Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, my jsme chtěli co nejdřív zažádat o úvěr pro mladé rodiny. Tak jsme špekulovali s datem - do dubna je zima (i když nakonec bylo teplejš než v červnu :-D ), v květnu svatbu neee (přece jen jsem trochu pověrčivá), takže zbýval červen. Taky jsme to museli skloubit se svědkem ženicha, protože pracuje na lodi a pracuje na střídačku po měsíci, takže jsme měli na výběr 3. nebo 10. června a jelikož se říká, že by mělo být v datu alespoň jedno liché číslo (zase pověra :-D ), takže zbylo 3. června. Trochu složitá dedukce, ale nakonec se nám ten datum zalíbil. :-)
Odpovědět
Jé tak to jsem s tím lichým číslem nevěděla, ale když nad tím tak přemýšlím tak mám 7 ta mi to zachraňuje a co je to za pověru tu fakt neznám - já pověrčivá teda téměř nejsem
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už nám skončil poplach, my jsme před ním utekly zajet se podívat na Hartvíkovice a potom do Dalešic do pivovaru (na točenou Kofolu :-N ). Nebyl to špatný výlet. Aspoň ten den rychleji uteče v práci. A zítra konečně dovolená...hurááá :-D
Odpovědět
Zdeni, jj miláček už odjel do práce:o) kluci taky byli v pivovaru, ale miláček ne, páč jsem mu volala sindy (pes) měl křeče n nohách a tak jsme jeli k panu doktorovi, dostala dvě injekce no a uvidíme jak to bude, ale mám strach abychom ji nemuseli utratit, páč pokud je to začínající nemoc co říkal, tak aby byla jen ležák pak tak to ne, by se chudinka trápila :-( :-( :-( :-( tak mám náladu nic moc, holt je to taky náš miláček :-(
Odpovědět
Jinak tu pověru s lichým číslem taky neznám, lichá čísla mám nejraději, ale v našem datumu jsou samá sudá, ale stejně je krásné a magické x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, to je mi líto Vašeho pejska, dokážu si představit, jak ti je. My máme taky doma (teda u našich) mazlíčka uzlíčka malýho bílýho chlupatýho a když byl nemocný, taky nemohl na nožičky, zadní tahal za sebou a vůbec se už pak nemohl pohybovat, byl 14 dní na kapačkách, měl nějakou nemoc svalů, zánět nebo tak něco, ale pak se z toho dostala a bylo to dobrý. Bylo mi ho hrozně moc líto, on je pro nás jak miminko, je to největší miláček celý rodiny x-) Tak ať se Vám brzo uzdraví Váš pejsánek a zase pěkně běhá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já jsem kdysi v televizi zaslechla, že z hlediska numerologie samá sudá čísla nejsou dobrá. To bylo tenkrát svatební šílenství na 2. 2. 2002. Ale Majko, až tak velký problém bych v tom neviděla. ;-)
Odpovědět
Teď psala kámoška, že slyšela zase, že lichý čísla značí nemoc tak si pak vyber :-D :-D :-D
Odpovědět
Zdeni, no uvidíme co bude, holt je to taky už starší dáma.... :-(
Odpovědět
Jdu něco dělat ;-) zatím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné slunečné ránko holky 8-)
Odpovědět
DObre ranko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Krásné rano:o))) Dneska server zase zlobí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska konečně vyrážíme na dovču..... akorát teda na dnešek hlásí deště a bouřky, tak sem zvědavá, jak dopadnem 8-)
Odpovědět
Krásnou dovolenou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak zítra jdeme s manželem Jitce na bránu, tak se móoooooooooooc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mějte se krásně. Užijte si víkend. A gimulko, pořádně tu svobodu s Jitkou zapijte. ;-)
Odpovědět
Chechti, tak jsem dneska u tvé kamarádky objednala kytí:o))) vyhrála převislá z červených růží a žlutých frézii:o))) Absolutně si ji neumím představit :-D :-D :-D
Odpovědět
Jinak taky všem krásný víken a svobodu krásně zapijte ;-) Já jí už brzy taky budu zapíjet v Jihlavě, jak mi dají vědět kdy mají volno:o))) a pak s Jirkou zajdem u nás do baru :-D
Odpovědět
Majky všechno vím :-D to víš nic se neutají :-D Už mám doma konečně vínečka - tak ještě vymyslet jestli je nechám jen tak nebo na ně budu přidělávat jmenovky nebo tak něco - ještě uvidíme A konečně už víme kam pojedeme na dovolenou - tchýně čekatelka dnes koupila zájezd ( po společné domluvě) - takže to bude penzionek v černomorci - vypadá to dobře už se móc těším a odlétáme 3 den po svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tady se to už některým pěkně blíží, co ? :-D někdo tu má termín 22.7. ? To si na vás vzpomenu, druhý den mám totiž narozky, letos kulatiny 30 a můj "mladej" :-D je má 5dní po mě, takže budou taky menší oslavy. Holky nevím kdo mi tu radil květinářství U Madly, tak díky moc, byla jsem tam včera a jsem naprosto nadšená přístupem a tím co jsou schopni udělat za kytici, tak teď hledám na netu jak šílená něco podle mého gusta :-) Nebudete mít některá kytici z orchidejí ???? Moc se mi líbí ale nevím, jestli to nevyjde oproti růžím o moc dráž :-|
Odpovědět
Vajli mě a Jitce se to už blíží mílovými kroky - s kytkou ti teda neporadím - budu mít kaly a o jiné se nezajímám :-D Jejda letos je to smaá třicítka - kolegyně bude mít 30 můj brácha, švagrová a švagr a ještě nějaký známý - fakt plodnj rok :-D
Odpovědět
ahojky, taky budu mít 30 ;-) Chechti, v Japě mají fakt moc krásný kytičky a tvoje kámoška je zlatá:o)))) Jinak si dovču hezky užijte, budu na Vás myslet:o)
Odpovědět
Díky myslím, že si ju užijem :-)) jéje tobě už taky bude třicet?? To bych ti teda neřekla - ale je vidět, že se rodiče 76 rok snažili, aby populace nevymřela :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D jj, holt 76 rok byl asi nějak magickej 8-) Ju já se těším na sobotu 22.7. x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo 70.ročníky :-) u nás v rodině letos slaví snad každý kulatiny nebo půlkulatiny, zřejmě jede rodina na pětiletky hihihi já a přítel slavíme 30, naši a jeho rodiče 30.výročí svatby, tchýně 50, tchán 55, babička 80, děda 85, narodila se Kristýnka, takže opět zapadla do pětiletek hihi Chechti a na kolik tě přijde svatební kytka ? ikdyž jak píšeš bude ti to dělat kámoška, tak cena bude asi dobrá viď ? ;-) ale jen tak orientačně mě to zajímá, kolik taková kytice z kal stojí, budeš mít tu co uvádíš ve svém albu ?
Odpovědět
Tak to ja jsem mezi vama mladatko, jak tak koukam... my mame vyroci pristi rok - milackovi bude 30 a ja jsem o jednu petiletku pozadu :-D :-D :-D A moji babicce bude 80 x-)
Odpovědět
vajli mám tam u dvou napsáno že je budu mít - nakonec budu mít tu co není převysla, ale jen tu jednoduchoučkou. Cena se asi lišit nebude, protože sice mi to bude vázat kamarádka, ale jelikož je zaměstnanec tak si slevy neurčuje ona. Cena se u kal hlavně odvíjí od ceny za jednu kalu - prý se pohybují v rozmezí 60-90kč. Zrovna včera mi kámoška říkala, že tenhle týden měli kaly za 60 - takže doufám, že tak nějak budou i přístí týden, protože 90 už je moc - jelikož mám objednaných asi 35 kal - do kytky jich padne asi 7 až 9 ks, ale pak mám ještě výzdobu a kytky pro maminky a svědkyně + korzáš pro ženicha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chechta : kdysi jsem si říkali, že kalu ve svatební kytce nikdy nechci, ale zjišťuju, že jsou z nich překrásný kytice, pár jsem si jich v kombinaci s růžemi dala do alba. A jinak držím pěsti ať ten den "D" dopadne na výbornou :-) kde budete mít obřad ? v Malovaným domě ? Holky a jaké šperky nebo co budete mít na krku a v uších ? :-))) vůbec netuším, nechce se mi dávat šílený peníze za nové naušnice a nějaký šperk na krk, když v tom pak chodit nebudu.
Odpovědět
Vajli budu mít svatbu na nádvoří zámku v Třebíči - oznámení mám kdyžtak hozené v albu. Já budu mít na krk takovou krásnou bižu co mi udělala kamarádka jako svatební dar - pokusím se to během týdne vyfotit a dát do alba, ale možná že to spíš uidítš až na svatebních fotkách Jinak zdravím vysočinu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?