Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Hebrejštinu, ty jo, to máš můj obdiv!
Odpovědět
@makovaapanenka me tez :) @assol jo dik, ale neni treba zadny obdiv :) ucim se ze zcela neromatickeho duvodu - potrebuji ji ke zkousce pristi rok :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) Nějak nestíhám, konečně můžeme s prckem ven ,tak si to sluníčko užíváme, ale dočetla jsem vás poctivě :-) Teda všechny co umíte ty jazyky vás obdivuju, to já měla na škole anglinu, němčinu a ruštinu...no a co mi z toho zbylo...v Aj možná něco ještě pochytím, řeknu ale nic moc super to není..z němčiny si nepamatuju lautr nic a v ruštině zvládám azbuku, ale slovíčka se taky tak nějak vytratila :-p no prostě jste šikovný že si to pamatujete a umíte používat, já byla na jazyky vždycky poleno...a tak jsem zůstala jen u toho našeho českého...ale i to jsem zjistila, že není taková sranda když jsem ho 5 let studovala...no až tam jsem zjistila že vlastně vůbec česky neumím :-D :-D :-D no ale snad mě to aspoň trochu naučili :-) Broni, copak si to tam dávala a nechala adminama smazat??? já jsem zvědavá:-) nějakou fotku, jestli jsme to dobře pochopila :-) Holky my jedeme o víkendu na moravu, tentokrát už všichni :-) jedeme na zabíjačku (doufám že tu nemáme vegetariány, abych někoho nenaštvala) ale já se strašně těším na jitrničky :-) na co se míň těším že budeme muset pořešit ten seznam hostů a trochu se bojím že to neustojím...ale tak nebudu se nervovat dopředu že ;-) Jinak u ns novýho asi nic moc...našla jsem si akorát krásný papíry na jmenovky na stůl a ozdobný nůžky a pokusím se je vyrobit :-) a ještě jsme se tak nějak už skoro shodli na svatebním oznámení :-) prošlo mi to s ručičkama, tak ještě uvidíme...ale možná bude to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Je nádherně, to se máte, že si to s malým užíváte. :-) Ty jsi studovala češtinu? Já taky. Ale ne teda pět let, jen tři a už mě to tak zoufale nebavilo, že jsem zběhla. Jinak u nás taky není nic novýho, jen jsem včera příteli pouštěla hudbu, co jsem vybrala na obřad, a nelíbila se mu, tak to asi nechám na varhaníkovi. :) A přítel mi ukazoval seznam úkolů, co si k svatbě udělal, a byla jsem úplně dojatá, kolik věcí si vzal na starost.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Jeee no tak to se máš že je přítel tak aktivní...to ten můj je pořád v práci a tak nějak jen vždycky odsouhlasí nějakou variantu...ale jinak zatím nic neřešil :-) ale mě to baví a on až bude potřeba tak taky pomůže :-) S tou češtinou...no já jsem vystudovaná úča na dějepis a čestinu...ale nešla jsem pak učit a tak jsem z dějáku už všechno zapomněla a čeština mi zatím tak nějak v hlavě snad zůstala...ale literatura teda moc ne...no je to sranda jak člověk rychle zapomíná, když něco nepoužívá :-D :-p kor na mateřský...člověk trochu zmagoří...ale pak bych se chtěla k učení vrátit...kvůli dětem, abych byla víc s nima...tak uvidíme co bude ;-) A co jsi měla vybrané na obřad za hudbu??? já už nad tím taky přemýšlela...ale nevím nevím pořád... Konečně mi odepsala paní ze zámku na mail, tak mi potvrdila, že si nás zapsala do notýsku a že tam máme rezervovaný termín :-) no a pak psala že se máme přijet někdy o víkendu podívat a ona nám řekne všechny ostatní podrobnosti...a my teď o víkendu zrovna jedeme na moravu...tak se tam asi rovnou podíváme...už se těším jak nás tam provede x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol teda vážně? to je fakt krásný od něj :-) ten muj to furt vydí strašně jednoduše :-) @gabu13 to závidim že mužeš s klidnym svědomi ven, ja jsem ted nemocná ale musim zítra do práce a v pátek mam pulden volno naštěstí tak snad to nějak přežiju. V sobotu ma Milan narozky tak se těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g no však malej je jak Alenka v říši divů...když byl venku naposledy než onemocněl tak byl venku sníh a najednou kvetou kytky :-D Pěkně se uzdrav ať můžeš o víkendu juchat na oslavě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jo, taky jsem to ocenila. Je zlatej, že se tak angažuje. @gabu13 Aha, to já jsem byla na klasický bohemistice. Pak jsem pracovala jako korektorka a docela mě to bavilo, takže mi snad z češtiny taky něco utkvělo. :) Hudbu jsem vybírala varhanní, nakonec jsem vybrala něco od V. Lübecka, nechci Ave Maria ani svatební pochod. Chtěla jsem něco důstojnýho a pomalejšího, aby se nám na to dobře šlo, protože já budu mít určitě tendenci jít do rytmu. :)
Odpovědět
holky ta hudba bude porod než se to vymyslí
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhé době se zase hlásím. Dnes jsem byla na šatičkách,... těšila jsem se jak malá :-) Vybrala jsem si svatební salon Brillant Princess v Praze. První dojem byl katastrofa, paní nepříjemná, že jsem myslela, že už to vzdám, ale vydržela jsem a paní se najednou změnila v naprostou profesionálku, která své práci rozumí a najdenou byla i milá :-D Vyzkoušela jsem asi patery šaty a pak přišly ony ;-) láska na první pohled, takže jsem neváhala a šatičky hned zarezervovala, jupííí. Teď už jenom čekáme na místo pro hostinu, něco se už rýsuje tak to jedeme v neděli omrknout a uvidíme. Jinak máme zamluveného fotografa a hudbu. Teď se můžu vrhnout do výběru šperků a botiček-další příjemná ženská záležitost ;-)
Odpovědět
Ještě bych zapoměla, že máme zamluvený kostel a hotové menu, teď už jen to místo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@we_y Gratuluju!!! :-) Fotka by nebyla? ;-) Kde přesně se budete brát a co dobrého budete mít? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gabu13 Tak to je super, že jde všechno jako po drátkách :-) Tak snad prohlídka zámku zředí atmosféru kolem seznamu hostů :-) A nedej se! Je to VAŠE svatba, musí to být podle vás, tak si do toho nenechte kecat! Jo a ještě jedna dobrá rada - raději nikomu z rodiny neříkejte žádné podrobnosti, jako jaké budeš mít šaty a kytku, jaká chcete oznámení apod., protože ti začnou všichni hned radit a otráví tě. Odbývej je s tím, ať se nechají překvapit :-)
Odpovědět
@we_y gratuluju :-) to máte skoro vše podstatné :-) my se teď nějak zasekli máme termín, místo, moje šaty, teď vymýšlím oznámko = boj, no a musím dojít do té restauračky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@we_y Ahojda :-) no super už se vám to taky pěkně daří :-) no a kdepak máme nějakou fotečku tebe v šatečkách? nebo nám aspoň popiš jaké sis vybrala :-) my jsme zvědavé :-) @makovaapanenka No přesně tak jsem se rozhodla...že nebudu nikomu říkat jak to bude a co bude...ať se nechají překvapit...a pak už až mě všichni uvidí a až jim třeba to oznamko příjde, tak už nebudou moct říct ani puntík :-D @assol S tou hudbou to bude u nás složité...já totiž vůbec nemám představu co bych chtěla a co ne. Máš se že ti třeba ten varhaník dokáže poradit...já uvidím v neděli, co nám řekne paní na zámku...třeba taky něco poradí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dotaz...z jak širokých stuh se dělají vývazky? máte je už někdo hotové, nebo koupené??? já si je chci udělat sama...ale nevím jak širokou stuhu koupit???
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 sice nepatřím do téhle diskuse, ale já jsem, myslím, dělala ze dvou šířek alasových stuh: 6mm a 3mm, jdou i ze dvou 6mm a jinak tady holky psaly, že se dá použít i širší, podle toho, jak se ti to líbí ;-) ale tyhle jsou asi nejběžnější
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Díky za radu :-) já jsem právě našla 6mm stuhy a neumím si to představit jestli to je dost, nebo jestli málo...nebo jestli není lepší vzít 9mm..no 12mm už by asi bylo moc...já si to neumím představit...nikdy jsem neměla prostorovou představivost...ale zase když už to budu objednávat..ty stuhy myslím...budu dělat vývazky pro 100 lidí, tak ať to neobjednávám na několikrát...
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 tak se mrkni někam do švadlenky, jak to vypadá naživo, pak uvidíš.....ty 6mm jsou takové ty "klasiky"
Odpovědět
Tak děvčátka, můžete se podívat na ty šatičky v mém albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@we_y Nádherné šaty!!! :-) Odkud že jsou?
Odpovědět
@makovaapanenka Jéé, děkuji. Jsou ze salonu Brillant Princess v Praze. Byl to první salon v seznamu, který jsem navštívila a hned jsem se zamilovala. Takže už jsou zarezervované a nehledám nic jiného... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@we_y Pěkné šaty :-) jednoduché a jemné...máš pěknou postavičku, takže ti sedí hezky :-)
Odpovědět
@we_y gratuluju, krásné šaty! Holky já taky vybírám hudbu..zatím mám na nástup Aidu, triumfální pochod, fakt nechci nic klasického, svatebního, pomalého :D Ještě zbožňuju Květiny bílé po cestě..z Rusalky, ale to by asi už svatebčané nepřežili, tolik opery :D
Odpovědět
Ahoj holky! Chtěla bych se zeptat, to už všechny máte domluvený místa na svatbu...? my plánujem taky září, ale místo ješte nemáme... ani na hostinu... zatím vlastním svatební šatky - který mi přišly v týdnu poštou a jsou stejné jako na obrázku a dokonce mi sedí, tak jsem moc spokojená. svatbení oznámení jsem si delala sama a první vlaštovičku jsem si nechala natisknout spolu s fotkama - co jsem si nechavala dělat z karnevalu, kde jsme byli s prckem...na oznamku jsme objevily dve chyby, takze ho budu muset opravit a jsem rada, že jsme nedali tisknout zrovna všechny.
Odpovědět
@puntav Ahoj, vítám Tě, jo my jsme si dohodli v lednu místo oslavy a v breznu poté zamluvili termín na matrice
Odpovědět
@hatsepsut a musím si zamlouvat termín na matrice, když bude svatba v kostele? (to si oni spolu nějak pošmelí?)
Odpovědět
@puntav Jaaj, tak to fakt netusím, promin, my máme svatbu na louce :)
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav Ahojky vítám tě tu :-) My máme taky už termín a místo obřadu i hostiny jasné :-) pokud můžu radit, tak jestli chcete nějakou určitou restauraci na oslavu, tak si nejdřív zavolej tam..kdy mají volno a pak podle toho zařídit ten kostel..protože na obřady mají většinou termínů v ten den víc...ale v restauraci se víc svateb v jeden den nedělá :-) No a jak je to s matrikou a kostelem to netuším...my máme svatbu na zámku...ale myslím že bys to tam oznámit měla...páč ty oficiality jako je podpis do matriční knihy a tak na svatbě proběhnout musí...takže asi bych tam zavolala a zeptala se...oni ty paní na matrikách bývají často ukecané a milé a tak ti určitě všechno vysvětlí :-)
Odpovědět
Holky, ted mi prislo ze jsem vyhrala slevu na prstynky :D V jedne soutezi ve svete snubnich prstenu :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?