Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Tak jsem se děvčata pustila do výběru prvního tance, nechat to na chlapovi tak tam stojíme a čučíme....nakonec to bude waltz. Našla jsem nějaké odkazy na netu a něco předvybrala. Pak ještě sladit kroky, ať si každý netančíme svoje, nacvičit to se spodničkou - tím asi příjdeme na to, že to není takový stranda jak se zdá a pak se jen nezamotat do šatů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak to opravdu zamrzí. Někteří lidi nedokážou pochopit, že pro nás je to důležité. Včera jsem vybírala s varhaníkem hudbu na obřad a musím říct, že to bylo asi první příjemné vybírání, co se svatby týče.
Odpovědět
@assol A co se tak hrává na varhany? Jsem jen zvědavá...jediné co znam je Ave Maria :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku Já právě nechtěla žádnou klasiku, z Ave Maria nebo svatebních pochodů mám osypky. Ale varhaníka mám skvělého, takže mi dal vybrat z hrozně moc pěkných neprovařených skladeb. Bohužel jsem si nezapamatovala název toho, co jsem si vybrala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol tak to budete mít určitě krásný, ja taky ty provařený moc nemusim :-) @princezna_na_hrasku taky jsme vybírali první tanec (nebo spíš já). Nacvíčíme nějaký jednoduchý ten mixík, včera jsem to do noci mixovala :-) Aby to bylo známý a různorodý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Tak si musím postěžovat. V pátek nám odřekl DJ, takže narychlo někoho sháním :-( Můj otec se nabídl, že zajistí tisk oznámení - nechal to i přes moje urgence ležet 3 týdny a včera večer mi řekl, že to asi nepůjde... ]-( A ještě ke všemu nám doma došel tvrdý alkohol, takže jsem si na to všechno nemohla dát ani panáka ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak vidím, že je to u všech stejné. Nám sice zatím nikdo kromě jednoho páru z rodiny (tam se to čekalo :-) ) neodřekl, ale máme spíš opačný problém. Všichni si zvykli na to, že já všechno domluvím a zařídím, takže nám půlka rodiny řekla, že tam chce spát, ať jim zamluvíme pokoje!!! Máme rezervaci na 10 pokojů, ale vůbec to není potřeba. Nejvíc mě štve, že to řeknou i lidi, kterým jsme my s přítelem rozváželi na svatbě a nemohli jsme si dát ani panáka a oni nám teď oznámí, že chtějí pít oba, takže se tam dopraví sami, ale pak tam chtějí spát (ani náš rozvoz nepřichází v úvahu asi)! A to, že by se někdo z nich zeptal, jestli něco nepotřebujeme zařídit nebo s něčím pomoct, to je trochu science fiction :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, tak já hlasím, že sobotní zkouška šatů s botičkama dopadla na výbornou. Délka se zkracovat nemusí, jediné co bylo třeba změnit je velikost. Původně zamluvené 38 mi byli veliké, takže štěstí, že měli ty samé ve vel. 36 a ty padly jak ulité. Objednala jsem si k nim i závoj a vypadalo to naprosto úžasně. Odpoledne mě pak čekala zkouška líčení a s tím jsem také byla spokojená. Na třetí pokus jsme vybrali to pravé ořechové :-) Nám zatím odřekl pouze jeden pár, ale s tím jsme počítali... Jediné co nás překvapilo, že jsme sháněli ubytování pro ty, kteří budou cestovat z Prahy na jih a oni nám nakonec všichni řekli, že pojedou ještě týž den domu, takže o starost méně.
Odpovědět
@assol dik, presne...to by me zajimalo co naonec mas :-) ja Aidu :-D @breaca to me mrzi, snad to neja vyresite! ja vcera taky mela soky z tech nasich hostu a jejich reakci..a doma taky nic nebylo :D @akfs tak to je psycho! Jinak - zkousela jsem liceni, viz foto album, je to bez podklad. baze a rozjasnovace a tak..ale snad dobry: -) no a konecne mam aspon celkovy seznam hostu, haleluja..snad vydrzi :-S :-D ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak to se Ti určitě ulevilo :-) Hosté jsou prostě nevychovanci, když neumí ani potvrdit účast. Tak po celém dni shánění možná budeme mít kapelu. Uf! :-) A na otce jsem přitlačila a možná někdy nějaká oznámení budou. No, tak se jdu modlit ;-)
Odpovědět
@breaca neboj :-) ulevilo, strasne! A drzte mi pesti, dnes s ebudou saty prevazet na moravu, tak at se prevezou v poradku :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hatsepsut to líčení vypadá moc dobře :-) @we_y téda to je super :-) já taky budu muset šaty vyzkoušet tento týden abych když tak mohla zavolat krejčový, na líčení ju až 2.9 tak snad dopadne dobře :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak opět jsem tady po delší odmlce :-) Koukám, že tady vše stejné, někdo má zařízené skoro vše a někdo skoro nic:-) Všem nám přeji moc pevné nervičky s tím plánováním a obstaráváním všeho kolem :-) A nenervujte se... vždy se najde "někdo", kdo bude v ten náš den s něčím nespokojen a něco si na pohanění najde , to by jinak snad ani nešlo:-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak poslední zkouška šatů dopadla skvěle a šatičky už jsou na moravě...:-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, hlásím se po odmlce, dali jsme si dovolenou, trochu jsme si odpočinuli a teď finišujeme. Objednala jsem kytky - budu mít bílé velkokvěté růže + frézie. Dorazily nám i prstýnky a konečně jsem včera koupila košili pro ženicha a botičky pro naši dcerku a pro sebe punčochy. Tak ještě ošatit rodiče a svědkyni, měli na to fůru času a teď se diví, že nemůžou sehnat nic podle svých představ :-| Přidávám se do řad nevěst s divokými sny, zatím se mi zdálo, že mi vyměnily šaty za úplně otřesné plesovky a taky, že se ženich při rozlučce ztratil :-D Příští týden mám zkoušku účesu a líčení, jsem moc zvědavá jak to dopadne, vlasy mi moc nedorostly, takže je mám těsně nad ramena, tak doufám,že se kadeřnice vytáhne :-) Na svatbu nám hosti zatím neodříkají, pouze jedna kamarádka (bohužel zrovna ta nejlepší), přestože o svatbě ví od dubna, tak si zařídila cestu do zahraničí... Letím pracovat....Přeju krásný den :-)
Odpovědět
Tak se začínám po půlroce nervů a pocitu že je pořád něco špatně, docela i těšit....dva týdny před svatbou bylo na čase...... Fotograf, Dj i floristka potvrdili že s námi počítají. Doprava lidí pořešena, místo hostiny a ubytování hlásí že mají vše taky zarezervované a připravené....tak snad se nic nestane... O víte co mi dneska řekl nastávající? Že už se mu o svatbě i zdá....tak nejenom nám milé dámy :-D Prý se mu zdálo že nemohl najít kravatu a pak měl jinou než je barva svatby....A mě bylo divné, proč se ráno hrabe v pytli s oblekem :-D Nikdy by mě nenapadlo, že tohle se může zdát chlapovi....
Odpovědět
Profilova fotka
@zdhc Dobrá volba kytice :-) Taky budu mít růže (sweet avalanche) s fréziemi.
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut no gratuluju, jsem na ně zvědavá :-) ja dnes teprve volala švadlence abych se domluvila na ušití šněrovačky do mích šatů. @zdhc krásný výběr kytice :-) @princezna_na_hrasku :-D o oblečení?! to by mě taky nenapadlo :-D jinak mě se začali zdát i hezké sny, asi jak ta svatba kamarádky dopadla na výbornou :-) tak jsem si tu početla a jdu se zase šrotit na zítřek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Aida je perfektní! Já jsem poprosila varhaníka, ať mi napíše, co že jsem si to vlastně vybrala. Tak se pak podělím. Ale je to něco docela neznámého. Jinak včera jsem si vyzvedla šperk, co budu mít na svatbě, a když jsem to radostně hlásila mamince, tak se urazila, že prý myslela, že budu mít něco z "rodinného stříbra". Ta umí potěšit. ]-(
Odpovědět
@assol haha to fakt potesi :-)) ja jeste vybrala jednu skladbu na prichod muze a svedku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to se máte, že si můžete takhle hezky vybrat co vám tam budou hrát...to my moc vybírat nemohli...nebylo z čeho...ale nakonec jsme si řekli, že ten obřad co jsme viděli, byl hezkej, tak když tak dopadne i náš...tak to bude dobrý ;-) my jsme vůbec s přítelem takový benevolentní a takový flegmatický....takže si pořád říkám, že ze všeho můžeme být jedině mile překvapeni...doufám že to tak i bude :-) Dneska jsem si nechala obarvit vlásky a jsem spokojená...konečně mám barvu, kterou jsem se snažila už 3 měsíce dosáhnout :-) v pátek jdu na zkoušku účesu, tak už se moc těším :-) a aspoň vím, jak se obarvím ještě těsně před svatbou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 A jakou máš teď barvičku? Právě držím v ruce naše svatební oznámení! Já jsem tak šťastná :-) Po všech těch anabázích jsem to čekala nejdřív tak za týden...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak já jsem včera objednala a zaplatila koláčky do výslužek a koupila si podvazek (holky na rozlučku přinesly hektolitry vína a džusu a tuny chipsů a sladkostí, ale tohle je nenapadlo ;-) ) a sešli jsme se s řidičkou, co nám nakonec bude rozvážet. Jsme z ní oba nadšení, je to moc milá a hezká holka, obchodní zástupkyně, takže profesionální řídička a Prahu má v malíčku. Prý ještě přivede kolegu, a kdyby nemohl on, tak jiného, tak snad jim do toho nakonec nic nevleze... Jinak mně na zkoušce ve čtvrtek říkali, že mi to budou muset povolit přes hrudník(!!!), jenže já jsem od té doby kilo zhubla a tam samozřejmě hubnu nejdřív a přibírám nejpozději a nemám to na šněrovačku, tak jsem teď z toho nervózní :-S Taky jsme poslali DJ naše oblíbené skladby, ale zatím se neozval, tak snad s námi počítá... A začali jsme vybírat hudbu na obřad a uvažujeme, že bychom na tu část, jak se říká "ano" a tak, pustili tohle: http://www.youtube.com/watch?v=m6BQKF... Nevíme, jestli to uděláme, ale jen při té představě jsme se váleli smíchy :-D Na první tanec chce snoubenec pořád tango, ale jaksi jsme se nedostali k jeho nacvičení, takže v záloze je Can't Help Falling in Love with You od Presleyho a pro rodiče asi Pramínek vlasů, ale to ještě není jisté. Jo a v neděli mě dostala snoubencova sestra, že se prý má zeptat, jestli náhodou nepotřebujeme koláčky... Necelé dva týdny před svatbou :-D Ale zájem potěšil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca Teď mám o o dva stupně tmavší s nádechem do fialovočervena...barva se jmenuje divoká ostružina a je fakt moc hezká :-) dřív jsem měla takový oříškovo čokoládový...ale v poslední době mi to vůbec nechytalo a odrosty byly strašný...tak jsem vsadila na jistotu a obarvila to na tmavějc, což jsem nosila i dřív:-) a když přišel drahoušek domů...tak říkám..."co je tu novýho?" a on se rozhlédly po pokoji, sjel mě od hlavy až k patám a řekl že nic nevidí...a když sem řekla že vlasy...tak na to hmm pěkný, ale pořád stejný :-D no chlapy..co vám budu povídat...on by si všiml snad jen blonďatý :-D :-D :-D Jinak gratulace k oznámení...tatínek se teda nakonec pochlapil? nebo jste je nechali vytisknout jinde??? @makovaapanenka No to jsi mě teda pobavila s tou písničkou :-) :-D Já taky doufám že nějakej podvazek dostanu..ale o moji rozlučku se nikdo nezajímá...asi si ji budu muset udělat sama...takže myslím že i ten podvazek si nakonec koupím sama...ale to neva...aspoň budu mít takovej jako si přeju ;-) Jo a holky když už jsme u těch tradit...něco modrého plánuju právě ten podvazek...půjčeného...no to mám šaty...nového budu mít prádlo a bižu a botky...ale co starého??? Máte něco starého??? Já nějak nemůžu na nic přijít |-|
Odpovědět
@gabu13 starého máš partnera :-) to mo řekly ženský v práci
Odpovědět
Jinak holky mému partnerovi se taky zdála malinká múřička o svatbě: že jsme nemohli najít oblečení, pak že jsme ho našli, ale neměli jsme kytku a prsteny ... no prostě legrace :-D trochu mě to uklidnilo že v tom nelítám sama Dnes jsem si domluvila zkoušku účesu a mám objednané kytky - růže a břečťan. Mám předobjednaný termín na manikúru a líčení. Jo legrace je že stále nevíme co budeme jíst :-D vzhledem k tomu že nás bude na oběd málo tak to tak nehrotíme, ale asi už bysme měli něco vymyslet, nemůžeme mít svíčkovou nenapadá vás něco? :-) ještě si domluvím zkoušku šatů a měla bych začít chodit v botech, abych si pak nezlomila nohu :-) nějak se to rychle blíží ...
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Jé, to jsem měla několik let jako zvonění na mobilu! :-) @breaca Paráda, to musíš mít radost! @gabu13 Já budu mít starý řetízek, co jsem dostala od dědy, a na něm nový přívěsek. Ale nemám nic půjčeného.
Odpovědět
Profilova fotka
@evajzek tak s tím starým jsi mě rozesmála...to by mě teda nenapadlo :-) Holky právě jsem dotvořila poslední textovou stranu našich svatebních novin a je to teda fuška...ale už udělám jen dvě s fotkama a můžeme to hodit do tisku ;-) hurá hurá x-)
Odpovědět
Dobré ráno nevěsty @gabu Já tě obdivuju, jak to všechno zvládáš, já jsem nemehlo nešikovný, takže jsem vyráběla jen oznámení, vývazky jsem objednala a noviny jsem vzdala úplně. Starýho taky nic nemám, to budu muset ještě vymyslet. @breaca @kristyn.g Díky za pochvalu kytice. Budu tam mít ještě nějaké drobné bílé kvítky, ale zapomněla jsem, jak se ta kytička jmenuje. A spoustu zelené okolo, nechci mít jen klasický "bobeček", ale trošku to rozbít právě tou zelení. @evajzek To je fajn, že to takhle prožívá i ženich :o) Já mám rozlučku zítra, jdeme si s kamrádkami sednout do oblíbené hospůdky. Nic konkrétního v plánu nemáme, uvidíme jak se vyvine situace a jestli to protáhneme a půjdeme třeba tančit...Ženich se taky loučí zítra, má to v rockovým klubu, jsem moc zvědavá jak to dopadne, protože tam to bývá až do rána ;-) Přeji krásný den :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?