Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jééé no to je paráda :-) gratuluju :-) a líbí se ti tam aspoň nějaké prstýnky, že byste si je tam nechali udělat?
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav Ahojky.. taky chystáme svatbu v září. Svatbu budeme mít na zámku, ale pokud se chystáte mít ji v kostele, je nutné, abyste se oba dostavali na matriku, v jejímž správním obvodu se bude církevní sňatek konat. Na matrice vyplníte dotazník k uzavření manželství (pro stattistické účely) a zažádáte o vydání osvědčení k církevnímu sňatku. Pokud jste oba svobodní (dle stavu uvedeném v občanském průkazu), tak na matrice předložíte rodný list, občanský průkaz. Osvědčení pro církevní sňatek nesmí být starší 3 měsíců. Není to žádná věda, pouze formalita. Navíc jsou většinou pracovnice matričních úřadů velmi milé a rády pomohou.
Odpovědět
@hatsepsut tak to je paráda ;)
Odpovědět
@gabu13 @puntav dekuju Vám, jo líbí, my chceme úplně obyčejné bílé kroužky a ty nám tam udělají :) navíc budeme dávat ještě zlato od tchyne jako protihodnotu: ) @beru_ska no vemi milé...o tom bych pomlcela, já narazila na jednu slecnu matrikárku kdy bylo stestí ze jsme komunikovaly jen emailem...osobne bych se asi rozcilila jak byla neprijemna a nechapava..
Odpovědět
Ahojky holky. Píšu jenom narychlo, ani jsem teď neměla čas přečíst si vaše příspěvky. Ale večer to napravím :-) Jinak, přišly my zbytky výzdoby. Mám to nafocené v albu :-) Akorát jsem si uvědomila, kolik všechno stojí peněz, když im přišel takový malý balíček :-( Ale co už. Jo a normálně paní na zákusky mi odřekla! Ona se normálně někam odstěhovala a kdyby ji tchán neuháněl, tak ani nevím, že mi je nenapeče! Naštvaná jsem a opravdu nevím, kde budu někoho teď shánět. :-p
Odpovědět
@bronousek no kdybys byla na strední morave tak ti poradím moji babicku, ta pece :)
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav Ahoj, vítám tě :-) My jsme si vybrali místo obřadu i hostiny už v prosinci, protože jednak jsme chtěli něco hezkého, ale nepředraženého a jednak budeme mít asi 55 lidí a takových restaurací moc není, takže jsme hledali dost předem. Jinak ty už máš svatební oznámení, aniž bys znala přesný termín a místo obřadu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Super, gratuluju!!! :-)
Odpovědět
@makovaapanenka dekuju :))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut gratuluju taky :-) to potěší @bronousek koukala jsem a vy toho tedy už máte! :-) s těma skleničkama, to se normálně kupuje? ja ani nevim že se to má?
Odpovědět
@makovaapanenka no mám oznamka... ale udelané v PC a jedno sem si nechavala vyvolat s fotkama - abych vedela jeslti tam nebudou čtverečky - ze vzoru co jsem tam přidávala.... zdály se mi totiž dosti malé (samozřejmě na nich chybí místo a datum.. :) jsou jen se jmény citátem :)
Odpovědět
@makovaapanenka a my jsme na tom s lidima taky tak 50-60 tak prave uvidime - šaty jsem si koupila protože v unoru mi řekli v salonu, že na září jdu docela pozde, že uz mají hodně zarezervovanych...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@puntav Je pravda, že já jsem si svoje šaty rezervovala taky v únoru, shodou okolností přesně sedm měsíců před svatbou - sedmička je moje šťastné číslo x-) A kde to chcete mít (v jakém městě)?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Neboj, do září ještě určitě někoho seženeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek A nemohla by ti to upéct ta paní, co vám bude dělat dort?
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav mě v salonech říkali že mam přijít v březnu.. asi jak kde. Taky bych začala výběrem místa na hostinu, pak rezervovala co nejdříve to ostatní, hlavně fotografa.
Odpovědět
@hatsepsut škoda, aspoň bych měla jistotu, že už je ozkoušená :-) @makovaapanenka vidíš, to mě vůbec nenapadlo, ale nejsem si jistá, jestli dělá minizákusky. Ona totiž není povolání cukrářka, ale je to paní amatérka, která má naprosto neuvěřitelně krásné dorty a umí úplně všechno. Ale za optání nic nedám.
Odpovědět
@kristyn.g nejdřív jsem si říkala, že na skleničky kašlu, ale tady u nás se to kupuje a nechává se to pískovat. Všem mým kamarádkám to nechávali dělat rodiče, tak jsem mamce navrhla, že si je ode mě "odkoupí" a dá nám to jako dárek ke svatbě. Ještě uvidíme. Ale jako všechno, záleží to na tobě :-) A tu výzdobu už mám vlastně všechnu :-) Už nebudu nic kupovat, jenom věci na tombolu :-)
Odpovědět
@bronousek Ty jo, tak to máš naopak štěstí, žes na to přišla teď, ne? A buď v klidu, my zatím cukroví ještě nemáme vůbec zadané. Jen dort a svatební koláčky. Cukroví budeme mít jen do výslužek a asi si ho necháme péct tady v jedné cukrárně. Přítelkyně našeho svědka tam má známou a v dubnu máme slíbenou krabičku vzorků, ale termín jsme vůbec ještě nezamlouvali :-)
Odpovědět
@hatsepsut Tak to gratuluji :-) Příjemné překvapení, asi znamení ;-)
Odpovědět
@akfs já drobné cukroví budu nechávat dělat jenom do výslužek, takže to zvládnou babičky doma, ale jde mi o minizákusky. No myslela jsem, že se mi něco stane, když jsem si představila, že bych vůbec nezjistila, že mi je nenapeče. Musím něco pohledat. A to jsem si říkala, že jsem dobrá, že už mám všechno zařízené a zamluvené.
Odpovědět
@bronousek No to i tak jsi, já toho tolik vůbec nemám :-) Ale je fakt, že je pořád dost času :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Já si myslím, že když někdo zvládne svatební dort, budou pro něj minizákusky hračka :-) Hlavně se jí zeptej co nejdřív, ať když tak můžeš začít hledat dál. Ale máš vážně ještě hromadu času, do září určitě seženeš skvělou cukrářku! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, jak jste všechny akční! @bronousek Na zákusky určitě někoho seženeš, neboj. Nedělej si hlavu a raduj se, že už máš výzdobu. :) My jsme trošku pokročili - přítel vybral prsteny, ještě jsme je neobjednali, ale už tomu nic nebrání. :) A včera jsme zase změnili návrh na moje šaty, budu si je muset už brzo objednat, jinak to změníme ještě stokrát... A vybrali jsme obálky na oznámení, teď je ještě nekde sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Já měla dnes další noční můru o svatbě. Probudila jsem se a venku strašně lilo, byla tam máma a říkala, že je škoda, že zrovna dnes tak prší. Když jsem se jí zeptala proč, odpověděla, že přece proto, že se vdávám. Zeptala jsem se, co je za datum, a ona řekla, že přece 3. září, tak jsem se divila, jak to, když přece ještě včera byl duben, ale najednou vysvitlo slunko a mamka šla ven a já jsem si uvědomila, že nejsem doma, ale v Jeseníkách, kde děda vedl rekreační středisko, když jsem byla malá, ale měla jsem tam šaty i boty (které teda ve skutečnosti ještě nemám ;-) ), tak jsem si to oblíkla a vyběhla jsem za mamkou, běžela jsem po mokré louce a strašně jsem brečela, ptala jsem se, co to má znamenat a kdo mě učeše a namaluje a mamka mi jen říkala, ať nepošlapu lilie, které vyrývala, a já pochopila, že to mají být moje svatební, a brečela jsem ještě víc a do toho se tam objevila @hatsepsut a divila se, že si to nechám líbit... No já byla tak ráda, když jsem se probudila! :-D
Odpovědět
@makovaapanenka jezis to jsou teda sny .... :-) jeste ze se mi zatim nic nezda
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka :-D :-D :-D To je teda něco. Já mám taky sny o svatbě, skoro pořád a pokaždý je to nějaká noční můra. Ale @hatsepsut se mi ještě ve snu nezjevila. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Mně se tam běžně zjevují holky z různých diskusí :-D A taky jsem zatím neměla o svatbě žádný normální sen. Jo když jsem ještě nebyla zasnoubená, tak se mi zdály samé krásné romantické, ale teď jsou to samé noční děsy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Já to měla úplně stejný! Dřív se mi někdy zdály krásný sny o tom, jak se vdávám, a od doby, co se fakt vdávám, tak to jsou noční můry. Nejčastějc o tom, že je ráno, já se odpoledne vdávám a nemám šaty, nikdo mě neučeše, nenamaluje...
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Koukám, že to máme hodně podobné :-D Asi je to noční můra většiny nevěst :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?