Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Ahojky holky moje milované! Tak jsem dneska byla zkoušet šaty v úžasném salonu. Mrkněte do alba :-) Mám dilema mezi dvěma modely a prostě ne a ne se rozhodnout. Ceny taky super, tak uvidím, jestli si je nakonec jenom nepůjčím. Nejdřív si písnu do nějaké čistírny, jestli by bylo možno šaty obarvit a kdyby ano, tak si je nechám ušít. Ale jsem nadšená. Opravdu krásný výběr šatů, slečna opravdu ochotná, pěkně jsme si popovídaly. No jsem prostě nadšená! Během večera snad budu mít čásek projít poslední dvě strany a konečně vám taky něco napsat :-) Poslední dny to bylo nějaké hektické.
Odpovědět
@kristyn.g @akfs Dekuju moc! @makovaapanenka Jezisi, tak to jsem se zasmála fakt :D Tak to by me zajimalo jak sem vypadaa a co sem ti rikala presne, to je drsny :D :D :D To bude asi tim ze jsem drsná v tech diskuzích, ze si nenechám vse líbit haha :D Ja teda zatim nocni mury o svatbe nemam :)) @assol to bud rada ze jsem se ti nezjevila: D :D
Odpovědět
@makovaapanenka @assol tak to jsou teda sny :-D ale já to tak mám taky :-D Většinou nemůžu najít šaty, šperky, nejsem namalovaná, nic nemám nachystané a kolikrát se probudím i s polštářem od slz. Jde vidět, jak je to pro nás emotivně zátěž :-) Ale dneska budu mít krásné sny. Šatky už se rýsují ...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Do svatby je daleko, třeba se ještě zjevíš. :-) @bronousek Jo, je to vypětí. :) Nejhorší byl sen, jak jsem si vzala přes svatební šaty svetr a zapomněla jsem si ho sundat, takže jsem ho měla při obřadu i při focení. To jsem sem myslím někam i psala.
Odpovědět
@assol no doufej ze ne :))
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut A nechtěla by ses ve snu zjevit mýmu příteli a říct mu, aby konečně zavolal svý matce? :-D
Odpovědět
@assol Dobrá, dnes v noci ať mě čeká :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Juchů, máš to u mě! :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky u nás to bylo včera vypjaté až bojovné - začali jsme řešit pořádne kde, kdy co.... a přítel ze své strany má tak 2-3x víc lidí než ja - z toho některý vůbec neznám....a všechno je prostě problém - jestli tohle bude trvat do září tak se zblázním.....
Odpovědět
@assol Tak jak? :)
Odpovědět
@puntav já taky nekteré neznám, jelikoz to jsou kamarádi ze studií a nikdy jsme se nepotkali :)) ale meli byste trvat na kompromisu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Sny mi nevyprávěl (zpravidla si je nepamatuje), ale čekám na činy. :)
Odpovědět
Článek se načítá
@assol a já se tak snažila: D
Odpovědět
No holky je vidět, že sny máme všechny skoro stejné. Mně se taky zdálo, že jsem jen v šatech, neučesaná, nenamalovaná a přijdu před dům, kde nejsou nazdobená auta a všem okolo říkám, že takhle to naostro být nesmí :-D Jak kdyby bylo 20 možností :-D
Odpovědět
Tak holky, už máme vyřešené oznámení :) Kamarád - webdesigner - vytvoří...jan ted musíme sehnat místo, kde nám jej vytisknou, milé Pražačky, nemáte nějaký tip?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak to je skvělé! My jsme to taky zadali kamarádovi, tak se těším, co vytvoří. Tisknout budeme v tiskárně Amos, je to v Opletalce a nechávali jsme tam tisknout už třikrát oznámení, co přítel navrhoval pro kamarády. Mají asi milion druhů papírů. :)
Odpovědět
@assol Jee super dekuju moc, mrknu tam :) Já jsem taky zvědavá co vytvoří :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Vypadala jsi jako na profilové fotce, měla jsi ruce v bok, kroutila jsi hlavou a říkala jsi: "To si necháš líbít? No to snad ne! To nesmíš!" :-D Ale nějak to v tom snu na mě neúčinkovalo ;-) Druhý den byla zase svatební noční můra, ale už bez tvé účasti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Tak co snoubenec, už se rozhoupal?
Odpovědět
Profilova fotka
@puntav Tak na vypjaté situace až do září se připrav. A už jste to řekli doma? Jestli ještě ne, očekávej spoustu "dobrých" rad, ale to by mělo příbuzné přejít tak do měsíce od oznámení :-) Doporučuju oznámit to všem přibližně ve stejnou dobu, protože jejich nápor bude sice intenzivní, ale o to kratší ;-) A sdělit pouze to nejdůležitější - kdy a kde, případně způsob dopravy a ubytování, a ostatním ať se nechají překvapit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak jsem si prohlídla ty "nové" šaty a nejvíc se mi na tobě líbí 4 a 5, vlastně mi přijdou dost podobné. Tenhle styl ti moc sluší, je vážně zajímavé, jak jedny šaty mohou na dvou různých nevěstách vypadách úplně odlišně. A taky bylo vidět, když ses v nějakých šatech necítila, i na výrazu obličeje. Dej pak vědět, jak se rozhodneš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Kdepak, já už to ani nečekám. Budu ráda, až se to vyřeší, ale hlavu už si s tím dělat nebudu (nebo se o to aspoň pokusím). :-) Už takhle je těch starostí okolo až až.
Odpovědět
@makovaapanenka no jedna čast rodiny je s tim již obeznámena a té druhé to řeknem asi týdne před svatbou - nemají zajem... tak at tiše spí
Odpovědět
@makovaapanenka jazis, tak promin :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Vůbec se neomlouvej, tebe jsem naopak ve své noční můře vnímala jako pozitivní prvek! ;-)
Odpovědět
@makovaapanenka Tak to ok :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak teda vaše noční můry mě pobavily .-) jestli to takhle půjde dál, tak budeme asi do svatby všechny šedivé :-D Mně se o víkendu taky zdálo, že jsem se chtěla ještě před svatbou nechat trochu přistřihnout vlasy a nikdo mě nechtěl ostříhat...tak jsem to vzala do svých rukou :-D no a protože jsem to měla pořád na jedné straně delší než na druhé...tak jsem pořád stříhala a stříhala až jsem byla úplně okudlaná :-D a pak mě moje svědkyně sprdla...co si jako myslím, že mi teď někdo na té lavě učeše :-D a já jen flegmaticky...to je ještě čaaas, to doroste :-D Jinak byli sme mrknout na tom zámku, tak něco sme tam pořídili, něco zatím má čas...ale hlavně dali sme dohromady ten seznam hostů a jsme nakonec na 85 lidech, a to bylo předtím 77, takže to není zase taková hrůza jako jsem čekala ;-) No a bavila jsem se s budoucí tchýní, kde nechat upéct cukroví a dort, a kytky a kam se nechat učesat...a na všecno má nějaké kontakty, tak to je taky fajn...tak to pak akorát budu muset obejít a pořešit co a jak :-) zatím je ještě ale chvíli čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Broni šaty super :-) vypadáš v nich o moc líp než co sis zkoušela v tom prvním salonu a taky je vidět na tvém výrazu, že jsi spokojenější :-) už jsem ti tam písla, které se mi na tobě líbí nejvíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 téda to budete mít velkou svatbu :-)
Odpovědět
@makovaapanenka @gabu13 Je to tak, ve kterých jsem se necítila, tak jsem se ani netvářila :-D A to jsem si to ani neuvědomovala :-) Zatím jsem rozhodnutá pro šaty č. 2, ale uvidíme. Super je, že jsou z Madory, kde jsem si původně chtěla nechat ušít šaty, tak uvidíme, jestli si je koupím a nebo jenom půjčím. Podle toho, kolik budou chtít a kolik bude peněz. Já jsem zatím v poslední době žádnou noční můru neměla, akorát s bytem pořád nic. Zrovna je nějaké hluché období nebo co. Ale psychycky mě to dost deptá. Jestli z tadma rychle nevypadnu, tak nevím. Docela jsme se s přítelem chytli. Musíme prostě pryč. Jinak mám zase hluché období s přípravami. Cosi se do ničeho nemůžu dokopat, není nálada. Asi si dám pár dní oddych a pak začnu zařizovat zbytek. Nemám do toho cosi vůbec chuť. Asi mám nějakou depku nebo co, bo mě i napadlo, proč to všechno vlastně děšlám, proč do toho vkládám tolik energie. Ale to je asi normální. Prostě je toho cosi moc :-) K oznámení - už si ho necháváte tisknout? Já právě vůbec netuším, kdy ho tak objednat. Vybrané je, ale ještě si říkám, že je dost času.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?