Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
1
477
478
@vanulak ahoj, ja synovcovi (5 let-bude nam drzet prstynky) kupuji oblek,ale 2 druzicky (12 a 14 let partnerovi sestrenice) budou mit nejake normalni letni saty(co maji treba doma)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanulak Heleď, kdybys chtěla secesi, tak mám pro tebe čerstvé tipy :-D Takže hotel Palais, potom hotel Imperial a nakonec Alcron (ten je bomba) Klementinum je taky hezké...myslíš knihovnu nebo tu kapli tam?:-) My plánujeme 40 lidí včetně nás, ale dva lidé nejspíš kvůli vážným problémům nepřijdou, tak to bude o trochu méně. Ale my máme vážně mikrorodiny :-D Přítel nemá strejdy, tety, sestřenice, nic takového. Já ano, ale půlka z nich fetuje a absolutně se s nikým nestýká. Takže to je taková ta nejbližší rodina a zbytek naši přátelé :-) No, my zatím plánujeme, že bychom odjeli v těch jedenáct pryč, do našeho rodného města, kde jsme se poznali, a pro bližší rodinu a nějaké kamarády, kteří budou moci, ještě uspořádáme nějakou grilovačku, opékání prasátka a tak :-) Myslím tím jakože až druhý den, ve svatební den budeme rádi, když ještě stihneme svatební noc :-DÚplně jakože afterparty neplánujeme, my asi budeme hodně utahaní, takže si myslím, že v těch jednáct už bychom nikam nechtěli jít, a vy? Jo jinak šaty pro družičky šijeme u Sartor Bohemia a platím je já :-) Ale normálně by si je asi měly platit družičky, jenže ty moje jsou studentky, takže to tak nešlo
Odpovědět
@kaarina to bych byla ráda, protože mě to zajíma, jak to bude vypadat a hlavně jestli je to opravdu praktické nebo ne.
Odpovědět
@barbora_b já nevím, jestli v té knihovně oddávají, co jsem se dívala, tak mi přišlo, že tam se jenom mladí :-) poté fotí. Já ty místa znám: do Imprerialu chodím na pracovní schůzky (do té kavárny), v Alcronu (ten je nejvíc) jsem byla loni na grand restaurant festivalu, Palaise znám jen z obrázků. On není špatný ani Savoy. Já se ale bojím, že na Alcrone bychom neměli rozpočet, ale dalas mi do hlavy brouka. Já jsem se sem původně přihlásila kvůli tomu, že přítel se chtěl ženit a já nikdy nebyla úplně vdávadlo a nechtělo se mi do toho. Ale v tom Alcronu - to bych se snad i na tu svatbu začala těšit - to je prostě můj šálek kávy. :-) My máme zase velkou rodinu, takže tam to potom naskáče. S tou afterparty právě nevím, mně by se líbilo, kdyby se mohla udělat v místě hostiny. Vaše varianta taky není špatná. Možná bychom mohli pak udělat jako svatební mejdan pro kámoše nějaký bar s DJ třeba další den nebo klidně týden po. To se uvidí.
Odpovědět
Profilova fotka
@vanulak to věřím, že by se ti Alcron moooc líbil...mně také. ale na to bychom neměli .-) Ale brala bych ho nebo Mcely, ty nejvíc :-) A tou afterparty právě myslíš něco až druhej den po svatbě nebo ještě po hostině?
Odpovědět
Ahojky holky, potřebovala bych poradit. Koupila jsem si střevíčky na svatbu, ale mají umělý podpatek. Dnes jsem zjistila, že strašně kloužou po parketách :-( . Nemáte nějaký nápad, jak tento problém odstranit? Jestli jsou nějaké gumové návleky na podpadky či co? Moc děkuji za veškeré informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já už mám taky objednané kytky, v neděli máme ochutnávku menu a v pondělí zaplatíme zálohu v cukrárně a začátkem května v květinářství a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaidra No oni, se prý dělají takové gumové návleky - bratr závodně tančil a sháněl to pro svoji partnerku, ale jen na ten podpatek a nebo zkusit zajít s nimi k obuvníkovi a poprosit o to, aby podrazil podpatek ;)
Odpovědět
@kaidra JJ, zašla bych k obuvníkovi. Měla jsem kdysi podobný problém a jen mi vyměnil podpatek za gumový a bylo to.. :-)
Odpovědět
@kaidra v obuvnictví / opravně ti určitě vymění podpatek za gumový, to není nejmenší problém ;-) a drahé to taky není.
Odpovědět
Moc Vám děkuji :-)
Odpovědět
@barbora_b jsou dvě varianty: budˇpozvu jen rodinu a nejbližší přátele (to je bohužel pořád těch 60) a potom udělám mejdan v baru pro kámoše jiný den v baru, nebo pozvu i kamarády na svatbu, ale to už budou byli někde přes 100 lidí a to je fakt moc.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vanulak No, stovka lidí mi přijde vážně moc...kor kdybys to chtěla mít v té Vrtbě a Arii :-) Ale záleží, jaké si povahy, my jsme spíše introverti a i 20 lidí by nám stačilo :-D A jací jsou to přátelé, když nejsou blízcí? My zvažujeme, koho pozvat koho ne...tak zvu všechny lidi, které označuju za přátele, ale nikoho, o kom říkám, že to je "známý":-))
Odpovědět
@barbora_b Kdyby byla ta stovka, tak bychom to určitě nemohli udělat v Arii, to už jsme přehodnotili, to by bylo zu viel.:) (i těch 60 lidí je na hraně). My máme právě takovou partu a pozvali bychom prostě všechny, a to těch 40 lidí udělá. Mně se docela líbí myšlenka, že svatba prostě bude pro rodinu (to je 60 lidí). A potom bychom v nějakém baru udělali afterparty (klidně o týden později) pro kamarády. To je zatím ve hvězdách, musíme si s partnerem ujasnit, jak to pojmout.
Odpovědět
Profilova fotka
@vanulak To máte velkou rodinu :-) A tedy momentálně tě svatba láká nejvíc kde?:-) My zveme prarodiče, rodiče, sourozence a kámoše s partnery a pak strejdy a tety...bratrance nakonec ne, většina...no...se nedá jaksi pozvat a ten zbyteček by urazil strejdy, že některé děti mohlyx a jiné ne
Odpovědět
@barbora_b My máme ale opravdu velkou rodinu (táta je ze čtyř sourozenců):). My už prarodiče nemáme, ale zveme sourozence, rodiče, strýce, tety, sestřenice a bratrance s partnery a jejich dětmi + několik rodinných přátel a po sečtení se mi skutečně objeví číslo 60.:) V tomto jsou zahrnuti i dva přátelé, které znám už od dětství, se svými partnery. Vymyslela jsem i levnější alternativu: obřad Staroměstská radnice, oslava na Letenském zámečku, ubytování v nějakém hotelu na Letné. Tak uvidíme, jak to nakonec koncipujeme. Proč se bratranci nedají pozvat?
Odpovědět
Profilova fotka
@vanulak Co zkusit Liběchov? Cenově příznivější, styl art deco, líbilo by se ti to :-) No, část fetuje, část zase žije jinak zvláštně....pak zbývají dva puberťáci, kteří o svatby zájem nemají, takže si spíše pozveme víc vlastních přátel :-)
Odpovědět
@barbora_b Já o ní vím, je to tam parádní. Klidně bych se tam nastěhovala :-D Zatím se ale nechceme vzdát svatby přímo v Praze. A potom, to ubytování je jen pro 35 lidí. Zbytek by musel být v nějakém jiném hotelu, co mi přijde blbé. Tak to chápu. Mně taky svatby nezajímaly, když jsem byla náctiletá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanulak a nechceš to řešit pronájmem prostor a cateringem? Kolikrát zajímavý prostor vypaád lépe než restaurace a catering tě určitě vyjde levněji než třebas Aria apod.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky shanim tuto podprsenku nevite kde ji sezenu? http://exit.srovnanicen.cz/produkt/67...
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 jako nevím kde,a le já v půjčovně natrfila na podrprdu která je uplně bez rámínek a nemá ani záda, a prý drží dokonale a též ti ty prsa zvedne, stála 300kč, takže bych normálně zkusila svatební salony
Odpovědět
@blanule2 můžeš mi dát typ na ten salon ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tu podprdu prodávají v Bonetce svatební salón v Orokovicích, paní je ocotná, ta poprsenka se ani nepere, jen se prý pak opláchne po d tekoucí vodou a je silikonová :-)
Odpovědět
Ahojky holky, prosím, potřebovala bych poradit ohledně nápisů např. "Jsme manželé". Jak jednotlivá písmena nejlépe připevnit k provázku? Nebo máte jiný nápad, jak je navázat? Moc děkuji za radu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Plánujeme svatbu na září taky na hotelu octárna i s obřadem, můžu poprosit holky co už ji tady měly aby mi pisly zkušenosti a jak se jim na octárně líbilo :) Míša
Odpovědět
@sikina24 ale asi neplánuješ září 2012 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To už jsme prošvihli :-D ne, září 2013, jen mě zajímalo zda holky co tu psaly o Octárně v Kroměříži, tak jsem chtěla jen zda tu svatbu tam měly a jestli s ní byly spokojené :) Jestli se teda zeptat můžu :-| :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
@ixionek zdravím, taky nás zaujal Letohrádek Mitrovských. Chci se zeptat, jak jste byli spokojeni? Děkuju.
Odpovědět
1
477
478
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?