už mám připravené krabičky, do kterých je zabalím. Jak je budete předávat rodičům? My až na hostině, než se začne podávat přípitek a předrkm s polívečkou. Původně jsem chtěla doma v soukromí, ale nakonec to uděláme veřejně na hostině. Jinak gratuluji k další zařízené věci (potvrzení o křtu) :-) 39 dní je 39 dní. Blíží se to. :-) Tady dnes taky zataženo, v práci mi to moc neutíká :-( Ale za chvíli se jde na obídek, tak to pak snad uteče jako voda. Všem pěkný den...
Odpovědět
Zdravím nevěstinky, holky závidím vám vaše fotoknihy, já jsem zhnilá to dělat a myslím si, že by to jedná strana neocenila a jelikož jsem v práci dostala od dubna další funkci, tak nato ani nemám čas :-( Adriene: já jsme to pochopila, že ty boty přijdou na prodejnu a tam si je vyzkoušiš a pak se rozhodneš, jestli si je vezmeš, ale možná to je jinak, ovšem i tak by tu měla být možnost vrácení. Holky a máte už vybráno jídlo na svatební hostinu? Já nad tím začínám přemýšlet a nějak se nemůžu dobrat, co dáme na obídek. Jinak u nás také zataženo, před chvíli přestalo pršet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, u nás je už od samého rána polojosno a krásně slunečno, takže vám posílám nějaký ten paprsek :-D . Takové počasíčko, je stvořené pro svatební den. Snad nám to všem vyjde a bude nad celou republikou vymeteno. :-D Co se týče jídla, tak mi budeme mít rautík, obídek si dá každý sám doma. Začínáme totiž až od 14 hodin, abychom se mohli do růžova vyspinkat. ;-) Pro raut jsme se rozhodli hned, protože skoro všichni známí a příbuzní (hlavně ti mladí) jsou takový "nípny vybíravý", jako já a ženich. :-D Takže jsme to vybrali tak, aby si každý dal na co bude mít chuť. Budeme mít kuřecí řízečky, ražničí, obložené talíře a samozřejmě nebudou chybět zeleninové a ovocné saláty atd. Na svatbě totiž budemem mít i malá dítka, nejmladší princezně bude 10 měsíců. Když si to jídlo představím, tak bych si hned něco dala. :-D papa
Odpovědět
Ahoj holky, konečně mám v práci trochu klidněji, tak vás můžu pozdravit ;-) Zrovna před chvílí jsem si na čtvrtek domluvila schůzku s restaurací, kde budeme mít hostinu. Také začínáme s obřadem až později (13.30), takže bude potom oběd a pak už jen raut. Na oběd budeme chtít kuřecí plátek, svíčkovou ani jeden z nás nemusí. Ve čtvrtek se taky stavíme na matriku a o víkendu zajdem na zámek, kde se domluvíme na podrobnostech obřadu. Dostala jsem nápad, že by nám prstýnky přinesl nejmladší synovec, tak snad to projde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
seele : A kolik je nejmladšímu synovci? Můj synovec bude mít v den naší svatby 2,5 roku, ale bojím se, že by ho chytl vtipný rapl a s prstýnky by běhal dokolečka kolem stolu a měl by z toho hroznou srandu, protože bysme ho nemohli chytit. :-N Ale nápad je to moc pěkný. My máme oběd cca v 15:00 šunku s křenem knedlíčkovou polévku svíčkovou a dortík :-) Večer bude grilování steaků a pozdní večeře bude guláš. Občas se tam mihne sýrová mísa a mísa s ovocem pro maminky s dětmi. Tak doufám, že budou všichni moc spokojení. :-)
Odpovědět
kd23: Našemu nejmenšímu byly teď 4 roky, takže by s ním problém být neměl. Maximálně se bude trochu stydět, ale už ho vidím, jak se nasmívá a koulí oči :-D on je to takovej rarášek :-D
Odpovědět
Jak vidím, tak asi budu první vdaná :-D Obřad máme přesně v pravé poledne - ve 12 hodin a oběd bude nejdříve ve 14 hodin, předkrm mít nebudeme, polévka bude klasika - nudlová s játrovými knedlíčky, na druhé ještě nevíme, pak bude zákusek a kdo bude chtít, tak dostane kousek ze svatební dorty a večer bude raut - zvěřinový guláš, mini řízečky, obložené talíře, mini zákusky, ovocný a zeleninový salát (nejspíše šopský salát). A to by tak mohlo stačit :-D Bude přeco léto, tak ať se vejdou do plavek ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: neboj, my začínáme v 11:30 :-D K obědu se dostaneme dle mého názoru tak kolem 13:30. Bude přípitek cinzano, předkrm broskev plněná kuřecím salátem, knedlíčková polévka, dále svíčková a na závěr káva a rozkrojení dortu. Na odpoledne a večer raut, kde plánujeme mísy šunkové, sýrové, ovocné a zeleninové saláty, tácy kanapek, bufallo paličky, guláš, ovar, toskánské brambory a grilování vepřových a kuřecích plátků. Takže budou mít dostatek :-D Co se týče těch bot, tak nám řekli, že by nám dorazili domů na dobírku :-| a to jsme nechtěli. Možná to jinde dělají jinak... zkusíme zajít do jiného Bati a zjistit víc. ;-) kd23: už mám potvrzení o křtu. Pan farář byl moc fajn a na závěr nám požehnal :-D Tady už je také nádherně!! Díky za poslané paprsky! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tady bylo dnes tedy pěkné dusno, už se netěším na léto až budou vedra a mi se plahočit mezi paneláky. Tak jsem dnes začala se solárkem, nikdy jsem nebyla tak snad nějakou barvu krom bílé chytím. Mi máme obřad také ve 12:00 a oběd asi ve 14:00. Bude domácí paštička s oblohou a toustíkem, knedlíčková pol. a svíčková, zákusek svatební dort. Pak raut se studenýma mísama, řízečky a grilovaná 10kg kýta a samo koláčky, bratislavské rohlíčky a věnečky, vše domácí. Tak jen doufám, že to hned nesežerou, aby bylo co zakousnout večer.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vrtule: to už nás taky napadlo, že by nám ten rautík mohli hosté taky hodně rychle sníst, proto chceme domluvit, aby nám to tam nosili postupně. Počítáme obložené talíře pro začátek a pak třeba v šest a v devět zbytek. Já to znám sama, když takhle někde jsem, tak bych nejraději vše hned ochutnala a když to udělají všichni, tak bychom taky v šest večer mohli být bez jídla. :-( Solárko jsem měla původně taky v plánu, ale naštěstí se ho vyhnu. V březnu jsme ještě byli na dovolené, kde jsem se trochu opálila a díky tomu, se teď moc dobře chytám, takže jakmile je alespoň trochu hezky, tak jdu na půl hoďky na sluníčko. Budete se divit, ale je to pro mě spíš za trest,protože já se "válet" nevydržím, takže se zabavuji alespoň knížkou nebou časákem nebo se vrtám v zahrádce. Hoky už máte vymyšleno, jestli pojedete někam na svatební cestu? My bychom rádi, ale letos to asi nezvládneme, protože to co máme vybráno, je nejlepší jet v létě. Nastávající mi v srpnu odjíždí na celý měsíc mimo republiku a já to mám taky komplikovaný. ;-( ;-( No uvidíme,třeba to ještě vyjde. Hezký den, u nás je nádherně vymetená obloha, asi bude horko.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo. :-( Já budu asi poslední z nás vdaná. My máme obřad až ve 13:15. :-) adriene: Ty už to budeš mít 2 a 3/4 hodiny za sebou... Trochu závidím. Já budu mít celé dopoledne nervíky a ty už budeš vdaná paní :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Dnes je tady krásné sluníčko a venku super teplo. :-) Tuhle neděli jsem se na sluníčku tak pěkně opálila, že solárko určitě vynechám. :-) Jinak všem přeji pěkný den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady je polojasno, ale čekám jestli i nesprchne, teploučko je taky. Kdybych měla domek se zahrádkou, tak se taky sluním. Ale v paneláku to moc nejde :-D Já bývám hezky opálená až na konci léta, tak to solárko potřebuji, chytám se špatně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem vcera zacala se solarkem, ponevadz jsem zjistila, za svatba se uz nezadrzitelne blizi a ja jsem bleda jak sedma.... :-N Uz zacinam trochu stresovat, aby vse dobre dopadlo a do toho jeste ten muj trouba stratil penezenku i se vsema dokladama!!! Ani nevim ak dlouho trva nez bude mit novou, aby nas vubec oddali.... :-( Obrad mame naplanovany na 12 hodin a myslim, ze obedvat budeme po druhe hodine. Budeme mit klasiku knedlickovou a svickovou a vecer raut. Skorotchyne chtela jeste veceri, aby hosti nemeli hlad, takze byla skoro hadka, ale nakonec jsme si ubranili to svoje. Na svatebni cestu pojedeme asi az v zari, asi Kypr, ale rozhodneme se asi az na posledni chvili, zatim to neni jiste. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já asi budu první, máme svatbu už v 10,30hodin. Aspoň to budu mít rychle za sebou:-). Ráno už budu vstávat v 4,30 na pátou mi přijde kadeřnice. Oběd plánujeme na 12,30 až 13 a budeme mít knedlíčkovou polévku, selskou baštu. Od 15,30 vykupne raut - miniřízečky, minikarbanátky, různě nakládaná masa, grilované kuřecí špalíčky a vepřové masíčko, chlebíčky, salámové mísy, sýrové mísy, ovoce - šéfkuchař nám slíbil i melouny, zeleninové saláty, minidortíčky a spoustu dalších dobrot. Máme hodně hostů (cca 80 lidí), tak musí být velký a pestrý. K večeři bude gulášek. Na solárko jsem začala chodit už před měsícem a vůbec mi nepřijde, že by se to na mě nějak chytalo. Svatební cestu plánujeme, ale pořád se nemůžeme rozhodnout kam. Mě láká Turecko, ale manža by radši Řecko nebo Španělsko. Od 6.7. mám dovču, tak jí musíme stihnout v tomhle termínu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo. Ráno vstávat ve 4,30... Sice stejně nebudu celou noc spát nervozitou, ale tahle představa.... Klobouk dolů. Zrovna jsem tu četla diskuzi jestli děti na svatbě nebo ne a některé příšpěvky mě vyděsily.... My budeme mít na svatbě 8 dětí... 1 rok, dvě děti 2,5 roku a pak od 4 let do 12let. Bojím se, aby ty nejmladší tam neudělaly nějaký hysterický výkon a nekazily nám obřad.... :-N :-N :-N :-N Vůbec jsem to neměla číst. Sakra. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja budu vstavat kolem sedme, teda pokud vubec nervozitou usnu :-( , v osm musim byt u kadernice, pak kosmetika, sup do satu a trada do kostela. Holky, naplanovany to mame hezky, aby to tak jeste vyslo... My budeme mit asi 15 deti na svatbe v rozmezi 1 roku az 10 let, doufam, ze nic nevyvedou....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?