Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@millimaus tak vítej mezi námi a hezké plánování! I když koukám, že už většinu máte :-) Jinak skleničky si třeba my nekupujeme.. je to docela drahý špás, když to tak řeknu, a že by to bylo něco důležitého.. Já třeba mám svojí vyrytou maturitní skleničku, ale mám jí schovanou a už jsem se na ní pěkných pár let nepodívala.. takže osobně mi to přijde jako zbytečnost.
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus ahoj, no mně se ty skleničky docela dost líbí, ale nechce se mi vyhazovat tolik peněz za takovou "zbytečnost", takže pravděpodobně nebudou
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Ahojky no me to prijde taky draha zalezitost cetla jsem ze jedna kocka za 2 sklenicky dala 500kc a nema tam nic vyryteho jen ta stopka ma srdicka.Takze to asi taky resit nebudu a necham to tak.A co uz mate vy naplanovane?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak to uz mas toho taky hodne a kolik planujete lidi?A kde to budete mit?
Odpovědět
Profilova fotka
@milimaus svatba je v zámecké zahradě v Lysicích a hostina v hotelu v Líšni,tam se bude přespávat. Na hostinu plánujeme tak 45lidí. Už se nemůžu dočkat :-) a kde to budete mít vy?
Odpovědět
@millimaus jj, je to prostě jenom prirážka za slovo "svatební" jak my tu s holkama říkáme :-) na těch skleničkách (krom třeba té stopky) opravdu nemusí nic být, ale stačí, že jsou svatební a už cena letí nahoru. No my už finišujeme.. zbývá mi dovytvořit svatební noviny, oznámka, objednat výzdobu a dát jí nějak dohromady.. a pak už to jsou jen objednávky - kadeřnice, vizážistka, kytky, dorty.. to nechávám nějak na dýl... to mi přijde ještě dost času tohle objednávat :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@stastnanevesta Ahojky tak my to budeme mit na Terlicku v hotelu Jaskovska krcma obrad budeme mit venku pod sirym nebem tak jak jsem si to prala :-) a taky i s ubytovanim.My pocitame tak s 50-ti lidmi,ale pocet se nam muze jeste zvednout-no uvidime :-) Ja uz se taky nemuzu dockat tesim se tak,ze porad odpocitavam dny a porad neco planuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak to jsi sikulka,ze uz to skoro vsechno mas hotove.S tema sklenickama to resit opravdu nebudu jsou to zbytecne vyhozene penize.Pocitam s tim,ze tam nejake hezke taky dostaneme a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@milimaus my taky počítáme tak s 50lidmi maximum,víc to nebude,spíš míň. Já taky stříhám metr,ale naštěstí se pořád něco děje,tak to docela utíká. My budeme mít obřad v zámecké zahradě a já už se těším čím dál víc :-)
Odpovědět
@millimaus no jo, s doděláváním školy, prací a předěláváním bydlení bych to prostě za půl roku nestihla, ani kdybych se přetrhla :-) určitě, hlavně, když budou čisté :-D nesnášim špinavé nádobí v restauracích! :-S
Odpovědět
Ahoj holky, pridavam se taky do diskuze. my budeme mit svatbu v srpnu U Holubu v Beskydech. A mam docela dilema jakou zivou hudbu. Chtela bych cimbalovku, ale mam obavy ze budou hrat prevazne lidovky a jestli se casem neomrzi...Nemate nekdo zkusenost s cimbalovkoou na svatbe? jestli ano, doporucovaly byste? Uvazuju o cimbalove skupine FCM Radegast z Frenstatu pod Radhostem. Nemate s nima nekdo zkusenost?
Odpovědět
Článek se načítá
@salamina tak vítej mezi náma a hezké plánování! :-) Tak záleží na jak dlouho cimbálovku - je asi rozdíl, jestli třeba na 4 hodiny nebo 10... a taky na tom, jak jste na tom v rodině, jestli to svatebčané uvítají, tak o to líp :-) Jinak hodně to tu i holky dělají tak, že mají cimbálovku (nebo všeobecně živou hudbu) na nějakou kratší dobu a pak, pozdějc večer si vezmou DJe na nějakou tu "živější" zábavu ;-) a to už nemusí být ani žádný profesionál za x tisíc, ale třeba i někdo ze známých, přátel a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@salamina Ahojky ja te tady taky vitam.A se svojich vlastnich zkusenosti to mame tak,ze budeme mit ze zacatku zivou hudbu a to od 16:00 hodin do 0:00 a pak budeme mit diskoteku jak pise hannnahs.Ale s cimbalovkou zkusenosti primo nemam vim,ze nekomu se to libi nekomu ne,opravdu to zalezi na tve rodine!!!!Musis to pozjistovat a pak se rozhodnout.
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus Jo a jinak U Holubu je to paradni a muzu jen vrele doporucit vdavala se mi tam kamaradka a taky jsem o tom miste premyslela,ale nechtela jsem se po ni opakovat :-) tak jsme pak zvolili neco jineho :-)
Odpovědět
Diky za doporuceni U Holubu. Docela jsi me potesila, ze se ti to tam libilo. Ja totiz nebydlim v Cesku, takze vsechno planuju ze zahranici...Takze jsem to U Holubu vlastne jeste nikdy nevidela. Jen fotky na internetu, podle tech jsem se rozhodovala...vsude jsem posilala jen moji mamku, ale ta ma nekdy trochu jiny vkus:) takze jsem rada ze si to tam nekdo dalsi pochvaluje...
Odpovědět
Profilova fotka
@salamina Ahojky takze to jsme na tom uplne stejne :-) Ja taky planuju celou svadbu ze zahranici :-))) U holubu mela svadbu moje kamaradka a jak uz jsem psala taky jsme o tom premysleli,ale protoze mi jde na svadbu taky, tak jsem se po ni nechtela opakovat.Ja kde to ted zarizujeme my na tom Terlicku jsem to taky jeste osobne nevidela byla mi tam delat mamka s tatkou a babickou a bratrancem fotky a vdavala se mi tam taky jedna znama,ktera mi tady posilala jeji svatebni dvd, abych mela predstavu jak to tam vypada .Sama to uvidim az ke konci mesice,protoze si to tam jedeme obmrknout :-))
Odpovědět
@salamina na cimbálovku se paří úplně nejlíííp:-D Ale fakt:-) a pokud jsou kluci šikovní, tak určitě nemají jen klasické lidovky. Podle mě s cimbálovkou nelze šlápnout vedle a i když to není pro někoho jeho šálek kávy, tak stejně - po čtvrtém pivu už každý trsá o 106;-) a starší generace jim bude líbat ruce;-)
Odpovědět
@millimaus ahoj,v Těrlicku a kde? V Jaškovské krčmě?
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan tyy joo, tak koukám, že jsme na tom svatebně stejně :)) my máme také obřad na nádherném Červeném hrádku a juchání Liškův mlýn :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík :) My jsme si koupili skleničky tady- http://aukro.cz/akce-sleva-svatebni-s... jsou nádherné :) vypískovali nám , co jsme chtěli a i s poštovným to vyšlo na 350 Kč. :)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak bych Vás poprosila o radu :) vzhledem k množství komentářů, nezvládám přečíst všechno .) Ale svatbu máme 13.7.2012 a já pořádně vůbec nevím, co zajistit, co dělat doma....ani jak se pořádně co dělá. Bohužel jsem byla jen na jedné svatbě-naprosto otřesná-žádná hudba, tanec, zábava- krom opilého novomanžele :( Pár hodin po obřadu se to zabalilo a domů, jak kdo chtěl :( Takže zkušenost nulová- teda dovedla nás k tomu, že už máme DJ, ale to je vše :) Budu vděčná za každou radu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@wena86 nejdležitější je místo,datum,fotograf,případně kamera, místo hostinyurčit si barvu svatby,vybrat šaty,oznámení,prstýnky, zbytek se doladí. Ráda Ti poradím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@wena86 Ahoj my mame stejny datum a mam toho zařízeno uz celkem hodne napr.: Domluveno: chata obrad fotograf DJ šaty kolacky a doma uz mam: oznámení delala jsem sama , vzvazky , nachystanou tombolu , dekovne darečky , prstynky , doplnky na tabuli atd. tady je inspirace dost a pokud na to nemas cas tak si zkus domluvit svatebni koordinatorku nebo jak se ji rika
Odpovědět
Profilova fotka
jo Jaskovska krcma je krasna uz jsme tam byli osobne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klaraklara1 Ahoj nevim jestli jsi uz to cetla mame to na Jaskovske krcme a uz jsme se tam byli podivat osobne a je to tam bomba!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta NU, KLASIKA TAK NĚJAK VÍM :) Ale nevím si rady s detaily :( neznám svatební noviny ani tombolu a spoustu dalších detailů :( ani netuším, jak zajistit zábavu pro všechny natož jak dostat myrtu do vývazků :(:( jsem takovej malej a z detailů neštastnej človíček :) Přála bych si , aby to pro nastávajícího byl nejkrásnější den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@wena86 to určitě bude a záleží to na tom,jaké to chceš mít,myrta být nemusí a tombola a podobné věci taky ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když já právě vůbec nevím, co je zvykem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se také přidávám do skupiny... ale těch příspěvků je tu toliiik.. Přítel mě požádal o ruku na konci února.. času moc není, takže zatím nemáme domluveno nic :D Jen tedy předběžně rezervovaný penzion Hulín? Nemáte s ním někdo zkušenosti- aspoň z doslechu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?