Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

Organizování svateb - Region Praha
5

“Nevíte si rady se svatbou a nelíbí se vám představa mít na svatbě koordinátora? Přijďte k nám do školy pro nevěsty! Více na www.freylach.com.”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

“Nevíte si rady se svatbou a nelíbí se vám představa mít na svatbě koordinátora? Přijďte k nám do školy pro nevěsty! Více na www.freylach.com.”
(Před 4 lety)

@budemesebrat Děkuji mnohokrát! Doufám, že se vydaří. Budu průběžně informovat. Píšu blog, tak jestli mi to povolí, zveřejním jej. Případně bude k doptání na facebooku emoticon
13. únor 2012 ve 20:43  •  Svatba byla v září 2012  •  www.freylach.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

@hannnahs Nezkusila jste to poptat z Británie?
13. únor 2012 ve 20:44  •  Svatba byla v září 2012  •  www.freylach.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

@jitusnevo Šmankote, suchou variantu sehnat emoticon emoticon Nedoufat emoticon
13. únor 2012 ve 20:51  •  Svatba byla v září 2012  •  www.freylach.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
Registrovala se 13. února 2012 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků.
  • Svatba byla 14. července 2012
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 @freylach fááákt? no...tak...já nevím...chtěla jsem to venku...bude hezky emoticon
13. únor 2012 ve 20:53  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @jitusnevo vítám tě tady emoticon
13. únor 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
Registrovala se 24. července 2011 na beremese.cz. Přidala 92 příspěvků. Má 4 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
Registrovala se 24. července 2011 na beremese.cz. Přidala 92 příspěvků. Má 4 přátele. Region Brno.
 @jitusnevo V parku v Mikulově to bude krása... úplně to vidím emoticon Jinak v Madoře jsem byla zatím dvakrát. Jednou informativně a podruhé za cíleným střihem šatů. Přístup naprosto skvělý, paní skvěle odhadla co mi sedí a co ne. Šaty mají od 6 do 8 tisíc cca. Ušijí i podle obrázku, ale tam je to dražší, protože musí udělat spešl střih. Já se půjdu měřit až začátkem července... taky se bojím, abych neměla bříškoemoticon do čtrnácti dnů ušijí šaty, přijedeš na zkoušku, pokud něco není ok, nebo změníš názor, tak tě pošlou na procházku po městě, zatím šaty upraví a odpoledne už s nimi odjíždíš domů. Super! mrkni na Madora tečka cz...
13. únor 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 @stastnanevesta děkuju móóc emoticon , potřebovala jsem vás všechny emoticon
13. únor 2012 ve 20:54  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 @petass viď? Mikulov je krááásnej, miluju to tam...to město je moje srdcová záležitost, muselo to být tam, ten park mě vždycky uklidňuje...a kde to budete mít vy? už koukám, no nádhera, už jen ta vizáž těch stránek mě dostala a ta galerie těch šatů je úžasná... emoticon , budeš kráááásná nevěsta emoticon, ale co když otěhotníš teda? spraví to?
13. únor 2012 ve 20:59  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

@jitusnevo Měla jsem jednu nevěstu, co se "taky rozhodla, že bude hezky" ...no...nenechala si vysvětlit, že je fajn mít v záloze suchou variantu. Takže svatbu strávila pod deštníkem, promoklá na kost...Fakt je dobrý mít v záloze místo, kam půjdete, když bude od rána cedit. Matrika něco takového mít musí.
13. únor 2012 ve 21:00  •  Svatba byla v září 2012  •  www.freylach.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @jitusnevo já si nechám šaty ušít v Mikulově emoticon
13. únor 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 @freylach dobře emoticon , určitě je tu možnost, musím se tedy na matrice domluvit, díky moc, jinak bych se na to vyprdla emoticon
13. únor 2012 ve 21:01  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 @stastnanevesta Mikulov je skvělej...emoticon, a taky v té madoře?
13. únor 2012 ve 21:04  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
 @jitusnevo Mikulov je nádherný emoticon taky to tam miluju. Zatím jsem to s paní nekonzultovala, ale jakékoliv přání nebylo problém. Říkám si, že když se půjdu měřit v červenci a svatba je 1. září, tak že i kdybych byla těhotná, tak zas tak moc nepovyrostu emoticon Myslím, že se s nimi dá domluvit, aby nechali rezervu pro "povolení". Jsou fakt hrozně ochotní a ta dodací lhůta 14 dní je fakt pravda, o Madoře je tu celá diskuse a nevěsty to tam potvrzují. Do jejich šatů jsem se zamilovala. Jinak mi to máme v restauraci Harmonie v Zastávce u Brna, budeme mít obřad v jejich zahradě. Suchou variantou je pak obřadní síň v Rosicích, ale to jen v případě nejvyšší nouze. Oddávající je náš známý, takže se docela těším na jeho řeč emoticon
13. únor 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @jitusnevo ano, budu se tam domlouvat v březnu, už se moc těším,až budou šatičky doma emoticon
13. únor 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

@jitusnevo Není zač! Je to vskutku lepší, než se klepat do rána, jestli to vyjde nebo ne. Loni jsem měla lepší počasí v březnu, než v červenci...
13. únor 2012 ve 21:18  •  Svatba byla v září 2012  •  www.freylach.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 @petass to je pravda...tak já to asi taky udělám tam, ještě se podívám a domluvím se s přítelem emoticon , suchou variantu jsem vymyšlenou teda neměla, asi budu muset něco vymyslet, kdyby náhodou emoticon , na to jsem nějak zapomněla emoticon , to máte super, že je to váš známý, já jsem na to všechno zvědavá...ať už to je emoticon
13. únor 2012 ve 21:19  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

@jitusnevo Proto jsme na světě my, svatební koordinátorky emoticon
13. únor 2012 ve 21:21  •  Svatba byla v září 2012  •  www.freylach.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @jitusnevo tak snad bude.. je to bohužel to jediné, co si neobjednáme emoticon

@freylach ne ne, nezkoušela. Respektive, nemám paypal ani nic takového, takže poptat bych mohla, zaplatit už nikoliv emoticon
13. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
freylach (33 r.)
Freylach
Tereza Rýdová PRO

5

(Před 4 lety)

Jde to platit mnohdy i kreditkou. Kdepak máte ty "dřevěné weby?" emoticon
13. únor 2012 ve 21:25  •  Svatba byla v září 2012  •  www.freylach.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
fotoportrét
fotoportrét
petass
4
 @jitusnevo Zajeď si tam klidně jen tak informativně. Je lepší zavolat na to číslo, co je uvedeno pod provozní dobou, můžeš si i domluvit podle čísel šaty, které bys chtěla zkusit. Emailem se mi minule stalo, že mi paní majitelka potvrdila zkoušku a pak jsme se tam na stejný čas sešly dvě emoticon Holky ale vše vyřešily a zkoušely jsme dvě najednou emoticon Zcela profesionální přístup. Je to tam hodně malinkaté, ale toho se nelekni, vzala jsem tam na poslední návštěvu obě svoje svatební maminky, které byly pořád skeptické a obě jsou teď faninkami a všude je doporučují emoticon To, že máme za oddávajícího kamaráda, mě upřímně trošku děsí... Jsem zvědavá, co na nás v té svatební řeči všechno práskne emoticon
13. únor 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @freylach pár nápadů mám ve svém albu - http://www.beremese.cz/fotoblog/hannnahs/album/birch-wooden-wedding-inspiration/ - ale to je jen opravdu spíš taková inspirace, než nějaká realizace emoticon
13. únor 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 holky, prosím vás, oznámení se posílá až měsíc před svatbou ne? zhruba... emoticon
14. únor 2012 ve 14:45  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
 @jitusnevo My je budeme dávat tak ten měsíc před svatbou. Dřív už to beztak nestíháme. emoticon
14. únor 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @jitusnevo jak kdo potřebuje emoticon my budeme posílat asi tak 2-3 měsíce předem, páč jsou to přeci jen prázdniny... tak aby si lidi nedělali plány. Ale vesměs jsme to všem oznámili už teď, protože plánování dovolených je v plném proudu, tak abysme na svatbě měli opravdu všechny, které tam mít chceme emoticon
14. únor 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 tak jsem to dneska oznámila bratrovi, chtěla jsem po něm, aby mě odvedl k oltáři...není z toho moc nadšený... emoticon ,, moje rodina se na mě vždycky vykašle v takových chvílích... emoticon
14. únor 2012 v 17:34  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @jitusnevo my to posílali taky v předstihu, protože je to během prázdnin a po svátcích emoticon
@hannnahs my tam všechny mít nebudeme, bohužel,, někteří nemůžou, což mě mrzí
14. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @stastnanevesta tak u nás to taky možná dopadne takhle.. třeba přítelova sestra čeká v září přírůstek do rodiny, takže počítám, že už tu naší srpnou svatbu nezvládne.. emoticon ale uvidíme..
14. únor 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlakr
5
Registrovala se 4. května 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele. Region Cheb.
fotoportrét
fotoportrét
pavlakr
5
Registrovala se 4. května 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele. Region Cheb.
 @jitusnevo nesmutni, mě povede k oltáři mamka, protože se s tátou nestýkám. A když jsem jí to oznámila, tak taky bůhví jak nadšeně někoukala.... Ale řekla jsem jí, že nikoho jinýho nechci, sestra mi jde za svědka, takže pokud mě k oltáři neodvede mamka,tak tam půjdu sama...
14. únor 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
jitusnevo
    Mikulov, Region Břeclav
 @pavlakr děkuju, tak nějak jsem to ale od té mojí rodiny čekala...nemáme spolu nějak extra vztahy, mám vždycky svou hlavu...buď půjdu taky sama nebo řeknu nejlepšímu kamarádovi, s kamarády se vidím víc, než s našima...asi to tak vypadá, že tam z rodiny nebudu mít nikoho... emoticon
15. únor 2012 v 09:06  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
werun1
3
Registrovala se 26. října 2011 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 4. května 2012
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
werun1
3
Registrovala se 26. října 2011 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 4. května 2012
    Region Praha
 Ahojky nevěsty emoticon Včera jsem si vybrala svatební šatičky jinde než v Andělském svatebním studiu, kde ale bohužel mám již zaplacenou zálohu. Ráda bych Vám všem nebo i jakékoliv jiné nevěstě, kterou znáte, nabídla možnost přenechání rezerevace (samozřejmě se slevou) - termín i šaty se samozřejmě dají oproti mému výběru změnit. Kdyby jste měly zájem, prosím, ozvěte se emoticon Díky!!!!
15. únor 2012 v 11:09  •  Svatba byla v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš