Menu Forum

Svatba v září 2011

11. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
 @makovaapanenka emoticon emoticon emoticon Taky dobrej sen. Hlavně s tou mámou. emoticon
22. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
Registrovala se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
Registrovala se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Má 7 přátel.
 @makovaapanenka Vidím že svatebčani jsou vděčné téma. Doma už jde chlapovi hlava kolem o kolegyních ani nemluvě. Někdy si říkam že jsem hysterická nána, však nejde o nic...Holt jak se půl roku plácam s přípravama, hledam něco co by vyhovovalo všem a pak příjdu na to, že to není svatba o nás - že o nás vlastně nic nevypovídá, protože my jsme potrhlý teleta a tady to bude hraní na nevim co.... tak jsem nějaká přecitlivělá emoticon V noci můry že nemam šaty a běham po cizím městě kde je všude zavřeno, že tam sedí snoubencova bývalá a já ruším svatbu...no paráda :D A to jsem si říkala, že to celé zvládnu se ctí a na úrovni.... emoticon
22. srp 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 @princezna_na_hrasku to je pěkně na houby, my taky budem vědět přesnej počet asi týden před svatbou.. emoticon

@makovaapanenka pěkný sny emoticon
22. srp 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2136 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
  • Svatba byla 3. září 2011
    Chvalský zámek v Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2136 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
 @assol Mně to tak iritovalo, až mě to probudilo, a zjistila jsem, že jsem ty zvuky vydávala JÁ! emoticon
22. srp 2011 ve 13:33  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @makovaapanenka emoticon Chudák přítel.
22. srp 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 a víte co je pech? já přibíram a ženich hubne...já to nechápu. on nejí - ale žere...a normálně zhubl do obleku, což mu nikdo nevěřil, že to zvládne. zato mě se začíná dělat druhá brada a mam závislost na žloutkových věnečcích...a že jsem je do té doby doslova nesnášela emoticon
22. srp 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @princezna_na_hrasku že by stres? třeba po svatbě zase věnečky nebudeš moct ani vidět emoticon
22. srp 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @assol Přítel byl u známých na chatě, takže jsem rušila pouze sebe a plyšového medvídka, ale ten si nestěžuje emoticon

@princezna_na_hrasku Hele, a nejsi náhodou těhotná...? emoticon
22. srp 2011 ve 13:40  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @kristyn.g to doufam :D stres je mrcha....já tak závidm tomu svému salámistovi, jak je v pohodě, spí se mu jak miminu, nic ho netrápí emoticon jediný ukol který dostal je, vybrat hudbu - když je ten muzikant amatér - a s tim si taky hlavu neláme emoticon
22. srp 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @makovaapanenka Čoveče nejsem emoticon Ještě toho trošku do mlýna.....první musíme pořešit bydlení a pak budeme množit geny emoticon
22. srp 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @princezna_na_hrasku Mám to stejně. Chvilku před svatbou a jsem nejtlustší, co jsem kdy byla. Myslela jsem si, že budu hrozně hubnout, protože ve stresu obvykle hubnu a po každym zkouškovym mám o jednu velikost míň, ale svatební stres je evidentně nějakej speciální druh stresu, co mě nutí žrát.
22. srp 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @assol Já právě taky sázela na stres a kila dolů, ještě když jsem si byla objednávat šaty, tak jí suveréně říkam jestli si nemam objednat menší že určo dam pár kil dolů....ještě že jsem to neudělala :D Vždycky při nervech v kýblu shodim opravdu hodně....a teď prd emoticon
22. srp 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breaca (33 r.)
5
Registrovala se 25. května 2011 na beremese.cz. Přidala 191 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 23. září 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
breaca (33 r.)
5
Registrovala se 25. května 2011 na beremese.cz. Přidala 191 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 23. září 2011
    Region Praha
 @assol
@princezna_na_hrasku Úplně vás holky chápu, jsem na tom s váhou podobně. Naštěstí to není nijak hrozný, ale vždycky jsem byla úplně jak proutek a teď už je taky pár kilo nahoře. Ještě, že mám šaty na šněrovačku emoticon
22. srp 2011 ve 14:00  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @breaca No přesně, já taky nejsem vyloženě tlustá, ale prostě...už jsem byla hubenější. emoticon
22. srp 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
 @assol
@breaca
@princezna_na_hrasku s váhou mi ani nemluvte...já se po víkendu postavila na váhu a už s ní nekamarádím...zrovna dneska jsem přemýšlela, co budu dělat, když se do šatů nevlezu...páč já je teda na šněrovačku nemám emoticon od zkoušky jsem přibrala tak 4 kila...ale když já jak mám stresy tak prostě žeru sladký..no a to se pak nesmím divit, že tloustnu že emoticon bych si nafackovala emoticon
22. srp 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funnybunny (34 r.)
1
Registrovala se 14. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
    Praha 2 Novoměstská radnice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
funnybunny (34 r.)
1
Registrovala se 14. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
    Praha 2 Novoměstská radnice, Region Praha
 @gabu13
kamarádka to se mnou vůbec nekonzultovala,chtěla jsem si to zařídit sama, ale prej že překvapení...Tak jsem skamarádce řekla svoji představu a ona na to že jasná věc, že hospodu vymyslí a zamluví...Zrušit to nejde protože holky zaplatili rezervaci 1500,- emoticon
22. srp 2011 v 15:17  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
 Tak asi zbytek naštvu..ale já mám opačný prblém ..hubnu pořád..a bojímse že šaty mi budou plandat, jelikož taky nemám šněrovačku...
22. srp 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @hatsepsut jaképak naštvání, jedem v tom společně...kila nahoru nebo dolů, problém je stejný - hrozí že šaty nebudou sedět jak by měly .... já tam šněrovačku mám, ale taky není nekonečná emoticon
22. srp 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @princezna_na_hrasku no práve, to me zacíná desit ze to nebude ok...jinak se nám snízil po razantnim nahaneni pocet hostu..nu coz..asi nema smysl se tim nejak trapit..
22. srp 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @hatsepsut Na hosty vážně kašli, mě to bylo ze začátku hrozně líto a nesnášela jsem větu: to neřeš je to váš den. Ale pak jsem se uklidnila a je fakt že se mi ulevilo. Ti problémoví hosté se mi tak odmažou sami. Doufám.
No a šaty, to bude jiná kávička....Ještě musim nastavit spodničku, protože když jí dam do pasu tak to vypadá blbě, kruhy mam moc vysoko a když jí dam na boky, jsou kruhy super - ale chybí mi kus látky emoticon
22. srp 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @princezna_na_hrasku tak to je vazne dilema :D diky moc za podporu emoticon
22. srp 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @hatsepsut to mě nenaštveš...spíš můžu závidět emoticon a neboj šaty se dají dycky zabrat...horší je, že mě bude asi na zádech kus látky chybět emoticon a budu to mít spíchle sicherhaiskou emoticon emoticon emoticon to budu ale krásná emoticon
22. srp 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @hatsepsut Jo, to nám taky a už mi to vůbec nevadí. Nejvíc mě naštval bratránek, který se mi omluvil s tím, že v ten samý termín jde svědčit na jinou svatbu, a pak jsem se dozvěděla, že svědčí někdo úplně jiný. Ale co už, kdo tam chce být, ten tam bude.
22. srp 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @hatsepsut Podporovat se tu musíme, jinak se zcvokneme. Mě třeba příjde z rodiny jen bratr a možná otec s družkou, ale i to je s otazníkem. Sestře nebyl na svatbě vůbec, bratrovi stál mezi čumilama a u mě to asi nebude jiné. A co....když nechtěj, nechtěj....přemlouvat nikoho nebudu.....Měla jsem myšlenku, že se tam všichni sejdeme a aspoň jednou budeme pohromadě, aniž by se ten či onen hádal..asi to nejde. Teď už mě to nějak netočí, spíš sem soustředěná sama na sebe....abych něco nepohnojila...nepřišlápla si šaty a nehodila někde ústa nebo nestrhla si závoj i s nastavenýma vlasama emoticon
22. srp 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @gabu13 ae budes, neboj!
@assol to fakt potesi, dnes mi tchyne ale normalne licila, ze ji takhle pred svatbou vypekl jeji svedek, ze den pred svatbou prisel telegram ze neprijede...to by me mrsklo!
@princezna_na_hrasku ja se taky soustredim rpave na sebe emoticon si to ma ten nej smysl ..a nic jineho smysl nema..podpora musi byt, to je fakt, jinak budem silet a bude tu z toho forum neurotickych hysterek emoticon emoticon emoticon
22. srp 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
Registrovala se 18. července 2009 na beremese.cz. Přidala 253 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 17. září 2011
    Hrazany, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
Registrovala se 18. července 2009 na beremese.cz. Přidala 253 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 17. září 2011
    Hrazany, Region Příbram
 Ahojky holky, tak u mě váha snad dobrý, radši jsem se zatim nevážila. Spíš se děsim toho, že mi na obličeji vyskáče spousta ošklivých pupínků. Asi bych měla vyzkoušet, jestli na to funguje okena jako v "Mé velké, tlusté, řecké svatbě" emoticon
No a co se týče počtu hostů, tak to taky nebudeme mít do poslední chvíle jasné. Moje babička s dědou možná nepřijedou (kvůli zdraví) a tím pádem budeme mít narušené uspořádání v autech, protože to jejich nám bude docela chybět.
A jinak jsem dneska konečně v práci oznámila, že se vdávám. Prvotní reakce: "Ty jsi těhotná?" Pak všichni vtípky, spousta dotazů a pak byli zaražení, že jsem zbytečně mladá. Prostě šok pro všechnyemoticon No ale nejvíc mě překvapila reakce šéfové, která mi to naprosto schválila emoticon
22. srp 2011 v 19:09  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 hm, je fajn ze vam vas nejblizsi kamarad ( nepocitam nej amaradku svedkyni) rekne ze nevi jesti na svatbu prijde..na to proste..nevite co rict..no..asi vite jak mi je..a to sem si doprcic pozvala jen 3 kamarady ...to vazne..nevim co rict
22. srp 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wifey
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků. Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
wifey
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků. Spojené království.
 @gabu13 26 dni do svatby, tak to je mazec. Jsem zvedava, jestli do svatby doresim hostinu. Resit ji na dalku je nejak vycerpavajici. emoticon Mimochodem, nadherne saty! Uz jsi doresila doplnky?

@makovaapanenka, @assol, @gabu13 Nocnich mur uz se mi take zdalo nekolik. Vetsinou jsou o dortu (ma na sobe logo firmy, jako sponzorsky dar nebo je smoulove modry, nebo ho nekdo sni a prinese mi posledni kousek aniz bych ho vubec kdy videla v celku nebo dokonce nakrojila) a nebo o hostine (ze jsem ji uplne zapomnela objednat a ten den nebylo nic k jidlu) a ja nevim, co jeste. Ale posledni dobou je to lepsi.

Take mi na svatbe hapruje nekolik lidi, ale je jich snad jen sest a vetsinou se ucast resi podle toho, jaky bude blize dni D zdravotni stav, takze tam po nikom nechci, aby mi rikal ano nebo ne.

@smisca Mne rekli na liceni a uces 2h max, ale zeptala bych se.

Musim rict, ze nejvice me od zarizovani svatby odvadi beremese-cz . Co ja uz mohla mit zarizeno... emoticon
Ale je fakt, ze pro inspiraci, napady a reference je to tady bezkonkurencni.

Jdu neco resit.
22. srp 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @wifey no už se nám to blíží emoticon děkuju za pochvalu šatů...už se těším až si je půjdu zase zkusit emoticon doplňky moc neřeším, páč ty šaty jsou zdobené až dost a dekolt mají tak zajímavě řešený, že jsem se rozhodla na krk už nic nedávat...beztak nejsem zvyklá nic na něm nosit...no a naušničky nakonec budu mít asi jen jednoduché...nějak jsem nesehnala nic pěkného dlouhého, takže jen jemné..a něco málo do vlasů a hotovo emoticon
S dortem mi ani nemluv...my nakonec nebudeme mít žádnej, protože si to u nás vzala na starosti tchýně a nikdy nedělala dort s marcipánem, takže to co se pokusí vyrobit bude hrůza a skončí to tak, že žádnej dort mít nebudeme...ale už jsem to rozdýchávala několikrát a už se tím nestresuju emoticon
22. srp 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wifey
fotoportrét
fotoportrét
wifey
 @gabu13 - Domaci peceni, to znam. U nas se zase resi nejedle kolacky. Mohla by jsis dort objednat a tchyni rict, ze vam ho davaji k hostine jako pozornost za utratu a tim padem dryhy neni potreba - treba ja mam takhle 3 kila kolacku "zadarmo" k dortu. emoticon

Myslim, ze dlouhe nausnice mit nemusis - mne by se k tem satum nejvic libilo neco v tom stylu (tvarove), co jsi mela na sobe pri zkousce, jen treba strasove a o malinko vetsi. A k tomu mozna jemny strasovy naramek - neco jako mas v albu. A do vlasu bud kytku nebo fascinator (nevim, jak se to prelozi, bydlim v Anglii a tady je to fascinator, dej si to do Google obrazky) v barve satu. Na krk bych take rekla urcite nic. Tim vystrihem se toho "dole" deje uz hodne. emoticon Ale ja tomu zase tak moc nerozumim. emoticon
23. srp 2011 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš