Menu Forum

Svatba v září 2011

11. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
Registrovala se 18. července 2009 na beremese.cz. Přidala 253 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 17. září 2011
    Hrazany, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
Registrovala se 18. července 2009 na beremese.cz. Přidala 253 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Praha - západ.
    Hrazany, Region Příbram
 Já jsem se dneska objednala na zkoušku líčení a účesu. Ale bude to až 6. září, tj. 11 dní před svatbou. Takže teď mám trochu strach, jestli to vyjde hned na poprvé, protože pak už nebude čas... emoticon
19. srp 2011 ve 20:29  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wifey
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků. Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
wifey
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků. Spojené království.
 @smisca Ja jsem mela zkousku zacatkem srpna (vdavam se ve stejny den jako ty), mela jsem matnou predstavu, ale vic nic. Vsechno se povedlo hned napoprve a byla jsem nadsena. Tak drzim palce, at jsi take spokojena!

Bydlim mimo CR, tak zarizuju narazove a pak hodne pres net. Jeste doladit kytky, zaslat finalni predstavu fotografce, na hostine doladit piti, hudbu... zenich nema oblek... radeji to prestanu sepisovat. emoticon

Hlavne at nam moc neprsi. V kolik hodin to mate?

@makovaapanenka ja se tesim, pro me je to nejvic o tom, co ten den znamena pro nas dva (jakkoliv kycovite a otrepane to muze znit). Prosli jsme si oba fazi "hlavne at uz je to za nami" a fazi stresovou - hlavne, aby si to uzili ostatni, aby se bavili a aby nikdo nestradal. Ale ted si to cele docela uzivam, i kdyz je stale jeste more prace. A jak budou lide diskutovat Tvoje saty a vzhled? Je to Tvuj den, a kdyz se najde nekdo s nosankem nahoru, pro koho je vlastni dulezitost vic nez Tvoje radost ze svatebniho dne, nestal by mi ani za myslenku... V realite to samozrejme zamrzi, ale na druhou stranu je to Tvuj den a ty budes hvezda dne - i kdybys byla jako pytel brambor, tak nejaka máňa Ti muze byt uplne ukradena.
Podle me je to jako maturita (i kdyz tu mam uz leta za sebou) - clovek si rika, jak ho budou stresovat lidi, co se prijdou podivat - spoluzaci atd. - a pak v ten moment je Ti to srdecne jedno. Hlavne si ten den uzij - beres si ho jenom jednou!
19. srp 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
    Hrazany, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
    Hrazany, Region Příbram
 @wifey No snad to vyjde, taky nemám představu, tak to nechám na vizážistce emoticon Máme to ve 13 hodin, na počasí radši moc nemyslim, abych nebyla zklamaná emoticon Máme to venku. Kde to máte vy?
19. srp 2011 ve 22:48  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wifey
fotoportrét
fotoportrét
wifey
 @simsca My ve 12 uvnitr. (Ve 13 uz budu vdana pani!) Ale presouvame se pesky na hostinu... Tak kdyz nebude prset v tom casovem useku, budu uplne spokojena. emoticon
19. srp 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
  • Svatba byla 3. září 2011
    Chvalský zámek v Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2138 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
 @wifey Díky za uklidnění emoticon Ono je to možná tím, že to prožívám přesně naopak - od začátku jsem si to strašně užívala a těšila se, ale teď mě to prostě nějak přešlo... Dnes jsme o tom mluvili se snoubencem, on má záchvat paniky už dva týdny, ale kupodivu nás vzájemně uklidnilo, že to ten druhý má taky tak, a navzájem jsme se utěšovali a přesvědčovali toho druhého, že to bude super, protože tam přece budou jen lidé, co máme rádi a co mají rádi nás. Bylo docela legrační, když jsem to řekla snoubenci a v zápětí stejnou větou utěšoval on mě emoticon Holt člověk neumí být sám sobě doktorem emoticon
20. srp 2011 v 16:00  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wifey
fotoportrét
fotoportrét
wifey
 @makovaapanenka - nas v nasi stresove fazi (ze se vsichni budou nudit apod) utesovali nastavajici svatebcane. Svatbu totiz mame anglicko ceskou, takze navic ke vsemu mame vitr z toho, ze si nekteri lide - napriklad rodice - nebudou rozumet. Ale vsichni nam rikaji, ze to bude v poho, tak si to celkem uzivame.
20. srp 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
Registrovala se 15. října 2010 na beremese.cz. Přidala 209 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
Registrovala se 15. října 2010 na beremese.cz. Přidala 209 příspěvků. Má 9 přátel.
 @smisca Tak to máš ještě dobrý emoticon Já jdu na zkoušku účesu a šatů až 5.9. a 10. se vdávám, takže buď úplně v klidu emoticon Vyjde to napoprvé!
21. srp 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
clara.7 (33 r.)
20
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 195 příspěvků. Má 57 přátel. Bystrc, Region Brno.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Humpolec a Úsobí, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
clara.7 (33 r.)
20
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 195 příspěvků. Má 57 přátel. Bystrc, Region Brno.
 Já jdu šaty zkoušet až ve středu 7. a v sobotu 10. se vdávám, takže asi držim rekord emoticon Sobotu přede mnou má totiž moje šaty jiná nevěsta, která se vdává v zahraničí a nestihne je v pondělí vrátit ... jen doufám, že je nepotrhá !!!
21. srp 2011 ve 21:17  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Praha - východ.
 Ahoj holky emoticon
Tak já jsem si užila super víkend na Vysočině...lítali jsme po lese s kamarádama a jak malý děti a stříleli po sobě barevný kuličky z paintbalu emoticon pak jsme večer popíjeli a zpívali u kytárky...parádička apohodíčka odreágováníčko emoticon na svatbu jsem si ani nevzpomněla a na zítřek jsem si už naplánovala nějaké další zařizováníčko, ať mám co dělat emoticon

@clara.7 Já ještě vůbec nevím ,kdy si půjdu zkoušet šaty, volat do salonu budu až někdy v září...ještě je čas emoticon

@wifey jéé tak my máme svatbu taky v ten den a dokonce taky ve 12h a neboooj...všude po celý ČR bude krásně slunečno a pohodovo emoticon
@smisca Já jdu na zkoušku vlasů teď v pátek a mám trochu strach, že to co si představuju, mi z mých vlasů nepůjde udělat...tak taky trochu bojím bojím...ale když to nepůjde, tak co no...vymyslíme něco jinýho emoticon budeme krásný, nebooooj emoticon
21. srp 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 Jo a to jsem zapomněla ještě říct, že jsem si o víkendu koupila nový plavečky na svatební cestu...a že jsme jí nejspíš přeorganizovali z Egypta na plavbu po středomoří emoticon ještě uvidíme, ale já bych ráda emoticon
21. srp 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
    Hrazany, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
    Hrazany, Region Příbram
 @akfs
@clara.7 Tak to jste mě docela uklidnily emoticon Jen nevím, na kolikátou mám napsat fotografovi a kameramanovi aby dorazili. Jak jste tohle řešili? Vůbec totiž nemám představu, jak dlouho nalíčení a učesání bude trvat. Abych je neobjednala na moc brzo a oni pak neměli co dělat emoticon

No jinak jsme včera byli na ochutnávce u cukrářky. Paní byla moc sympatická a věřim, že to dopadne dobře. Akorát chuť dortu bude překvapení, protože jsme neměli konkrétní představu, tak paní prostě něco upeče emoticon A proto jsem ze všeho pořád tak nervní - sice to máme zamluvené, ale nemá to konkrétní obrysy... No ale teďka jsem se už uklidnila, všechny hlavní věci máme domluvené a na těch ostatních tolik nezáleží emoticon
21. srp 2011 ve 22:07  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
    Hrazany, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
    Hrazany, Region Příbram
 @gabu13 Však jo, budeme kočky emoticon My jsme dneska taky řešili svatební cestu. Původně jsme mysleli, že si zaplatíme lepší hotel někde v Čechách a v únoru pojedeme někam do Thajska. Jenže jsme zjistili, že v lepších hotelech je cena za pokoj (teda spíš apartmán) dva tisíce za noc bez jídla. Za to nám je docela líto dávat tolik peněz, protože zrovna v pátek na dovču po Čechách jedeme, takže by to bylo dost podobné. Takže jsme se rozhodli, že v listopadu (až budeme mít nové občanky) pojedeme buď někam na Kypr, nebo na Kanáry. Prý tam je v tuhle dobu ještě teplo a i s all inclusive to vyjde levnějc emoticon
21. srp 2011 ve 22:15  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funnybunny (34 r.)
1
Registrovala se 14. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
    Praha 2 Novoměstská radnice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
funnybunny (34 r.)
1
Registrovala se 14. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @assol ne, jsou půjčené. jednoduché, horní část vyšitá perličkami. Sehnala jsem je v jednom malém sv. salonu na Vinohradech, i se závojem (který pořád nevím jestli budu mít) za 5 500,- emoticon
21. srp 2011 ve 22:19  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funnybunny (34 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
funnybunny (34 r.)
1
 @makovaapanenka
rozlučka bude přímo v centru Prahy, v restauraci ve středověkém stylu a se středověkým programem (stejný majitel jako Dětenice). Co jsem se tak dívala na stránky a ptala se jiných, je ta restaurace dost drahá - 200 kč vstup, nealko kolem 50 kč...Tak se trochu bojim abychom tam neseděly každá u jedné skleničky celý večer emoticon No ale i tak si to určitě užijem!
21. srp 2011 ve 22:24  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @funnybunny A proč neřekneš svědkyni, že si to tak nepředstavuješ a že bys radši něco jinýho..to to s tebou vůbec nekonzultovala???
21. srp 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 Ahojky všem,
v sobotu jsem byla s Milanem host na svatbě svojí dobré kamarádky. Celé jsme to s kamarádkama připravovali a organizovali a byla to fakt užasná svatba. Hostinu měli jen s rodinou a podvečer bylo grilování a zábava na jednom "statku", byla kapela, soutěže a fakt super emoticon a to ta nevěsta naprostej flegmouš, pul hodiny před obřadem vyndala pompadurku z pytlíčku a v šla si "zabalit" emoticon já mam zabaleno 3 týdny dopředu v "kabelce" emoticon Tak už jsem se skoro přestala nervovat. Ale asi to mělo jen dočasný učinek, protože ted už začínám mít zase ty nervní pocity v břiše. Jinak na tu kamarádky svatbu jsem z nervů nemohla skoro spát, takže jsem dost zvědavá co budu dělat na svojí svatbu emoticon
21. srp 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 Ahoj holky! Já jsem právě vyprovodila poslední kamarádku ze svojí rozlučky emoticon Nejdřív jsem byla z toho otrávená, protože jedna holka odřekla dost blbým způsobem a pak ještě ostatní měly řeči typu: "No tři hodiny budou stačit, to je ažaž," ale nakonec to bylo vážně super, smály jsme se tak, že jsme se válely po podlaze, akorát mi zbylo strašně moc vína a jídla, i když si vyžádaly výslužky s sebou (asi trénují na svatbu emoticon ), a já mám povídavou a jsem tu sama...
21. srp 2011 ve 23:05  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 @smisca Mně fotografka přijede přímo ke kadeřnici, kde bude i má kosmetička. Ještě jsme se přesně nedomlouvaly v kolik, ale myslím si, že když ji řeknu cca odhadem podle toho, jak mi řekne kadeřnice, že to bude dlouho trvat, tak něco vyfotíme ke konci a povalíme k nám. A kameramanka na nás bude čekat před kostelem a bude točit příjezd kolony, takže ta je vyřešená taky. Jinak my plánujeme svatební cestu do Thajska na listopad emoticon 5 dní budem v hotelu na Koh Samui a 5 dní na Koh Tao asi.
22. srp 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
 Ahoj holky, tak ja pokročila ta, že jsem ukecala sestrenku aby mi delala " Pippu", tedy nositelku vlecky a pak mi ji musi rozprostrid na zem, at muzu kracet k " oltari". Takze ne druzicka, pouze " Pippa" emoticon
22. srp 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_k
1
Registrovala se 21. července 2009 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 3 přátele. Region Jihlava.
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
martina_k
1
Registrovala se 21. července 2009 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 3 přátele. Region Jihlava.
    Region Jihlava
 @clara.7 nápodobně, šaty du zkoušet ve středu 31.8. a vdávám se v sobotu 3.9. emoticon
22. srp 2011 v 10:11  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
clara.7 (33 r.)
20
fotoportrét
fotoportrét
clara.7 (33 r.)
20
 @martina_k uff, tak nejsem sama emoticon už jsem si tu začínala připadat jak exot emoticon
22. srp 2011 v 10:23  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 Tak, na svatebni hosty co se nedokazi vyjadrit jestli dorazi se musi razne. Tchyne vsechny servala a je klid emoticon emoticon emoticon
22. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
Registrovala se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
Registrovala se 17. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků. Má 7 přátel.
 Taky se k vám přidám. Co se ženicha a nevěsty týče, máme skoro všechno. Závoj a bolerko se šijí ale jinak je pohoda. Co je ale průser...omlouvám se za výraz...to jsou hosté. Najednou je v rodině tolik těžce nemocných, asi vymřeme....Takže jsem tak vytočená, že jakmile mi někdo napsal, že neví jestli dorazí, tak jsem odepsala že děkujeme a nebudeme s nima počítat. Přátelé se umí potvrdit a udělat si čas ale vlastní rodina ne? Jak mam potvrdit počet porcí, když nemam tucha kdo vlastně příjde a kdo ne? A oni se ještě urazí....takže budu čekat 40 lidí, dorazí jich 20 a co budu dělat s tim zbytkem? Kdybych to věděla - což mě ani ve snu nenapadlo - tak si necham udělat jen švédské stoly a pak je mi jedno kolik bude nebo nebude lidí. Ach jo...už aby to bylo za mnou..... emoticon
22. srp 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
 Dneska v noci se mi zdálo, že jsem v květinářství a objednávám kytku. Květinářka mi řekla, že mi teď uváže ty malé a velkou až ve svatební den (to se mi kupodivu v tom snu nezdálo divné). Ptala se, kolik těch malých chci, já jí vyjmenovala, že pro svědkyni a pro maminky, a ona na to: "Takže devět". Tak jsem jí to vyjmenovala znova, a že mi z toho vychází tři, a ona se se mnou hádala, že to je dohromady devět. Pak začala vázat a dělala je z červených gerber a já jsem na ní začala ječet, že to přece nebude ladit k mým růžovým růžím. emoticon Do svatby se zblázním. Dneska večer jdu do kostela vybírat hudbu. Včera přítel objížděl příbuzné a zval je, nakonec to dopadlo dobře a všichni přijdou, i tchýně, tak musím zesílit svůj zenový přístup. emoticon
22. srp 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
fotoportrét
fotoportrét
gabu13
27
 @hatsepsut emoticon emoticon emoticon to se mi líbí...asi na ně taky pošlu vzteklou tchýni emoticon beztak nedali vědět jen z přítelovi rodiny...tak co bych se rozčilovala já že emoticon

@princezna_na_hrasku vítej mezi námi emoticon hlavně klíííd, jsme tu všechny už pěkně na nervy, tak aspoň pěkně zapadneš emoticon no a co se týče vymírající rodiny, co na to říct...hlavně že tam budeš mít ty nejbližší, co by si to určitě ujít nenechali emoticon
@assol ty mě s těmi sny fakt bavíš emoticon asi jste mě už nakazily a začínám taky snít o svatbě, zatím to ale teda takové tragédie nejsou...ale co mě vyděsilo předevčírem, že jsem měla sen o svých bývalých...některý mě přesvědčovali ať se nevdávám a některý se s úsměvem rozloučili, že je to super, že jsem šťastná...no chápete to...co mi do snů lezou bývalí emoticon emoticon emoticon asi se mi hlava před svatbou už fakt zbláznila emoticon a loučím se se vším co bylo emoticon
22. srp 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 @gabu13 Tak to je ale pecka. emoticon emoticon emoticon Takový defilé bývalých ve snu, to je super. emoticon
22. srp 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @princezna_na_hrasku mě zase štve jedna moje "kamarádka". Napsala mi, že přeje hodně štěstí ale že se chovam nezdvořile, že jsem jí nejdřív pozvala bez přítele a pak jsem jí napsala at nechodí vůbec - což není pravda... ale nejdřív to roznesla po ostatních kamarádkách, než to napsala mě. Tak jsem jí jen napsala, že to neni pravda, že jsem jí tam chtěla ale ona odmítla a končim, přestávám to řešit... Pak odřekl mámin přítel, a nepřijede ani babička a strýc z otcovi strany. Hloupý je, že už máme jmenovky a ve svatebních novinách je uvedený, ale co.. už to řešit nebudu a předělávat to taky už nebudu ... emoticon
22. srp 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @gabu13 Já vím, ty o které mi jde, ty tam budou a to je hlavní. Ale to víš. Od snoubence dorazí skoro všichni. Bez problému se svolávají mezi sebou a občas se ozvou co je nového a jestli něco mají zajistit. To je hezký, mam pocit že se pak těší s námi. A moje strana....no hamba mluvit. Takže se trošku stydím. On bude mít na svatbě rodinu a já holt přátele. Už vidim ty udivené pohledy tchýně emoticon Ale co, nemůžu zase čekat, že se kvůly mě všichni pokadí že.......emoticon Teď jen aby ještě nepršelo, zatím hlásí na září babí léto emoticon
22. srp 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
fotoportrét
fotoportrét
princezna_na_hrasku
 @kristyn.g My zase máme chybu na oznámení, ale to je naše chyba, že jsem si toho nevšimli a taky to předělávat nebudeme...holt menší kalamitky se očekávají emoticon Jmenovky jsme si právě radši nechali jen potisknout ale bez jmen a ty tam doplníme - protože u nás se lidi mění ze dne na den....Jenže mě nahání z místa hostiny, kdy dodáme zasedací pořádek, pevný počet míst a jmenovky - no to bychom taky rádi věděli emoticon
22. srp 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
 @princezna_na_hrasku Naprosto tě chápu. Nám takhle haprujou čtyři lidi na hostinu a další čtyři na raut, což naštěstí není tak vysoké číslo, a hlavně je to kvůli tomu, že se jedná o snoubencovu stranu a on pořád odkládá jim zavolat, takže někteří z nich o svatbě ani nevědí... No comment... Jmenovky už jsem objednat musela, aby stihly dojít, snad se všichni vyjádří do konce týdne, kdy musíme potvrdit konečný počet v restauraci, ale záloha už je stejně zaplacená na vyšší počet, tak aspoň bude nižší doplatek emoticon

@assol Tak jak jsem se zase začala na svatbu těšit, vrátily se mi noční můry, nějaká psychologická nepřímá úměra či co emoticon Dnes se mi zdálo, že se fotím po obřadě, a mezitím všichni ostatní zmizeli, odešli někam řešit nové občanky a já vůbec nevěděla, kde jsou a co mám dělat, byla jsem ve stresu, že mě matrikářka seřve a ještě dostanu pokutu. Zůstali tam se mnou jen naši, ale máma vydávala takové divné zvuky, jako když uchází prasklá pneumatika, a odmítala přestat, přivádělo mě to k šílenství emoticon

@gabu13 Den před rozlučkou se mi taky zdálo o jednom mém bývalém, snažil se na mě ušít nějaký podraz, ale obrátilo se to proti němu a já nezapomenu na to uspokojení, když jsem viděla jeho překvapený pohled, když za ním zaklaply mříže emoticon
22. srp 2011 ve 13:24  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš