Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Děkuju..příští týden mě čeká pohovor v aj, tak z toho mam strašnou hrůzu..já těm japoncům vůbec nerozumím.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je jedno. Oni nám také ne. Lepší než dělat pohovor s rodilým Angličanem.
Odpovědět
to je fakt :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to je nááádhera http://www.beremese.cz/album/album.ph.... Takhle to dohromady nikdy nedám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak to já bych radši mluvila s rodilým angličanem než japoncem :-)...než jsem si zvykla na toho našeho, tak to docela trvalo, takže Misull, chápu...ale ber to tak, že oni stejně moc dobře neumí :-).
Odpovědět
no jasný, ale stejně to bude hrozný...vždycky když mam mluvit, tak mam okno :((
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych nejraději mluvila česky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky Míšo gratuluju a do jaké firmy to máš? Jituš každý dělá kurzy v jiném týdnu mě řekla ta porodní asistentka že začíná od 20tt ale byly tam holky v různém stupni těhu. A jak ti je? HOlky tak zařizuji toho truhláře a je to hrůza ted jsem volala jednomu kterého mi doporučil soused a ten mě moc nepochopil že to spěchá. Prý až někdy pojede okolo tak se staví to změřit. Já nechápu že s každou firmou jsou v dnešní době problémy. Hlavně už jsem si objednala postýlku na září kdy jsem počítala že skříně budou stát ale s tímhle přístupem budu ráda když mi to přiveze až budu v porodnici:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, aha tak to jo, ja jdu v pondělí do poradny tak se domluvím se sestrou aby mi dala kontakt na ten předporodní kurz, jinak mi je fajn , co jsem doma tak si to opravdu užívam, mrňous začal kopat jako blázen, zatím to vypadá na holčičku tak to fotbalista nebude :-) ja už mam doma postýlku, mam ji půjčenou od sestry ale se vším ostatním zařizováním začnu až po svatbě až bude klídek. Mějte se všichni krásně a užívejte po dlouhé době teplé počasí!!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tak s tím kopáním jsme na tom stejně do mě taky řeže jak do nevlastní matky:-) nejhorší je to když mi kope do močáku to čekám jestli se nepočůrám ale zatím jsem to vždycky stihla:-) a když mě kope pod žebra tak už je vidět jak se mi bříško (teda spíš ten můj mega balon) klepe. Já jsem postýlku zatím objednala + ještě cestovní postýlku a chtěla bych tu hrací deku s hrazdičkou ale ty ceny to je krutý tak nevím musím zkouknout nějaké bazary.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Ráno to na teplo moc nevypadalo, ale teď už je to lepší. Dám si kávičku na balkóně. Holky dnes mi dorazili figurky na dort, jsou kouzelné. Nemohla jsem se jich nabažit. Mám je v albu - Co už máme doma.
Odpovědět
Ahojky, no figurky jsou nádherný. My byli teď na poslední zkoušce šatů..a super..padli úplně skvěle, paní mě ujistila, že ani náhodou ten zip nerupne, takže mam fakt radost...Byly jsme taky vyzvednout ty vínka..jediná věc, kterou zařídili Danovo rodiče a velký zklamání. Když jsem viděla ty zapatlaný etiketky, tak jsem šla do kolen..Naštěstí je ještě čas případně nějaký přelepit..ale děs fakt..! Hlavně na tom víně měla být zvlášť samolepka s názvem vína..taky nic...ach jo..co si člověk sám neudělá.... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Misull také máte pěknou figurku. A kde jste nechávali dělat vínečka. Já bych chtěla ty, co měla Jíťa. Jituš můžeš mi na ně ještě jednou poslat kontakt, myslím na internet, abych to tady nemusela hledat?
Odpovědět
My jsme je nechávali dělat v Chrámcích za Mostem..Danovo rodiče tam hodně jezdí pro víno, tak to objednali tam. Holky máte některá recept na super čokoládu do té fontánky?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak se máte? miško, já vyzkoušela recept od Monči, má ho v albu a bylo to dobroučký!!! Musíme zopakovat!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už i my to máme za sebou :-) Strašně rychle ten den utekl,ale moc jsme si ho všichni užili....Byla skvělá atmosféra....Až budou fotečky,založím naše svatební albíčko ;-) .Mějte se fajn-zdraví vás paní Soukupová ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hilde tak přeji vše nejlepší a mějte se rádi. To byla nějaká rychlovka, ani jsem to nepostřehla. Napiš mi mail pošlu ti hlášenku k nám na úřad. Moc se těším na fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Deny, já to taky vůbec nepostřehla!!!!! přeju moc moc moc moc štěstíčka, a dalšího mimíska :-) a šup sem s fotečkama... a hlavně, napiš dojmy a zážitky atd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, moc děkuji za gratulace :-) Den před svatbou jsem měla rodiče u nás,takže jsme měli rodinnou pohodičku-dobrou mňamku,klídeček-všichni se snažili naladit mě na správnou notu,ale přesto nervozita pracovala na plné obrátky...myslela jsem si,že nebudu vůbec spát,ale naopak jsem to zalomila vcelku brzy :-) ... Ráno:zmatky,zmatky a zase zmatky.Já měla svojí rodinku u sebe doma(asi 15 lidí :-o )a zbytek se houfoval u nás u kavárny.Do toho mi neustále zvonil telefon,že si Martin s něčím neví rady :-| :-) .Pak už se to ale začalo uklidňovat(u mě to bylo naopak-byla jsem ještě víc nervozní)a pak se jelo na Hrádek.Tam to jelo,jak na běžícím pásu(ten den bylo 10 svateb....).celou dobu mi bušilo srdíčko,jako o život....Pak jsme se seřadili podle instrukcí a šlo se.Pořád jsem si říkala,nesmím se tomu poddávat....jenže hned na schodech mě dostaly ty holčičky s píšťalkami a už jsem začala natahovat,ale dobrý,ještě jsem to ustála....Pak u obřadu začala zpívat Kristýnka(Babková)nějakou srdceryvnou písničku ve stylu:"Maminko,už nejsem jen tvá malá holčička,ode dneška patřím i někomu jinému",no a to už šlo hůř udržet,ale dobrý-neukápla mi ani jediná slzička-zato nos se neúprosně plnil :-D Naštěstí jsem měla v korzetu pár papírových kapesníčků,takže jsem se snažila "nenápadně"otírat-ale buďte nenápadní,když jste středem pozornosti....Martin pro změnu stíral pot z čela,takže jsme opravdu byli skvělá dvojka :-D .Pak už to šlo ráz na ráz-prstýnky,pusinka,gratulace-hotovo. Na fotečky se moc těším,dělali jsme kravinky,tak snad to bude na těch fotkách znát,že už z nás všechno opadlo a budou vyzařovat pohodově. U Camprů to bylo skvělé-opravdu je to suprový člověk,organizačně vybavený na 1*****.Po povinných zvycích(zametání střepů,krájení dortu atd.),nás sice malinko pozlobili muzikanti,kteří dorazili s hodinovým zpožděním,ale pak už to byla pohoda.Byla tombola,házení podvazku,házení kytičky,tanečky,grilovalo se masíčko-zkrátka krásný den.... Mončo hlášenku už doma mám,vytiskla jsem si jí z nějakého serveru,ale moc děkuji :-) .Jaký je časový limit k dodání?8 pracovních dní?
Odpovědět
Ahojky Deni, moc moc moc gratuluju!!! V sobotu bylo i nádherně, takže to musela být nádherná svatba! Už se moc těším na fotečky!! Díky o vyčerpávajícím infu..já jsem taky taková cíťa a na kapesníky jsem zapomněla..vůbec by mě nenapadli..taky si tedy budu muset šoupnout nějaký do korzetu...to by byla sranda, kdybych si na vteřinu odběhla k mamče pro kapesník... No u nás už to taky začíná houstnout..dneska jdu na další zkoušku účesu, snad už budu úspěšnější. Včera jsem ještě na poslední chvíli objednala čokoládovnu..tak zítra dorazí..Dneska přijde prstýnek..tak se těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Deny, super :-). já měla kapesníčky v pompadurce, ale nepotřebovala jsem je celý den, já nebyla vůbec nervozní, prostě pohoda, mohla bych se vdávat každej týden :-) ještě ty fotečky, moc se na vás těším!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky Deny moc gratuluji ať Vám sluníčko svítí v životě tak jako ve Váš svatební den. Mončo my sme si ho taky nechali dělat v Chrámcích najdi si je na netu nemám na ně telefon taky to vždycky hledám tak. Ale můžeš tam přijet kdykoli dopoledne jsou tam jen do 14.30 a musíš mít sebou svoje etikety připravený oni je jen nalepí na lahve. Všichni z těch víneček byly unešení šli na dračku. V sobotu jsme byly v Praze v zoo teda byla to pro mě fuška 6h chodit s tím břichem je to fakt záhul. Ale ušla jsem to ale doma jsem padla. Byl to takový trénink na Rakousko. O víkendu je u nás pout + country festival mají přijet naši tak se těším snad nebude moc pršet.
Odpovědět
Ahojky, Jitullko upozorňuji tě, že o víkendu 100% pršet, mam to tam nahoře domluvený ;) Ba ne, na sobotu hlásí 29/33 stupnů a polojasno, takže paráda!! Holky už mam prstýnek!!! Je náááádhernej!! Úplně stejnej jak Danovo a padne jak ulitej!! Jsem z toho úplně unešená, protože jsem zase něco čekala a teď jsem z toho mírně v šoku!! Nádhernej a můj :-) A teď jsem to počítala a ty prstýnky nás vyšli na necelý 4500 tisíce, takže to je úplně parádní. Když jsem s ním mluvila, tak říkal, že ten můj vychází na necelých 8 tisíc, ale že mi dá na něj slevu a ještě nám dal slevu na ten Danovo, takže jsem nakonec ráda, že ho mam ze zlata..je krásně mohutnej..no přesně dle mých představ o snubáčku!!! Tak teď ze mě spadlo asi tak 100 kilo stresu a už se nemůžu dočkat soboty!!!
Odpovědět
v první vědět jsem zapomněla napsat, že 100% pršet NEBUDE :))
Odpovědět
Profilova fotka
No to doufám že pršet nebude ale takové vedro by být nemuselo. To je super že máte ty prstýnky v pořádku člověk je pak celý nervozní že není něco v pořádku. Tak hlavně žádné stresy a zhluboka dýchat a kašlat na ostatní
Odpovědět
No uvidíme..přemýšlím, že koupím na doma pro mě a pro kamarádky ještě nějaký šampíčko na odbourání stresu..ale bojim se, že v tom vedru se tím odbourám spíš celá :))
Odpovědět
Holky a v jakým albu má Moni ten recept na čokoládu? Já projela všechny a asi jsem slepá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Monča to má v albu, jak tam zkouší s holkama - kamarádkama tu fontánku.
Odpovědět
Ahojky holky, konečně jsem se sem dostala, po takové době celkem absťák:) Deny, mooooc gratuluju a přeju hodně lásky a štěstí! Misullko, to je super, že jsi konečně mohla vypustit stresíky s prstýnkama a jsi konečně spokojená! pak si člověk říká-muselo to být?, viď:) ale je super, že to tak dopadlo, což. Moni, jejich stránky jsou www.ceske-vinarstvi.cz, taky jsme si tam nechávali dělat vínka.
Odpovědět
Ty fotky jsem viděla, ale ten recept fakt nevidím :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?