Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky, ani nevíte, jak mě každá věta o tom všem uklidní :-) , jsem celá pryč z toho všeho : :-| , možná jen vybereme nějakou tu kytku, no ještě to proberu s tím svým miláčkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se se svatbou v září 2012 :) kovářova kobyla chodí bosa a tak ještě naprosto netuším, kde ji budu mít :) Shodli jsme se zatím jen na termínu. Jak jste na tom vy, milé nevěsty? :)
Odpovědět
@jitusnevo jak řikala kaarina, když se na to vykašleš, tak se taky vůbec nic nestane ;-) já taky žádné téma nemám, a vůbec mi to netrápí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusnevo Podle mě je téma zbytečné, taky žádné nemáme... Nemáme nic tak zásadně oblíbeného, abychom to považovali za téma. Máme rádi sport... ale svatba v duchu Komety Brno fakt není nutná :) víme, že chceme preferovat žlutou barvu, ale to neznamená, že všichni chlapi musí mít žlutou kravatu a ženské žluté šaty. Prostě se nám jen ta barva líbí... ženich má žluto oranžovou kravatu a já žlutooranžovou kytku... Ostatní je nám celkem fuk :) Chceme jen, aby si to všichni užili, aby to bylo příjemné a přirozené a abychom to byli my dva...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs fááájn, přítel je pracovně v zahraničí, teď jsem s ním mluvila, shodli jsme se na tom, že to necháme jen do nějakých barev a bude to :-) a kde to budete mít? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petass ahojky, na téma se vykašlu, bude to tak nejlepší, taky právě nemáme nic tak oblíbeného nebo něco, v čem bychom to mohli nějak udělat, chtěla bych to do růžovo - žluta, jelikož to bude v létě, tak nějaké ty letní barvičky, ať je to veselé :-), jen abych já byla veselá víc, než vystresovaná :-D
Odpovědět
@jitusnevo jj, navíc, tady v ČR je těžký sehnat něco do tématicky laděný svatby.. to chce objednávky ze zahraničí.. No obřad bude na zámku Berchtold a oběd s rautem na plovárně Jureček, všechno Praha-východ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no právě, to je samá pláž a tak, jak jsem koukala a to bych tady asi hledala těžko :-D , oběd a vlastně celou hostinu máme taky ve stylu rautu, to je super nápad si myslím, každý si vezme co chce a je to vyřešeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusnevo růžovo-žlutá bude moc hezká... my se taky víc díváme, aby to ladilo s ročním obdobím, máme to 1.9. takže konec léta, proto žluto-oranžová, mimo to žlutou prostě milujeme. Je to veselá a hravá barva. Bude to chtít jednoho panáka ráno proti stresu... já si to užiju, jen mě určitě nebudou poslouchat ruce... už když jsme to oznamovali kamarádům, tak se mi třepaly tak, že jsem si nebyla schopná ani ťuknout skleničkou :) tak jsem zvědavá, jestli se zvládnu podepsat... :)
Odpovědět
Profilova fotka
a kočky, nevíte o nějaké dobré a levné půjčovně šatů v Brně? snažíme se i miminko, tak aby kdyžtak šaty upravili...:-), děkujůůů :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@petass týýý jo, to bude hroznýýý :-D , ale neskutečně se těším, ty přípravy zabírají strašně času a nervičky pracují, co? ale je to krááásnýýý :-) , no my to máme 14. července, když ten čas tak letí, ani se nenadáme a budeme jejich místo maminky a tatínka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusnevo jj :-D Já to mám ještě za dlouho, ale užívám si to... 14. července má můj táta narozeniny :) je to krásné datum. Ať se vše daří :) A k té půjčovně... jsem sice z Brna, ale nechávám si šaty šít v Mikulově v Madoře, takže bohužel neporadím :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Máte pravdu milé nevěsty! ČR je ještě malounko za trendy Británie, či USA. Nicméně...kdyby tady byla ta možnost ty věci sehnat, šly byste do toho? My jsme teď v přímém přenosu vymyslely téma svatby. Bude to Cimrman. Svatební oznámení bude jako lístek do divadla a výslužka bude cimrmanův džem, který nikdo nikdy neviděl. Ostatně, jako Cimrmana samotného :) Nechte se třeba pro téma svatby inspirovat místem, nebo tím, jak jste se seznámili.
Odpovědět
Profilova fotka
Naše místo ani okolnosti seznámení u nás nejsou moc inspirativní, ale cimrmanovská svatba je super nápad! Miluju jejich humor :)
Odpovědět
@jitusnevo jj, jen ten oběd máme klasický rodinný "nerautový", to by moje drahá polovička nepřežila. Takže až pak ten raut večer, to je rozhodně lepší varianta, než něco pevně daného. :-) a kde to plánujete vy? @freylach já bych do toho šla... mám tu i vytvořené album na "dřevěnou" svatbu, nebo spíš i takovou přírodní. Jenže tady v Čechách šlo i něco sehnat, ale za tak nehorázné sumy, že bych musela nejdřív vykrást banku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petass jéé, v Mikulově budeme mít na zámku v parku obřad, to je náhoda :-) , a kolik tak stojí ušití šatů tam? jenže mám strach, jestli otěhotním náhodou, tak si nechat ušít teď šaty...to by byl asi blbej nápad :-), já bydlím taky v Brně :-) , v září to bude taky krásný, ještě bude teploučko a ten podzimní vzdoušek je skvělej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já svým nevěstám doporučuji, když už nic, tak aspoň barvu. Je pravda, že téma svatby je import ze států. Pěkný, ale ne vždy aplikovatelný. Když vás nic nenapadá, nelamte to přes koleno a vyberte barvy a hotovka. Lepší se cítit přirozeně, než se tam pitvořit do tématu, které není až tak vaše krevní skupina. Nicméně stojím za tím, že svatba má mít jednotnou linku, ať už je to cokoli, kdokoli, jakákoli barva. Viděla jsem teď krásnou knoflíkovou svatbu. Dělali jsme svatbu "inzerát", neb se snoubenci seznámili na inzerát. Je prostě blbé mít svatbu "každý pes jiná ves". Zámek se zabijačkovým menu, kam nevěsta přijede bálým audi a ženich před zámkem dostane řetěz s bečkou piva na konci je moje noční můra :) :) :) Za pochválení Cimrmanů děkujem! Budem hrát i svatební hru České nebe :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jelikož jsme z Brna, tak to budeme mít v Mikulově na zámku v parku venku, tak snad vyjde počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@budemesebrat Děkuji mnohokrát! Doufám, že se vydaří. Budu průběžně informovat. Píšu blog, tak jestli mi to povolí, zveřejním jej. Případně bude k doptání na facebooku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Nezkusila jste to poptat z Británie?
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusnevo Šmankote, suchou variantu sehnat :) :) Nedoufat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@freylach fááákt? no...tak...já nevím...chtěla jsem to venku...bude hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusnevo vítám tě tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusnevo V parku v Mikulově to bude krása... úplně to vidím :) Jinak v Madoře jsem byla zatím dvakrát. Jednou informativně a podruhé za cíleným střihem šatů. Přístup naprosto skvělý, paní skvěle odhadla co mi sedí a co ne. Šaty mají od 6 do 8 tisíc cca. Ušijí i podle obrázku, ale tam je to dražší, protože musí udělat spešl střih. Já se půjdu měřit až začátkem července... taky se bojím, abych neměla bříško:) do čtrnácti dnů ušijí šaty, přijedeš na zkoušku, pokud něco není ok, nebo změníš názor, tak tě pošlou na procházku po městě, zatím šaty upraví a odpoledne už s nimi odjíždíš domů. Super! mrkni na Madora tečka cz...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta děkuju móóc :-) , potřebovala jsem vás všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petass viď? Mikulov je krááásnej, miluju to tam...to město je moje srdcová záležitost, muselo to být tam, ten park mě vždycky uklidňuje...a kde to budete mít vy? už koukám, no nádhera, už jen ta vizáž těch stránek mě dostala a ta galerie těch šatů je úžasná... :-) , budeš kráááásná nevěsta :-), ale co když otěhotníš teda? spraví to?
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusnevo Měla jsem jednu nevěstu, co se "taky rozhodla, že bude hezky" ...no...nenechala si vysvětlit, že je fajn mít v záloze suchou variantu. Takže svatbu strávila pod deštníkem, promoklá na kost...Fakt je dobrý mít v záloze místo, kam půjdete, když bude od rána cedit. Matrika něco takového mít musí.
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusnevo já si nechám šaty ušít v Mikulově :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@freylach dobře :-) , určitě je tu možnost, musím se tedy na matrice domluvit, díky moc, jinak bych se na to vyprdla :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?