Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka :-D :-D :-D Taky dobrej sen. Hlavně s tou mámou. :-D
Odpovědět
@makovaapanenka Vidím že svatebčani jsou vděčné téma. Doma už jde chlapovi hlava kolem o kolegyních ani nemluvě. Někdy si říkam že jsem hysterická nána, však nejde o nic...Holt jak se půl roku plácam s přípravama, hledam něco co by vyhovovalo všem a pak příjdu na to, že to není svatba o nás - že o nás vlastně nic nevypovídá, protože my jsme potrhlý teleta a tady to bude hraní na nevim co.... tak jsem nějaká přecitlivělá :) V noci můry že nemam šaty a běham po cizím městě kde je všude zavřeno, že tam sedí snoubencova bývalá a já ruším svatbu...no paráda :D A to jsem si říkala, že to celé zvládnu se ctí a na úrovni.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku to je pěkně na houby, my taky budem vědět přesnej počet asi týden před svatbou.. :-( @makovaapanenka pěkný sny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Mně to tak iritovalo, až mě to probudilo, a zjistila jsem, že jsem ty zvuky vydávala JÁ! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka :-D Chudák přítel.
Odpovědět
a víte co je pech? já přibíram a ženich hubne...já to nechápu. on nejí - ale žere...a normálně zhubl do obleku, což mu nikdo nevěřil, že to zvládne. zato mě se začíná dělat druhá brada a mam závislost na žloutkových věnečcích...a že jsem je do té doby doslova nesnášela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku že by stres? třeba po svatbě zase věnečky nebudeš moct ani vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Přítel byl u známých na chatě, takže jsem rušila pouze sebe a plyšového medvídka, ale ten si nestěžuje ;-) @princezna_na_hrasku Hele, a nejsi náhodou těhotná...? ;-)
Odpovědět
@kristyn.g to doufam :D stres je mrcha....já tak závidm tomu svému salámistovi, jak je v pohodě, spí se mu jak miminu, nic ho netrápí :) jediný ukol který dostal je, vybrat hudbu - když je ten muzikant amatér - a s tim si taky hlavu neláme :)
Odpovědět
@makovaapanenka Čoveče nejsem :) Ještě toho trošku do mlýna.....první musíme pořešit bydlení a pak budeme množit geny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku Mám to stejně. Chvilku před svatbou a jsem nejtlustší, co jsem kdy byla. Myslela jsem si, že budu hrozně hubnout, protože ve stresu obvykle hubnu a po každym zkouškovym mám o jednu velikost míň, ale svatební stres je evidentně nějakej speciální druh stresu, co mě nutí žrát.
Odpovědět
@assol Já právě taky sázela na stres a kila dolů, ještě když jsem si byla objednávat šaty, tak jí suveréně říkam jestli si nemam objednat menší že určo dam pár kil dolů....ještě že jsem to neudělala :D Vždycky při nervech v kýblu shodim opravdu hodně....a teď prd :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@assol @princezna_na_hrasku Úplně vás holky chápu, jsem na tom s váhou podobně. Naštěstí to není nijak hrozný, ale vždycky jsem byla úplně jak proutek a teď už je taky pár kilo nahoře. Ještě, že mám šaty na šněrovačku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca No přesně, já taky nejsem vyloženě tlustá, ale prostě...už jsem byla hubenější. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@assol @breaca @princezna_na_hrasku s váhou mi ani nemluvte...já se po víkendu postavila na váhu a už s ní nekamarádím...zrovna dneska jsem přemýšlela, co budu dělat, když se do šatů nevlezu...páč já je teda na šněrovačku nemám :-| od zkoušky jsem přibrala tak 4 kila...ale když já jak mám stresy tak prostě žeru sladký..no a to se pak nesmím divit, že tloustnu že :-D bych si nafackovala 8-)
Odpovědět
@gabu13 kamarádka to se mnou vůbec nekonzultovala,chtěla jsem si to zařídit sama, ale prej že překvapení...Tak jsem skamarádce řekla svoji představu a ona na to že jasná věc, že hospodu vymyslí a zamluví...Zrušit to nejde protože holky zaplatili rezervaci 1500,- :-|
Odpovědět
Tak asi zbytek naštvu..ale já mám opačný prblém ..hubnu pořád..a bojímse že šaty mi budou plandat, jelikož taky nemám šněrovačku...
Odpovědět
@hatsepsut jaképak naštvání, jedem v tom společně...kila nahoru nebo dolů, problém je stejný - hrozí že šaty nebudou sedět jak by měly .... já tam šněrovačku mám, ale taky není nekonečná :-)
Odpovědět
@princezna_na_hrasku no práve, to me zacíná desit ze to nebude ok...jinak se nám snízil po razantnim nahaneni pocet hostu..nu coz..asi nema smysl se tim nejak trapit..
Odpovědět
@hatsepsut Na hosty vážně kašli, mě to bylo ze začátku hrozně líto a nesnášela jsem větu: to neřeš je to váš den. Ale pak jsem se uklidnila a je fakt že se mi ulevilo. Ti problémoví hosté se mi tak odmažou sami. Doufám. No a šaty, to bude jiná kávička....Ještě musim nastavit spodničku, protože když jí dam do pasu tak to vypadá blbě, kruhy mam moc vysoko a když jí dam na boky, jsou kruhy super - ale chybí mi kus látky :-D
Odpovědět
@princezna_na_hrasku tak to je vazne dilema :D diky moc za podporu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut to mě nenaštveš...spíš můžu závidět ;-) a neboj šaty se dají dycky zabrat...horší je, že mě bude asi na zádech kus látky chybět :-) a budu to mít spíchle sicherhaiskou :-D :-D :-D to budu ale krásná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo, to nám taky a už mi to vůbec nevadí. Nejvíc mě naštval bratránek, který se mi omluvil s tím, že v ten samý termín jde svědčit na jinou svatbu, a pak jsem se dozvěděla, že svědčí někdo úplně jiný. Ale co už, kdo tam chce být, ten tam bude.
Odpovědět
@hatsepsut Podporovat se tu musíme, jinak se zcvokneme. Mě třeba příjde z rodiny jen bratr a možná otec s družkou, ale i to je s otazníkem. Sestře nebyl na svatbě vůbec, bratrovi stál mezi čumilama a u mě to asi nebude jiné. A co....když nechtěj, nechtěj....přemlouvat nikoho nebudu.....Měla jsem myšlenku, že se tam všichni sejdeme a aspoň jednou budeme pohromadě, aniž by se ten či onen hádal..asi to nejde. Teď už mě to nějak netočí, spíš sem soustředěná sama na sebe....abych něco nepohnojila...nepřišlápla si šaty a nehodila někde ústa nebo nestrhla si závoj i s nastavenýma vlasama :-D
Odpovědět
@gabu13 ae budes, neboj! @assol to fakt potesi, dnes mi tchyne ale normalne licila, ze ji takhle pred svatbou vypekl jeji svedek, ze den pred svatbou prisel telegram ze neprijede...to by me mrsklo! @princezna_na_hrasku ja se taky soustredim rpave na sebe :-D si to ma ten nej smysl ..a nic jineho smysl nema..podpora musi byt, to je fakt, jinak budem silet a bude tu z toho forum neurotickych hysterek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak u mě váha snad dobrý, radši jsem se zatim nevážila. Spíš se děsim toho, že mi na obličeji vyskáče spousta ošklivých pupínků. Asi bych měla vyzkoušet, jestli na to funguje okena jako v "Mé velké, tlusté, řecké svatbě" :-D No a co se týče počtu hostů, tak to taky nebudeme mít do poslední chvíle jasné. Moje babička s dědou možná nepřijedou (kvůli zdraví) a tím pádem budeme mít narušené uspořádání v autech, protože to jejich nám bude docela chybět. A jinak jsem dneska konečně v práci oznámila, že se vdávám. Prvotní reakce: "Ty jsi těhotná?" Pak všichni vtípky, spousta dotazů a pak byli zaražení, že jsem zbytečně mladá. Prostě šok pro všechny:-D No ale nejvíc mě překvapila reakce šéfové, která mi to naprosto schválila :-D
Odpovědět
hm, je fajn ze vam vas nejblizsi kamarad ( nepocitam nej amaradku svedkyni) rekne ze nevi jesti na svatbu prijde..na to proste..nevite co rict..no..asi vite jak mi je..a to sem si doprcic pozvala jen 3 kamarady ...to vazne..nevim co rict
Odpovědět
@gabu13 26 dni do svatby, tak to je mazec. Jsem zvedava, jestli do svatby doresim hostinu. Resit ji na dalku je nejak vycerpavajici. :-) Mimochodem, nadherne saty! Uz jsi doresila doplnky? @makovaapanenka, @assol, @gabu13 Nocnich mur uz se mi take zdalo nekolik. Vetsinou jsou o dortu (ma na sobe logo firmy, jako sponzorsky dar nebo je smoulove modry, nebo ho nekdo sni a prinese mi posledni kousek aniz bych ho vubec kdy videla v celku nebo dokonce nakrojila) a nebo o hostine (ze jsem ji uplne zapomnela objednat a ten den nebylo nic k jidlu) a ja nevim, co jeste. Ale posledni dobou je to lepsi. Take mi na svatbe hapruje nekolik lidi, ale je jich snad jen sest a vetsinou se ucast resi podle toho, jaky bude blize dni D zdravotni stav, takze tam po nikom nechci, aby mi rikal ano nebo ne. @smisca Mne rekli na liceni a uces 2h max, ale zeptala bych se. Musim rict, ze nejvice me od zarizovani svatby odvadi beremese-cz . Co ja uz mohla mit zarizeno... :-) Ale je fakt, ze pro inspiraci, napady a reference je to tady bezkonkurencni. Jdu neco resit.
Odpovědět
Profilova fotka
@wifey no už se nám to blíží ;-) děkuju za pochvalu šatů...už se těším až si je půjdu zase zkusit :-) doplňky moc neřeším, páč ty šaty jsou zdobené až dost a dekolt mají tak zajímavě řešený, že jsem se rozhodla na krk už nic nedávat...beztak nejsem zvyklá nic na něm nosit...no a naušničky nakonec budu mít asi jen jednoduché...nějak jsem nesehnala nic pěkného dlouhého, takže jen jemné..a něco málo do vlasů a hotovo ;-) S dortem mi ani nemluv...my nakonec nebudeme mít žádnej, protože si to u nás vzala na starosti tchýně a nikdy nedělala dort s marcipánem, takže to co se pokusí vyrobit bude hrůza a skončí to tak, že žádnej dort mít nebudeme...ale už jsem to rozdýchávala několikrát a už se tím nestresuju |-|
Odpovědět
@gabu13 - Domaci peceni, to znam. U nas se zase resi nejedle kolacky. Mohla by jsis dort objednat a tchyni rict, ze vam ho davaji k hostine jako pozornost za utratu a tim padem dryhy neni potreba - treba ja mam takhle 3 kila kolacku "zadarmo" k dortu. :-) Myslim, ze dlouhe nausnice mit nemusis - mne by se k tem satum nejvic libilo neco v tom stylu (tvarove), co jsi mela na sobe pri zkousce, jen treba strasove a o malinko vetsi. A k tomu mozna jemny strasovy naramek - neco jako mas v albu. A do vlasu bud kytku nebo fascinator (nevim, jak se to prelozi, bydlim v Anglii a tady je to fascinator, dej si to do Google obrazky) v barve satu. Na krk bych take rekla urcite nic. Tim vystrihem se toho "dole" deje uz hodne. :-) Ale ja tomu zase tak moc nerozumim. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?