Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Jo, to já taky. :-D Včera jsem dostala od kamarádky voděodolnou řasenku na svatbu, pak kamarádka začla koumat, jak bychom mohly vyzkoušet, jestli je opravdu voděodolná. Tak jsem jí ujistila, že není problém, mrknu na pár svatebních klipů a máme testovací provoz. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 to je náhodička, zrovna dneska jsem přemýšlela nad tím samím :-D jestli toho nebudu litovat, protože moje vysněné šaty byly uuuplně jiné... Tvoje barva vlasů ti moc sluší :-) Já jsem slyšela, že se stává že z barvy vyleze černá, když si někdo chce udělat tmavě hnědou, toho se trošku bojím, příští týden mě to čeká, tak abych neměla černou... @zdhc pro tatínky budou větší vývazky :-) Svědkyně máme dvě holky :-) Jinak já budu mít kytku přesně ne malí "bobeček" ale snad trošku větší "bobek" s delším stonekm, moc zeleně tam právě nechci, tak jsem zvědavá jak to dopadne. @terulilinka taky jsem dodělávali jmenovky, protože někdo ubyl, a někdo přibyl. Jelikož už se nám nechtělo nechat tisknout tak jsme použili bělítko a fix na jmenovky, snad to nebude vadit. Přítel taky měnil svědka, protože ten jeho puvodní stale opakoval, že se na svatbu netěší atd... možná lepší když se neozve vubec než kdyby měl keci ;-) @breaca Tak já měla zrzavé melíry a už je mam asi 15 cm odrostlé, takže dvě třetiny vlasu mam světlejší. nechám si vlásky sjednotit do mojí tmavohnědé aby mi korespondovaly s clip in, taky jsem si všimla že je letos blond nějak oblíbená barva. @hatsepsut @assol s tim brečením to určitě nebude tak horký, taky jsem si to myslela, ale na svatbě kamarádky jsem při obřadu nebrečela, a to ho měli fakt krásnej, to spíš při prvním tanci jsem měla na krajíčku jak to bylo dojemný :-)
Odpovědět
@assol to si delas prcu uz ne..tahle sem rasenku testovala predevcirem :-D :-D nastesti toi vydrzea takze dobry :-D @kristyn.g já teda na svatbe kamosky pri obradu brecela, jeste ze jsem byla schovana za ostatnimi svatebcany: -)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut :-) tak aspoň víš co máš čekat :-) Já budu bulet, až mě povede táta :-) a určitě budu brečet při prvním tanci :-) spíš se bojím toho jak se budu potit, kamarádka měla po obřadě hrozně rozmazaný makeup jak byla spocená, tak si ho musela otřít.
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Nám se DJ ještě taky neozval. Třeba je někde na dovolené ;-) Já se teďka nejvíc těšim na naší dovču - jedeme zítra směr Vysočina a jižní Morava. Sice se vracíme už v úterý, ale fakt se těšim na to, až změnim prostředí a úplně vypnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g takovýhle kecy? co to je za kamaráda?? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka taky si řikám, ale přesto s nim kamarádí. Ma fakt hrozný keci, jako že to bude hrozný, a že se bude nudit, a že se vubec netěší, a že se mu nechce atd... a přesto docela čuměl, když mu oznámil, že má jiného svědka...
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca jé na jižní moravě je krááásně, jsme byli v moravskym krasu a pak v Mikulově a objížděli jsme to tam a byli i na pálavě a moc se nám líbilo. Uplně závidím :-) Kam jedete přesně ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g První část budeme kousek od Třebíče a další dny právě kousek od Mikulova, takže Pálavu máme taky v plánu. Jedeme s kolama, tak snad to v těhle vedrech zvládneme :-) Ale docela jsi mě navnadila, tak se těšim ještě víc...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut :-D :-D Moje taky vydržela a to jsem nasadila těžký kalibry. :-D Jakou máš?
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca určitě to bude super, na té pálavě je nádherná vyhlídka, ta trasa je tam suprová, na kole tedy nevím, ale pěky to bylo žůžo. U Mikulova je spustu památek, Lednice a Valtice a různě :-) Tak budu držet palce at nemáte takový vedra( my je měli strašný a i tak jsme si to užili)
Odpovědět
@assol Tak to je dobře: -) Bourjois Volume Glamour Max waterproof :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@smisca Závist největší! My jedeme na víkend na Vranovskou přehradu, máme tam chatu, tak taky chvilku utečeme od příprav :-) Užijte si to!
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ahojky koukám u vás také proběhla změna svědka, u mě včera změna mojí svědkyně :( O nic se nestarala, nezajímala,pořád jsem ji musela uhánět já...tak se mi to nelíbilo,napsala jsem to a nakonec se tak urazila a řekla tolik hnusných věcí, že ani na svatbu nejde!!!! Jednou je to moje svatba a chci ji mít podle svých představ a neohrozím si jí kvůli líné svědkyni pro kterou jak sama řekla moje svatba vlastně není až tak důležitá... Holky září klepe na dveře, moc sem nestíhám zavítat, ale nebuďte nervózní, všechno se povede tak jak má !!!! :)))
Odpovědět
taky jsem přemýšlela o tom že změním svědkyni, ale už jsem to nechala být. jediné co jí zajímá je co bude mít ona na sobě a jestli ona bude mít vizážistku a bla bla bla....když jsme chtěli pomoct s něčím, tak byla otrávená, tak už jí o nic neprosim....prostě to tam odsvědčí a je to....nakonec kolem mě běhá jiná kamarádka, ta šije, upravuje detaily, duševně mě uklidňuje, celé dny poslouchá o svatbě, bude mě oblékat, česat, koordinovat celý den, pomáhat s výzdobou, bude dělat druhého fotografa, abychom měli nějaké fotky než je dodá profi...prostě lítá a tak moc se snaží a ještě jí to baví...až si někdy říkam, že jsem se rozhodla špatně a toto měla být moje svědkyně....stalo se a aspoň vím, komu jednou budu s radostí pomáhat na jeho svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nakonec se musím taky připojit k debatě. Na svatbě platíme hostům ubytování v hotelu, kde se koná oslava. Pokoje jsou jen dvoulůžkové a proto se snažíme single hosty nějak spárovat, případně prohodit dvojice, aby spaly holky spolu a kluci spolu na pokoji. Bohužel jsem netušila, jaký to bude problém. Na všech svatbách, kterých jsem se účastnila jsme spali, kam nás přidělili, např. na pokojích po 6 a nikdo to neřešil, byli jsme rádi, že máme kde složit hlavu. Asi by to bylo moc jednoduché, říkala jsem si, jak jde všechno hladce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca Tak DJ byl skutečně na dovolené, vrátil se teprve včera odpoledne. Teď jsem mu volala, ještě se chudák nestihl prokousat tou hromadou pošty, co se mu nakupila (úplně ho chápu!), ale v rychlosti se na to mrkl, a prý že s ničím nebude problém, tak snad vážně ne :-) Jinak si užij dovolenou :-) @princezna_na_hrasku No to já bych snad svědkyni změnila, jak to tak popisuješ... Ale na druhou stranu jsem díky svatbě zjistila, jaký je kdo kamarád, i když to tedy občas bolí, ale aspoň je jasno... @drozdnet Vítej :-) No jestli třeba trháte dvojice, tak se jim nedivím, že se jim to moc nelíbí, mně by asi taky vadilo, kdyby mi řekli, že místo se svým přítelem mám být na pokoji s nějakou holkou, kterou jsem třeba nikdy neviděla, ale neboj, oni se vyfrflají teď a pak už bude klid :-) Jinak dnes jsem koupila košíčky, ubrousky a mašle na výslužky a stuhy na auta, ale bohužel měli jen 28 metrů (chtěla jsem 30), ale prodavač mě ujišťoval, že prý mi toho ještě spousta zbude (spočítala jsem to s rezervou - doufám ;-) ), tak snad bude celá kolona nazdobená. A přivezli jmenovky, dokonce nám dali jednu prázdnou navíc, i když při svých "uměleckých" schopnostech si nejsem jistá, jestli bych se vzhledu těch původních dokázala aspoň vzdáleně přiblížit :-)
Odpovědět
@drozdnet ahoj vitej, u nas jsou take ubytovani, nastesti platime jen luzko a ne pokoj, taze to fajn, taky jsem se tohoto desila, upne te chapu! @makovaapanenka šikula! Já musím dnes udělat ještě dvě jmenovky a mám to :-) tedy ženich stále nemá tu košili..už mě to začíná rozčilovat!!! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_na_hrasku Tak to byla přesně ta samá situace u nás a já jsem nakonec ráda, že jsem to udělala a změnila svědka a myslím, že bys to měla udělat taky,protože ta kamarádka která ti se vším pomáhá by si to zasloužila a hlavně nebudeš si pak vyčítat, že si to neudělala...já toho opravdu nelituju...
Odpovědět
Profilova fotka
@drozdnet JE to tak, v dnešní době se nezavděčíš nikomu.... my jsme tedy ubytko neplatili, zařídili ale všichni si to zaplatili sami a vše bylo ok, všichni jsou spokojení a nikdo neremcal, naspojovali jsme to co nejlépe,aby to vyšlo a opravdu jsme s nikým neměli problémy a každý byl rád, že se o to nemusí starat a má se hlavně kde vyspat :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 to je hrůza s tou svědkyní :-( tak snad ted to bude dobrý. Ja zase řeším s jednou "kamarádkou" která mi nejdřív napsala, že bez přítele nepřijede a minulý týden mi napsala, že jsem nezdvořilá, že nejdřív jsem napsala at nevodí přítele a pak at nechodí vubec... a to nejdřív obvolávala moje kamarády a pomlouvala mě kvuli tomu. Byli jsme na základce nej kamošky a pak to nějak utichovalo a viděli jsme se poslední 4 roky asi 5x. @hatsepsut @makovaapanenka tak já včera večer udělala nápojové lístky, byla to práce ale je hotovo, sice to nevypadá tak jak jsem si představovala.. ale už to asi nebudu řeišt.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem včera věnovala svatbě celej den, to byla fuška, teď na ní zase přes víkend kašlu a budu jen pracovat a učit se. Byla jsem objednat kytky, pak jsem měla poslední zkoušku šatů, která trvala pěkně dlouho, protože se dělala délka, a večer na přípravě. Ta svatba je ale náročná. :-) Jinak přítel od začátku zavrhuje všechny moje nápady, co nosím ze zahraničních blogů - candy bufet, fotky svateb našich předků, strom atd. Ale dneska jsem mu ukázala album @efe a nadchly ho tabulky a křídy, tak jdu shánět. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, holky, já si musím postěžovat.. Včera jsem měla rozlučku, byla super, ale všechny moje družičky a svědkyně chodí ke stejné kadeřnici jako já - je to moje sestřenka. A ona všude vypráví, že prý holky nesmí mít ve vlasech kytky (naopak, já bych byla RÁDA!), když jí mám já, prý je to můj požadavek (haha). Ale, že ona si jí teda dá, aby viděla co budu dělat :-D:-D na obřad chce dorazit, na hostinu zvaná neni, ale její přítel nechce (nemá mě rád, tvrdí, že jsem naivní a namyšlená :-D, je to frajírek, kterýho živí víceméně ona).. Já osobně ho tam taky nechci, nikdo z rodiny ho nemá rád, ale on si myslí, že je borec :-D takže, už mam plný zuby těch lidí co nám to nepřejou a stále něco hledají... Jsem ráda, že si ho beru! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka a nejde změnit kadeřnici? Ale zase jestli češe dobře... Nic si z těch lidí nedělej, ja na to taky kašlu, i když mi to asi ti na které kašlu nikdy neodpustí...
Odpovědět
@kristyn.g @terulilinka já nevím, že ti co skoro nic nezařizují a budoucím novomanželům s ničím nepomůžou, že nejvíc remcají... můžou být rádi, že jsou pozváni na svatbu... taková krásná věc, která v rodině a mezi příbuznými prostě není každý měsíc, rok...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 to je fakt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g No, ona je hrozně šikovná, jsem s ní spokojená, ale je to prostě drbna.. proto jsem jí o své svatbě řekla až před měsícem.. Ale spíš mi vadí ten její přítel... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 no to mi povídej! Hlavně já když jsem jí to oznámila, tak byla docela smutná, že jí ten její nepožádal, tvrdila, že by chtěla ale on se k ničemu nemá.. a teď najednou obrátila, že prý je na to mladá.. nevím co za tím je, a snad to ani vědět nechci :-D
Odpovědět
@terulilinka jednoduše závist, bohužel tahle hnusná vlastnost, která je v Česku moc rozšířená... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Bohužel to tak je :-( u některých lidí to ale občas fakt zabolí... ale už si to ale nenechám nikým a ničím zkazit :-) Včera jedna kámoška taky říkala, že jsem mladá a hloupá, že se vdávám.. ale já jsem za to šťastná, že to tak je! Už je mi jedno co si ostatní lidi myslí, protože já si jsem 100% jistá, že je ten pravý.. A co, že jsem mladá.. já už si svý "užila" - ať dobrý, nebo to špatný.. a teď už mam jen to nejlepší :-) Ach, dneska jsem nějaká rozněžnělá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?