Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, proč se žádná nevdáváte v Jihlavě? Já chcu taky na svatbu. :-( :-D
Odpovědět
No jenže to už budu kousek za Třebíčí :-| takže to na Jíťu nestihnu :-( Veru já budu mít na svatbě jihlaváky :-N :-N :-N Přijedou se podívat, možna aj s krásnou holčičkou :-)
Odpovědět
Jdu něco dělat papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dobrou chuť. ;-)
Odpovědět
Aha tak to jo, ale uvidíš fotečky :-))) Veru je zvláštní, že Třebíč je menší a sešla se nás tu celá tlupa a Jihlavačka jsi myslím jen ty
Odpovědět
Profilova fotka
A Marki a Simka. :-)
Odpovědět
Holky tam je vedro ;-) To je děsný, jen su zaskočila zase :-D :-D :-D Vero pěkná fotečka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Vero: maličko nervózní už jsem, ale to asi musí být :-) Dneska jsem ráno byla na kosmetice a pak jsem jela k našim dohlížet na koláče, pomáhat jsem nesměla, to prý nevěsta dělat nemůže...prý by si zamotala štěstí nebo něco takového tam dneska ženský říkaly...dělalo se koláčů z 8 kil, takže docela dost práce, ale bylo nás tam 10, takže bylo ve 3 hotovo...
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, nechcete zorganizovat svatbu i nám ? to je šílených věcí co člověk musí zařídit ... Včera jsem vyzvedla naše svatební oznámení (viz album), dnes jsem domluvila focení, v pondělí jsme domlouvali cukroví a dorty na svatbu a k třicátinám. Uff ještě nemám domluvenou kosmetičku ani manikúru, ani restauraci na oběd :-( a to nemluvím o bižuterii, ozdobách aut apod.
Odpovědět
Dobré ranko vysočinky ;-) Chechta a Jitek, jak finišují přípravy??? Tak si pomalinku chystám program týdne co bude před svatbou, no skvělý, se asi nějak nezastavíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, to si piš, že se nezastavíš. Já jsem byla v pátek před svatbou už docela hotová. Ale o svatebním dnu to z Tebe spadne a budeš si to plně vychutnávat. ;-) Už nic nemusíš zařizovat, jen si užíváš toho dne. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu zase na skok :-) . Jsme u našich, mamka zavařuje okurky, tak pomáháme. U nás všechno klape, v manželství je čím dál tím líp ;-) , pořád se máme moc a moc rádi...a jsme šťastní, že jsme spolu. Udělala jsem tu nejlepší věc v životě, když jsem se vdala :-) . Zdenda mě o tom přesvědčuje dnes a denně - a občas o tom ani neví :-) . Ale to by bylo na román :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Veru to věřím, když mě to hrozně ba,jen to uklízení je děs :-D :-D :-D Ahoj clarčo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Clarco! :-) ;-) Už funguje nová stránka - ModryKoník.cz - nepřihlásíš se jako těhulka? =-) :-) ;-) Je fajn, že všechno klape.
Odpovědět
Večo :-D :-D ...to byla záludná otázka :-) :-) . Ale možný je všechno :-) ;-) . Zatím asi jako snažilka :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať se brzy zadaří. ;-) Kolik zavařujete sklenic?
Odpovědět
Uvidíme, až k nám bude mít mimčo přijít, tak určitě přijde :-) :-) . Sklenic zavařujeme asi 30...brrr :-o . A do toho to šílený vedro, na sluníčku máme skoro 40 stupňů :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak přeji Chechtě a Jitce ať se jim sobota vydaří tak jak si přejí a ať je to jejich nejkrásnější den v životě....
Odpovědět
Profilova fotka
To vám fakt v tomhle vedru nezávidím. Snad to přežijete ve zdraví. ;-) Jinak se těším, až se všechny sejdeme na Konikovi a budeme klabosit o mimi. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem tu na skok - dneska to byl teda výslužkovej maraton, ale nakonec to nebylo až tak strašný - ještě za chvíli odnesu dvě výslužky a je hotovo :-D Jinak já jsem zatím měla týden v pohodě a začlo to až dneska, ale dalo se to - jen ježdění v tom vedru v neklimatizovaném autě byl děs běs a museli sme jezdit navíckrát, protože jinak by se nám to rozteklo a do dvou autoledniček se toho zas až tak moc nevešlo. nervózní nejsem i když jsem byla dnesk alehce histerická kvůli mamince, ale to je asi vcelku normální :-D
Odpovědět
Chechti :-) jj to vedro bylo fakt šílený :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to my jsme před chvilkou teprve dojeli domů a musím říct, že ty výslužky teda stály za to...v tom vedru to bylo fakt o život...my sice v autě klimatizaci máme, ale i tak hrůza děs...jo a to jsme ještě dneska dostali pokutu za rychlou jízdu v obci (60)...na dnešní den budeme vzpomínat do důchodu :-) Nevím, jestli budu mít ještě čas psát, tak kdybych už se neozvala, tak papa...snad to všechno klapne...
Odpovědět
A kolik bodů Vám strhli? Jitek ale měli jste jinak krásný den ;-)
Odpovědět
Chechto, Jitko, preju krasny svatebni den a vsechno nej nej nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zítřejší nevěstinky, přeju Vám, ať se svatba vydaří na 200 %. Pořádně si to užijte, ať máte jen samé krásné vzpomínky. To vedro vám fakt nezávidím. My jsme nakonec byli rádi, že bylo chladněji. Ve 30 stupních si to nedokážu představit.
Odpovědět
ahopj Holky, tak odpadla jedna hlava na hostinu, teď ještě počkat co teta s ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mějte se krásně. Přeju všem hezký víkend. ;-)
Odpovědět
Dobré ranko :-) Chechti, myslím že dneska budete mít na svatbu moc příjemně, je po deštíčku a vypadá to na počasí co bude tak akorát ;-) což je moc fajn ;-) Už se těším :-D
Odpovědět
Ahojky, nikdo nikde, ale nevadí, pokud chcete vidět něco málo ze svatby Chechty, tak mám pár foteček v albu, byla moc a moc krásná nevěsta, hrozně moc jí to slušelo x-) x-) x-)
Odpovědět
Majki, krasne fotecky x-) x-) x-) Dekujuuu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?