Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: tak hlavně že se přítelovi nic nestalo!! To je nejdůležitější... v tomhle případě čert vem motorku. Jojo... motorkáři ... to je věčný risk ;-) My máme na svatební hostinu živou kapelu, takže výběr budeme konzultovat s nima. Jako první k tanci zatím opravdu nevím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd23 motorku vem čert, hlavně že nastávajícímu nic není ;-) dnes jsem úspěšně absolvovala zkoušku líčení, nikdy jsem na kosmetice nebyla, tak nemám porovnání, ale jsem spokojená, makeup lehoučký, kvalitní a přitom výrazný, jen rtěnka za chvíli slezla.
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem si chtěla postěžovat, jak jsem hledala dovolenou pro nás a známé, tak ti to zrušili ]-( poletí na dovču teď v květnu a na nás jim nezbývá dovolená v práci.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo. Díky. Motorku vzal čert a odvezl ji dnes do opravny :-) S tou dovčou je to škoda. Tak si uděláte vlastní romantickou dovolenou jen sami :-) Líbánky přeci nejsou pro známe :-) My dovču ještě moc neřešíme. Pojedme na motorce na Slovensko, pak do Itálie a když zbydou penízky, tak možná v září do Řecka. Tak uvidíme. Když je teď venku takhle ošklivo, tak se šíleně modlím, ať my máme 27.6. krásné počasí. Tak snad to vyjde :-) Včera přišly z tiskárny svatební noviny, tak máme další věc odškrtnutou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kd jo jo aspoň budeme sami a na nikoho se ohlížet, ale tamto jsem musela zrušit, ba jen pro nás je to moc drahé. Tak musím hledat zase něco nového :-| Závidím noviny, já bych je chtěla taky, ale nemám na to abych je tvořila.
Odpovědět
Profilova fotka
52 dní. To to šíleně letí... Začínám se těšit, ale zárověň mám trošku strach :-) Ani vlastně nevím z čeho. :-) Vše důležité je zařízené a zbývá pár věcí, ale stejně... Divná nálada. Třeba je to tím počasím. Už aby byl víkend. Má být krásně, tak snad to vyjde :-) Tak hezký zbytek dne.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, dneska 51 dní do dne D. Před námi prodloužený víkend a venku se dělá náááádherně. Tak snad nebude trošku pršet, jak předpovídají a užijeme si to. Za chvíli letím z práce na chaloupku. Už se těším. Mějte se moc pěkně... Kač
Odpovědět
Ahoj, tak já jdu dne s na úpravu svatebních šatů,už se těším. Příští týden jdeme domluvit menu na oběd a raut na večerní oslavu a jdu na zkoušku účesu,další týden fotograf a kameraman,domluvit se na detaila a jak to bude všechno probíhat. už se to začíná rozjíždět a za chvilku už to bude za námi. Dnes je to pouze 49, to to letí :-)
Odpovědět
49, uááá, nechce to někdo zastavit??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale jak??!! :-D
Odpovědět
Ahojda, hlasim se k tomuto datu ;-) obrad budeme mit v Kostelci nad Cernymi lesy. Akorat davam dohromady hudbu, vse jsme na posledni chvili zmenili, tak se cinim :-) jinak prstynky mame, obleceni po dlouhych peripetiich taky, v pondeli rozeslat oznameni, doplnky pro zenicha, upravit zenichovi kalhoty, ja doplnky (cekam na bizu z netu) a snad uz to bude vsechno :-) pristi tyden zkouska liceni, pak objednani na vlasky... 49dni - jeste nedavno to bylo pres stovku...
Odpovědět
Profilova fotka
mauricia: vítám Tě:) jojo, letí to jak blázen!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Už je to jenom sedm týdnu, fakt to děsně letí, ještě nedávno to bylo půj roku... ;-) Nám se včera podařilo koupit oblek, což nebylo zrovna jednoduché, tak z toho máme opravdu radost. Jinak jsme tento týden vytiskli svatební noviny, přišel mi objednaný závoj, kabelka, svatební album a ženichova kravata v barvě mých šatů. Včera jsme řešili zasedací pořádek na hostině a byl to pěkný oříšek, oboje rodiče máme rozvedené a navíc tam bude jen moje mamka, ale nakonec to snad dopadne dobře, však po obědě ať už si každý sedne, kam chce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mauricia: Taky tě tu vítám... :-) Holky, tak dneska 47 dní... Snad to počasí nebude takové, jako je dneska. :-/ Víkend byl suprový. Akorát se děsím, jak to opravdu rychle utíká. Za týden jedeme na místo hostiny na degustaci a doladit poslední detaily hostiny. Prstýnky by měli být tento týden, ve středu jdu na zkoušku účesu, tak sem pak hodím fotečky, jak to dopadlo. :-) Akorát ty botičky ještě ne a ne nikde koupit. :-( Nejhorší bude dát dohormady MP3 na hostinu a nějaké ty maličkosti. Tak se držte a pěkně zařizujte. :-) K
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: neboj, botky ještě seženeš :) my čekáme již každým dnesm na ty fotoknihy, co mají přijít, už se na ně děsně moc těšíme ;-) Utíká to děsně rychle, taky mě to děsí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: My na naše fotoknihy taky čekáme. Už jsou v tisku i zaplacené, tak každým dnem čekám do práce zásilku a moc se těším. Hlavně na naše, co na ni budou říkat. :-) Dneska je opravdu spací den. Večer jdu na nehty vyzkoušet nějaký svatební motiv, chtěla bych něco decentního, ale nějak mě nic nenapadá. Uvidíme, jak to dopadne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: Máme doma fotoknihy!! ale uvidíme je až zítra, až přijedeme k našim, kam dorazily. Volala mi mamka, že přišel balíček, tak jsem jí kladla na srdce, ať hlavně nerozbaluje, je normálně děsně zvědavá :-D :-D Fakt se na ně zítra už moc těším :-) tak ty jdeš dnes na nehtíky... tak ať dobře dopadnou. A máš gelovky nebo své? A co vy ostatní? Jak to plánujete? Já poprvé vypěstovala s velkým úsilím své nehtíky a mám je již vcelku slušně dlouhé (né drápy, ale přijatelně dlouhé) a maluju francii. Pomohl mi k tomu p-shine, který si dělám, fakt to pomáhá. Já totiž nechtěla gelovky, snad ty moje pravé vydrží a budou v den "D" OK ;-) plánuju se tak den až dva dny před svatbou objednat na manikúru a nechat si na nich vykouzlit kvalitní malbičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mi stále sháníme obálky na oznamka, asi je dáme do obyčejných. Já mám gelovky, asi jen do svatby pak se na ně vykašlu. Nechce se mi stále hledat nehtařku se kterou bych byla 100% spokojená :-| Svatební motiv také nevím, ale jen bílá francie se stříbrným proužkem, no uvidíme. Mě by se líbil kamineček, al bojim aby nebyly nehtíky moc tlusté.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule: já měla gelovky pár měsíců a dala jsem to dolů, protože jak říkáš, nebyla jsem spokojená s manikérkou. Ale to je už jedno, každopádně nehty jsem pak docela dlouhou dobu léčila, byly slušně zničené. Už bych to nechtěla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak se také hlásím do vašich řad ;-). My budeme mít svatbu na zámku Klenová a co se týče příprav,tak už máme skoro všechno zařízeno. Kromě kytičky a dortu, to stačí až 14 dní před svatbou. No a tento měsíc se chystám na zkoušku účesu. Máte, ale všichni pravdu, neskutečně to utíká, za chvilku to bude za námi :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: vítám Tě mezi námi!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za přivítání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky tě tu vítám, leknin... :-) Utíká to šíleně. :-) adriene: na fotoknihy pořád čekáme, jsem pěkně nedočkavá.Snad přijdou co nejdřív. Zítra jdu na zkoušku účesu, bude mě česat kamarádka kadeřnice. Na svatbě se mnou bude od pátku do neděle. :-) Gelové nehtíky mám už několik let a jsem spokojená. Mně se totiž od malička třepí nehty, tak jsem nikdy neměla pěkné. Dnes večer bysme měli vybírat hudbu na obřad a hostinu, tak snad dáme dohromady nějaký pěkný playlist, aby si každý něco našel. :-) V pondělní degustace svíčkové v naší restauraci, pak snad dorazí prstýnky a hlavně ty boty.... Už se mi snad o nich pořád zdá. Mám totiž vel.40, :-( tak to nebude sranda se mnou. Tak, holky, pěkný den. Tady vykukuje sluníčko. Zdravím z Prahy :-) Kač
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, přidávám se do Vašich řad 27.6.2009. Máme svatbu na zámku Červený Hrádek u Jirkova - severní Čechy. Máme téměř vše zařízené. Chybí nám pár drobností. Když tady pročítám ty příspěvky, tak si začínám teprve teď uvědomovat, že za 1,5měsíce bude ze mě vdaná paní :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
petulinka87 : Vítám tě. Poslední dny se k nám přidalo hodně nevěst. :-) To je paráda :-) My to máme na Konopišti. Zatím tu nemohu nikoho najít, kdo to letos má taky na Konopišti. :-( Je super, že máte většinu zařízenou. :-) Teď už jen ten lehký stresík z blížícího se dne D. :-) Jupí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to se máte, že v Praze vykukuje sluníčko, tady na Šumavě se nám potvora celý den schovává a vypadá to, jako kdyby každou chvilku mělo pršet. :-( Jinak co se týče nehtíku, tak si nechám narůst svoje a nějakou úpravičku s nima snad taky zvládnu. ;-) kd23: botičky určitě nějaký seženeš neboj, já mám totiž úplně tu samou velikost nohou jako ty. Botky už mám kápla jsem na ně sice náhodou, ale tak se mi zalíbili, že jsem je brala, kupovala jsem je v Deichmannu v Plzni a minulý víkend jsme tam kupovali boty i pro mého nastávajícího (tentokrát v Klatovech). Neodolala jsem a namrkla jsem i na dámské a měli velký výběr, tak se tam zkus mrknout, v Praze Deichmanů je určitě dost. ;-) Jinak jsem se naučila nakupovat boty vždy na začátku letní nebo zimní sezony, to totiž mají této velikosti ještě dost. Hezký den všem
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za tip, V Deichmanu jsme byli před 14 dny a nechytla jsem se. :-( Když mají bílé, tak mívají hnědy podpatek. Ale prý dostávají nové zboží každé pondělí a středu, tak myslím, že už by se tam něco nového objevit mělo. Tento týden se zase podívám. Zdravím na Šumavu !!! :-) A posílám aspoň kousek sluníčka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče hudby, tak my budeme mít taky jen mp3 a samozřejmě jednu hlavní osůbku, která se bude starat o počítač,protože na naší svatbě bude dost malých dětí, které počítač přitahuje přímo magickou silou. Takže by to nemuselo dopadnout dobře. ;-) pa
Odpovědět
Zdravím a vítám všechyn nové nevěstinky ;-) U nás na sevení Moravě už sluníčko vykouklo, je to super, toho deště za to jedno odpoledne stačilo až až. Působí to pak na mě depresivně a chce se mi pořád spinkat. My už máme všechno hlavní zařízeno, oznámení pomalu rezesíláme a rozdáváme, chybí nám že jen kravata, kapesníček a botky pro ženicha, spodní prádlo, košilku a podvazek pro nevěstu a bude to vše. Hudbu nám zajišťuje DJ, takže mu jenom oznámení, co chceme, aby hrál. Na zkoušku účesu jsem už byla v únoru a půjdu ke kadeřnici ještě týden před svatbou, to mě ještě jendou nabarví a domluvíme se na podrobnostech. a na nehtíky půjdu 4 dny před svatbou, doufám, že mi moc neodrostou. Mě se teď pořád zdá o cestovním dokladu, hned po svatbě si musím jít vyřídit pas a doufám, že ho stihnou za 15 pracovních dní, prý by měli :-( Přeji vám všem hezký zbytek dne 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, já právě jedu v práce z Brna domů a moc sluníčka tu tedy není. Jinak ty boty..já mám dokonce velikost 41 a v Mixeru jsem objevila botky, jaké jsem si představovala, jenže je měli jen v 40, ale naštěstí to byla česká výroba, tak jsem hned zavolala do sídla té firmy a hned druhý den jsem je už v Brně měla nachystané. Nehtíky mám také gelové, jsem s nima moc spokojená. Obřad budeme mít také na zámku, bude to v mém rodném Velkém Meziříčí. Ani jsem ještě nekoukala, kolik je to dneska už jen dní, ale letí to jak voda!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?