Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko, to zvládneš, deštík už ustal, byla to jenom taková malá přeháňka ;-) A tvůj skoromanžílek to taky zvládne 8-)
Odpovědět
jj první už má za sebou, myslím, že to byly ty bezpečnostní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je v pohodě, to dělá pravidleně, tak to zvládne, je to pořád stejný ;-)
Odpovědět
:-D jj to jsou ty pravidelný. Nějak mi zazlobila pračka, jdu zkoumat zatím pa
Odpovědět
holky pro dnešek se asi loučím - nevím jestli se sem ještě dostanu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak papa holky :-)
Odpovědět
Tak už jsem volala na poruchy a budu očekávání pana mechanika na pračku, holt asi odešla nějaká pojistka nebo něco, určitě to bude nějaká blbůstka :-| No tak uvidím kdy se pan technik ozve :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, už jsem tu dlouho nebyla...nějak nestíhám. Zítra jdu na zkoušku šatů, zkracovali mi je, tak si to mám jít zkusit. Zkusím si k tomu konečně nějakou bižu, tak se těším, co vyberu...
Odpovědět
zdravím vysočinu, tý jo tady se válí mlha jak mlíko, ale jen v dolíku mi na kopci máme sluníčko a nevídíme na město
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj holky :-) Na Dukovanech je nádherně, ani mráček kromě páry z věží 8-) Dneska bude asi pěkně teplo a já budu dýl v práci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj.....tady je tak krásně...už ať mám padla...chceme se projet na kolech... :-)
Odpovědět
Já bych jela na kole hned - jenže ho mám u našich a musel by mi ho dát někdo dopořádku - blbne mi přehazovačka což je úplně perfektní - když jedu do kopce a dám věčí záběr tak mi to přeskoskočí a já si vždycky málem vyrazím zuby nebo se můžu narazit cela - tak jsem zvědavá jestli mi to letos někdo konečně opraví Jinak tady je taky krásně jen město je ponořený v mlze, která se už ale pomaličky rozpouští :-) Zdeni a do kolika tam dneska jsi? Já jsem v práci asi do třech tak to celkem jde
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chechto já bych to bez kola nepřežila....mám kolo tady v ČB i ve Vladislavi, za 14 dní jedeme na víkend na kola na Šumavu, tak doufám, že bude pěkně. Loni jsme totiž jeli na týden do Novohradských Hor, nakonec jsme tam byli jen 5 dní a z toho většinou pršelo, ale bylo tam tak krásně....
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu dneska aspoň do půl pátý, máme audit a potřebuju naddělat, tak se to hodí. My jsme byli na kole včera odpoledne, sice jenom 20km, ale stačilo to po práci. A po těch horských túrách bych stejně víc neujela, musím postupně. ;-) Pak se chystáme na kolo ještě v pátek, to mám kratší den v práci a ještě v neděli, snad bude hezky a vyjde to, abych mohla něco natrénovat. 8-)
Odpovědět
No já teď bohužel jezdím furt na 4 kolech a taky se to podepisuje na mé postavě, ale už chci konečně začít se sebou něco dělat. Jinak české Budějice jsou placka tam si myslmí je úplně perfektní jezdit na kole a taky tam tuším je docela dost cklotras, že jo?? Mě štve třeba tady v Třebíči, že to tu není moc uzpůsobený - taky jsem jeden čas měla touhu jezdit do práce na kole - tak jsem si rádo dojela a odpoledne mě málem smetl kamion a moje ježdění do práce na kole tím skončilo - fakt se nehodlám nechat zabít. Takže až mi spraví kolečko tak budu vyjíždět do přírody - už se na to moc těším
Odpovědět
dobré ranko, tak to máme krásné počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko :-) Chechti, máš pravdu, provoz je tu na ježdění na kole hrozný, ale to asi všude, dá se jezdit jenom do přírody. My nejezdíme po silnici vůbec, jenom vyjedem z města a pak hezky po polních cestách po lesích přírodou. Kopce jsou tu opravdu větší než okolo ČB, a s těma cykotrasama je to tady fakt hrůza a děs. ;-) Já jsem dostala nové kolo od manžílka jako svatební dar, tak musím šlapat poctivě, ale je pravda, že se hned líp jezdí, když má člověk lepší kolo. 8-)
Odpovědět
No ČB je jedna velká placka - já když tam jezdím tak mi to strašně vadí, že jdeš a furt vidíš kam jdeš, ale nepřibližuje se to :-D :-D :-D Jsem ráda zaty kopečky tady v Třebíči i když někdy taky pěkně nadávám. V Budějkách jezdí strašně moc kolařů - tam je to úplně běžný. Zdeni používáte přilby??? (nebo jak se tomu říká)???? Ahoj majky
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, jezdíme bez přileb, zatím se ná nic vážného nestalo tak ještě nenastal větší pud sebezáchovy. I když Aleš si před 5 rokama zlomil na kole kotník :-S , jel pomalu v dešti do zatáčky z kopce s Bráfky odbočoval dolů k zimáku a na přechodu mu to podklouzlo a jak měl nohu v klipsně, tak mu tam zůstala a úplně si nohu otočil na druhou stranu. Tak půl roku si užíval několika operací a pak rehabilitace, doktoři prvně, že nebude chodit, pak že bude určitě kulhat, ale teď na něm není nic poznat, perfektně mu to dali do kupy, sešroubovali, on to dobře rozcvičil a je to poznat jenom když je naboso, tak má ten vnitřní kotník trošku větší. Ale při chůzi vůbec nekulhá a dělá s ním všechno co předtím. Takže měl nakonec štěstí, že se to tak podařilo doktorům ;-) Jinak zatím bez úrazu, tak i bez přilby. :-)
Odpovědět
A přilby nejsou povinný? Já myslela že už jo, no my tedy také jezdíme bez přilby :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přilby jsou povinný jenom do 18 let myslím zatím =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem se dívala do nových pravidel a od 1.7.2006 jsou povinné přilby do 18 let. 8-)
Odpovědět
No já právě jak vše mění tak už jsem mimo přehled, vím že to chtěli dát povinně pro všechny, tak nevím zda už to schválili nebo ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím to není povinný pro všechny ;-)
Odpovědět
díky tak alespoň že tak, páč my jezdíme zásadně bez přilby.
Odpovědět
Profilova fotka
To my taky :-D , ale asi by to bylo bezpečnější s přilbou, ale to začnem, až budem muset ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se: my taky bez přilby... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, hned bych se jela někam projet na kole x-)
Odpovědět
No bezpečnější by to bylo, ale na malé projížďky bez.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ono i kdybys jela třeba jenom přes ulici, tak tě může něco srazit..ale o tom se nedá takhle přemýšlet, to bys nemohla ani vycházet z domu.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?