Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo vydrž,ty vedra za chvilku pominou a bude lépe ;-) .Já jsem také byla hotová,když jsem měla vycházky od 14-18h....Všichni byli v tu dobu ještě v práci nebo někde na nákupech apod......
Odpovědět
Holky, tak jsem byla znovu v bance qůli tý kartě na dívčí jméno- a ono je to u nich běžný, že mi jí nevydaj....prej kdyby mi končila platnost za dva roky, tak mi jí dva roky nechaj se starým jémem!!!! logický, co? prej by mi buď musela jako zrušit účet nebo vydat duplikát karty, kde bych měla nový jméno-což bych samozřejmě musela zaplatit....takže si 4 měsíce počkám a dostanu novou - ještě že mi ta platnost končí tak brzy hlídat se ještě 2 až 3 roky po svatbě, jak se podepisuju, nevím nevím.... Misando, ty to máš už vyměněný a žádnej problém???? co máš za banku?
Odpovědět
Profilova fotka
lucí, já to budu měnit, Fanoš už s nějakou paní v bance mluvil, a prej není problém a mám ČSOB. Takže tam mám naklusat s novou občankou, zůstane mi i stejný pin. a co máš za banku ty? Vím a pamatuju, že největší neochota vždycky byla v GE.
Odpovědět
no já jsem u KB, tohle jsem fakt nečekala, nejsem přeci jediná vdaná klientka KB....je to hodně zvláštní
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nechápu, KB mi vždycky vyšli vstříc! tak si zkus zavolat na tu hlavní centrálu do PRahy nebo tak...jenom se zeptat...že ti nebude prostě karta sedět s občankou a budeš se muset podepisovat starým jménem atd...tím přece platnost karty končí, ne?
Odpovědět
Ahojky, včera jsem v tý bance strávila hodinu!!!-půl čekáním, až přijdu na řadu-aspoň že tam měli klimošku:) a druhou půl hodinu jsem strávila rozhovorem s tou paní - říkala jsem jí všechno, co teď píšeš - různý jména, občanka, problémy a že mi to nepřijde uplně standartní postup atd....no prostě to oprej nechávají takhle vždycky. Taky jsem přemýšlela, jestli si jen nechtějí ulehčit práci, že bych zavolala na tu centrálu - uvidíme. Straším tu už od 6ti a šíleně se těším domůůůůůůůůů, na víkend, volno, teplo....
Odpovědět
Profilova fotka
já tu taky straším od šesti :-) a těším se na celej příští týden - dovča :-), huráááá :-) zajímavý je, že v jedný bance to jde, v druhý zase ne...divný.
Odpovědět
juu, to se máš-plánujete něco speciálního? výlety po čechách nebo cizina? no divný to je-asi vypadám jak mentálně zaostalá, taxi ze mě robí prču:)
Odpovědět
Profilova fotka
no, neplánujeme vůbec nic, FAnošu už dovolenou mít nebude, takže budu doma...poklidím, vymaluju a tak. takže normálka, ale nejvíc se těším na to, jak se vyspím :-)
Odpovědět
tak to bude pohodička, ten spánek ti budu závidět:) hele a to tě čiči nechá vyspat? my, jak o víkendu spíme dýl než do půl 7, tak po nás leze, mňouká a je prostě vlezlá, dokud si jí nezačnem všímat-tzn. dokud nevstanem.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme ložnici zavřenou, kočky s náma nespí a ani to neplánujeme :-). Když jsme měli jenom jednu, tak to ještě jakž takž bylo v pohodě - až na chytání palců vykukujících zpod deky atd. :-) - ale jak jsme si pořídili k ní kamarádku, tak se začaly prohánět, nám po obličejích, byli jsme zeškrabání, takže spíme zavření. Kocour to teĎ zkouší každý ráno v pět...a řve, tak vždycky zařvu já a je klid :-). Ale teď jak jsem začala v noci měřit tu bazální teplotu, tak teda to je něco pro kočky, když slyší ve 4 ráno budíka! to hned jančí!
Odpovědět
tak to máte dobrý:) my máme teda otevřeno, protože se chodí v noci mazlit - k Fandovi - protože mě by nevzbudila a když tak opravdu odmítám 3x a více za noc hladit čičinu 20 a víc minut-to bych za chvíli nemusela chodit spát-a Fandovi to nevadí, takže proto nezavíráme, bylo by mi jí líto. Navíc ona by kníkala dokud by k ní někdo nedošel, je holt rozmazlená (Fandovo práce, já bych byla přísnější), takže ani zařvání, syčení atd... na ní neplatí. Teď to aspoň Fanda poznal, jak si jí vychoval, když jezdím do práce dřív, tak jeho pak už spát nenechá:))) dobře mu tak:)
Odpovědět
Článek se načítá
Míšo, pouč neználka, k čemu je to měření? jako jestli je vhodná doba k zahnízdění?
Odpovědět
Míšo, Moni-co je to ta svatební kniha? nevím, jestli bych jí taky neměla chtít:)) nic o tom nevím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, tak já to mám obráceně, mě zase probudí i pád špendlíku na podlahu. Jsem hrozná. Měření Bazální teploty máš k tomu, abys poznala, kdy je ovulace, a pak se dá krásně poznat jestli přijde, nebo nepřijde menstruace :-). Jinak ta svatební kniha - tam si píšeš různý kravinky ze svatby, ale mě to přijde už lehce uhozený :-) a to jsem zezačátku byla nadšená. Jsou tam otázky, kdy tě požádal o ruku, co řekl, a co jsi řekla ty a proč sis vybrala svědka jakého sis vybrala :-D a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí knížku z fotek musíš mít!! :-D :-D Abys mohla prohlížet místo albíčka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jak se znám tak tam dodám fotky a nanějaký vypisování odpovědí se asi nezmůžu :-p
Odpovědět
aha, tak já myslela, že to je něco elektronickýho, když ste psali něco o tej první stránce tady na beremese-ta reklama tak to nevím-dyk je to to samý co albíčko, nebo....? akorát teda ty otázky-no nevím každopádně díky za info aha, tak to jo, a kolik je ideální teplota? nebo to má každej jinak? ty jo, já až budu chtít mimi, tak abych si nejdřív nakoupila plno knížek, vzdělala se a pak teprv na to vlítla:)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tys myslela tohle??? no tak to je normální knížka z fotek...je parádní...chci :-) Lucí : písnu IP ohledně BT :-)
Odpovědět
tak už jsem si klikla na ten odkaz na knížku, pročtu si to, abych fakt nebyla za hňupa-a asi to budu chtít:)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, že jí chceš :-)...já si jí ale nechám udělat od toho Fotostaru, co mi bylo doporučeno...
Odpovědět
viděla jsi jejich práci?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vyvolávali nám i svatební fotky...jak říkám, doporučil to přímo ten fotograf, říkal, že nejlepší je to tisknout na fotopapír nebo pal fotostar :-) - teda teď mluvím o fotkách...s tou knihou se nebojím, že by zkazili nebo tak.
Odpovědět
a cenu víš? :-D my stále nemáme ani album, ani vyvolaný fotky-už je mi to trapný:(
Odpovědět
Profilova fotka
my nemáme ještě cedulku na dveřích!! ale 20.8. mi má přijít, tak snad už! a jinak ceny oni mají přímo na stránkách, tak se číhni : www.fotostar.cz ale myslím, že se do ticky vejdeme...
Odpovědět
no tak o cedulce mi ani nemluv, tu budem mít tak za rok s naším tempem ]-( díky za ty stránky, mrknu na to
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no jako já jsem tu cedulku objednávala pro nás a pro toho bratránka co se žení 16.8. na tom Selským dvoře jak jsem psala..a oni to budou mít až 20.8. :-(, tak mu budu muset dát do obálky nějakou náhražku, s tím, že mu to dodám později :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vás prosím o kontakt na kadeřnici z Droužkovic (dcera p.Řečinského).
Odpovědět
Eva 604 734 178 copak?
Odpovědět
já bych taky šla na nějakou svatbu-užít si to z tý druhý strany:) snad se rozhoupe ségruša a za rok za dva....kdo ví-jenže to je dlouhá dobaaaaaaaa a Misullka už to má za pár,co:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?