Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já byla celý den a noc ve svatebních a bylo to super...:-) vdávám se jednou za život, tak proč si je pořádně neužít? Jinak Mišul, počasí jsem se taky bála a v ten svatební den jsemsi na to ani nevzpoměla až když jsme se fotili v parku, že vlastně máme krásně, pod mráčkem a příjemně...když vykouklo sluníčko, tak fotograf bědoval, že se bude blbě fotit a byl z toho celej nervozní :-)
Odpovědět
no tak pořád lepší, když bude pražit slunko než když bude lejt... :(
Odpovědět
Profilova fotka
lejt ti nebude :-), neboooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni, teď jsem mluvila s panem Andrtem....říkala jsem,že moje známá u něj bude mít svatební hostinu a hned věděl kdy a kdo......tak jsem mu říkala,že doufám,že s Váma počítá,tak říkal,že jo ,ale že jste jediná svatba,že dalších pět už odřekl.
Odpovědět
No já jsem si taky říkala, že si šaty na převlečení nepořídím, ale prostě ty krátký svatební byly mnohem pohodlnější-a pořád svtební:) Moni, ty botky na převlečení jsou z deichmanna za tři stovky:) bylo to žůžo se přezout, fakt je to v podpadcích náročný
Odpovědět
Profilova fotka
Leo tak to mi spadnul kámen ze srdce. Snad to dobře dopadne. Je to hrozný, někdo říká, že jsou tam oslavy super, někdo zase, že je p. Andrt nespolehlivej. Tak jsem na to zvědavá. Ty jsi tam chtěla hostinu? Cluci budu se tam muset podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, tak já měla hned po oběděna nohou žabky :-), byly super a nejlepší volba - tedy pro mě :-). pro mě byly pohodlný i ty svatební, jak jsem psala...nechtěla jsem je sundat ani když jsme šli spát :-D
Odpovědět
No žabky by byly ještě pohodlnější, tos vybrala dobře:)
Odpovědět
Ahojky holky, kde jste všechny?? Tady je nějaký mrtvo dnes..asi to je tím počasím..Hlásím, že v práci klimbám a chci domu :(( Tak pááá a mějte se hezky!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já jsem taky v práci a neklimbám :-), spíš kmitám :-) Dneska jdu pro svatební fotky, tak jsem zvědavá, doufám, že mi je nezprasili´! Ještě si je musíme doma předělat na černobílý a ty si necháme udělat veliký na zeď a tak...jenom pár teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, víte co jsem si vzpoměla? že mi vlastně na obřadu zpívala družička - to bylo překvapení pro nás :-), zpívala takový to zamilovaný z Doroty Máchalový, osmý řádek vlevo dole, alias S čerty nejsou žerty :-)...to byla krása..nádhera..zvlášť když to člověk nečeká.
Odpovědět
Jéé tak to muselo být fakt nádherný!!!! Holky..mam šaty na převlečení. Bílo červený, hrozně jednoduchý, pohodlný a hezký..takže mam radost, že mam zase něco z krku :)) Zítra mam rozlučku, tak jsem zvědavá. Holky pořád něco vymýšlí..pořád se něčemu hyhňají a šeptají, tak asi něco chystaj..tak jsem na to fakt zvědavá!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mišul, já akorát vím, co je nachystaný na tvýho skoro manžu :-D
Odpovědět
Rozlučka je super, pořádně si to, Misullko, užij:) Misando, já jsem zvědavá!
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, to tady takhle ofiko nemůžu :-) Rozlučka fakt super, pořádně zapařte :-), je to přece jenom jednou!
Odpovědět
no to je mi jasný:) a co IP?:) jojo, rozlučka je zážitek:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já byla včera v Lednici u zápisu, pak na zámku a pak u známé v Brně. Dnes jsem byla na přednášce o rakovině prsu a teď běžím domu spinkat.Papa
Odpovědět
Ahojky, tak děkuju..to mě fakt uklidnilo, že pro něj chlapy něco připravili...hned se mi bude líp spát... Doufám, že to nění nějaká d...a :-( No, dneska mě čeká dloooouháá noc ... Kdybyste měla některá chuť, tak se zastavte zítra v Pepe. Začínáme v 7 dole..
Odpovědět
Misullko, přeci si nebudeš dělat starosti s tím, co dělá tvůj nastávající - ty nebudeš stíhat přemýšlet o tom, jak se má....protože to bude tvůj večer! navíc-všichni jeho kamarádi jsou dospělí a rozumní, ne? To je teda shoda, já tam taky měla rozlučku-škoda jen, že ti nebyly ty šaty, byly bysme jak dvojčata:)) pořádně si to užij a hodně foťte, ať nám pak můžeš poslat dokumentaci:)
Odpovědět
Profilova fotka
misullko tu rozlučku neřeš. Já se toho také trošku bojím, ale co, pokud si neublíží, tak to bude v pohodě. Hlavně pak napiš, jaké to bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se teda rozlučky nebála a dokonce jsem klukům doporučovala, až Fanoškovi objednají třeba nějakou striptérku :-)...aspoň by byla sranda...chtěli, ale nakonec to nestihli.
Odpovědět
Mně chtěli objednat striptéra-teda dřív než mi to stačili říct, tak jsem jim to zatrhla!!:) mně stačila přítomnost kamarádek.)
Odpovědět
Ahojky, hlásím, že jsem od půl šestý vzhůru a přemýšlím co dál..to co mi stihnul Dan říct než usnul mi totálně obrátilo žaludek na ruby a je mi z toho fakt lze. Čekala jsem, že tam bude striptérka, ale že se bude dít to, co se dělo, to je moc i na mě. Od rána nějak bojuju s pocitama. Na jednu stranu to chápu, že tam byly kluci, tak se chtěl asi předvést, ale kdybych já tohle dělala někomu jinýmu, tak by mě fakt zajímalo, co by mi na to řekl on... No nicméně..to málo co vim mi stačilo k tomu, abych mu odevzdala prstýnek a co bude dál..to fakt nevim..on si vedle v klidu spí a mě je fakt na nic..nevim, co mam dělat.. Říkám si, že přece nemůže náš vztah stroskotat na takový "kravině!"...myslim, že jsem se za poslední dobu naučila být dost tolerantní, ale vše má své meze a tohle na mě prostě moc. Jak si mam vedle něj za 14 dní stoupnout v bílých šatech a říct mu ano...budou tam všichni co u toho byly včera..já to asi nedokážu.l Vím, že si říkáte, že to moc řešim...ale nikdo tu není..nemam to komu říct a potřebuju to ze sebe dostat..já fakt nevim, co mam dělat... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Teda misullko nevím co se stalo, ale asi to muselo být dost hustý, jedna polehčující okolnost je že ti to Dan řekl a tím ti dal i najevo že ti důvěřuje a myslí to s tebou upřímně, jinej chlap by třeba i zapíral a neřekl by nic a ty by ses to dozvěděla od okolních lidí. Hlavu vzhůru a mysli pozitivně, určitě budete mít ještě možnost o tom promluvit - neboj!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přesně. Souhlasím s Jittuss. Také nevím o co šlo, ale ke všemu se přiznal a nic nezapíral. Chlapi mají jiný myšlení a na 100% se chtěl předvést před klukama. Ale z toho, co píšeš, je jasné, že Tě miluje. Hoď to za hlavu a těš se na váš den D ;-)
Odpovědět
Misullko, musíte si to asi vyříkat víc, nevíme o co jde, ale snad to dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Misullko,soucítím s tebou(mmch,dneska má rozlučku i můj nastávající,takže jsem také zvědavá,co mi bude pak vyprávět... :-x :-) ) Jako ostatní nevím,co se stalo,ale pevně doufám,že vše bude OK,o všem si popovídáte a bude lépe-uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misull prosím tě co se stalo? On se s ní vyspal nebo co? Že si sáhne, to je jasné, kvůli tomu se takové věci na rozlučce dělají, ale to by tě snad tolik nevykolejilo, nebo ano? Prosím tě hlavně nic neřeš v afektu. Vzpomeň si na tu krásnou kytici, co jsi dostala minulý týden. Na druhou stranu, pokud víš, že není něco v pořádku, tak to řeš a klidně i radikálně. Ale pokud si nejsi jistá jen kvůli nějaké klukovině z rozlučky, tak si to nejdřív pořádně promysli. Myslím na tebe a všechny co jsme tu určitě také.Čauky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Magnoli :-) Asi jsme tu o víkendu a takto večer samy,viď :-) .Jak prožíváš pár dní před svatbičkou?Jsi v poho,nebo nervozní?Já už bych si tak moc přála,aby byla sobota a my nerušeně vpluli do našeho dne D....Nemám ráda to "ticho před bouří"...-snad se vše povede,tak jak má... Misullko,doufám,že už je vše v pořádku????
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky. Venku se začíná vyjasňovat, tak doufám, že se vyjasňuje i doma.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?