Menu Forum

Svatba v září 2011

11. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
 @bronousek My chceme oznámení posílat v červnu, takže nějak na konci května ho necháme vytisknout. My máme teď taky hluché období (akorát teda v pátek jdeme poprvé na přípravu). Už jsem přemýšlela, že si snad dám šít šaty už teď, aby se to nějak pohnulo. S bytem nesmutni, nějakej krásnej na vás někde čeká, jen to chce trpělivost. My když jsme se stěhovali od tchýně, tak jsem měla taky hrozný depky, žádný byty se nám nelíbily, ty, co se nám líbily, jsme si nemohli dovolit, bylo to hrozný období. A pak jsme se šli na jeden podívat, moc šancí už jsem tomu nedávala a najednou slyším přítele jak říká, že my bychom to teda brali. emoticon Tak neboj, určitě se vám brzo poštěstí.
5. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
we_y
1
Registrovala se 15. června 2010 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
we_y
1
Registrovala se 15. června 2010 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj holky, tak my už máme zamluvenou restauraci, jupííí emoticon Byli jsme v neděli omrknout Mlýnskou stodolu a naprosto to předčilo naše očekávání. Pan majitel je strašný sympaťák, který poradí a je vidět, že tomu opravdu rozumí. Takže jsme to hned domluvili a sestavili i celé menu... mňam už moc těším. Tak nám ta největší starost odpadla.
5. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
  • Svatba byla 3. září 2011
    Chvalský zámek v Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
 @gabu13 Tak to vypadá, že víkend nakonec dopadl dobře, gratuluju! emoticon
5. dub 2011 ve 13:55  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @we_y Gratuluju! emoticon A co dobrého budete mít?
5. dub 2011 ve 13:55  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
 @assol jo my taky tak nejak v cervenci budem rozesilat....
5. dub 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @hatsepsut No, ono je na to čas, stejně se to 90 % lidí dozví dávno předtím, než dostanou oznámení, a těch zbylých 10 % se to dozví, až je budu žádat o adresu. emoticon
5. dub 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @assol asi tak emoticon)
5. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
puntav
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
puntav
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Prostějov.
 Ahoj Holky tak my uz máme domluveno i přesně hodinu emoticon ted zablokovat místo pro hostinu - uz se to rozjíždí emoticon
5. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 558 příspěvků. Má 12 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 558 příspěvků. Má 12 přátel. Region Vsetín.
 @we_y tak to moc gratuluju! Je fakt, že s tímto bývají největší stresy emoticon a Co dobrého budete v menu mít?
@assol @hatsepsut já si taky myslím, že je ještě čas. Přemýšlím, jestli to vzít normálně jenom přes net a nebo jestli přes salon, kde zařizuju svatební šaty. Ono v ceně asi nebude rozdíl že? Už jsem bohužel neměla čas se kouknout, ale to, co máme vybrané tam měli, říkaly holky.
@puntav gratuluju emoticon My jsme s místem měli docela problémy, ale nakonec se nám to zdárně podařilo. Sice se Galerie, kde bude obřad, dostavuje, ale na konci dubna má být kolaudace, takže to budeme mít nové a čisté emoticon
5. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @puntav gratuluju!
@bronousek no já právě zvolila vastní návrh a to nejen kvůli cene...ale za vlastní obrázek( máme vybraný jeden uz asi 5 let, ze bysme ho chteli na oznamku) vsude dát kolem 30 kc za kus? to mi rpijde fakt neslusný....
5. dub 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @hatsepsut já mám vybrané teda myslím za 18 kč kus či 20kč to bylo? Prostě tak nějak. 30kč bych ani nedala, to vůbec. A navíc ty, které tak stojí, se mi ani nelíbí, protože jsou to většinou obrovské plachty a to já nemám ráda emoticon To naše vybrané je tak akorát. Spíše menší, ale miloučké emoticon Ale třeba meníčka si nechávat dělat nenechávám. Dalších 20kč navíc za jedno? Ani náhodou. Koupím stohu okrasných papírů a hurá tisknout doma emoticon
6. dub 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
puntav
fotoportrét
fotoportrét
puntav
 @bronousek a @hatsepsut ja si je budu nechavat tisknout v drogerce jako blahoprani (sama sem si udela fotku v PC a v programu pres to písmo,okraje.... a vyjde jedno na 2,4 (v počtu 200,- se mi za to nechtelo dávat ani 20,- kdyz se kazdý stejne podívá a založí to do složky)
6. dub 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @puntav já jsem právě zastáncem klasického oznámení. Neberte to holky, vy, co budete mít s fotkou či růčo dělané, že se mi ty vaše nebudou líbit, ale ke mě se to nehodí. Já mám ráda takové ty zdobené (ne samozřejmě nějaký kýč, to ne), elegantní. Možná vám přijdu staromódní, ale je to prostě tak emoticon A i tu dvacku za to dám, když už jsem ušetřila někde jinde emoticon
6. dub 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @bronousek My sice asi budeme mít s fotkou, ale já jsem zase "staromódní" co se týče textu - přítel se trochu divil, když jsem rezolutně prohlásila, že text na oznámení chci ten nejsušší "...si vám dovolují oznámit, že budou oddáni..." emoticon
Jinak včera jsme byli u našich a moje maminka mě hrozně dojala, když nabídla příteli, že jestli jeho matka na svatbu nepůjde, tak ho povede k oltáři ona.
6. dub 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @assol my asi budeme mít taky klasický text. Mě se žádné takové stylu ...konečně do toho praštíme a nebo, že jsme se odhoupali a tak, to se mi prostě nelíbí. Ale tuhle stránku oznámení jsem ještě nekoumala. Spíš na citát jsem se dívala.
To je od maminky moc hezké. My tohle budeme řešit taky. Jelikož tchýně teda nejde (k mé tiché radosti, ale přítelově zklamání) a ani ji nebudu přemlouvat. Ale to si musí přítel rozhodnout sám. Myslím, že přemýšlí nad tetou, se kterou jsou si blízcí, ale nevím. On má taky na všechno moc času, jako každý chlap.
6. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @puntav
@bronousek Takt o máte tay bezvadné! Já to neberu nijak osobne: ) Já práve zas ty klasický fakt nemusím..nesnásím zlatý písmo, rozevírací oznámení a tak emoticon Chci jen ctvercovou ci pohlednicovou karticku a pozvánky ke stolu ve vizitkovém formátu...a taky nebude mít zádný prstýnky si vymeníme, polibkem zpecetíme..nebo se vydají na cestu zivotem...bud budou oddáni, nebo..neco jiného emoticonJá ta zjistuju ze mi je fakt líto za tu svatbu vydávat nejaý horentní cástky..navíc - musíme setrit na svatební cestu - OPET - sme zmenii místo...máme ted dve ve výberu a nevím který vybrat!!!!!STRASNE!!!!!! :D ( Jelioz se ukazalo ze francouzi jsou nesutecni nymandi a nebyli schopni nam doted potvrdit rezervaci - asi na 5. urgovani neodpovedeli..ta sorry, ale to fat ne, kdyz jsme byli treba v lotyssku, tak nám den predtím jeste volali z hotelu, jestli se na nás můžou těšit, a jestlli je vše v pořádku - po potvrzení rezervace - a navíc volali do čech na mobil...úžasný přístup...
6. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
Registrovala se 16. září 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků. Má 10 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Dětenice
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
Registrovala se 16. září 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků. Má 10 přátel. Region Mladá Boleslav.
    Dětenice
 @bronousek Jj, taky mě užije na klasičtější - ale žádné zlato a podobně... emoticon Ale zase mi dělá největší problém, zda vůbec dávat nějaké motto, popřípadě jaký text... A to ještě nemluvím o tom, že vlastně nemám zatím žádné oznamko vybrané! emoticon
6. dub 2011 v 09:35  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @hatsepsut zlaté písmo nebude, bude metalické fialové, rozvírací taky nee, ale ten text bude asi klasika, ale nechci to moc přecukrovat, slaďoučké to fakt nebude emoticon Však koukni ke mě do alba, jak bude vypadat. A kartičky myslím vizitkové jsou taky.
My svatební cestu neřešíme. Stejně bych s malou nikde daleko nejela a kdyby se poštěstilo, vyrazili bysme na Pálavu, kde bysme mohli vzít i našeho psíka. Byla jsem tam třikrát na dovolené a bájo leháro. Úžasné to tam je.
A mezi čím se rozhodujete?
6. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @tekame nejlepší motto je: "To vod Huga..jdi s tím do tě má rád.." :D
6. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @tekame my máme oznamko vybrané menší, tak vyberu jenom nějaký kratičký citát, ale zatím to taky ještě neřeším. Nějak se mi do toho nechce emoticon A taky řeším, jak tam napsat místo, kde bude obřad. Budeme to mít totiž v galerii tady u nás a vůbec nevím, jak to nazvat. Asi jenom normálně Galerie, protože to nejspíš nebude mít žádný název.
6. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @bronousek JO tak to vypadá moc pene, zádný kýc! Kodan x Stockholm..vsude sme byi asi 3x, ale jsou to rposte "nase" místa..s tím prisel muz, rpoc vybíráme neco, kdyz prece máme to kam se rádi vracíme a je nám tam nejlíp emoticon
6. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @hatsepsut To jsme na tom stejně - přítel mi vyčinil, že jsem si vybrala "obyčejný" boty, abych je po svatbě mohla ještě nosit. emoticon Prej jsem moc praktická, ale mně prostě jde hlava kolem, když vidím, kolik nás to všechno bude stát, a přitom bychom potřebovali novou troubu, větší byt...
@bronousek To se máš, že tam tchýně nebude. Já ještě nevím jistě, ale taky to tak u nás vypadá. Ono to sice ty naše chlapy bude asi mrzet, ale ušetříme si tím spoustu nervů a případné scény.
@tekame V klidu, my taky ne. emoticon
6. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
    Dětenice
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
    Dětenice
 @hatsepsut :D Jo, použijeme, ale v týhle krystalický formě... emoticon Nejspíš ale nebude žádný... Ještě nás nic tak nezaujalo, co bychom tak strašně chtěli... A lámat přes koleno to nechceme...
Jinak jsme si akorát vzali katalogy zájezdů, abysme měli nějaký tip, kam se vlastně dá jet, ale to je jenom inspirace. Pojedeme na vlastní pěst... Ale vybírá se pěkně. emoticon
6. dub 2011 v 09:45  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @hatsepsut to je fakt, na co riskovat, že se ti někde nebude líbit, když máte svoje místa emoticon To my takové věci nestihli, ale zase máme naši prdelku a to se taky teda nenudíme emoticon
@assol tak tak. Věřím, že by tam udělala scénu a nebo by přišla celá v bílém a nebo něco podobného. Ona udělá všechno proto, aby mi to zkazila. Nechápu takové lidi. Jaký může mít život, když se jenom soustředí na to, jak někomu ublížit??
6. dub 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @assol NO asi tak..jediný na cem nesetrím - tedy setrím, ale zas se nenechám odradit od své predstavy jsou saty..ale nedám za ne treba 15 tisic..mam strop do 9 emoticon a je fakt ze jsem rozsoupla se sperky..asi za 1000, ale zas si rikam za korunku a nausnice, rucne delane na muj navrh, to neni az tak moc..zavoj jsem oupila na aukru za neco mao pres 100,-, boty mam stare ( setrila jsem si je na svatbu, jednou jsem mela na sobe- na promoci emoticon, balerinky za 80 kacek..vyzdobu neresim...to jde , ne? emoticon
@tekame my tay na vlastni pest, nijak jinak ani nejezdime emoticon nejsme zajezdovy tipy..navic nejsme " valeckovy k mori"..to fakt ne...
@bronousek nahodou, deti jsou radost..i kdyz znam to prislovi i jinak :D
6. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
    Dětenice
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
    Dětenice
 @hatsepsut Taky nejsme váleči... emoticon My jsme chtěli jet ještě v červenci do Švýcarska, ale asi nám to časově nevyjde. A jet týden před svatbou, to si to radši necháme na svatební hned po ní... emoticon Ale chceme poznávat nový místa, takže to bude něco netradičního (a nebo hodně tradičního)... Chjo, to je ta nerozhodnost! emoticon
A šetřit nešetřit... Je to snad jednou v životě, tak proč se nerozšoupnout! emoticon
6. dub 2011 v 09:58  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @tekame Švajc taky super! Tam sme ještě nebyli! já to říkám tay, jednou v životěemoticon)No já teda před svatbou ještě někam jedu, ale pracovně, takže žádná dovčaemoticon
6. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @hatsepsut ono to má opravdu dvě strany mince emoticon Ale ty radosti ty starosti nakonec přebijou emoticon
6. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @bronousek Jo me to tay ríaj ámosy a pritom se ptají jesti plánujeme mimi hned po svatbe,,no po svatbe urcite, ale tak za 4-5 let..ted sme to rikali tchyni ze deti jeste dlouho nechceme a fakt se netvárila nijak nadsene..ale tak co , ze...
6. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
    Dětenice
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
    Dětenice
 @hatsepsut I pracovní cesta se dá užít, ne? emoticon
A dítě? Tak to se nás naštěstí vůbec nikdo neptá... emoticon
6. dub 2011 v 10:07  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš