Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci mít do Vánoc jistý termín, místo obřadu už máme vymyšlené (u nás v kláštěře, vzhledem k tomu, že budeme mít církevní sňatek), ale trochu oříšek bude s místem hostiny, tak to už chci mít taky pořešený...Ale zbytek začnu řešit až někdy zjara :-)
Odpovědět
Nicky: na oběd chceme jen rodinu, tzn.cca 25 lidí a na večrní raut přijdou i přátelé, takže cca 40 lidí. Ale jelikož chceme s přítelem darovat oznámení k vánocům už teď musím mít plno věcí, které s tím souvisí... Ale šaty, prstýnky apod.nechám po novém roce
Odpovědět
vitej tekanne :) Holky a kde to budete mat? Tak mi zatim promyslime nad 3 restauraciami,fotografku uz mame ( pravdu povediac uz polovica z nich je plna ) takze to sme mali jako prve, dj mame tiez 3 este si musime vybra ), tak mame zoznam jedal, kedze raut nechceme, farbu svatby a zoznam hosti... Ja chci saty resit nekdy az breznu, myslite ze je to neskoro ??
Odpovědět
Profilova fotka
Niccky: díky za přivítání :) U nás to vlastně fotografkou začalo, protože jsme se zalekli, že termín se musí zamlouvat skoro rok dopředu! No, ještě že jsme ji zamluvili (dokonce přítel zamlouval tajně - ještě nám scházel měsíc do zasnoubení), protože na léto už byla zamluvená, což by do září dlouho netrvalo... Ještě před zasnoubením jsme také objížděli zámky okolo nás. Chtěli jsme, aby nejlépe v tom místě mohla být i hostina, protože v okolí Mladé Boleslavi není nic pěkného - buď je to malé, moc hospodské, nebo nebylo ubytování. Nejdříve to mělo být v Mnichově Hradišti na zámku, ale tamější matrika nebyla ochotna nám vyjít vstříc v termínech (ty si prý určuje matrika sama s ohledem na dovolenou úředníků! 8-( ). Tak jsme se poohlédli jinde. Nakonec bude obřad i hostina s večírkem na zámku v Dětenicích. Udělali na nás velmi dobrý dojem - jsou ochotni jednat úplně o všem... No, myslim, že šatama to sice začne, ale pak bude pauza a začneme natvrdo až po novém roce... ;-)
Odpovědět
Tekame a koho ste si vybrali jako fotografku?? Ten zamek v Detenicich vyzera super a uz mate aj nejaku nabidku ..... Je to moc tezki vybrac neco co by se ti libilo, my chceme nieco stredne hlavne s ubytovanim a aby ta miestnost bola tak slavnostnejsia ziadna konference nebo neco takovyho no nic som nenasla co by sme mi ozaj velmi pacilo tak robime zatim kompromisy ( Selsky mlyn, Sport hotel, Chvalska tvrz...... ). My sme v stadiu este stale vyberania ale chceme to mat isti do Vanoc a potom prestavka a zacneme znovu v Breznu....
Odpovědět
Profilova fotka
Niccky.z: Žádný kompromisy nedělejte, jenom se musí dlouho hledat... ;-) Do Vánoc je ještě času... Stejně začínají nabírat termíny až po Novém roce... Z Dětenic nám nabídku už poslali. No, nebude to nejlevnější, ale zase je to snad naposledy! ;-) Budeme si připlácet za dobový obřad s Albrechtem z Valdštejna i za výstřel z děla :-) . I nabídku jídla poslali - klasika rolka, knedlíčková polívka a svíčková vyjdou na 350kč/os a večerní raut je odstupňovaný od 400kč až do 1400kč/os. Samozřejmě, že chtějí peníze i za pronájem sálů a poplatek za obřad... A fotografku máme z Prahy - Kateřinu Faltýnkovou. Máme sní ještě domluvené předsvatební focení (což je v ceně) a ještě díky Facebooku slevu 20%. A šaty si chci kupovat, takže radši dřív, než abych na ně čekala dlouho a pak se před svatbou nedočkala!
Odpovědět
Dnes som nasla priestor ktory sa mi strasne paci je to zrcadlovy sal v Zamku Dobris je to krasny no ale strasne moc drahy takze budeme hledat a uvidime co a jak............. No to menu je ok a ten raut zalezi co budete chcit mit .........No ved to platit te pronajmy a vsechny poplatky je nekdy vic nez jidlo :-D Tak o tej fotografke sem jeste nic neslysela pozriem sa na jej stranky...... Ja chci saty nekdy az v brezne kedze este planuji zhubnut ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobříš je nádherná. A koukala jsem, že pronájem nevyjde zas tak draze, na to, že je to tak krásné prostředí! Nás to vyjde za svatební obřad 7000,- (a ještě něco matrice) plus potom pronájem na hostinu i s rautem do půlnoci (no, ale to už se dostáváme na jiný peníze :-N ) No, ale myslim, že na rautu se toho už moc nesní, takže kaviár určitě vypustíme :-D Řízečky budou stačit! A o postavu mám taky strach, ale zase to snad budou šaty s vázačkou, tak tam to tak nevadí! :-N
Odpovědět
Dobris je krasny.... pronajem je ok ale to ostatni no nevim nevim Tak kaviar uricte mat nebudeme, rizecky, kridelka a tie take prkotinky to bude stacit ;-) Postava vecny problem zien :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já se také přidávám, svatbu máme 10.září 2011 a kromě místa obřadu zatím nemáme zařízeno nic. Nějaké větší přípravy začneme řešit až po vánocích a pak taky se chceme podívat na svatební veletrh v Praze, který je v únoru, takže doufám, že tam načerpám ještě nějakou inspiraci :-)
Odpovědět
vitej v klube :) a kde mate to misto.... Na ten vltrh chci taky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Na veletrh se taky chystáme... Chci tam vybrat prstýnky. Nejdřív jsem si vybrala přes internet. Byla jsem z nich úplně vedle, ale... Pak jsem se na ně byla podívat naživo... Nejdřív jsem si myslela, že mi ukázali nějaké jiné... :-N No, mají to krásně nafocené, ale to je asi tak všechno... Takže v únoru vzhůru na veletrh. Prstýnky chci opravdu vidět na vlastní oči... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My máme zamluvený termín ve Viničném altánu v Havlíčkových sadech. Moc originální to není, ale to místo se mi moc líbí, je to relativně v centru Prahy a dobré je, že je to venku, ale zároveň i zastřešené :-) Máme tam i hostinu, tak snad se to tam všechno povede.
Odpovědět
ahoj Aneleh, tak gratuluji k vyberu, sice holky tu na beremku si to moc nechvali ale kdyz se Vam to libi tak proce ne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem tu četla spíše negativní zkušenosti, ale několik našich známých se tam letos a loni bralo a byli spokojeni, takže doufám, že to bude v pohodě :-)
Odpovědět
Ahoj budoucí nevěsty, ráda bych se k Vám přidala do diskuze. Svatbu plánujeme na 30.9.2011 a zatím máme vytipovaná dvě místa pro obřad. Jinak nemáme vymyšleno a zařízeno nic. Chceme s tím začít až po novém roce. Tak jsem z Vás trochu v rozpacích jestli vůbec stíhám. Na veletrh se chystám do Brna i do Prahy. Inspirace není nikdy dost. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si byla objednat šaty... Já vím, je to brzy, ale já už je prostě chci mít doma! ;-) Měly by být hotové na konci ledna, tak jsem fakt zvědavá... Páč kdyby se to nepovedlo, tak mám ještě fůru času hledat jinde... Ale to by bylo snad jen v tom nejhoršim případě... =-) Po novém roce chceme jít na svatební festival v Praze hned 8. nebo 9.1.2011 a pak v únoru na veletrh do Diplomatu. Rýsuje se nám taky hudba, i když ještě pořád váháme mezi DJ a živou kapelou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlásím na září 2011 =) Šaty odzkoušené, jak píše tekame, tím se snad začíná vše plánovat.. ještě je nemám na sto procent ty šatičky, protože má přijít ještě nějaká kolekce, ale už jsou rezervované =) Botky mám... prý nebudou.. hlavně moje velikost je žádaná... tak snad bude krásné září =) má to někdo venku?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak tekame =) třeba se na veletrzích potkáme, také plánuji leden i únor.. a pak i únorovou Ostravu =) jsem blázen do výstav... šla bych i do Brna 8-)
Odpovědět
@monisek.hr , @rennyes holky vitajte v klube :) tak vy ste ale sikulky ze uz mate saty ja to nechavam az nekdy na April :-D A uz mate vybrane misto kde budete mit hostinu?? My sme jeste v stadiu hladania.
Odpovědět
Profilova fotka
Vybráno mám, ale musím počkat na úřad až tam to bude na sto pro s obřadem =) chci vše na jednom místě :-) Co Vy?
Odpovědět
@rennyes tak my mame zatim zopar favoritov ale este nemame vybrano. A co ste si vybrali??
Odpovědět
Profilova fotka
Obřad na zámku a hned vedle hostina =) Vlastně už ani na výběr moc nemám... máme velkou kapacitu hostů a nikam by se nevlezli tady okolo Ostravy, takže jedině tam =)
Odpovědět
@rennyes tak to mas potom super, ze vybirani toho mista uz mas za sebou :) My okrem fotografa a nejakych tych predstav nemame nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z Kolik budete mít hostů? My hledali strašně dlouho... vlastně celé léto jsem projezdila Moravskoslezský kraj :-) A až poslední místo zabodovalo krásou i kapacitou... vlastně vším co nabízí... :-) také záleží na tom, jestli budou hosté přespávat, u nás cca polovina bude, takže to muselo být něco s ubytováním... a tak jsem i hledala :-) a pak tam vzala i snoubence, kterému se to také zalíbilo :-) Ty to budeš mít u Prahy? Tam jsem se byla taky dívat... hotel SEN je nádherný, ale hodně drahý... hodně slyším o viničním altánu v Praze... jaké chcete místo pro obřad ... zámek / kostel / úřad / venkovní prostředí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se k vám přidávám :-) A závidim Vám zkoušení šatiček. Taky už bych na ně chtěla vyrazit, ale vůbec nestíhám, tak doufám, že v lednu, max. v únoru se k tomu dostanu :-) Jinak máme zamluvený termín, místo hostiny s ubytováním a fotografa.
Odpovědět
@rennyes budeme mit priblizne 40 ludi a tak 30 z nich potrebuji taky ubytovat a to je ten problem. Kdyz najdeme neco peknyho tak je to bez ubytovani. Ten hotel Sen je peknej ale moc drahej. Obrad chceme mit v kostole a pak hostinu a raut chceme mit na jednym miste, nejaky velky sal. Nechci to mat v nejakym malym salonku kde bude oddeleny raut od parketu a zabavy. Jj budeme to mit u prahy. Moc se mi libi Nesuchyne a kdyby sme se dohodli s majitelem tak to by bylo super. V januari sa chceme stretnut a potom sa uvidi :) Mas jeste neco jyniho pripravene na svatbu??
Odpovědět
@smisca vitej medzi nami. Pochlub ze jake misto a fotografa uz mas na svatbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z Zatím ne :-( jen to místečko, šaty =) ale o těch budu taky ještě přemýšlet a botky mám :-D jinak ten kameraman, fotograf, ale ti jsou ze Slovenska a kapelu mám z Čech. Zálohu jsem ze všech věcí složila jen na šatky, fotografa a kapelu... :-) kolik salonu zkoušíte procházet? Já byla ve třech (v prvním tak dvoje šaty, ve druhém různější styly a ve třetím taky trošku různé) a po zkoušení prvních šatiček jsem byla mimo a od té doby se to se mnou táhlo až do posledního.. nebýt tam mamka, tak bych si nevybrala... vybrala asi takové nejpraktičtější ... z těch co se mi líbily... ještě mají přijít modely v Lednu, kdyby mi padly nějaké víc, tak si je můžu přeobjednat..to je supr.. ale vadí mi, že se nemůžu v těch šatech vyfotit.. a třeba porovnat doma na počítači... můžu se vyfotit až po složení zálohy.. celkem nefér.. nevím... třeba bych si vybrala jinak... :-( nevím.. původně jsem přemýšlela nad vlečkou, celkem hezké když to bude na zámku ten obřad.. ale bude venku a bude tam jen kobereček na betoně na nádvoří... takže zase ji táhnout po betoně to nechci, nechci to zničit, tak nakonec fajn, že vlečka je, ale malinka =) takže ji nezničím :-) asi je fakt důležité ty šaty vybrat i podle prostředí a okolností... :-) ale z lidí v salonu jsem nadšená, všeci se mi věnovali.. nevím jak to bude v lednu, ale bylo mi řečeno, ať to zkusím do Vánoc.. stihla jsem to během dne, takže v pohodě, jen si vzít volno... údajně má být v lednu boom... všechny úřady budou rezervovat termíny a nevěsty se pohrnou... :-) raději běžte do Vánoc.. pokud můžete... a co se týče modelů, mívají už teď nové kolekce 2011
Odpovědět
Ahoj zdravím zářijovky-) Doufám, že se můžu přidat! Zatím máme vymyšlené datum, čekáme na matriku, termíny budou mít až po novém roce, místo snad také máme, ale musím si to pohlídat, šaty vybrané mám, ale jelikož v květnu čekáme druhé mimčo, tak šaty budou asi to poslední co budu řešit. -)) Domluvili jsme si koordinátorku, protože věřím že na jaře a pak budu mít plnou hlavu něčeho jiného, tak aby nám pomohla některé věci zařídit a taky to zkoordinovala ve svatební den, neb nemáme v rodině ani mezi přáteli nikoho kdo by se toho zodpovědně ujal.-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?