Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Z toho si nic nedělej, já to měla úplně stejně,taky mě vyrazili, znova přijímačky a všecko kolem. Naštěstí jsem měla hodně dobrý známky,takže mi to teď vychází na 3 semestry do bakaláře. Já při škole ještě pracovala na full time a na konci jsem prostě šíleně zpanikařila, měla jsem toho hodně a tak jsem se psychicky složila no...naši vědí, že jsem se na to nevykašlala úmyslně. Štve je to, jako i mě, že jsem ztratila vlastně 4 roky, ale zase jsem si spoustu věcí ujasnila a teď už mám na celý studium úplně jiný pohled.
Odpovědět
Profilova fotka
@ carpatia Je dobrý vědět, že v tom nejsem sama, naštěstí jsem měla všechno hotový kromě jednoho předmětu z jarního semestru a bakalářky, takže dodělávám jen rok. Taky jsem tam byla 4roky. Nevím, jestli naši ví, že jsem se a to nevykašlala schválně že to prostě nevyšlo, nedala jsem jeden opakovaný předmět. Ale co, snad v červnu konečně. Mezitím aspoň hledám inspiraci na svatbu, baví mě to, navíc hodně základních věcí máme jasných aspoň teoreticky,tak je to fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No, problém je, že mě to taky baví a hrozně,takže místo toho,abych se učila na zkoušky,tak tady vysedávám na beremku a vymýšlím blbosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To si podáme ruku :-) a už máš představu, kde chceš svatbu a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia Jinak si myslím, že takovýhle plánování je lepší než se učit na zkoušky nebo psát diplomku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,to bude právě trošku problém. Já pocházím ze severní Moravy,takže svatbu budem dělat asi někde v Beskydech,ale jelikož domů jezdím z Prahy tak jednou za půl roku,protože fakt nemám čas, vůbec nevím, jak to budem zařizovat. Chtěla bych svatbu venku, nejlépe nějakou dřevěnku v horách a nebo stodolu,ale tam by byl zas problém s jídlem. My bychom s mamčou všecko navařit a napéct nestihly a hlavně,kdo by pak na té svatbě lítal a všecky obsluhoval,to by z toho nikdo nic neměl, takže mám v merku pár horských hotýlků. Bude to sice podstatně dražší,ale snad se nějak vejdem do rozpočtu. Akorát teda nevím,kdy je pojedem obhlídnout :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme tay původně uvažovali o svatbě venku, třeba v zahradě Lysic, ale holky, co tam chtěly mít svatbu a ptaly se na to,říkaly,že by to bylo bez muziky a tak a to jsem přece jenom nechtěla, navíc když bude pršet...tak to bude vevnitř v sále, je moc hezký, už se těší. No já se zatím z hostiny a cukroví vůbec nevidím, ale snad se to taky dá dokupy. A jakou chcete barvu svatby? a co svatební cesta, už jste přemýšleli? a o dětech?Ze Severní Moravy? já právě zase jsem z Prahy a bydlím na Moravě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja teda planuju takovou hippie-vintage svatbu :-D . Saty shanim nejake jednoduche smetanove krajkove,zadne princeznovske. Vetsinu vyzdoby,pozvanky atp. si chci udelat sama, kdyz uz jsem ten kreativec ;-) . V tom hotelu,co mam vybrany je prave moc pekny altan a kdyby bylo hnusne,urcite se pujde presunout dovnitr...venku by se asi delal jen ten obrad. Svatebni cesta nevim,jestli vubec bude,z financnich duvodu a deti, to je az hooodne za dlouho ve vyhledu:). Ja jsem prece jen jeste dost mlada a navic,chci nejdriv definitivne dostudovat a musime si poridit nejake bydleni. Privest deti do naseho mini pronajateho bytecku by asi nebylo uplne idealni. A co vy?Mate uz tohle vsecko promyslene? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš dobrý, že si to umíš vyrobit sama, já na tyhle věci vůbec šikovná nejsem, ale mám zase šikovný kamarádky, tak je třeba využiju :-) My máme docela kliku, že byt je přítele, takže bydlíme ve vlastním. Oba ještě studujem, přítel dělá doktorandský na VUT a měl by končit příští rok.já sice letos Bc,ale chci pak ještě na magistra, ale dál už asi ne.Dost holek z mého okolí už je vdaných nebo má děti a já po tom nějak netoužím. Svatbu jo,ale na děti je času dost, jsem ráda,když si je můžu půjčit a vrátit :-) svatební cestu bychom chtěli nějakou exotiku, ale uvidíme, jak to bude finančně. Svatbu jinak ladíme do kombinace bordó/bílá
Odpovědět
Profilova fotka
A kolik vám je, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
mně 26 a nastávajícímu bude 29, jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
me bude ted v dubnu 24 a priteli je 28
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verunka_ : ano zvladli, i kdyz nas vtah utpel ranu a zatim na duben to vychazi,ale vzhledem k tomu, ze uz mam doma vse, tak se budu valet.... :-D
Odpovědět
no tak já jsem asi nejmladší, v červnu mi bude 22, přítel má 25 :-) letos v březnu oslavíme čtyřleté výročí a dva a půl roku spolu bydlíme :-) @stastnanevesta: já studuju v Brně logopedii-surdopedii a strašně mě to baví :-) jinak děti bych až dostuduju klidně brala, mám bráchu - 7 let, a když byl malý tak naši zrovna stavili, takže jsem s ním trávila fakt moc času a nijak mě to naštěstí neodradilo :-D a barvu svatby ještě nevím, líbí se mi zatím kombinace tyrkysová-hnědá.. @hannyy: no je jasné, že nějak to ten vztah naruší, ale určitě to společně zvládnete! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Koukám,že zatím jsi asi z nás nejmladší, ale o to přece nejde :-) Zato máte všichni daleko delší vztahy než já, já jsem třeba nikdy zatím tří nebo víceletý vztah neměla,ale věřím,že ten současný je na celý život. Já sourozence nemám. Ty studuješ v Brně? kterým rokem? v Brně to nemá chybu, co? koukám, že budete mít svatbu o týden dřív než my :-)
Odpovědět
Ty jo holky, vy jste fakt hustý, to já jsem se zařizováním hodně daleko za vámi... zatím řešíme akorát zkoušky a na nic jiného není čas, případně u přítele nálada, oba studujeme na právech a poslední ročník je fakt krizovka :-( případně, místo abych se učila, tak si prohlížím kde co o svatbě lítá a pak nestíhám tuplem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Však už jsem tu říkala,že si můžem s víc holkama tady podat ruku, taky bych se měla učit a psát práci, ale místo toho hledám inspiraci a povídám si tu s váma a tak :-)
Odpovědět
@stastnanevesta jako dost se mi líbí tvoje barevná kombinace svatby.taky jsem o tom uvažovala, i šaty už jsem si takové našla, ale jsou na druhé straně republiky, tak to asi neprojde... :-( ale tak ja nevím no. co vy, jak jste na tom se šatama? už máte vybráno nebo jen nějakou inspiraci? Jak na tom konkrétně jste?
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Děkuju moc, mně se tahle kombinace líbila vždycky a nějak jsem ani neuvažovala o jiný. Šaty si nechám ušít, ale inspirace by tu byla :-)
Odpovědět
@stastnanevesta necháváš si je ušít? můžu se jen tak orientačně zeptat, na kolik to vyjde? teda jestli ti to nevadí ;-)
Odpovědět
@stastnanevesta já jsem předtím měla jen takové několikaměsíční vztahy a teď už to bude čtyři roky, co jsme spolu, nemůžu uvěřit, že už je to tak dlouho :-) jojo, studuju v Brně, třetím rokem.. ale jsem z menšího města a Brno je na mě moc velké, nechtěla bych tam pak po škole zustat.. teď v pátek mě právě čeká poslední zkouška, ale vždycky se kousek naučím a pak vysedávam tady :-D jsme na tom všechny stejně :-D @alusak já se šatama nevím, líbí se mi maggie sottero sabelle, dokonce je tady jednou nějaká nevěsta prodávala, ale bylo to ještě moc brzo, tak jsem je nevzala :-( ale určitě bych je musela nejdřív zkusit.. ty už šaty vybrané máš?
Odpovědět
@verunka_ dost ti závidím poslední zkoušku, to já jsem teprve na začátku zkouškového a to nejhorší je teprve přede mnou. Jinak šaty nějaké vybrané mám, teda jen na fotce, ještě jsem nebyla se nikde podívat, to snad opravdu má ještě čas, taky chci ještě něco zhubnout, abych měla větší výběr a asi nakonec půjdu do bílo-barevných šatů. Nejlíp bordů, viď stastnanevesto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Zeptat se můžeš, ale já to zatím nevím, teprve to chci zjistit,na kolik to vyjde Taky jsem na začátku zkouškovýho, první mám ve čtvrtek a myslím,že to bude docela v pohodě, uvidíme,jak ten zbytek, naštěstí mám jenom tři zkoušky. Jo a bordó šaty jsou nejlepší :-) @verunka_ Já jsem na tom taky tak, že v mezičase koukám do skript a odepisuju tady, ještě že nějaký čas je. No právě my měli v pátek výročí a taky koukám,jak to letí,ale nejradši bych,aby byl příští rok,měli jsme termín a tak :-)
Odpovědět
ahojky :) pridam se :)) planujeme svatbu na zacatek dubna pristiho roku jsem tady nova a zatim se rozkoukavam.. zasnu nad tim co vsechno je treba zaridit.. a jak to uz mate promyslene ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@sissv _Vitame te tady...a nenech se mylit,ja teda rozhodne nic promyslenyho nemam,jen vybiram a shromazduju napady zatim ;-) . Taky me to totiz vydesilo,co je vsecko potreba zaridit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@sissv vítáme Tě a nenech se ani mýlit ani odradit, všechno promyšlené rozhodně nemáme a i když třeba jo, tak je to teorie,bez termínu toho člověk moc nezmůže a já bych ho nejradši měla už teď. A z různých věcí se ještě pořád nevidím,tak to odkládám.
Odpovědět
No tak u nás svatba asi nebude... Včera jsem nadhodila asi po měsíce termín a byl z toho hrozný průšvih, že to datum není nijak romantický a nic pro nás neznamená a že vůbec celá moje vize svatb s více známými není romantická... Já fakt nevím co mám dělat. Co na to říkáte vy. Přítel chce svatbu v pondělí, protože to máme, teda budeme mít 7 výročí, nejradši v Českému Krumlově, i když jsme z Prahy a úplně nejradši v co nejmíň lidech... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak ahoj. Sice mam svatbu skoro presne o rok driv nez ty-letos;-), ale vzhledem k tomu, ze jsem taky z Prahy a prava jsem dostudovala loni v kvetnu a navic ta shoda dat, tak mi to neda;-) Muj drahy taky o nicem nechtel mluvit a zarizovat, az na podzim jsem ho ptesvedcila, ze nektere veci je treba resit vcas-matrika, fotograf, no a vcera uz se mnou dokonce dobrovolne byl na svatebnim veletrhu;-) Oni to ti chlapi holt tak maji, res sama, nech ho byt a necekej, ze bude plesat na obrazky satu a prstynku. Az se priblizi cas, kdy budou zamlouvat data na matrice, tak mu teprve vysvetli, ze ted uz je nutne to resit a ono to pujde, uvidis;-) Holt se smir s tim, ze na nadsene reseni jsme jen my holky. Jo a btw. datum mame 3 dny pres osmiletym vyrocim;-) jinak by to taky vyslo na pondeli:-D
Odpovědět
@amadeuska No tak to je fakt vtipný :-D a kde máte obřad a hostinu? Právě pořád řeším nějaké nápady, co by se zamlouvaly oběma. Je mi jasné, že je potřeba kompromis, jinak nebude spokojený ani jeden... Jo a co teď děláš? držíš se řemesla, nebo jsi zběhla?
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak my jsme taky hodne dlouho hledali a porad se nam neco nezdalo a nakonec jsme vymysleli genialni vec-mame pronajaty parnik, ktery zakotvi pod Karlovym mostem- jako u Karlovych lazni, a tam probehne obrad. Pak se jeste budem asi hodinu projizdet po Vltave;-) Hostinu mame ve Sporthotelu Praha. Nevypada nic moc, ale ma prijatelne ceny, genialni jidlo a budem mit venek i vniyrek jen pro sebe;-) Jina ano, i pres zasadni komplikace s verejnou statnici (miluju Sladecka!) pracuju jako pravni ve statni sprave. A muzu ti rict, ze jsem nikdy nebyla tak statstna, jako kdyz jsem vedela, ze tu skolu mam uz z krku!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?