Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Krásnou neděli :-D :-D :-D omlouvám se :-D :-D :-D No tak půjdu asi už konečně spinkat :-)
Odpovědět
Ahojte holky :-D majko krásný překlep :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jitek krásný účes už se těším i na další fotečky s doplňky. Tak jsem včera dohodla definitivní počet kal na kytku a výzdobu - až se mi z toho protočily panenky + myrthy ( teda respektive buxus) + ještě nejaké další doplňky - jako je tráva, lístečky růží - takže co se kyti týče tak už je domluveno - už je rozhodnutá i finální podoba kytice.
Odpovědět
chechti to je super a na kolik to ve finále vyšlo? Myslím cena ;-)
Odpovědět
No ta cena není přesně určená(na tom jsme se vlastně vůbec nedomlouvali), protože se cena kytek může různě pohybovat, ale asi tak 60-70kč za kalu ( spíš prý těch 60kč) a kal jsme zatím napočítali, že budu tak na všechno potřebovat 35 + nějaký ty kravinky kolem - takže když to spočítáš tak 2100-2450 + počítám tak 500kč kolem ty myrty a ještě tráva, lístky růží - to vůbec nevím kolik ty blbůstky stojí, ale myslím, že to tu 500kč nepřesáhne - takže bych se měla v kytkách se vším všudy vlézt do 3000kč - snad to bude ještě míň :-)
Odpovědět
tak to je dobrý, to já doufám, že se vejdu do míň :-N no uvidíme :-D ale máš dobrou cenu za kalu, tady holčina má kalu snad za 90kč + další kravinky a předběžná cena je 5500kč :-o
Odpovědět
tý jo tak to je dost síla - tak to je těch 60-70 fakt dost dobrý. A to já jsem ještě p§vodně chtěla výzdobu na auto z kal to co mám v albumu a tam by padlo dalších 21 kal - takže ještě štěstí, že jsem si to rozmyslela :-) Jinak přeju všem dobré ránko
Odpovědět
Krásné ranko přeji také ;-)
Odpovědět
Majky ahojky, jsi tu ještě??
Odpovědět
ahojky su ještě chvilku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) Tak už jsem zase zpátky doma. V Krkonoších bylo úžasně, počasí bylo nádherné, svítilo sluníčko, krásný výhledy, jenom trošku foukal vítr, ale aspoň nebylo horko 8-) Zítra sem dám pár fotek ;-) A co vy, jak jste se měli o víkendu?
Odpovědět
ahoj Zdeni, tak to je super, budu se těšit na fotečky, teď budu muset jít, čeká mě plno práce a učení :-) Jinak víkend v poho, byla tu pouť a tak bylo veselo :-D
Odpovědět
su zase na chvilku tu... Zdeni veselo bylo ještě s bojlerem, máme nový :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to má být Majko, pořád veselo :-D :-D My jsme na horách měli taky veselo 8-) Byl to perfektní výlet ;-)
Odpovědět
Zdendo tak to je hlavní, my jsme včera šli na procházku a v sobotu to bylo hezký, sekala jsem zahradu a krásně jsem se připálila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si v pátek pěkně odřela nohy, měla jsem špatný botky, byly skoro nový, ale neochozený, tak jsem si ten výlet na Sněžku trošku odtrpěla, hlavně když už jsme šli dolů....ale ten zážitek a výhled mi to vynahradil ;-) A teď mám velký problém chodit ze schodů, jak mě bolí všechny svaly na nohách :-S
Odpovědět
Zdeni tak to věřím ;-) to jsou taky nápady, brát si nové nerozchozené botky :-D :-D :-D no , ale já jsem úplně to stejný :-D :-D :-D tak ve čtvrtek jedu na druhou zkoušku šatů tak jsem zvědavá :-) pošlu ti e-mail ju ;-)
Odpovědět
Máš mejlíka, tedy doufám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsem po náročném víkendu zase tady. Už máme doma fotky, jsou super, ale nedala nám k tomu CD protože jí blbne vypalovačka, tak je sem hodím snad příští týden
Odpovědět
ahoj Gimul, jééé to je škoda, já se moc těšila, tak příště :-)
Odpovědět
Zdeni tak co na to říkáš???? Chechti díky moc ;-)
Odpovědět
holky tak jsme právě objednali cukroví na svatbu, další věc z krku....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojjjjjjjjjjjjjj
Odpovědět
Ahojky holky, gimul už se těším na fotečky majky super - já teď řeším svatební koláčky a mám udělaný nový návrh na menu - jsem zvědavá kolikrát to budu ještě měnit
Odpovědět
ahojky holky ;-) chechti, já koláčky vzdala, tady to prostě není zvykem a jinak tu na Moravě vypadají svatební koláčky a jinak od nás, tady jsou svatební aj pouťové stejné, u nás nikoliv....tak to vzdávám, ale nevadí mi to. Mimochodem chechti, je rozhodnuto, tak někam poletíme miláček stále sleduje situaci :-D :-D :-D
Odpovědět
a kampak?? Už jste rozhodnutí pro nějakou zemi?? Já tomu říkám koláčky, ale oni to budou asi buchtičky - teda nevím kdo mi to ještě bude dělat tak podle toho buď budou uzavřený mini buchtičky nebo to budou mini koláčky, ale je mi to celkem jedno, ale ty fakt chci protože to mi vždycky ze svatebních výslužek chutná nejvíc :-D :-D :-D :-D Mi teď budeme sledovat ty lásty do bulharska ;-)
Odpovědět
no země stále rozhodnutá není ;-) ale pojedeme :-D
Odpovědět
to je hlavní, že pojedete - to už je jedno kam ;-)
Odpovědět
jj asi jo, je to jedna z posledních možností (třeba) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak mám konečně chvilku se za váma podívat ;-) Nějak toho tady mám hodně v práci, tak nemám moc času na net 8-) Chechti, moji rodiče byli v Bulharksu na dovolený, a moc se jim tam líbilo, byli nadšení, takže můžu doporučit ;-) Taky bych jela někam za exotikou, ale bohužel na to nejsou penízky :-( :-)
Odpovědět
ahoj zdeni, jsem ko, dělá se velké prádlo a úklid a začalo mi tu pršet ]-( Miláček dneska dělal testy, zítra má druhý :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?