Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka děkujů :-) no vidíš tak třeba budeš moc zase nějak se učastnit, to mě v mém okolí se obávám už nic moc nečeká... Jinak na koníka docela chodim se inspirovat, jeden čas jsem se o to docela dost zajímala, pak mě to na dlouhou dobu přešlo a teď jak jsem spokojenější tak tam zase lezu, dokonce i sbírám oblečky pro děti... asi si hodně lidí může klepat na čelo, ale když to berete jako formu hobby či šetření peněz do budoucna tak to je v pohodě :-D a to se nezkazí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Jo jo,to já už papkám kyselinu listovou ;-) A co ty,taky se snažíte nebo máte v plánu začít jako my ;-) ?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@makovaapanenka já teda s malým brutálně nestíhám, nedostala jsem se sem jak koukám tři měsíce :-N dávám foto toho našeho zlatíčka, už je to pěkně vytáhlej klacek =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Teda ten je krásný!!! A tobě to taky moc sluší :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@kristyn.g @kikika87 @evka2011 @makovaapanenka Ahoj holky, se zpožděním se také hlásím. Koukám, že kromě Evky se řady maminek ještě nerozšířili. My už jsme teda taky začali pracovat na rozšíření rodiny. Trochu jsem doufala, že druhé výročí oslavíme s pozitivním těhotenským testem, ale to se nepovedlo... A jak vám to klape v manželství?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Čauky,taky už by jsme se chtěli rozšířit,tak jen doufám,že nám to nebude trvat moc dlouho ;-) Vlastně jsme ted měli taky druhé výročí....jinak vše super,jsme spokojený,akorát jsem trochu zdeptaná tou zimou co se nezadržitelně blíží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Ahoj, ráda tě zase "vidím" :-) My jsme druhé výročí "oslavili" nezapomenutelně. Zrovna jsme se vraceli z dovolené ve Švýcarsku a těsně za švýcarsko-rakouskými hranicemi se nám porouchalo auto. Pokud se vám to někdy v cizině stane, v žádném případě nevolejte asistenční službu!!! Ta by se totiž měla přejmenovat spíš na komplikační ]-( Kdybychom si od začátku všechno zařizovali sami, ušetřili bychom čas i peníze :-| Každopádně máme velké štěstí, že se nám vůbec nic nestalo, kdyby k té poruše došlo při vyšší rychlosti, mohli jsme se zmrzačit, nebo dokonce zabít... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Ahoj, my jsme teď v září byli taky ve Švýcarsku, respektive s cestovkou na poznávacím zájezdu alpskými zeměmi a taky se nám tam rozbil bus. Taky jsme měli štěstí, že jsme nezůstali v nějakém tunelu... A co mimčo, taky plánujete? @kikika87 Taky doufám, že to nebude trvat moc dlouho, i když jak pročítám některé diskuse na Modrém koníkovi, tak se připravuju spíš na tu delší variantu...
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Po pravdě už ty diskuze raději ani nečtu...pak sem zbytečně pod tlakem a spíš to nepůjde...takže na to nemyslím a nechávám tomu volný průběh ;-) neboj,ono se to povede,akorát na to nesmíš moc myslet :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Já vím a myslím, že na to zas tak moc nemyslím :-) Místo toho si užíváme a experimentujeme. Rok po vysazení antika se mi totiž konečně vrací chutě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Jééé, a kde přesně jste byli a jak to s tou poruchou dopadlo? Opravil to řidič na místě, nebo jste tam museli neplánovaně zůstat?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka No ve Švýcarsku jsme navštívili třeba Zermatt , Aletschgletcher, Sion, Grindenwald s výjezdem na Kleine Scheidegg, lázně Leukerbad... Autobusu se přetrhla řemenice alternátoru, řidič tu poruchu zjistil sice dřív, ale doufal, že nás doveze ještě na ubytování. No to se sice nepovedlo, ale dojeli jsme akorát na zastávku místního busu, který jel asi 10 minut po tom. Takže my jsme odjeli a řidiči tam museli zůstat. Ale do druhého dne se to s pomocí servisu podařilo opravit, takže jsme pak mohli pokračovat v zájezdu. Holky a jak se chystáte na Vánoce? Co jste manželům koupily?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@smisca Tak to jste byli na úplně jiných místech než my s výjimkou Grindelwaldu, ze kterého jsme však vyjeli až na Jungfrau. Jinak jsem dnes začala s vánoční výzdobou, ještě musím koupit jmelí a barborky. Jsem zvědavá, jestli stihnu umýt okna, buď mám hrozně moc práce nebo je venku hnusně, ale zatím je ještě dost času. Pro manžela mám zatím jen mýdlo s namalovanou klaviaturou (hrál na klavír), jinak nic a zatím mě ani nic nenapadá, snad kromě "jídelních" dárků jako sušená rajčata apod. (v manželově rodině je zvykem dávat si i jiné jídlo než sladkosti, a to i k Vánocům, což hojně využívám :-) ), ale chtělo by to ještě něco... O víkendu má jet manžel se svým tátou zazimovat chalupu, tak asi vyrazím do obchodů a nechám se inspirovat momentálními nápady :-) Horší je, že zatím nemám ani nic vymyšleného pro svou nejlepší kamarádku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka A kde jste byli vy? Až na Jungfrau jsme nevyjeli, chtěli jsme se radši projít přírodou, i když ty vyhledy z vrchu museli být taky úžasné, co? A vyšlo vám počasí? Já zatím úklid moc neřeším, okna myju většinou na jaře (stejně máme skoro všechna střešní a ta jsou hned pos* od ptáků), výzdobu už ale trochu mám udělanou. Do pečení jsem se ještě nepustila a zatím na to ani nemám tu správnou náladu. Snad to nějak stihnu, protože prosinec mám nějak nabitější - srazy s kámoškama, divadla, koncert vánoční hudby, v práci večirek, moje narozeniny, pak jedeme ještě do Drážďan... No a co se týče dárků - poslední roky to řeším tak, že si ještě v listopadu vezmu den dovči a vyrazím hned od rána na nákupy. To ještě není tolik lidí, tak se celkem fajn nakupuje a letos se mi to taky osvědčilo. Sice ještě nemám všechno, ale snad to v nejbližší době napravím. Ještě bych potřebovala vymyslet něco pro manžela - zatím pro něj mám jen tašku na notebook (kterou si "objednal"), sluneční brýle (ale u těch mám dost strach, že mu nebudou sedět) a jakoby proutěnou velkou vázu na dekorace, kterou si přeje do pracovny. No a pak mám vymyšlené, že složím origami ve tvaru ryby a nějak z toho udělám poukaz na něco do akvárka. Ale děkuju Ti za tip s "jídelním" dárkem - už dlouho chce jít totiž Honza na Sushi, tak asi dostane poukázku:-)
Odpovědět
@smisca když se dcera vdávala (a musela rychle)), bylo rozhodnuto, že svatbu zaplatíme my rodiče. Každá strana dala 50 tís. Vzali jsem na to půjčku u door financial, kdyby mohli s tou svatbou počkat aspoň půl roku, tak bychom to zvládli bez toho, ale museli jsme vše zařídit během měsíce. Doufám dcera se vdala jednou a provždy, jinak další si bude platit sama x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Manžel má ve Švýcarsku příbuzné kousek od Curychu, takže jsme bydleli u nich a podnikali výpady. Důkladně jsme si prohlídli Curych a kromě Jungfrau navštívili Sustenpass a Ženevu, ale podívali jsme se i do Milána a do Francie. Počasí nám docela vyšlo, i když na koupání to nebylo, ale pršelo jen jeden den a hlavně bylo naprosto fantasticky na Jungfrau, tam by to bez krásného počasí nemělo cenu. Jízdenka sice byla nechutně předražená, ale stálo to za to (viz foto). Zpátky jsme to pak vzali přes Lichtenštejnsko no a neplánovaně jsme si to o dva dny prodloužili v Rakousku u Bodamského jezera, jak už jsem psala :-) Jinak Vánoce jsem nakonec až na vyprání závěsů zvládla, i když den před Štědrým večerem jsem šla spát až o půl třetí |-| Manžel nakonec chtěl příspěvek na opravu auta a zbytek jsem doplnila jídelními dárky :-) Jak jste strávili Vánoce a silvestr vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Nádherná fotka! Počasí dělá hodně a nám naštěstí taky vyšlo perfektně. Každopádně Alpy se nám moc líbily a protože jsou blízko, tak počítám, že se tam ještě hodněkrát vrátíme, třeba i s dětma. Jinak Vánoce utekly, ani nevím jak. Ještě na Štědrý den jsem dodělávala vosí hnízda a vánočku, ale tak nějak jsem všechno stihla, dárky se líbily. Na silvestra jsme byli jen doma a koukali na telku, i když původně jsem zamýšlela pařbu v Praze. Ale lenost zvítězila, tak jsem si dala aspoň sportovní předsevzetí :-) Ale to mi teďka trošku narušil můj stav - teď už netěhotenský :-( Tak místo smutnění už plánujeme další dovču - chceme jet někam hodně daleko :-) A co u vás v novém roce?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Tak to je mi líto :-( Dovolená je určitě dobrý lék na všechny bolesti těla i duše :-) Už ji máte naplánovanou? U nás pořád všechno při starém, předpokládám, že dovolenou budeme jako obvykle "plánovat" pár dnů před odjezdem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca tak to je mi moc líto, doufám, že už je ti na duši líp @kristyn.g @kikika87 @evka2011 @makovaapanenka taky si občas vzpomenete na svatbu? mně se občas zasteskně, ty přípravy a shánění mě bavily a svatba byla krásná :-) teď lítám kolem prcka a na nějaké činčání nemám čas ani náladu, tak si jen tak vzpomenu, že mi to na svatbě celkem slušelo, ale to jsem měla i o 8 kilo míň :-N držím palce, kdo se snažíte o mimčo, určitě to brzy vyjde a pak ještě budete se slzou v oku vzpomínat, jak vám bylo za svobodna ;-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Ahojky, tak na svatbu si vzpomínám velmi často, stále máme na zdi fotokalendář a vzpomínám, jen jsi na těch fotkách připadám nějaká mladší :-D až je mi to líto jak to všechno letí. Taky když vidím nějaké svatební šaty za výloho tak vzpomínám :-) Byl to tedy zážitek. Jinak s manželem jsme se málem už rozešli, ale zase se to zlepšilo a teď jsme se přemístili na modrou střechu :-D i když já už čumim i na modrého koně :-) Ale ta střecha musí být první... Jinak gratuluji všem těhotným a přeju vše nejlepší všem snažícím se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g stavíte baráček? nebo něco kupujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 chtěli bychom koupit pozemek a postavit, ale asi máme moc vysoké nároky, protře za cenu co potřebujeme jsou akorát tak nedaleko letišť a blízko záplavové zoně... Takže hledáme pozemek.
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 Jéje, to víš, že vzpomínám a často :-) Navzdory všemu jsem si svatbu moc užila a klidně bych si ji hned zopakovala x-) Naštěstí se v září (skoro na den přesně jako my) vdává manželova sestra, tak aspoň můžu zase zblízka pozorovat přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka @kristyn.g @evka2011 @smisca Holky tak co je nového ? :)) Těhotenství už někoho potkalo ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka taky bych šla na nějakou tu svatbu ... @kikika87 nového bohužel nic, mam vyhřezlou ploténku a už dva měsíce marodím :-( tak miminko by s tim ani nešlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 a mně už další nečeká, manžel prohlásil, že mít ještě jedno dítě, tak asi umře :-S tak jsem vděčná aspoň za jedno, on nám stejně dává tak zahulit, že si nedokážu představit být k tomu těhotná, s nevolnostmi a únavou... u nás nového jen to, že jsem se v květnu přestěhovali do baráčku a je to paráda, proti paneláku naprostý luxus, tak si zatím zvykáme a pořád ještě roznášíme krabice, protože s prckem se moc práce udělat nedá a když už konečně večer usne, jsem ráda, že stihnu aspoň uvařit a sem tam vyžehlit, než padnu 8-( ale jinak se máme výborně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g ahoj, tak koukám, že stále marodíš, nic nepomáhá, viď? manžel to měl taky, trápil se třičtvrtě roku, nepomáhalo cvičení, masáže, léky, pak šel na operaci
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 jéjej to se mám na co těšit teda, mě zatím říkali doktoři že to na operaci není, tak jdu na Magnetickou rezonanci, že toho vidí víc než CT a že je ještě jedna nemoc ve hře, ale jaká to nevím a radši ani nechci vědět... Kamarádka ted porodila miminko, jak já jí závidím :-) ale musí na to být zdravá :-) Co ty jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g @evka2011 Tak snad se dáš brzy do kupy !! ;-) To já musím zaklepat, mě se ty nemoci snad vyhýbají obloukem, ne, že bych za to nebyla ráda. U nás vše při starém, ale taky by jsme chtěli větší bydlení, tak snad to vyjde. Nechávám to na manželovi...takže to vidím tak, že na důchod se přestěhujeme do domova důchodců...ach jo.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tak snad se to podaří nějak rozehnat, on manžel už tam jednou operaci měl, ale asi před třiceti lety ;-) jinak se máme celkem fajn, bydlí se nám krásně, jen Váša je raubíř a zlobidlo, takže mi dává pořádně zabrat, jsem na něj v podstatě sama a je to dost na palici, s manželem se dost hádáme a je to náročné :-| snad už bude líp, i když představa deštivého podzimu mě děsí, stačí, když prší jeden den a už je s Vášou doma k nevydržení... no, uvidíme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?