Menu Forum

Svatba v září 2013. Berete se taky?

17. čer 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
naju
3
Registrovala se 10. března 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 2 přátele. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
naju
3
Registrovala se 10. března 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 2 přátele. Region Přerov.
 Ahoj, plánujeme svatby příští rok v září. Asi je ještě dost času, ale nabrat inspiraci dopředu a pořádne to probrat přece neškodi, ne? emoticon
31. bře 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
Registrovala se 5. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků, 7 alb a 1 inzerát. Má 15 přátel. Slušovice, Region Zlín.
  • Svatba byla 8. září 2013
    Slušovice, Zádveřice, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
Registrovala se 5. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků, 7 alb a 1 inzerát. Má 15 přátel. Slušovice, Region Zlín.
 si myslím ;) máme to stejně, taky příští rok v září - po státnicích....tak snad je udělám pěkně na první termín někdy v květnu nebo kdy, ať mám pak ještě čas na dolaďování emoticon
9. dub 2012 ve 14:42  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
naju
3
fotoportrét
fotoportrét
naju
3
 Po státnicích, tak to řeší hodně je lidí to je milé. Budu držet palce ať to vyjde v řádnem termínu ať pak můžes jen plánovat svatbu a dolaďovatemoticon Už víte kde svatba bude?
9. dub 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
 @naju jé děkuju, tak snad vše vyjde tak jak má ;) ...no svatba bude někde v okolí Slušovic, ještě přesně nevíme, začnem to řešit asi v létě po zkouškovém emoticon
5. kvě 2012 v 19:03  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzamate
Registrovala se 13. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
zuzamate
Registrovala se 13. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
 Tak se přidávám, chtěli bysme 7.9.2013 emoticon
7. kvě 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vronica
13
Registrovala se 13. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 8 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
vronica
13
Registrovala se 13. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 8 přátel. Region Kladno.
 Také se přidávám mi bychom chtěli termín 13.9.2013 tak snad nám to vyjde emoticon
14. kvě 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jittus
Registrovala se 11. května 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
jittus
Registrovala se 11. května 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Brno.
 ahojemoticon my bychom takych chtěli září 2013 a vypadá to taky na 13 emoticon) tak to je super!emoticon jsem se bala, ze budeme jedini... uz nam par lidi rikalo cosi o trojkach, ze by radeji jeste rok pockali.... je to sice jeste za rok a pul, ale uz po ocku koukamemoticon at mam jasnou predstavuemoticon) uz po statnicich mam a tak vim, ze kazda dobra prace potrebuje svuj cas (i ta diplomka) emoticon tak vsem kdo budou statnicovat drzim palec, at to dopadne a muzou se naplno venovat planovani emoticon)
15. kvě 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
naju
3
fotoportrét
fotoportrét
naju
3
 jéé, to je milé, že se nám to svatbování v zaří tak rozrůstá. Bála jsem se, že tu budu jedíná tak brzo emoticon 13.9. je hezké datum, nevím jak to vychází numerologicky, ale určitě to bude ten nejlepší den pro Vásemoticon My zatím nevíme, naplánujem to podle toho jaké bude letos počasíemoticon emoticon
Budu moc ráda když se podělíme o to jak probíhají přípravy....musím se pochlubit, mám uplně první svatební věc a to skleničky na šampaňské, jednu s obrázkem nevěsty a druhou s ženichem emoticon mám z nich veeelkou radost. Ted si tak pro sebe vymýšlím barvu...
15. kvě 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
 @zuzamate budem mít asi stejné datum! emoticon tak doufám, že všechno krásně vyjde, i počasí a tak..

@naju teda, Ty už jsi o krok napřed před náma...už začínáš křečkovat věci :D ...no já už jsem tu víc jak na facebooku, ale aspoň si protřizuju, co budu chtít a co mi přijde už zbytečné...zatím toho mám tolik, že bych potřebovala ty svatby tak 3 emoticon)) barva se mi zatím líbí levandulová (možná se stříbrnou) ...a k tomu už vymýšlím kytku, výzdobu a tak...ale hlavní věci netuším, což je restaurace, kapela atd....

...holky, kdy si tak plánujete jít vybírat šaty do salónů? aby se mi nezačali smát když tam přijdu v červenci třeba emoticon) ..ale začátek září je moc oblíbené datum a já chci velký výběr šatů emoticon
21. kvě 2012 v 09:56  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jittus
fotoportrét
fotoportrét
jittus
 @marketa_ ja jdu na šaty až příští rok, tak někdy v únoru... doufám, že už budou mít nové kolekce šatu... přece jenom se mi to zdá ještě moc brzo jít tam letos... nehledě na to, že ty šaty budou třeba ještě několikrát půjčené a může se jim něco státemoticon) Jinak myslím, že je hlavní zajisti místo obřadu a hostiny a až potom vymyšlet výzdobuemoticon Potom už na konkrétní místo emoticon
21. kvě 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
 @jittus ok, začnu se šatama až na konci roku, už bude po sezóně, zničené vyřazené emoticon) ...po výzdobě zatím jen tak pojukávám, ale myslím, že takovou decentní jaká by se mi líbila, narvu všude emoticon
21. kvě 2012 v 17:57  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
naju
3
fotoportrét
fotoportrét
naju
3
 Byla jsem v salonu s kamarádkou a optimální je prý příjít vybírat a zkoušet šaty tak pul roku předem, Myslím že jít tam rok dopředu tak hrozí, že ti za rok nebudou líbit emoticon.
market schvaluji tvůj výběr levandulové barvy .... já miluju levandule! emoticon ! takže pokud bych chtěla mít svatbu ideální... tak vyzdoba všude levandule i kytice z levandule a celkové alá provance styl. Takže za mě ne levandulová barva ale levandule všudeemoticon....Já přemýšlím nad tyrkysovou...modrá mému miláčkovi neskutečně sluší emoticon
23. kvě 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luca_lucky
15
Registrovala se 22. května 2012 na beremese.cz. Přidala 267 příspěvků. Má 31 přátel. Region Jablonec nad Nisou.
fotoportrét
fotoportrét
luca_lucky
15
Registrovala se 22. května 2012 na beremese.cz. Přidala 267 příspěvků. Má 31 přátel. Region Jablonec nad Nisou.
 @marketa_ Tak to si budeme držet palce vzájemně - přítel má státnice leden 2013 a já mam absolutorium červen 2013 a svatbu bychom chtěli buď konec srpna nebo září 2013 emoticon A také už koukám a plánuji, protože počítám, že v době učení se to moc nebude reálné emoticon
23. kvě 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luca_lucky
15
fotoportrét
fotoportrét
luca_lucky
15
 Já se po šatech koukám zatím na internetu. Nějakou představu mám, ale jelikož jsem silnější postavy, budu muset brát, co mi padne...ale ráda bych do příštího roku zhubla! Kdo bude hubnout se mnou??? emoticon emoticon
Nám se oběma s přítelem líbí ladění do červena. Oba tu barvu máme rádi a oběma nám i docela sluší, takže to máme nejspíš jasné. Obřad chtěl přítel někde v zámecké zahradě - venku, ale pak uvažoval, co když bude pršet a tak.. tak jsme se byli podívat na obřad na radnici v Liberci a moc se nám to líbilo, i to prostředí a pan oddávající měl pěkný proslov. Navíc tam hrají na varhany a mě to připadá takové honosné emoticon Já jsem jinak z Jablonce nad Nisou a tam je příšerná radnice i ta obřadní místnost je taková mdlá... takže v tom jsme také oba měli hned jasno, že tam to nebude emoticon Také máme představu o místě pro svatební raut - nechceme hostinu, chtěli bychom obřad až kolem 14h a pak rovnou odpolední raut někde v penzionu, kde se pak bude i spát.. V jednom jsme se byli ptát, jak je potřeba rezervovat místo dopředu a pán nám vysvětlil, že všechny svatby pro letošní rok měli uzavřené smlouvy už v loni v září. Takže to je docela dlouho předem. Jen nám to nekoresponduje s tou radnicí, protože tam se zajednávají místa tak 6 měsíců před obřadem.
23. kvě 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
 @naju nebo rovnou svatbu v Provance, to by bylo :D ..no mám v plánu všude narvat levanduli i do vývazků a tak, uvidím jak to nakonec dopadne emoticon)
23. kvě 2012 ve 21:55  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
 @luca_lucky no jako musíme to dát ty státnice na první dobrou, v září už nebude čas emoticon ...hubnout nebudu, to bych se už asi pomalu ztratila :D ...nee, tak hubená nejsem, ale jídlo mi neberte emoticon ...my budem mít svatbu určitě v kostele, ale i tak....u nás se musí všechno zamlouvat rok předem....brácha, co se letos žení, tak chtěli svatbu už loni, ale začali si zamlouvat všechno 6-7 měsíců před a už bylo vše co chtěli zamluvené, datumy, restaurace, fotograf i vyhlídlé šaty....no uvidíme, nějak to načasujem aby to bylo tak akorát emoticon
24. kvě 2012 v 07:55  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jittus
fotoportrét
fotoportrét
jittus
 @marketa_ a kde se brali? jestli se mam zacit bat a hlavne shanet...emoticon
25. kvě 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fori (33 r.)
6
Registrovala se 20. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 35 příspěvků. Má 39 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 8. září 2012
    Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
fori (33 r.)
6
Registrovala se 20. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 35 příspěvků. Má 39 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 8. září 2012
    Region Mělník
 ahoj, my také plánujeme září 2013 , já chtěla pátek 13, ale přítel se bojí... tak to hold asi bude sobota 14.9.
26. kvě 2012 v 11:01  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
 @jittus jsme kousek od Zlína, asi jsou tu moc svatbychtivé slečny emoticon)
29. kvě 2012 ve 23:04  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka2424
4
Registrovala se 31. května 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
verunka2424
4
Registrovala se 31. května 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Region Prostějov.
 Ahoj.Taky plánujeme svatbu v září, pokud to vyjde tak bude termín 7.9.2013 emoticon
31. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pronovia89
36
Registrovala se 28. května 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
pronovia89
36
Registrovala se 28. května 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 3 přátele.
 Ahoj, všememoticon Vidím, že datum 7. 9. 2013 je dost oblíbenéemoticon Takže já se taky připojujiemoticon
2. čer 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dinner (33 r.)
DJ na svatbu - profesionální zajištění vašeho svatebního večírku
Jaroslav Večeřa PRO

Hudba a zábava - Region Brno
2

“Všem našim zákazníkům přejeme ty nejkrásnější Vánoce, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2013. Rádi bychom současně poděkovali za spolupráci v uplynulém období a jsme rádi, že pro vás můžeme zajišťovat kvalitní služby.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
dinner (33 r.)
DJ na svatbu - profesionální zajištění vašeho svatebního večírku
Jaroslav Večeřa PRO

Hudba a zábava - Region Brno
2

“Všem našim zákazníkům přejeme ty nejkrásnější Vánoce, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2013. Rádi bychom současně poděkovali za spolupráci v uplynulém období a jsme rádi, že pro vás můžeme zajišťovat kvalitní služby.”
(Před 3 lety)

Hezký den budoucí nevěsty.Již ted nabízím volné termíny na rok 2013 za letošní ceny emoticon Pro více info stačí klinout na muj profil.Hezký zbytek víkendu
2. čer 2012 v 19:03  •  www.dj-na-svatbu.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

Foto a video - Region Praha
58

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

Foto a video - Region Praha
58

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

Krásný den děvčata, pokud byste měli zájem si zasoutěžit a vyhrát svatební focení celého dne, tak se podívejte ke mě na profil emoticon
12. čer 2012 v 16:42  •  www.alenasreflova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
naju
3
fotoportrét
fotoportrét
naju
3
 @marketa_ jenže levandule kvete ted v cervnu, a svatba bude v září to nevím jak udělámeemoticon
28. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
fotoportrét
fotoportrét
marketa_ (25 r.)
31
 @naju levandulí je víc druhů, některé kvetou až do konce září.....ale tak uvidíme nu emoticon kdyžtak hortenzie taky miluju, snad pokvete nějaká rozumná barva emoticon))
28. čer 2012 ve 14:25  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafca4
2
Registrovala se 8. března 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 29 příspěvků. Má 1 přítele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
pafca4
2
Registrovala se 8. března 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 29 příspěvků. Má 1 přítele. Region Plzeň.
 já bych taky chtěla v září... nejlépe 14.9. emoticon12.9 jsme se totiž s přítelem seznámili, tak by to bylo skoro na naše pětileté výročí emoticon teda zatím nejsem ani požádaná o ruku emoticon ale protože dělám příští rok státnice, budu už si snad vydělávat a měli bychom i tak nějak dostavit domek, tak doufám, že by to mohlo příští rok vyjít emoticon
28. čer 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikus30
37
Registrovala se 26. května 2012 na beremese.cz. Přidala 933 příspěvků. Má 33 přátel. Dublin, Irsko.
  • Svatba byla 24. září 2013
    Mauricius- Le Victoria
fotoportrét
fotoportrét
nikus30
37
Registrovala se 26. května 2012 na beremese.cz. Přidala 933 příspěvků. Má 33 přátel. Dublin, Irsko.
  • Svatba byla 24. září 2013
    Mauricius- Le Victoria
 Ahoj holky,take se hlasim,my mame svatbu 14.9. .Svaba se bude konat u Olomouce emoticon
28. čer 2012 ve 23:33  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyna_88
12
Registrovala se 22. června 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kristyna_88
12
Registrovala se 22. června 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky taky se přidávám emoticon my plánujeme svatbu na 7.9.2013. Snad nám to vyjde. emoticon
1. črc 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Snaž se spíš poradit a pomoci...”
1. črc 2012 ve 20:17 • lukashsax
fotoportrét
fotoportrét
mojmoj (27 r.)
Registrovala se 28. června 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Liberec, Region Liberec.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Jablonec nad Nisou
fotoportrét
fotoportrét
mojmoj (27 r.)
Registrovala se 28. června 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Liberec, Region Liberec.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Jablonec nad Nisou
 Ahoj nevěsty,přidáváme se k vám.Též máme v plánu svatbu 7.9.2013 snad už budu mít snoubence doma aby se to dalo uskutečnit.
7. črc 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
19. črc 2012 v 01:06 • stastnanevesta