Menu Forum

Svatba v září 2011

11. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
 @hatsepsut Hebrejštinu, ty jo, to máš můj obdiv!
29. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
 @makovaapanenka me tez emoticon
@assol jo dik, ale neni treba zadny obdiv emoticon ucim se ze zcela neromatickeho duvodu - potrebuji ji ke zkousce pristi rok emoticon
29. bře 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
 Ahoj kočky emoticon
Nějak nestíhám, konečně můžeme s prckem ven ,tak si to sluníčko užíváme, ale dočetla jsem vás poctivě emoticon
Teda všechny co umíte ty jazyky vás obdivuju, to já měla na škole anglinu, němčinu a ruštinu...no a co mi z toho zbylo...v Aj možná něco ještě pochytím, řeknu ale nic moc super to není..z němčiny si nepamatuju lautr nic a v ruštině zvládám azbuku, ale slovíčka se taky tak nějak vytratila emoticon no prostě jste šikovný že si to pamatujete a umíte používat, já byla na jazyky vždycky poleno...a tak jsem zůstala jen u toho našeho českého...ale i to jsem zjistila, že není taková sranda když jsem ho 5 let studovala...no až tam jsem zjistila že vlastně vůbec česky neumím emoticon emoticon emoticon no ale snad mě to aspoň trochu naučili emoticon
Broni, copak si to tam dávala a nechala adminama smazat??? já jsem zvědaváemoticon nějakou fotku, jestli jsme to dobře pochopila emoticon
Holky my jedeme o víkendu na moravu, tentokrát už všichni emoticon jedeme na zabíjačku (doufám že tu nemáme vegetariány, abych někoho nenaštvala) ale já se strašně těším na jitrničky emoticon na co se míň těším že budeme muset pořešit ten seznam hostů a trochu se bojím že to neustojím...ale tak nebudu se nervovat dopředu že emoticon
Jinak u ns novýho asi nic moc...našla jsem si akorát krásný papíry na jmenovky na stůl a ozdobný nůžky a pokusím se je vyrobit emoticon a ještě jsme se tak nějak už skoro shodli na svatebním oznámení emoticon prošlo mi to s ručičkama, tak ještě uvidíme...ale možná bude toemoticon
30. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @gabu13 Je nádherně, to se máte, že si to s malým užíváte. emoticon Ty jsi studovala češtinu? Já taky. Ale ne teda pět let, jen tři a už mě to tak zoufale nebavilo, že jsem zběhla.
Jinak u nás taky není nic novýho, jen jsem včera příteli pouštěla hudbu, co jsem vybrala na obřad, a nelíbila se mu, tak to asi nechám na varhaníkovi. emoticon A přítel mi ukazoval seznam úkolů, co si k svatbě udělal, a byla jsem úplně dojatá, kolik věcí si vzal na starost.
30. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @assol Jeee no tak to se máš že je přítel tak aktivní...to ten můj je pořád v práci a tak nějak jen vždycky odsouhlasí nějakou variantu...ale jinak zatím nic neřešil emoticon ale mě to baví a on až bude potřeba tak taky pomůže emoticon
S tou češtinou...no já jsem vystudovaná úča na dějepis a čestinu...ale nešla jsem pak učit a tak jsem z dějáku už všechno zapomněla a čeština mi zatím tak nějak v hlavě snad zůstala...ale literatura teda moc ne...no je to sranda jak člověk rychle zapomíná, když něco nepoužívá emoticon emoticon kor na mateřský...člověk trochu zmagoří...ale pak bych se chtěla k učení vrátit...kvůli dětem, abych byla víc s nima...tak uvidíme co bude emoticon
A co jsi měla vybrané na obřad za hudbu??? já už nad tím taky přemýšlela...ale nevím nevím pořád...
Konečně mi odepsala paní ze zámku na mail, tak mi potvrdila, že si nás zapsala do notýsku a že tam máme rezervovaný termín emoticon no a pak psala že se máme přijet někdy o víkendu podívat a ona nám řekne všechny ostatní podrobnosti...a my teď o víkendu zrovna jedeme na moravu...tak se tam asi rovnou podíváme...už se těším jak nás tam provede emoticon
30. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 @assol teda vážně? to je fakt krásný od něj emoticon ten muj to furt vydí strašně jednoduše emoticon

@gabu13 to závidim že mužeš s klidnym svědomi ven, ja jsem ted nemocná ale musim zítra do práce a v pátek mam pulden volno naštěstí tak snad to nějak přežiju. V sobotu ma Milan narozky tak se těšim emoticon
30. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @kristyn.g no však malej je jak Alenka v říši divů...když byl venku naposledy než onemocněl tak byl venku sníh a najednou kvetou kytky emoticon
Pěkně se uzdrav ať můžeš o víkendu juchat na oslavě emoticon
30. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @kristyn.g Jo, taky jsem to ocenila. Je zlatej, že se tak angažuje.
@gabu13 Aha, to já jsem byla na klasický bohemistice. Pak jsem pracovala jako korektorka a docela mě to bavilo, takže mi snad z češtiny taky něco utkvělo. emoticon Hudbu jsem vybírala varhanní, nakonec jsem vybrala něco od V. Lübecka, nechci Ave Maria ani svatební pochod. Chtěla jsem něco důstojnýho a pomalejšího, aby se nám na to dobře šlo, protože já budu mít určitě tendenci jít do rytmu. emoticon
30. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evajzek
1
Registrovala se 24. února 2011 na beremese.cz. Přidala 175 příspěvků. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
evajzek
1
Registrovala se 24. února 2011 na beremese.cz. Přidala 175 příspěvků. Region České Budějovice.
 holky ta hudba bude porod než se to vymyslí
30. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
we_y
1
Registrovala se 15. června 2010 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
we_y
1
Registrovala se 15. června 2010 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj holky, po dlouhé době se zase hlásím. Dnes jsem byla na šatičkách,... těšila jsem se jak malá emoticon Vybrala jsem si svatební salon Brillant Princess v Praze. První dojem byl katastrofa, paní nepříjemná, že jsem myslela, že už to vzdám, ale vydržela jsem a paní se najednou změnila v naprostou profesionálku, která své práci rozumí a najdenou byla i milá emoticon Vyzkoušela jsem asi patery šaty a pak přišly ony emoticon láska na první pohled, takže jsem neváhala a šatičky hned zarezervovala, jupííí. Teď už jenom čekáme na místo pro hostinu, něco se už rýsuje tak to jedeme v neděli omrknout a uvidíme. Jinak máme zamluveného fotografa a hudbu. Teď se můžu vrhnout do výběru šperků a botiček-další příjemná ženská záležitost emoticon
30. bře 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
we_y
1
fotoportrét
fotoportrét
we_y
1
 Ještě bych zapoměla, že máme zamluvený kostel a hotové menu, teď už jen to místo emoticon
30. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
  • Svatba byla 3. září 2011
    Chvalský zámek v Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
 @we_y Gratuluju!!! emoticon Fotka by nebyla? emoticon Kde přesně se budete brát a co dobrého budete mít? emoticon
30. bře 2011 ve 21:40  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @gabu13 Tak to je super, že jde všechno jako po drátkách emoticon Tak snad prohlídka zámku zředí atmosféru kolem seznamu hostů emoticon A nedej se! Je to VAŠE svatba, musí to být podle vás, tak si do toho nenechte kecat! Jo a ještě jedna dobrá rada - raději nikomu z rodiny neříkejte žádné podrobnosti, jako jaké budeš mít šaty a kytku, jaká chcete oznámení apod., protože ti začnou všichni hned radit a otráví tě. Odbývej je s tím, ať se nechají překvapit emoticon
30. bře 2011 ve 21:44  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evajzek
1
fotoportrét
fotoportrét
evajzek
1
 @we_y gratuluju emoticon to máte skoro vše podstatné emoticon my se teď nějak zasekli
máme termín, místo, moje šaty, teď vymýšlím oznámko = boj, no a musím dojít do té restauračky emoticon
30. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @we_y Ahojda emoticon no super už se vám to taky pěkně daří emoticon no a kdepak máme nějakou fotečku tebe v šatečkách? nebo nám aspoň popiš jaké sis vybrala emoticon my jsme zvědavé emoticon

@makovaapanenka No přesně tak jsem se rozhodla...že nebudu nikomu říkat jak to bude a co bude...ať se nechají překvapit...a pak už až mě všichni uvidí a až jim třeba to oznamko příjde, tak už nebudou moct říct ani puntík emoticon

@assol S tou hudbou to bude u nás složité...já totiž vůbec nemám představu co bych chtěla a co ne. Máš se že ti třeba ten varhaník dokáže poradit...já uvidím v neděli, co nám řekne paní na zámku...třeba taky něco poradí emoticon
31. bře 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 Holky dotaz...z jak širokých stuh se dělají vývazky? máte je už někdo hotové, nebo koupené??? já si je chci udělat sama...ale nevím jak širokou stuhu koupit???
31. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1624 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Strakonice.
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1624 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Strakonice.
 @gabu13 sice nepatřím do téhle diskuse, ale já jsem, myslím, dělala ze dvou šířek alasových stuh: 6mm a 3mm, jdou i ze dvou 6mm a jinak tady holky psaly, že se dá použít i širší, podle toho, jak se ti to líbí emoticon ale tyhle jsou asi nejběžnější
31. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @ptjj Díky za radu emoticon já jsem právě našla 6mm stuhy a neumím si to představit jestli to je dost, nebo jestli málo...nebo jestli není lepší vzít 9mm..no 12mm už by asi bylo moc...já si to neumím představit...nikdy jsem neměla prostorovou představivost...ale zase když už to budu objednávat..ty stuhy myslím...budu dělat vývazky pro 100 lidí, tak ať to neobjednávám na několikrát...
31. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
 @gabu13 tak se mrkni někam do švadlenky, jak to vypadá naživo, pak uvidíš.....ty 6mm jsou takové ty "klasiky"
31. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
we_y
1
fotoportrét
fotoportrét
we_y
1
 Tak děvčátka, můžete se podívat na ty šatičky v mém albu emoticon
31. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @we_y Nádherné šaty!!! emoticon Odkud že jsou?
31. bře 2011 ve 20:34  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
we_y
1
fotoportrét
fotoportrét
we_y
1
 @makovaapanenka Jéé, děkuji. Jsou ze salonu Brillant Princess v Praze. Byl to první salon v seznamu, který jsem navštívila a hned jsem se zamilovala. Takže už jsou zarezervované a nehledám nic jiného... emoticon
1. dub 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @we_y Pěkné šaty emoticon jednoduché a jemné...máš pěknou postavičku, takže ti sedí hezky emoticon
1. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @we_y gratuluju, krásné šaty! Holky já taky vybírám hudbu..zatím mám na nástup Aidu, triumfální pochod, fakt nechci nic klasického, svatebního, pomalého :D Ještě zbožňuju Květiny bílé po cestě..z Rusalky, ale to by asi už svatebčané nepřežili, tolik opery :D
1. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
puntav
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
puntav
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Prostějov.
 Ahoj holky!
Chtěla bych se zeptat, to už všechny máte domluvený místa na svatbu...? my plánujem taky září, ale místo ješte nemáme... ani na hostinu...
zatím vlastním svatební šatky - který mi přišly v týdnu poštou a jsou stejné jako na obrázku a dokonce mi sedí, tak jsem moc spokojená.
svatbení oznámení jsem si delala sama a první vlaštovičku jsem si nechala natisknout spolu s fotkama - co jsem si nechavala dělat z karnevalu, kde jsme byli s prckem...na oznamku jsme objevily dve chyby, takze ho budu muset opravit a jsem rada, že jsme nedali tisknout zrovna všechny.
1. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @puntav Ahoj, vítám Tě, jo my jsme si dohodli v lednu místo oslavy a v breznu poté zamluvili termín na matrice
1. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
puntav
fotoportrét
fotoportrét
puntav
 @hatsepsut a musím si zamlouvat termín na matrice, když bude svatba v kostele? (to si oni spolu nějak pošmelí?)
1. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @puntav Jaaj, tak to fakt netusím, promin, my máme svatbu na louce emoticon
1. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @puntav Ahojky vítám tě tu emoticon
My máme taky už termín a místo obřadu i hostiny jasné emoticon pokud můžu radit, tak jestli chcete nějakou určitou restauraci na oslavu, tak si nejdřív zavolej tam..kdy mají volno a pak podle toho zařídit ten kostel..protože na obřady mají většinou termínů v ten den víc...ale v restauraci se víc svateb v jeden den nedělá emoticon
No a jak je to s matrikou a kostelem to netuším...my máme svatbu na zámku...ale myslím že bys to tam oznámit měla...páč ty oficiality jako je podpis do matriční knihy a tak na svatbě proběhnout musí...takže asi bych tam zavolala a zeptala se...oni ty paní na matrikách bývají často ukecané a milé a tak ti určitě všechno vysvětlí emoticon
1. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 Holky, ted mi prislo ze jsem vyhrala slevu na prstynky :D V jedne soutezi ve svete snubnich prstenu :D
1. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš