Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
1
60
61
Profilova fotka
Moni tak s dárkem pro manžu ti neporadím. Co máme malou si nic k vánocům nedáváme, dřív to byly maličkosti, něco na sebe a tak, manžel je líný si lámat hlavu s dárky, tak mě vzal vždycky do města ať si vyberu. A sebe zabalit, bych fakt chtěla vidět jak bys to realitovala, živě vidím jak se pereš s rolemi balicího papíru :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jitko, s tím balením máš pravdu, to bych musela začít sakra brzo, abych se vůbec stihla zabalit. My jsme si spíš zezačátku hodně kupovali dárky dohromady, prostě co jsme potřebovali do domácnosti, ale po svatbě už máme všechno. :-| Musím asi víc surfovat po netu, abych měla nějaký nápad. ;-) Jinak všem přeju příjemný víkend,dle poslední předpovědi, co jsem viděla by měl být slunečný. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky. :-) Tak zase sedím u PC a popíjím vínečko :-) :-D . Ještě že už mám dopitou jednu sklenku a nová lahev se mi načínat nechce. Manžílek je opět na tréninku. A já teď dělám na PC dárek pro sestru k 30-tinám. Nakonec jsem sehnala 2 dny a 1 noc v luxusních hotelech. Jeden je na Hluboké a jeden v Českém Krumlově, tak jí dám na výběr. Je v tom večeře, snídaně, ubytování, masáže apod. No já bych skákala radostí, kdyby mi někdo dal takový dárek, tak snad bude sestřička taky šťastná. :-) Jinak dárky k Vánocům více méně máme vymyšlené, něco nakoupené a hodně věcí čekám, až dorazí poštou. :-) Pro manžela mám samé dárky týkající se jeho koníčka (motorky), takže tam je to fajn, i když už toho má dost. :-) Jinak klasika, co si přeje každý rok, ponožky a trenky :-D :-D :-D a pak nějaké maličkosti. :-) A pro ostatní už taky máme takové maličkosti, tak myslím, že letos budou Vánoce fajn. :-) Jak se jinak máte? Kolegyně je těhotná, tak to slyším každý den :-( Snad mě z toho z chvíli neklepne.... :-/ Tak vám přeji krásný zbytek noci, krásné sníky a zítra příjemný den. Papa letím žehlíkovati :-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, jak to děláte, že už máte vše na vánoce vymyšleno. Já jsem s tím stále na čtýru. Doufám, že zítra se mi něco povede vymyslet, jedu s manžílkem do okresního města, tak když on bude u doktora, tak snad na něco natrefím. Katko: takový dárek bych si nechala taky líbit. Já budu muset taky něco vymyslet, manžel má ty samé kulatiny v únoru a brácha v březnu. Na to už nápady docela mám, ale ty vánoce. Třeba mě v sobotu odnese čert a nebudu muset nic vymýšlet. :-) Já totiž letos strašně zlobim. ;-) :-D Katko té své kolegyni musíš něco říct, taky by mi to lezlo krkem. Něco třeba ve stylu, že už to od ní víš, tak ti to nemusí každý den připomínat, nebo něco v tom smyslu. Já vím, lehce se mi radí. :-N Hele ty žehlíš tak dlouho večer a ještě po vínu? Doufám, že jsi se nespálila o žehličku. ;-) Jinak si holky už dva dny hraju na malíře, malujeme sklep, bylo tam všude černo, jak jsme topili v kotli, teď už máme od prázdnin tepelné čerpadlo, takže jsme se do toho gruntování pustili. Bohužel na malování jsme se dostali až teď. My máme pod domem obrovský sklep, takže se nenudíme. Všechno jsme stěhovali, dělali nový regály atd. Léta se s tím totiž nic nedělalo, takže si asi dokážete představit, jak to u nás ve sklepě muselo vypadat. ;-) Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji pěkný večer. Nene, o žehličku jsem se nespálila. Já žehlím vždycky pozdě, když je manžel na tréninku. :-) Věřím, že už máte vymalovaný sklepík :-). V práci to docela jde, i když pořád makám jak šroub. A s kolegyní to nemá cenu něco říkat, je taková hloupoučká a vůbec by to nepochopila, ba by se ještě smála a toho se radši vyvaruji. Snažím se to ingnorovat, i když jsou chvíle, kdy se mi chce skoro brečet. :-( Všem pěknou noc, hezké sníky a zítra príma den. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Katko, včera v tuto dobu jsem sem taky koukala, a nic tu nebylo, tak jsme se asi krásně minuli. Škoda, mohli jsme pokecat.Tak to se nedivím, že ji nic neřekneš, to by bylo sakra nebezpečný. :-D Tak hlavně pevný nervy. Co se týče sklepa, tak ještě mě čeká 4 vrstva nátěru, ale až zítra. Včera jsem totiž malovala jako vzteklá a dnes to musí pořádně zaschnout. Jinak, co se týče dárků, tak včera jsem to pořádně rozjela, šla jsem do knihkupectví, s tím, že koupím jen jednu knížku pro tátu a vyklubalo se z toho 5 knížek v hodnotě 1700,- Kč. Měli tam totiž neskutečný slevy. Manžel je na národní parky, hory atd. Takže tam měli nejkrásnější přírodní divy světa, původní cena 1400,- po slevě 600,- nebo jsme si tam koupili od firmy universum velký encyklopedický slovník celého světa, jsou to dvě obrovský knížky původní cena 2,5 tisíce teď 600,-. atd. To prostě nešlo odolat, takže pro manžu mám 2 nádherný knížky pro nás pro oba slovník( od této firmy už máme knihu česko).Takže ve finále, už mám dárek pro manžílka,samozřejmě musím ještě dokoupit nějaký ty klasický věci jako trenky a tak. :-D Pak mám tátu, maminu, bráchu, a všechny tři švagrový. Takže už mi zbývá jen tchán. Ani jsem nečekala, že se mi to tak rychle povede.Včera bylo asi něco ve vzduchu. ;-) Za to dnes je taky, ale pěkná zima, u nás je sotva jeden stupeň nad nulou a hnusná bílá mlha, že by ani psa nevyhnal. Snad je u vás všech lepší počasí. Mějte se hezky, ježíši já jsem se zase rozepsala.
Odpovědět
Ahoj holky, já dárek nemám ještě žádný. A popravdě na to letos ani nějak nemám náladu. Od úterý jsem na neschopence, takže se ani nikam nedostanu. Tak jsem přemýšlela, že bych objednala něco na netu, ale jsem i bez nápadů.... U nás je taky hnusně, je zima, ale mlha tak hrozná není.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni, tak to byl velmi úspěšný nákup v těch knihách. Super !!! Dnes mají skoro všichni dovolenou, tak nás tady je 5,5 v práci :-) Verčo, copak ty? Nějaká chřipajzna? Fuj. :-( Už abych šla dom. Vyzvednou 30 tulipánu(její nejoblíbenější) pro sestru a hurá v sobotu na oslavu. Jsem zvědavá, co bude říkat na dárečky :-) Jinak všem pěkný víkend. Možná jsem ještě odpo nakouknu. Papa
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
:-) ....tady to teda utichlo navždy ........
Odpovědět
Profilova fotka
Neutichlo... :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj ženy, tak jak se po skoro ročním maželství máte? U nás je vše v pořádku, máme se dobře a dohodli jsme se na miminku, tak doufam, ze to nebude dlouho trvat.... ;-) kamaradka ted resi umele oplodneni, tak kdyz vidim co ji to stoji namahy a sil, doufam, ze my budeme uspesni prirozene.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. No tak to moc držíme palečky, ať se mimi brzy zadaří !!!! My jsme v kontatku tak nějak občas po mailech :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj všem !!! Tak za týden a pár dní tu máme roční výročí !!! Snad se tu někdo staví, aby nám řekl, jak se má, co kočky? :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, nevím, jstli sem ještě někdo chodí, tak to zkouším naslepo :) my se máme fajn, vše při starém, v manželství nemáme sebemenší problém, tak jsem ráda. Miminko zatím nemáme, víceméně ještě neplánujeme, pokud by ale přišlo, bránit se nebudeme. Spíše se zatím věnujeme každý své práci, koníčkům. Tak na Vás vzpomínám, co asi děláte a jak se máte. Kdyžtak se někdo ozvěte!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj adriene, náhodou sem po "tisíc letech" nakukuji a on tu příspěvek. Takže u vás je vše při starém, jen to oslovení a kroužek navíc. To já po Vánocích čekám miminko, takže už budu mít 2 raubíře. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
@adriene To je hezké, že jsi zaskočila a že se vám daří. U nás je to s mimi stejné jako u vás. :-) Ráda přiznávám, že náš vztah je lepší než před svatbou a to jsme spolu už 9 let. :-) Jinak vás chci pobavit, jak jsme oslavili dvouleté výročí svatby... viz foto. Z moto dovolené v Rakousku.
Odpovědět
Profilova fotka
@vrtule83 Tak to Vám moc a moc gratuluji! Vy teda jedete... :) ale tak to má být, jen se hezky rozmnožujte ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@kd23 Zrovna jsem mrkla a ony tu dvě odpovědi! No paráda! Fotka z Rakouska je parádní, užívali jste si koukám pěkně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@adriene Jojo, paráda. A jak se daří vám ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adriene ahojky také se přidávám ke Katce, tak se daří? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my jedeme v pořádném pracovně-studijním tempu. Ale už jsme pomalu začali pracovat i na miminku, tak uvidíme, co z toho časem bude... :) Až se zadaří, dám vědět:) Před 14 dny jsme se vrátili z dovolené, dnes mám pocit, jako kdybych za sebou žádnou neměla:( ten čas tak letí a práce mě vždy vrátí rychle do reality... musím říct, že mateřská by byl dobrý únik do rodinného života.
Odpovědět
Profilova fotka
@adriene tak tě můžu ujistit, že rodinný život je opravdu úplně něco jiného, dětičky otočí vše o 180st.
Odpovědět
Profilova fotka
@vrtule83 Víš, to mi je samozřejmě jasné, a jsem za to ráda. Mám e pocit, že tak nějak přichází čas i na nás a za miminko bychom byli moc rádi. Nerada bych, aby mi ujel vlak a pak jsem toho třeba litovala. No uvidíme, jak nám to půjde... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@adriene tak přeji hodně štěstí ať nečekáte moc dlouho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vrtule83 děkujeme. Ale, myslím, že to nebude zas tak jednoduché... :)
Odpovědět
1
60
61
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?