Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Ještě mě napadlo - budete mít korsáž na oblek jen pro ženicha nebo i pro tatínky? Já zvažuju, že je přiobjednám - přece jen maminky kytky mít budou, tak proč by nebyli naparádení i taťkové? ;-)
Odpovědět
@zdhc my máme korsáž pro všechny čtyři - ženich větší a menší pro svědka a tatíky...mě by to ani nenapadlo, ale doporučila nám to floristka, tak jsme na ní dali....nechat to na mě, tak maj všichni - i ženich- myrthu, jako to bylo za komančů, protože se v tom prd vyznam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdhc Já jsem si alespon pro mýho tátu taky chtěla přiobjednat, ale floristka mi to rozmluvila, prý se to moc nedělá...:-) spíš si myslím, že to záleží na každým jak to chce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už mam noční můry i o svatební cestě - a ta má bejt odpočinková :-D dneska jsem dodělala pouzdra na kapesníčky a jsem moc spokojená, je to poslední věc, kterou jsem potřebovala udělat :-) ještě si zajedu do ikei pro rámečky, udělám novou jmenovku - ženich měnil svědka, ten předchozí se znepochopitelných důvodů vůbec neozýval, nezvedal telefony, prostě nic :-/ a začnu pomalu balit věcičky na převoz na jih :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Hm, tak to zní zajímavě, určitě pěkná barvička. Je to fajn mít jinou barvu vlasů než většina holek. Nechci nikoho urazit, ale poslední dobou mi přijde, že mají skoro všechny ženský blond melír. Nepřipadá vám, že se to nějak rozmáhá? :-D Já asi tradici něco nového... nedodržím. Nemám nic starého, ani modrého, půjčené jsou sice šaty, ale někdo mi říkal, že to neplatí - prý by Ti měl něco půjčit někdo blízký. Jinak dneska bueme mít předsvatební focení a docela jsem se toho začala bát. Na svatbě mě nalíčí, učešou... Ale dnes je to všechno na mně :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@zdhc U nás budou mít korsáž všichni-ženich, svědek, oba tatínkové (menší a takové, aby se hodily ke květinám maminek). Miluju živé kytky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca neboj zvládneš se namalovat a učesat hezky ;-) hlavně pěkná fotka všechno vylepší...bude to paráda ;-) No já tu barvičku mám téměř černou...což nebyl původní záměr...ale líbí se mi a to je důležitý ;-) Holky já z toho počasí asi dostala chřipku...teče mi z nosu, krk mám jako knedlík a jsem unavená jako bych celej den skládala uhlí |-| doufám že to nechytí malej, aby nebyl ještě na svatbu nemocnej, to by mě mrsklo!!! A to mám zítra zkoušku účesu...doufám že to ustojím....
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Dík, no snad jo. Odpoledne v práci strávím malováním. Z toho šéfa asi klepne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca No šéf to pochopí...já myslím, že všichni chápou, že nevěsty těsně před svatbou jsou tak trochu mimo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a korsáž u nás bude mít jen ženich a náš malej brouček bude mít zmenšeninu té jeho...ale spíš jen bez kaly, páč tak malinký nebývají...ale tatínci, maminky a svědci budou mít ten větší vývazek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jé, to je pěkný, že bude mít malej taky "korsážičku" :-)
Odpovědět
@zdhc My budeme mít pro ženicha, svědky, tatínky i pro družbu, aby jim to nebylo líto, když budou mít maminky i družičky kytičky :-) @gabu13 Tak se hlavně brzy vylež!! Já jsem taky pořád nějaká nakřáplá, ale už se to trošku srovnává. To ta děsná klimatizace všude, kam vlezu!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@akfs Já si myslím, že to mám taky z klimošky v autě...předevčírem jsem jela se sousedkou do Písku pro pejska a nějak jsem to s tou zimou v autě asi přepískla...no dneska jedu s prckem na moravu 200km tak snad neusnu za volantem ;-)
Odpovědět
Jinak včera jsme odvedli velký kus práce! Nakoupili jsme v Brně v obchodě všechny organzy na výzdobu kostela, aut a domu na ráno, stuhy na ostatní auta, knihu hostů a pár dalších blbostí. Nakonec jsme ještě sjeli do obchodu pro košili pro ženicha a pásek do obleku (to jediné, co nám zbývalo na oblečení) a vzali jsme to přes hotel, kde budeme mít hostinu a tam jsme vzali na ochutnávku nějaké víno :-) Dneska jsem potvrdila cukroví, jdu na zkoušku líčení a večer za farářem na poslední schůzku. Musím říct, že už se fakt začínám těšit, prtz je skoro vše zařízené :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím!!! ohledně korsáže - má ji jen ženich, maminky, tatínkové a svědci mají "lepší" vývazek - jako vývazy máme rozmarýn a pro ně jsem je doplnila hypericem co budu mít v kytici..a maminkám a svědkyni jsem nechala udělat kytičku z druhu co mam v kytici - mam dva a to hypericum tak to bylo jendoduche, mamky budou mit kaly a svedkyne ruze: -)
Odpovědět
@gabu13 No je to hrůza. Já mám klimu v kanclu, v autě a v ložnici, takže nonstop. Taky podle toho vypadám každý ráno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 @akfs To tedy nevím, co je lepší. My klimošku v práci nemáme a celý odpoledne nám sem svítí slunce, takže se koupeme ve vlastním potu. No hrůza :-( Ale je fakt, že z klimatizace se nastydne lehce, tak alespoň to mi nehrozí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Tak to mě mrzí, určitě to bude z té klimatizace, snad se to nerozjede... Podle mě 99 % lidí neumí klimatizaci používat, rozdíl oproti venkovní a vnitřní teplotě by měl být pět stupňů, jenže všichni to vždycky nastaví na co nejmíň a pak venku umírají a diví se, že onemocní... Nejhorší to je v Pendolinu, tam si v létě automaticky beru s sebou ponožky a svetr, i když jsou venku takováhle vedra. Jinak staré budu mít šperky, co nosím běžně, já na ně obecně moc nejsem a stejně můžu nosit jen zlato, stříbro a platinu, tak mi připadalo zbytečné vrážet do toho peníze. A že půjčené svatební šaty neplatí? Pro mě jo a basta! :-) Jo a s tou všímavostí mužů - když mi bylo 18, nechala jsem si vlasy dlouhé přibližně jako teď ostříhat úplně nakrátko a taťka si toho vůbec nevšiml! :-D Jindy jsem zase šla k holičce a několikrát to snoubenci říkám, že jdu k holičce, sice jen ofinu a konečky, ale vždycky mi to tak pěkně vyfouká, že já to sama takhle neumím, a ještě jsem si s ní dělala legraci, jak jsem to snoubenci zdůrazňovala, tak jestli mě pochválí, a když jsem přišla domů, tak se hned ptám, co tomu říká, a on bezelstně: "No kráááááááááásně tě nalíčila!" Si myslel, že jsem byla na kosmetice :-D @zdhc U nás bude mít korsáž jen ženich, ostatní myrty. @akfs Gratuluju, to jste toho opravdu zvládli hodně! :-) Jinak DJ se mi od včerejška neozval a je nedostupný, tak z toho začínám být dost nervózní... :-S Ale aspoň mi právě volali, že by mi zítra měli přivézt jmenovky, tak snad se s kurýrem neminu, zrovna když půjdu nakoupit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Všímavost mužů je neuvěřitelná. Když mi bylo 14, můj otec tvrdil svému známému, že mám modré oči. Samozřejmě vůbec ne :-D A člověk by řekl, že když jsem jedináček a měl na to 14 let, tak by si mohl všimnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to já mám divnýho přítele, ten si všimne všeho novýho hned. Nedávno jsem si koupila nový kalhoty, a když jsem v nich přišla, přítel mě šel pozdravit ke dveřím a ještě v chodbě, kde nebylo rozsvíceno, se ptá: "Co to máš za kalhoty?" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Jo, snoubenec je taky dost všímevej (na chlapa:-)), ale otce mám naprosto bezkonkurenčního :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca @makovaapanenka no vy mě bavíte...koukám že ti chlapi jsou všici stejní...teda koukám, že někde to je i jiné...ale zase kdyby si všímal všeho co si koupím...no radši že nic nevidí ...no ne :-D @akfs teda opravdu jste zamakali...gratulace, že už je vše hotové...tak teď už si jen užívat pohodičku ;-) Holky já mám nějakej divnej den...tiskla jsem si šaty, abych je měla na zítra k té kadeřnici, aby mi uměla poradit jestli se ten účes co jsem si vybrala k tomu hodí...no a nějak jsem začala váhat jestli se mi ty šaty líbí...a pak hned jestli se mi k nim hodí ty boty...a jestli si za 5 let nebudu říkat, co jsem to na sebe navlíkla a co jsem to vyvedla...no asi už magořím co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 V klidu, já mám podobné stavy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 @makovaapanenka Holky, úplně vás chápu, ale neblázněte ;-) Budete krásné nevěsty, proč byste neměly být? Takovou práci si s tím dáváte, tak i ty výsledky budou stát za to.
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca Já vím...ale na to že jsem původně chtěla bílé a nezdobené šaty...tak mám smetanové a hooodně zdobené...tak nevím...ale pořád si říkám, že když jsem je na sebe oblíkla, tak jsem byla nadšená...a byly nejhezčí z těch co jsem zkoušela...tak doufám že se mi budou líbit i na té druhé zkoušce ;-) zbytečně panikařím já vím :-D 8-)
Odpovědět
@makovaapanenka @breaca jo tak to jste i me rozesmály :-)) @assol Hm, u nás to je stejně - nepřekvapivě..akorát u nás uslyšíš - Zase sme utráceli? :-D A já osobně jsem ve stavu - stejně budu vypadat blbě v aždým případě takže mi to začíná být fuk...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak já se taky přidávám ..... čeká nás to 23.9. a kvůli práci nemám ještě nic vyrobeného, ale hlavní věci už jsou zařízené tak snad to stihnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo, přesně. :-D Vždycky závidím mámě, která otci výborně tají, že utrácela, protože on si nikdy nevšimne. A když náhodou jo, tak maminka řekne: "ale kdeže, to už mám aspoň rok". To by u nás neprošlo. :-D A neboj, budeš vypadat krásně! I @makovaapanenka a @gabu13! Já teda mám spíš stres, že se třeba lidi nebudou bavit, že půjdou brzo domů, nebo že celej obřad prořvu a za jedinou jistotu beru, že mi to bude fakt slušet. :-D
Odpovědět
@assol diky, snad, ja fakt v to nevěřim.. a tvoji mame tedy zavidim...muj muz je toho nazoru ze o rodinnych financich musi mit prehled jen jeden..kdo asi :-D a celej obrad taky prorvu, vidim ted cokoli se svatbou v televizi a rvu jak zelva :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?