Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Majky, taky sem nad tím už přemýšlela, ještě počkám do zítřka a jestli mi bude pořád špatně, tak tam zajdu. Dneska už je to o trošku lepší 8-) , už dokonce začínám mít hlad a na něco chuť ;-) , tak uvidím a kdyžtak zajdu k doktorovi.
Odpovědět
Ok, bude to možná lepší, víš hlavně kvůli tomu,aby jsi neměla zkaženou dovču ;-)
Odpovědět
Souhlasím s Majkou pokud se to nebude lepšit tak tam určitě zajdi
Odpovědět
Zdeni viděla si v mém albíku co budeme v září kupovat ? Ovšem kytara není stále jistá, ale tahle je favoritka:o)))
Odpovědět
Majky Milášek hraje na kytaru?? To mu chceš dát jako dárek???
Odpovědět
Chechti nene, to si kupuje sám, bude mít novou kapelu a staré kombo chce prodat a koupit právě efektík a novou kytaru, to víš.... Jasně že hraje, s bývalou skupinou se stali v roce 2002 objevem roku na Třebíčsku ;-) nebo 2003 teď nevím :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak super, dozvěděli jsme se, že střecha se bude dělat po svatbě :-D No alespoň že tak, páč rodiče jedou na dovču a my v přípravách a dělat ještě střechu....no nevim nevim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo holky, zajdu tam možná už dneska, zítra máme na elektrárně nějaký cvičení, takže asi nebude čas... ;-) Majky super kytarka, to bude mít Jirka určitě radost, až si ji koupí 8-) . Majky a v jaký skupině hrál? A teď zakládají úplně novou skupinu?
Odpovědět
Zdeni písnu IP, jj máte poplach co? Tak si to užijte :-D
Odpovědět
To budete běhat po Elektrárně v maskách????? :-D :-D to by byla teprv legrace, ale určitě si k doktorovi zajdi majky tak to jo - hlavně, bay se mu dobře hrálo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda! Chechto, tak jsem Ti omkla album. Drdůlek je krásný. ;-)
Odpovědět
Chechti, tak milášek s klukama vyrazí k někomu domů nebo do hospůdky :-D :-D :-D spíš to vidím na návštěvu ke kolegovi co se mu narodilo to mimi :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Chechti, v maskách běhat nebudeme, jenom budem muset na havarijní shromaždiště, ale prý to kvůli horku zkrátí, tak uvidím. Nejradši bych sem vůbec nešla zítra, ale nechce se mi kvůli tomu plýtvat dovolená. Tak si to prostě užijem :-D :-D
Odpovědět
zdeni tak si vem hezky propustku a jdi zítra k doktorovi a pak jdi ještě k jednomu a máš to vyřešené - celý den tam nemusíš jít ;-) - to jsou ale rady co :-D :-N majko :-D tak se to musí veru díky
Odpovědět
Ahoj Veru :-) chechti, no tak to je poplach u nich :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Někdo zdrhne prostě papa, ale zaleží asi aj na firmách :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já bych to tak udělala, ale nemám ke kterýmu doktorovi jít, svýho doktora mám tady na elelktrárně, tak na to propustka není a jinak by připadla v úvahu jenom jeden a to nestačí :-( A hlavně je konec kvartálu a my musíme do pátku udělat všechny faktury, a že je jich tu požehnaně :-o Takže musím pracovat aspoň tu chvilku co to půjde. ]-( To nějak přežiju.... ;-)
Odpovědět
Zdeni to chápu:o((((
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem zkusila jít na oběd, dala jsem si nějakou řýži s omáčkou a ani jsem to nesnědla :-p A venku je to jak v pekle, takovej děsnej pařák :-S 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooj. Zdravím... Tak včera Radkova maminka zahájila pečení cukroví, prý už mají (peče to s ní víc ženských a drbou u toho :-) ) 18 druhů, dneska tam po práci Ráďa jede, tak dostal za úkol dovézt vzorek :-D
Odpovědět
Ahoj Holky, Jíťo tak to si zobnou v tomhle vedru. Moje babička ta už taky zahájila pečení nějakýho cukroví a cukrářka asi už taky :-)
Odpovědět
obré ranko holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky ;-) Ahoj Majky, ty seš ranní ptáče :-D
Odpovědět
Zdeni ahoj, tak v kolik začíná poplach?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, máte moc krásny oznamko :-) Poplach by měl pro nás začít kolem 8.00hod. Ale my se s kolegou a kolegyní sbalíme a odjedem odsud pryč podívat se za kolegou na Harťál, on je tam na dovči. Přece tady nebudem stát kdovíjak dlouho na shromaždišti 8-) To sme to chytře vymysleli, co? :-D
Odpovědět
Zdeni no tak to je přesný jako milášek a spol, ti taky pojedou asi ke kolegovi na mimi :-D :-D :-D Jinak díky, konečně se zadařilo to vyfotit inteligentně:o)
Odpovědět
Teď jsem fakt na hlavu, posílám ti Zdeni IP a pošlu si jí dvakrát sama sobě, no jsem já normální :-D nejsu 8-)
Odpovědět
Holky Ahojky, včera jsem byla na zkoušce šatiček a jsem nadšená - prostě jsem nemohla vybrat líp a ten závoj se mi k tomu strašně líbil už se moc těším - těším a těším
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny. :-) Chechto, tak kolik dní zbývá? Když si představím, že 22. 7. byl termín, který jsem si původně přála... 8-) Budete mít určitě krásně. ;-)
Odpovědět
veru 9 dní - je to síla - strašně moc rychle to uteklo - myslím, že by to mohlo s tím počasím klapnout vypadá to víc než nadějně :-D :-D A proč jste to nakonec změnili na toho 3.6???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?