Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
no to jo, místo aby spíš dělali mrtvýho brouka a poučilo je to, tak se akorát vztekaj a člověk pak nestačí zírat
Odpovědět
Profilova fotka
Mně to holky ani nepřekvapuje. Po tom co tu byli připomínky z Delty a na mně kvůli tomu polštářku už se nedivím. Na druhou stranu tady nejen chválíme, ale také si stěžujeme a od toho tady ta diskuse prostě je. Mně dostaly na Selském dvoře ty ubrusy. Asi až k ním půjdu na oběd, tak si vezmu svůj ubrus, aby to nenapočítali do ceny. Pokud bych měla své jídlo, tak bych pochopila, že chtěli koruny za pronájem restaurace a vybavení, ale tohle mi přišlo nehorázné.
Odpovědět
Holky a co se stalo s těma šatama z Delty? O ničem nevim..
Odpovědět
Holky, neprodáváte nějaká závoj? Nebo nepůjčila byste mi ho některá? Chtěla bych jen na focení..nevim, jestli i na obřad... Cluci za kolik si kupovala ten tvůj v Deltě?
Odpovědět
Misullko, já ho kupovala za 1000,- já ho prodávat budu, ale ten můj si asi nekoupíš, je šampaň.... a trvalo jim měsíc, než mi ho vyrobili :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a já závoj na prodej nemám, půjčovala jsem si ho, kdybych ho kupovala, tak se nedoplatim :-)
Odpovědět
Fakt se dá půjčit jo? To jsem nevěděla..v Deltě je jen prodávají, tak jsem myslela, že je to tak všude..
Odpovědět
No právě, já to taky nevěděla, proto jsem si ho já neználek kupovala..... no jo no
Odpovědět
Profilova fotka
no, já jsem ho půjčovala asi za 600,-, byl totálně nádhernej, vyšívanej a dlouhatánskej...připadala jsem si v něm jak princezna a to jsem ho původně nechtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo. V Mostě mají krásné šaty, ale nemají žádné origoš doplňky, což mně celkem mrzí. Ten Míši závoj je z Ústí. Když jsem v Liberci řekla, že tady nemají originál doplňky, tak se paní divila. Oni půjčují kabátky , závoje atd. a dokonce už se za to nepřiplácí, je to v ceně šatů. Ceny šatů byli podobné jako u nás. Já bych také chtěla závoj jen na focení a moc se mi nechce ho kvůli pár fotkám kupovat. Asi se na to vykašlu :-( Holky čím víc se to blíží, tím míň se chci vdávat na Hrádku. Docela mně mrzí, že jsme nevymysleli něco jiného. Hrádek je naprosto dokonalý, ale je to trochu manufaktura. Možná až budu v roli nevěsty, tak mi to tak nepřijde.Nedávno jsem jela okolo Vysočan a zamrzelo mně, že jsem si to nevyběhala v tom kostele. Ale fotky by tam moc pěkné asi nebyli.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky U kocoura zamluveno na 18:00. Čauky zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, až budeš nevěsta, budeš myslet úplně na něco nového, já jsem nepostřehla ani ty svatby kolem, až na Lucku potom, viď, Lucí :-) a kdybych na tebe nehulákala, tak by sis mě určo taky nevšimla :-) Psala mi Jitullka, že jí nejde net, ale ptala se, jestli to zítra platí, takže předpokládám, že taky dorazí :-). Samozřejmě jsem jí připoměla, ať vezme bříško a fotky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Super. Máme to zamluvené. Holky, né že mně tam zase necháte sedět jak čekanku :-) . Já si také myslím, že budu vnímat jen tu naší svatbu a hlavně, všichni tam budou kvůli nám :-) . V jednu chvíli jste tam byli ve složení Míša, Jitka i Lucka, jenže to neunikne jen bystrému pozorovateli, tedy mně. Jitka akorát odjížděla a já na Vás nestihla houkat zároveň :-D
Odpovědět
Ahojky chomutovandy, prosím, prosím, nevíte o dobré a hlavně OCHOTNÉ a šikovné vizážistce, která by byla ochotna popřípadě přijet i do Kadaně? Byla jsem tady u nás u jedné, kterou tu chválí, ale mě svým chováním totálně odradila :-|
Odpovědět
Ahojky Klaris, co ty tady? Já mam vizážistku p. Talaváňovou, líčí missky na Miss Europe..je hrozně příjemná a ochotná, takže ti můžu dát její kontatk, jestli chceš..Jak jdou jinak přípravy?
Odpovědět
Ahoj Míšo, to víš už se mi to pomalu blíží, tak začínám tak trošku plašit :-D A ta paní je z cv? Pro mne by byl tohle problém, nedokážu si představit, že bych musela ještě hodinu před obřadem do Chomutova a tady u nás vážně nikdo solidní snad není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, nesejdeme se někde předem? Já mám čas dá se říct už i od pěti, co dorazim do Chomutova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Je mi to líto,ale my s Niky nemůžeme dorazit....pro nás je to už"pozdě".Niky chodí kolem 18.30 spinkat,tak to by bylo na nic....Tak si to hezky užijte ;-) . Holky,co už to máte za sebou :-) -dávaly jste na Hrádku matrikářce výslužku?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
deny, já taky ne, ale myslím, že Jitullka dávala. Já jsem jim za to platila, výslužku ze slušnosti dávat nebudu..pak dopadnu jak na Selským dvoře...to určitě.
Odpovědět
Profilova fotka
Moje babička nakoupila dokonce pro děti které hrají na flétny plyšová zvířátka, Máme jich 15 ks. Já už to nekomentuji.
Odpovědět
jé to je hezký..já ale žádnou výslužku dávat asi nebudu..Podle mě je za 20 minut 3500 až až..
Odpovědět
holky vy už tam budete některá už od pěti?? Já se vyměnila na kosmetiku s mamčou, tak můžu taky přijít už v pět..
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám sras s Míšou v 17:10 u Prioru, ale jdeme ještě do Pepe zamluvit rozlučku a podívat se po spodním prádle pod šaty. Takže dorazíme na tu 18:00. Misullko já budu platit o 1000 víc, protože je to v pátek :-| . Trošku jsem to nepochopila, myslela jsem, že příplatek je naopak za víkendy. Moje babička žije ještě v době komunismu, nechápe, že dnes už nikdo nic za medvídky, láhev vína atd. dělat nebude. Takové ptákoviny jsou pouze zbytečné náklady navíc, ale když jí to udělá radost, tak ať si poslouží.
Odpovědět
Aha..tak to jo.. Prosím, když už budete obíhat to spodní prádlo, mrkněte mi, kde by mohli mít nějakou hezkou bílou podprdu bez ramínek a za kolik...já se na to pořád chystám..ale jsem děsnej lenoch...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, doufám, že jste všechny dorazily v pořádku domů! Já jsem přijela a skoro hned jsem padla a byla mrtvá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jakej byl srazík? Nemohla jsem dorazit,přeci jen mam vycházky jen do sedmi a navíc jsem měla ještě nějaké lítání. Moni jak zvládáte poslední přípravy? My dnes jdeme domlouvat přesný počet hostů na oběd a výzdobu. Poslední dobou to počasí nic moc tak doufam že aspon na ten náš jeden den se umoudří.
Odpovědět
Ahojky holky, jak jste pak včera pokračovaly? byla to pěkná drbárna, což:)
Odpovědět
Ahojky, hlásím, že jsem dorazila domu v pořádku :) Ráda jsem Vás viděla, doufám, že to brzy zopakujeme, bylo to hrozně fajn... Přeji krásný den všem! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Já také dorazila v pořádku. Hrozně ráda jsem Vás viděla a ty co ještě neznám, poznala osobně. Fotky přidám dnes večer, včera už jsem to nezvládla. Jittuss hlásím, že přípravy vrcholí. Před chvilkou mi volala družička, že se neozývám, jestli ještě žiju a abych se na ty přípravy už vykašlala. Je hodná, zvedla mi náladu. A smála se mi, že jsem koupila fusak na miminko, asi to práskla Linda Šepeláková. Jinak jsem včera domluvila v PEPE rozlučku a s Míšou-misandou jsem sehnala spodní prádlo pod šaty. Ještě musím dokoupit podvazkový pás a samodržky v šampaň, protože mám doma jen bílé a černé. Paní co mi peče mni ukazovala cukroví ( zatím jen ve foťáku ) a vypadá to dobře. Babča dopeče zbytek a je to. Dnes mám zase trošku lepší náladu a začínám se zase těším. Vdané paní mně včera uklidnili, že v tuhle dobu také propadaly panice, tak už vím, že je to normální předmanželské stres ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?