Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
No tak si raději vezmu deštnít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No a já jsem nechala deštník dneska doma a vypadá to, že zmoknu ]-(
Odpovědět
Já mám naštěstí dešník na 4 kolech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš super Chechti :-D To ti závidím. ;-)
Odpovědět
tak se loučím mějte se moc a moc krásně ;-) papa jedu se vzdělávat :-D
Odpovědět
Jo to je nejlepší i když doprava v Třebíči je teď katastrofální i tak je to lepší - sice bych měla asi chodit pěšky kvůli štíhlé linii, ale tak nějak sem po celodení práci stahaná, že se mi ani tu 3/4hodinu domů jít nechce - no jo jsem hold úplně lenošná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, myslíš, městsko uveřejnou dopravu? Tak ta je někdy opravdu šílená 8-) A kde bydlíš? Jestli se teda můžu zeptat.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechto nevíš, jestli v Claudii půjčují závoj na zkoušku účesu? Kadeřnice chce abych si ho donesla, že je to lepší....
Odpovědět
Zdeni já bydlím na hájku - hned u Vysočiny a nad školou na Kpt. Jaroše a myslela jsem jako normální dopravu (o MAD ani nemluvím - to je kapitola sama o sobě) - já teď vozím zadek v autíčku :-N Gimul tak to ti neporadím, já si závoj koupila a už ho mám doma - takže na zkoušku určitě se závojem půjdu - kadeřnice mi říkala, že si ho mám určitě vzít - zkus tam zavolat a optat se jich jak to dělají
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, tak to bydlím kousek od sebe, já bydlím nad bazénem na Mládežnické. ;-) No kousek...není to zase tak daleko 8-) I s tou normální dorpavou máš pravdu, aut je čímdál víc a někdy je to opravdu katastrofa :-o Ale i tak se máš, že se tak pěkně vozíš v autíčku :-D
Odpovědět
Jé na mládežnické bydlí Jirkova babička No hlavně teď jak je zavřená znojemská tak je to strašný se dostat do unipletu a zase z unipletu - někdy jezdím trasu hájek uniplet i 20min a to jindy jsem byla za 5 min v práci - hold se to musí přetrpět a až otevřou tu znojemskou tak to snad bude lepší
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, jak je ten svět malej ;-) S tou zavřenou Znojemskou je to hrozný, teď opravdu trvá přejet celou Třebíč dvakrát tak dlouho a někdy i dýl :-| 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky já se loučím zase jdu pracovat (bez internetu ;-( )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ahoojky Chechti. :-) A vydrž bez internetu, zase se tu určitě potkáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , dneska tady leje jak z konve :-( A mě je nějak divně, motá se mi hlava a těžko se mi dýchá, doufám, že to je jenom tím počasím, jak je nízký tlak..... hlavně ať se z toho nevyklube migréna :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Zdendo tak snad to brzy přejde....já teď vůbec nemám čas sem chodit, mám toho v práci hodně jak jsem byla nemocná a teď zase dělám rychleji abych to měla hototý než si vezmu dovolenou....už aby to bylo
Odpovědět
Zdeni ahoj, bez internetu je to někdy hrůza - to víš já závislák :-D No u nás tu taky prší - tak ale zatím to na mě moc nepůsobí. Tak si sedni dej si kafe nebo černý čaj ať ti tlak stoupne - jestli ho máš nízkej a jesli se o tebe pokouší migréna tak to tě upřímě lituju - naštěstí na to netrpím, ale když mě občas bere hlava ( a to si myslím, že proti migréně je to slabej odvar) tak to stojí za to
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechti, máš pravdu, migréna se s bolestí hlavy nedá srovnávat. Kafe už sem si dala a moc to nepomohlo, jenom doufám, že to není něco jinýho, fakt se mi nějak těžko dýchá a ty plíce ještě nemám úplně v pořádku..... potřebovala bych postel, zalízt a vyležet, odpočinout si, jestli to nepřejde, tak asi pojedu domů... :-S
Odpovědět
No to zdeni raději nepodceňuj, jesltli se necejtíš dobře a nejsi si jistá, že je to jen od tlaku tak raděj hupky do postele nebo i klidně zavolej své lékařce ( a nebo vždyť vy máte na dukovanech doktory ne?) - zdraví člověk má jen jedno a musíme si ho chránit, ale myslím, že tobě to nemusím povídat , že už jsi si zažila svý - tak hlavně aby ti bylo líp
Odpovědět
dobré ranko :-) tak tedy musím říci, že mi je líp jak prší, ale hlava se mi taky kapku motá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko :-) Tak už se cítím trošku líp, migréna to asi nebude 8-) , ale pořád to ještě není ono, snad se to časem nějak spraví.... ;-) uvidím ;-)
Odpovědět
Zdeni to je dobrý. Jirka dostal na migrénu nový prášky, no uvidíme jak to dopadne, je mu vždy při tom na zvracení a hrozně zle tak jsem zvědavá :-(
Odpovědět
Ahoj majko, mě teď začlo něco tlačit v hlavě, ale snad to bude dobrý - tý jo na mě nikdy počasí vliv nemělo a už asi stárnu když to začína :-D
Odpovědět
Asi dneska budu dělat ty lahvinky, původně jsem je chtěla také dát do celofánu, ale to už by bylo přeplácané a tak to bude jednodušší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, to mě taky vždykcy bývá na zvracení - vlastně jenom zvraceím i po kapce vody, kterou do sebe dostanu a celej den jsem vždycky úplně vyřízená a nepoužitelná :-S . Tak špatně mi nikdy nebývá jako při migréně - je to hrozná potvora (ta migréna ;-) ) Nepřála bych to nikomu..... Dneska to naštěstí vypadá, že to bude jenom nějaký neduh z toho počasí... ťuk ťuk (abych to nezakřikla) ;-) Ale stejně bych byla nejradši zalezlá doma pod dekou a všechno to přespala |-|
Odpovědět
No přesně, Jirka je fakt hotovej, mně to vždy mrzí, ráda bych mu pomohla ale nevím jak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mě při migréně nepomůže nic, jenom ležet ve tmě a tichu a prostě to vydržet - překonat - přespat to.... :-S
Odpovědět
No Jirkovi taky nic, víš ale ten pocit bezmocnosti, že nemůžeš mu pomoci je hrozný, cítím se hrozně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, sháním plavky, nevíte o nějakým dobrým obchodě v Třebíči nebo okolí? Já mám totiž problém, že ty velikosti vždycky sedí k sobě u dovudílných plavek a já potřebuji bohužel větší kalhotky a menší podprsenku :-( . Nevíte o nějakým obchodě, kde mají plavky, který se dají kombinovat? ;-)
Odpovědět
Zdeni tak s tímto fakt neporadím, já narazila na plavky čistě náhodou někde v Brně, ale mně se skroro žádný nelíbí, ale zkus prádlo Hana, jak už tu psala Clarča, byla si tam kupovat spodní prádlo na svatbu, já tam byla a měli zajímavé plavky, ale nebyl čas a tak jsme brzy vypadla ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?