Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
jj to je přesný, to bych nemohla nic, řídit auto, můžeš jet dle předpisů, dostaneš mikrospánek a jsi v.....
Odpovědět
Profilova fotka
taktak...všechno je riziko.... 8-)
Odpovědět
to je fakt, zatím papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já ještě pořád dřepím v práci a asi tady leknu vedrem =-) :-p
Odpovědět
no já právě taky jezdím bez .... tak mě zajímalo jak jste na tom - asi kdybych jezdila hodně často tak si ju možná pořídím, ale to mí sporadický ježdění
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Jakpak se dneska máte? Venku svítí sluníčko, ale jí sem přesto nějaká bez nálady, nějak mě všechno štve a něco mě trápí a ani pořádně nevím, co :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj...mě je dneska nějak divně...Jinak jsme se s manželem (jé to zní divně) dohodli, že dáme na konci srpna výpověď a v říjnu se stěhujeme zpátky - moc se na to těším, akorát na to podávní výpovědi né, protože se mi v práci líbí a bojím se toho hledání práce v Třebíči, ale snad to dobře dopadne
Odpovědět
ahojky....tak včera jsme byli na výletě v Náměšti na zámku a ten mě dokonale zklamal, čekala jsem krásné prostředí, ale vůbec se mi to tam nelíbilo, zahrada taky ne, možná by byla pěkná, ale přijde mi to neudržovaný a vůbec, no tak jsem se zklamala, pizzerku na kterou jsme slyšeli samou chválu...zklamala taky, zlaté San Marco v Třebíči jsou bezkounkurenční.... gimul určitě to dopadne dobře. Tak přeji všem krásný den a mějte se hezky papa
Odpovědět
Profilova fotka
majko, tak to na nás Náměšť působí stejně ta zahrada je neudržovaná, byli jsme tam spolužačce na svatbě a za necelých 15 minut byla venkku a to i s čekáním v té místonosti před obřadní síní
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko :-) Ahoj Gimulko, tak jsme na tom dneska asi stejně... ;-) Majka má pravdu, neboj se, dobře to dopadne, bude to asi těžký, ale určitě něco najdeš a budete oba spokojení ;-)
Odpovědět
Náměšť fakt brrrr, no jo není všechno pěkné :-| Tal letím na bus a hurá na zkoušku šatiček, jsem napnutá jak nevím co :-D :-D :-D papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My jsme byli v Náměšti několikrát, už je to teda dýl, ale mě se tam docela líbilo, i když jsou hezčí zámky a já osobně preferuju hrady a zříceniny - miluju Pernštejn :-) Majko těším se na další fotečky ze zkoušky šatiček. Měj se krásně. Papa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska nám zase nejde účetní program a navíc tady není šéfik :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Ahojky, nevím jak to tam vypadá teď, ale vžy když jsem tam na folkovkách tam to tam je moc hezký - a park se mi líbí, že je takovej přírodní a že není vyumělkovanej - ale každej má nějakej názor ;-) No dneska je hezučky budu konečně dodělávat poslední oznámení - už jich je hodně rozdanejch takže jsem to nakonec stihla v pohodě Včera máma objednávala svatební buchtičky v Cukrárně pod spořitělnou a trošku mě zděsila ta cena 3,3 za buchtičku - jsou prý o kapku větší než normálně ,ale i tak - já jsem byla teda naštvaná, že to objednala, když vím kolik si za to třeba berou jinde nebo za kolik bych to udělala doma
Odpovědět
Dobre ranko Majki, to jste byli v Namesti na Hane a nebo nad Oslavou?
Odpovědět
ahoj žirafko - já ti odpovím za Majku jesli jti to nebude vadit - v Náměšti nad Oslavou ;-)
Odpovědět
Tak tam jsme jeste nebyli. Ale v Namesti na Hane je krasne x-)
Odpovědět
tak tam jsem zase na zámku nebyla ani jednou
Odpovědět
Ja jo, byli jsme tam na Zahrade a bylo to fajn. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chechto my jsme dělali buchtičky doma, dělalo nás to 14 ženskejch ze 4 kg mouky a byli velké jak nehet u palce. Měli jsme to hotové za 2,5 hodiny, do toho teda nepočítám kynutí a tak... jo a jinak pro ty kdo sháněli košíčky na cukroví tak jsem je viděla v tom papírnictví v TR na horní straně vedle Hroznu
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, asi se tady uvařím, jaký je tu horko 8-( No jinak před hodinkou se tu za mnou stavovala Majka,tak mě potěšila svojí návštěvou, konečně jsem ji i s jejím skoromanžílkem poznala osobně ;-) Už abych šla domů x-)
Odpovědět
ahojky, zdravím x-) x-) x-) tak jsem ráda, že jsem poznala Zdendu, díky za držení, výsledky se dovím příští týden, byl to ale mazec :-D :-D :-D chechti díky za opověď žirafce ;-) Jinak zkouška šatečků, jsem nadšená, jsou krásně příjemné na tělo, pohodlné....fotka hodně zkresluje, opět jen jedna fotečka, ale fotila to paní, je to kapinku mázlé, ale jsem fakt nadšená, ze všech co jsem měla na sobě se mi zdají jednoduché, příjemné na tělo, pohodlné a budu v nich celý den ;-) Zdeni foto opět pošlu ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Huráááá, už je pátek :-D :-D Majko, taky jsem ráda, že jsem tě poznala i tvého skoromanžílka, udělali ste mi radost návštěvou :-N. A jak jsi prožívala pohovor? Co po tobě chtěli? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, ty šatičky jsou náááádherné, moc ti sluší :-)
Odpovědět
dobré ráno, majko šatičky ti moc sluší - já osobně bych volila jiné růkávy, ale to je věc vkusu každého člověka ( já nemá žádné ;-) ) - nejdůležitější, že se líbí tobě a vypadáš v nich fakt moc krásně až budeš nalíčená a učesaná tak budeš krásná nevěsta :-) gimul: jenže u nás na to prostě nejsou lidi - původně mi měla dělat buchtičky budoucí švagrovka, ale bohužel bude celý měsíc na brigádě a přijede akorát na ten jeden den na svatbu - takže to padlo. ještě mám tetu tkterá by to udělala, ale tu jsme nechtěli prosit, protože přestavujou baráka a ještě ke všemu má problémy s kyčlema a chudák sotva chodí . Moje maminka na pečení moc není a budoucí tchýně ta nepeče vůbec - já bych si je třeba upekla ale pochybuju, že na to budu mít čas a všechny ostatní levnější o kterých jsem věděla prostě v tu dobu nemají čas - takže jsme to nakonec vyřešili takhle - teda já bych si to raději upekla,ale máma už je zamluvila tak co jsem měla dělat :-| (jinak cukroví si platí rodiče, tak je to konec koncu jejich věc - ale i tak), drahota je to strašná ( ještě chci dodat, že nám by stačilo tak ze 2kg) - jé to jsem se rozepsala tak já raději končím
Odpovědět
Profilova fotka
Majko kde máš ty šatky vyfocené?
Odpovědět
gimul posílala nám je na email
Odpovědět
Profilova fotka
Aho Chechti :-) Co plánujete na víkend? 8-)
Odpovědět
v sobotu jdeme na padesátiny a ještě před tím musím doma udělat konečně tu slibovanou debordelizaci :-D - ale jestli bude teplo tak si asi zajdu na nějakou tu hodinku na lagunu - aspoň bych se mohla začít trošku opalovat do těch šatů ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?