Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
ahojky, no včera jsme o tom moc nemluvili..spíš jsem ho seřvala, řekla jsem mu, co mám na srdci a pak šla ven s holkama..ani jsem si tu rozlučku neužila, protože jsem potkávala kamarády, co byly na tý jeho akci, tak mi to všichni vysvětlovali a omlouvali se, že tohle se fakt nepovedlo a že ani oni nečekali, že to takhle dopadne..měla přijít striptérka, zatancovat na pár písniček, párkrát se kolem něj omotat a to je vše..to co tam prý příšlo vypadalo spíš jak nějaká coura od popelnic a zbytek asi napíšu do IP, protože to se tu snad ani nedá publikovat. Takže jsem měla celý večer co dělat, pořád jsem o tom přemýšlela a můj rozum to chápe, říká mi, ať to hodím za hlavu a nechám to být..V tom srdíčku to pořád bolí, ale 14 dní před svatbou...no asi se budu řídit rozumem...snad to bude dobrý...
Odpovědět
Profilova fotka
Za pár let se tomu u vínečka zasmějete, i když to teď tak nevypadá.
Odpovědět
Já myslim, že ani za pár let se tomu smát nebudu..Jsem stará žárlivka a nesnáším, když mi na Dana někdo sahá..a ještě víc nesnášim, když na někoho sahá Dan... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to chápu.
Odpovědět
Profilova fotka
Miško, ber to tak, že to bylo a odešlo a hotovo..nemá cenu na to myslet! Prožili jste toho spolu určo mnohem víc a mnohem krásnějšího...takže si myslím, že to s Danem cenu má...vždyť se milujete! Já bych to moc neřešila...radši.
Odpovědět
já už to taky nechci řešit...včera mi to stačilo...potkala jsem několik kluků, co tam byly a všichni se omlouvali a vysvětlovali, oni to tak nechtěli..prostě ta holka byla střevo a asi neví, co je striptýz...Já jsem všem vynadala ;-) , s Danem jsme si to dnes vysvětlili a snad to bude ok...jak říkáš..stalo se..už s tím nic nezmůžu a užírat se tím je zbytečný...
Odpovědět
jsem horká hlava a občas reaguju dost ukvapeně..pak mě to za pár hodin mrzí...Dan aspoň dostal lekci a snad už se takovým věcem pro příště vyhne..nebo ho seřežu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že jo, nebo si aspoň myslím že jo...hele, takhle jsem se já rozčílila, když Fanoš dělal bodyshot s jednou holkou, kterou fakt nesnáším - sraz spolužáku, Jitullka jí určo zná...chodila se mnou do prváku a byla to nána namyšlená a nikdo jí neměl rád...ty jo, jsem rozčílená ještě teď :-)...a to on mi to zatloukal a tak jsem tajně projela jemu spolužáky atd...kdyby aspoň nelhal! a kdyby si radši vybral jinou...a tahle, tak ta mě fakt nakrkla...žirafa jedna hnusná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pardon, nemyslela jsem Jitullku, ale Jitus :-), je tu holt moc Jitek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ten sraz v úterý je od 17:00?? a zamluvil tam někdo místa? jsem skleroza a už zase nevim :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo od 19:00, aby stihla dorazit i misullka. Zamluvím to já, v úterý by to neměl být problém. Jo a už konec s hororama. To je dnes venku krásně co? PS: Až přijde Pavel z práce, tak mu zakážu rozlučku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D - Omlouvám se, že se k tomu vracím :-N :-D :-D :-D :-D Ale venku je fakt krásně ;-)
Odpovědět
Moni, vždyť jste to domlouvaly na 18:00!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aha. Takže v 18:00. Mám to napsané v kalendáři v práci, omlouvám se :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Huž jsem myslela, že nepojedu, pač v 19:00 je docela pozdě...navíc pro mě musí přijet Fanoš...jsem zvědavá, jak budu stíhat...
Odpovědět
Juuu, to je dobře, že od 18:) já bych od 19 asi přišla jen na chvilku, takhle je to lepčejší:)))
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím....od 19 bych dorazila tak na 30min a čambáro...
Odpovědět
ahojky, já taky stopro na tu šestou dorazím :))
Odpovědět
Profilova fotka
super, huž se těším...neva, když tam pak s náma posedí chvíli manža až mě bude vyzvedávat? dá si tam rovnou večeři, ať mu nemusím ještě doma vařit :-)
Odpovědět
No aspoň ti ho pořádn omrknem:)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem měla telefonát ze Selského dvora, jak jsem je pomluvila a tak...hustý ne? docela čočka...
Odpovědět
a vy jste nebyli spokojený, nebo co?
Odpovědět
Profilova fotka
jak se to vezme...obsluha byla pomalá, nebo jak to nazvat...byli jsme např.domluvení, že až vyjedeme z Hrádku, zavoláme, a oni začnou připravovat oběd...přijeli jsme tam tak cca ve čtyři a oběd byl až v pět...všichni hladoví...prej jsme podle nich byli roztahaní venku, proto oběd nepodávali, což nevím teda. No a to samé bylo včečer s jídlem...třikrát jsem opakovala, že mám čoko fontánku, a oni "zapoměli" na prodlužovák, takže byla schovaná v rohu, kam se nikdo nedostal. no a ráno, když tam sestřenka jela připravovat výzdobu, tak neměli nachystaný ani stoly a nechali jí tam se s tim tahat chudáka...už ta dorazila ráno a byla pěkně naštvaná. Jinak jídlo a prostředí fajn, ale prostě tohle...tak co, je to pravda. Horší je, že tam máme za měsíc svatbu z rodiny...tak doufám, že nebudou dělat problémy.
Odpovědět
a oni ti jako volali, aby tě sprdli za to, že se ti tam něco nelíbilo, jo? to je hustý:) by se spíš měli chytnout za nos a poučit se, no ne? to by naštvalo každýho
Odpovědět
no tak to je hustý..hlavně, jak se o tom dozvěděli?
Odpovědět
no to jo:) jak se to k nim doneslo?
Odpovědět
Profilova fotka
no, přes kolegyni, ona to řekla tchánovi, pač on je furt vychvaluje atd...a ten její tchán hned utíkal a slepičil...ale co...vždyť je to holá pravda, žádná lež...
Odpovědět
bože to je jak v mateřský:) Míšo a co ti jako řekli? to by mě zajímalo-že ti vrátěj prachy za nekvalitní služby určitě ne:)))
Odpovědět
Profilova fotka
ne, že je pomlouvám atd...a že to neni pravda co říkám - je to pravda! no to je jak Jitullka tady, jak jí volali z toho mosteckýho salonu...
Odpovědět
:-) no to je asi moooooc příjemnej telefonát... ale nenechala ses rozhodit, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, ale vsadím se, že ještě budu mít příležitost si s nima popovídat, na tý svatbě, co jdeme příští měsíc, ještě jim to vytmavím...takhle je spíš člověk do telefonu vykulenej...jsou ale drzý...jak si to můžou dovolit?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?