Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @freylach my jo,máme hotel a dohodnuté jídlo,budem v březnu domlouvat zákusky a kytky a já konečně ušití šatů emoticon
21. únor 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

Organizování svateb - Region Praha
5

“Nevíte si rady se svatbou a nelíbí se vám představa mít na svatbě koordinátora? Přijďte k nám do školy pro nevěsty! Více na www.freylach.com.”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

“Nevíte si rady se svatbou a nelíbí se vám představa mít na svatbě koordinátora? Přijďte k nám do školy pro nevěsty! Více na www.freylach.com.”
(Před 4 lety)

@stastnanevesta Super emoticon Jaké šaty si představuješ? emoticon
21. únor 2012 ve 20:58  •  Svatba byla v září 2012  •  www.freylach.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @freylach http://www.beremese.cz/fotoblog/stastnanevesta/album/zkouseni-satu/6703516/
21. únor 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

@stastnanevesta Žel bohu, profíkům se vaše profily nezobrazují :(
21. únor 2012 ve 21:10  •  Svatba byla v září 2012  •  www.freylach.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @freylach škoda. Jsou to takové princeznovské šaty se širokou sukní a tylem přes ramena
21. únor 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

emoticon Tak to máte radost ne? emoticon Já už jsem se v princeznovských jednou vdávala emoticon Takže podruhé už v něčem extravagantním emoticon
21. únor 2012 ve 21:43  •  Svatba byla v září 2012  •  www.freylach.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82
11
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 98 příspěvků a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Suchdol nad Lužnicí, Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82
11
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 98 příspěvků a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Suchdol nad Lužnicí, Region České Budějovice.
 @spygy přesně takhle jsem to udělali my a teď nám naše fotografie s podpisy kolem ní visí zarámovaná v obývacím pokoji. Je to podle mě krásná památka, která se nebude někde válet a nebude se na to jen tak prášit! emoticon
24. únor 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka91
2
Registrovala se 19. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 album. Má 4 přátele. Region Náchod.
  • Svatba byla 14. dubna 2012
    Broumov, Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
verunka91
2
Registrovala se 19. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 album. Má 4 přátele. Region Náchod.
  • Svatba byla 14. dubna 2012
    Broumov, Region Náchod
 my máme 14,dubna..emoticon
emoticon
24. únor 2012 v 17:07  •  Svatba byla v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krejci1510
11
Registrovala se 4. června 2010 na beremese.cz. Přidala 548 příspěvků. Má 37 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
krejci1510
11
Registrovala se 4. června 2010 na beremese.cz. Přidala 548 příspěvků. Má 37 přátel. Region Praha.
 S.O.S. emoticon Hledám pro svědkyni pěkné olivové šaty
25. únor 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
Registrovala se 25. září 2011 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků. Má 5 přátel. Eltville am Rhein, Německo.
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
Registrovala se 25. září 2011 na beremese.cz. Přidala 118 příspěvků. Má 5 přátel. Eltville am Rhein, Německo.
 Ahoj Holky,tak se pridavam do planovani my budeme mit svadbu 4.8.2012 a uz mame misto svadby a obrad zarezervovane pak zajistenou snidani, zivou hudbu,fotografku,kameramany,autobus pro hosty a uz mam i objednany dort a svatebni kolace.Ted resim jen svatebni kytku a svatebni oznameni,ktere si chci vyrobit sama a satebni jmenovky do tech se pustim asi taky sama.Saty pro druzicky jeste taky nemam a to uvazuju jestli se vyplati vice si je vypujcit nebo koupit.Jinak poradte kupujete si i k pripitku sklenicky u hodne debat jsem cetla,ze si kupuji i sklenicky na pripitek tak ted zvazuju jestli si je taky koupit nebo to nechat tak.
25. únor 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @milimaus to máte dobrý,nám zbývá dořešit kytky a dort,nechat ušít moje šaty a počkat na prstýnky a je to emoticon
25. únor 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @millimaus tak vítej mezi námi a hezké plánování! I když koukám, že už většinu máte emoticon Jinak skleničky si třeba my nekupujeme.. je to docela drahý špás, když to tak řeknu, a že by to bylo něco důležitého.. Já třeba mám svojí vyrytou maturitní skleničku, ale mám jí schovanou a už jsem se na ní pěkných pár let nepodívala.. takže osobně mi to přijde jako zbytečnost.
25. únor 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
 @millimaus ahoj, no mně se ty skleničky docela dost líbí, ale nechce se mi vyhazovat tolik peněz za takovou "zbytečnost", takže pravděpodobně nebudou
25. únor 2012 ve 21:51  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
 @hannnahs Ahojky no me to prijde taky draha zalezitost cetla jsem ze jedna kocka za 2 sklenicky dala 500kc a nema tam nic vyryteho jen ta stopka ma srdicka.Takze to asi taky resit nebudu a necham to tak.A co uz mate vy naplanovane?
25. únor 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
 @stastnanevesta Tak to uz mas toho taky hodne a kolik planujete lidi?A kde to budete mit?
25. únor 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @milimaus svatba je v zámecké zahradě v Lysicích a hostina v hotelu v Líšni,tam se bude přespávat. Na hostinu plánujeme tak 45lidí. Už se nemůžu dočkat emoticon a kde to budete mít vy?
25. únor 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @millimaus jj, je to prostě jenom prirážka za slovo "svatební" jak my tu s holkama říkáme emoticon na těch skleničkách (krom třeba té stopky) opravdu nemusí nic být, ale stačí, že jsou svatební a už cena letí nahoru.
No my už finišujeme.. zbývá mi dovytvořit svatební noviny, oznámka, objednat výzdobu a dát jí nějak dohromady.. a pak už to jsou jen objednávky - kadeřnice, vizážistka, kytky, dorty.. to nechávám nějak na dýl... to mi přijde ještě dost času tohle objednávat emoticon
25. únor 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládej odkazy na svou firmu (kromě na stránky beremese-pro: tam můžeš uvést další odkazy neomezeně)”
26. únor 2012 ve 14:48 • zpivam
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
 @stastnanevesta Ahojky tak my to budeme mit na Terlicku v hotelu Jaskovska krcma obrad budeme mit venku pod sirym nebem tak jak jsem si to prala emoticon a taky i s ubytovanim.My pocitame tak s 50-ti lidmi,ale pocet se nam muze jeste zvednout-no uvidime emoticon Ja uz se taky nemuzu dockat tesim se tak,ze porad odpocitavam dny a porad neco planuju emoticon
27. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
 @hannnahs Tak to jsi sikulka,ze uz to skoro vsechno mas hotove.S tema sklenickama to resit opravdu nebudu jsou to zbytecne vyhozene penize.Pocitam s tim,ze tam nejake hezke taky dostaneme a hotovo emoticon
27. únor 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @milimaus my taky počítáme tak s 50lidmi maximum,víc to nebude,spíš míň. Já taky stříhám metr,ale naštěstí se pořád něco děje,tak to docela utíká. My budeme mít obřad v zámecké zahradě a já už se těším čím dál víc emoticon
27. únor 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @millimaus no jo, s doděláváním školy, prací a předěláváním bydlení bych to prostě za půl roku nestihla, ani kdybych se přetrhla emoticon určitě, hlavně, když budou čisté emoticon nesnášim špinavé nádobí v restauracích! emoticon
27. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salamina
Registrovala se 28. února 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salamina
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, pridavam se taky do diskuze. my budeme mit svatbu v srpnu U Holubu v Beskydech. A mam docela dilema jakou zivou hudbu. Chtela bych cimbalovku, ale mam obavy ze budou hrat prevazne lidovky a jestli se casem neomrzi...Nemate nekdo zkusenost s cimbalovkoou na svatbe? jestli ano, doporucovaly byste? Uvazuju o cimbalove skupine FCM Radegast z Frenstatu pod Radhostem. Nemate s nima nekdo zkusenost?
28. únor 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @salamina tak vítej mezi náma a hezké plánování! emoticon Tak záleží na jak dlouho cimbálovku - je asi rozdíl, jestli třeba na 4 hodiny nebo 10... a taky na tom, jak jste na tom v rodině, jestli to svatebčané uvítají, tak o to líp emoticon Jinak hodně to tu i holky dělají tak, že mají cimbálovku (nebo všeobecně živou hudbu) na nějakou kratší dobu a pak, pozdějc večer si vezmou DJe na nějakou tu "živější" zábavu emoticon a to už nemusí být ani žádný profesionál za x tisíc, ale třeba i někdo ze známých, přátel a tak.
28. únor 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
 @salamina Ahojky ja te tady taky vitam.A se svojich vlastnich zkusenosti to mame tak,ze budeme mit ze zacatku zivou hudbu a to od 16:00 hodin do 0:00 a pak budeme mit diskoteku jak pise hannnahs.Ale s cimbalovkou zkusenosti primo nemam vim,ze nekomu se to libi nekomu ne,opravdu to zalezi na tve rodine!!!!Musis to pozjistovat a pak se rozhodnout.
28. únor 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
 @millimaus Jo a jinak U Holubu je to paradni a muzu jen vrele doporucit vdavala se mi tam kamaradka a taky jsem o tom miste premyslela,ale nechtela jsem se po ni opakovat emoticon tak jsme pak zvolili neco jineho emoticon
28. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salamina
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salamina
  • Neví, kdy bude svatba
 Diky za doporuceni U Holubu. Docela jsi me potesila, ze se ti to tam libilo. Ja totiz nebydlim v Cesku, takze vsechno planuju ze zahranici...Takze jsem to U Holubu vlastne jeste nikdy nevidela. Jen fotky na internetu, podle tech jsem se rozhodovala...vsude jsem posilala jen moji mamku, ale ta ma nekdy trochu jiny vkusemoticon takze jsem rada ze si to tam nekdo dalsi pochvaluje...
3. bře 2012 v 01:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
fotoportrét
fotoportrét
millimaus
1
 @salamina Ahojky takze to jsme na tom uplne stejne emoticon Ja taky planuju celou svadbu ze zahranici emoticon)) U holubu mela svadbu moje kamaradka a jak uz jsem psala taky jsme o tom premysleli,ale protoze mi jde na svadbu taky, tak jsem se po ni nechtela opakovat.Ja kde to ted zarizujeme my na tom Terlicku jsem to taky jeste osobne nevidela byla mi tam delat mamka s tatkou a babickou a bratrancem fotky a vdavala se mi tam taky jedna znama,ktera mi tady posilala jeji svatebni dvd, abych mela predstavu jak to tam vypada .Sama to uvidim az ke konci mesice,protoze si to tam jedeme obmrknout emoticon)
3. bře 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
 @salamina na cimbálovku se paří úplně nejlííípemoticon Ale faktemoticon a pokud jsou kluci šikovní, tak určitě nemají jen klasické lidovky. Podle mě s cimbálovkou nelze šlápnout vedle a i když to není pro někoho jeho šálek kávy, tak stejně - po čtvrtém pivu už každý trsá o 106emoticon a starší generace jim bude líbat ruceemoticon
3. bře 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaraklara1
1
Registrovala se 5. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků.
  • Svatba byla 25. srpna 2013
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
klaraklara1
1
Registrovala se 5. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků.
  • Svatba byla 25. srpna 2013
    Region Frýdek-Místek
 @millimaus ahoj,v Těrlicku a kde? V Jaškovské krčmě?
27. bře 2012 v 09:31  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš