Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Měj se a hezký zbytek dne ;-)
Odpovědět
brý ranko :-)
Odpovědět
dobre ranko vsem :-)
Odpovědět
dopr....už mě to fakt s....
Odpovědět
no vida, to jde, ale pozdrav žirafce ne ]-( ]-( ]-( ahoj žirafko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj...mě dneska blbne účetní program, vypadává mi mejl, sem tam nejde internet, ještě že už je pátek...dneska uvidím fotečky ze svatby - hurááááááá, v pondělí je dám hned do alba...
Odpovědět
jůůů už se těším gimul, jinak hezký víken ;-)
Odpovědět
holky, ja budu mit tak nabitej vikend... :-)
Odpovědět
žiraf co máš v plánu?
Odpovědět
My tu máme pouť ;-)
Odpovědět
no, dneska jedem na pisecky slavnosti, tam budem i zitra a v nedelu jedem k nasim... a to jsem vcera mela velky pradlo a dneska to jeste dosousim a dozehluju...
Odpovědět
žirafko jj to vím, že jsi včera žehlila ;-) kdyby něco tak se stav u nás :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jů a užij si to na slavnostech, my tu máme pouť, takže se těším na májku jak budou chodit vybírat atd. ;-)
Odpovědět
jako kdybych toho zehleni mela malo, jo? :-D :-D :-D
Odpovědět
asi jsem divná, mám náladu na vánoce :-D :-D :-D
Odpovědět
žirafko chápej tady je toho taky moc a ty jsi rozběhlá :-D :-D :-D
Odpovědět
tak že by jsi to vzala tak jako k nám ;-) no třeba by se přidaly další holky :-D :-D :-D
Odpovědět
ne tak nebudu žirafku trápit, takže si to vyžehlím sama ;-)
Odpovědět
majki, ne, dobry... tour de CR se zehlickou zatim neplanuju :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
A jdu na to, takze pokud bychom se uz nevidely, tak hezky vikend preji
Odpovědět
Taky přeji hezký víkend, já za chvili mizím do Třebíče, takže všem krásný víkend ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem se konečně vrátila z Buděk - a už mě zbývají jen dvě zkoušky - jedna je v poho ata druhá to snad nějak dám - takže teď se konečně plně vrhnu do příprav - zítra musím udělat debordelizaci bytečku a domalovat koupelničku, ale hlavně ...........budu dělat oznamka ve velkém konečně 8-) Tak se zatím majte krásně ;-)
Odpovědět
ahoj chechti, tak gratuluji a ty zbývající zk. zmákneš levou zadní ;-) My byli včera za jedním pánem ohledne videozáznamu no mohlo by to být zajímavý, uvidíme zda to všechno vyjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím! V poledne jdu na zkoušku účesu. Já se tak těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hodila jsem do alba pár fotek účesu z mobilu, zítra tam dodám fotky z foťáku se závojem, korunkou...atd... Líbí se vám to? Co na to říkáte?
Odpovědět
ahojky Jitek, je to super, jsem zvědavá jak to bude vypadat se závojem a korunkou, volný pramen mít nebudeš? Víš jako lokýnku na boku....to jste taky zkoušely? Já jsem dneska furt venku, je krásně a tak pracuji a opaluji se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, volné pramínky se taky zkoušely...uvidíš zítra, já jsem hrozně nerozhodná, mně se líbilo všechno :-N
Odpovědět
už se nemůžu dočkat :-D :-D :-D
Odpovědět
Prásnou neděli ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?