Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Zdravím po ránu a přeji krásný vstup do dalšího týdne ;-) Chechti a Jitek, krásný týden před svatbičkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Tak mně dneska začíná dovolená před svatbičkou :-) V osm jdu ke kadeřnici, tak se těším, jaká budu krásná :-) Majky: díky za přání :-) Vajli: já mám bižu koupenou...je to fakt strašně drahý, ale co dělat...
Odpovědět
Jitek ;-) Vajli, já mám taky bižu koupenou, celá sada za 300,- aj s korunkou, ale naušnice budu mít jiné. Jinak bižu po svatbě prodávám:o))))
Odpovědět
Jíťo ty se máš - před chvíli jsem ti poslala email ;-) Majky díky - doufám, že to nebude moc hektické - asi už začínám být trošku nervózní, ale není to nic strašného
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj chechti: zatím mi nic nepřišlo... Jaká byla rozlučka? Nám se vydařila...přišlo i dost lidí, jdu to spočítat...dostala jsem to za úkol...tam se to nedalo, tak jsem řekla, že na to sednu až doma...
Odpovědět
Jinak jak bylo o víkendu???? My konečně vyčistili bazén a to tak, že je nak nově napuštěný :-D :-D :-D a už žádný drahý přípravky:o))) samovýroba je samovýroba. Nakrkla nás filtrace, to bylo jako když funguje a nefunguje a tak milášek s taťkou vyrobili vlastní pískovou filtraci a poměrně o hodně levněji než ji kupovat :-D Tak máme všich radost:o)))
Odpovědět
Jíťo to je fakt divný, že ti to nepřišlo. Rozlučka se podařila dobře. Teď už zbývá jen ta svatba :-D Kamarádka mi včera říkal jesltli nechci svatbu odsunout tak jsem na ni koukal jak tele a říkám proč a ona se začala smát a říká no prej, abych mohla udělat ještě jednu rozlučku :-D :-D Tak jsem se taky musela smát :-D :-D Já tam měla jen pár holek bylo nás tam dohromady asi 9 :-D Jiřík dopadl trošku hůř včera mu nebylo moc dobře :-D
Odpovědět
Přeji krásný sluníčkový den, mějte se hezky, já frčím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přeju krásné ráno. Chechto, Jitek, tak už posledních pár dní, co? ;-) Já jsem si bižu koupila - s korunkou mě to vyšlo na 500. Nechávám si jí - korunku na památku, náušnice a náhrdelník snad unosím na plesy a podobné příležitosti. :-)
Odpovědět
Veru taky doufám, že bižu unosím na plesy - chtěla bych si na letošní sezónu pořídit nové plesové šaty v kombinaci hnedá krémová - takže to unosím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vero : měla jsi takovou jemnou bižuterii, něco podobného bych si taky představovala, dáš mi tip, kde něco takového pořídit ? ;-)
Odpovědět
Dobré Ránko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ranko, tak dneska mě čeká dělat Dph :-D
Odpovědět
Tak to se teda máš :-D mě dneska čeká strašně náročnej den v práci - musím oskenovat fotky, zabalit dárek, etikety na vína a pak jdeme slavit narozeniny kolegyně, odchod kolegy a poslední mé dny svobody :-) Takže vyloženě náročný den :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D no tak to věřím, že je to náročný:o))))
Odpovědět
to víš majky před svatbou se člověk musí sedřít z kůže :-D :-D :-D a já jsem vzor :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojda vysocinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chechta a jitek : holky, pěkně si užijte poslední dny svobody a ať vám vše dobře dopadne a vypadáte úžasně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vajli: děkuji za přání... Tak jsem se vrátila z nehtíků, zatím mám problém cokoli dělat...ale snad si brzo zvyknu...a je to pěkný :-)
Odpovědět
ahojky, tak už jsme zdárně dodělali DPH:o))) jinak chechti, už su písala, do diskuze založené tebou :-D :-D :-D
Odpovědět
Psala mi ZDENDA, jsou právě pod Konopištěm a zatím se jim jede dobře ;-) Mám Vás všechny moc POZDRAVOVAT!!!!! Takže vyřizuji:o)))))
Odpovědět
vajli díky majky jdu se juknout a že Zdendu pozdravuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné letní ráno. :-) Chechto, Jitek, už jste nerzvozní? :-D ;-)
Odpovědět
Krásné ráno :-)
Odpovědět
Vero skoro vůbec - místama mám takové vnitřní napnutí, ale to je spíš vyjímečný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn. Hlavně se zbytečně nenervuj a pořádně si to užij. ;-)
Odpovědět
chechti já se těším na sobotu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, Ty se jdeš určitě podívat, viď? :-D
Odpovědět
Veru jj jedeme s miláškem, jen mi je líto, že nemůžu aj na Jiťu :-( mají to stejný čas a v Jaroměřicích, ale jelikož máme ještě jednu akcičku v Třebíči tak svatba chechty byla jasná :-D
Odpovědět
Majky Jiťa to má už ve 12hod - no né že bych tě chtěla ovlivňovat :-D Jsme moc ráda, že se příjdeš podívat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?