Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já v nich chci taky vydržet - ale každý mi říká, že budu ráda, když je sundám, ale já prostě nechci a nechci a nechci, chci si je užít, když už se na ně tak dlouho těším
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jedině si opravdu připravit pro případ nouze nějaké šatky na převlečení, a pak uvidíš, jak to bude probíhat a jestli to vydržíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Zdravím po jednodenní odmlce - udělali jsme si výlet do Prahy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vero, a jak bylo v Praze? :-) Já bych se tam taky chtěla jet do Prahy na výlet.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vero, už jsi nervózní, máme to za 16 dní a já jsem celkem v klidu, asi to bude nejhorší v pátek předem, jak se tak znám...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, docela vám tu nervozitu závidím, já už to mám za sebou, ale bylo to krásný... ty přípravy, ten svatební den i ty nervy, kteréze mě do rána před svatbou úplně spadly... :-) ;-)
Odpovědět
Dobré ranko ;-) Gimul taky se nehodlám převlékat, ale něco si pro jistotu nachystám, kdyby se něco stalo, jak píšeš, kdyby se polili atd. Zdeni, jak se cítíš? Já tedy stále nic moc :-( Vero a co jste nakoupili :-D :-D :-D určitě něco na svatbu ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko, zatím v poho. Spíš se hrozým toho týdne před. Bude to pěkná hoňka. Každý den bude pěkně nabitý. V Praze bylo blaze. :-D Jen tam příšerně pršelo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko,dneska je to u mě už lepší, po fyzické stránce je to v pohodě, akorát jsem pořád nějaká smutná, pořád mě něco trápí a já nevím cooo :-| ;-)
Odpovědět
Zdeni to znám, no já po fyzické stránce nic moc, ale ono bude líp určitě :-D a u tebe taky, bude víkend ;-) Nepůjdete někdo na slavnosti piva?
Odpovědět
Profilova fotka
Majko já na slavnosti piva určitě jdu jako každý rok a domlouvali jsme se, že asi vyjímečně v pátek, protože je tam lepší program, já mám ten den sice zkoušku účesu a pak šaty, ale to se zvládne a v sobotu zabíjíme čuníka aby bylo na svatbě co jíst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No už aby ten víkend byl. Na slavnosti piva se zatím nechystáme, ale ještě uvidíme.... třeba se tam nakonec vypravíme, když ono to má být prý nějaký menší než jindy a ani ten program nás moc nezaujal ;-) A vy se tam chystáte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majko a s tím zdravíčkem to bude určitě lepší a lepší,všechno se spraví, já jsem taky včera myslela bůhvíco mi není a dneska už je to lepší... ;-) Tak držím palečky, ať seš brzo v pohodičce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kdyby jsme šli na ty slavnosti piva, tak asi taky v pátek jako Gimulka, to by tam měla hrát Extáze (tu bysme rádi viděli), a celkově je tam fakt trošku lepší program, no ještě uvidíme. Já mám zrovna narozeniny, tak bysme je tam mohli oslavit.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem šla kolem a koukám, že se bavíte o slavnostech...my se taky chystáme v pátek!!! :-) Tak to se tam potkáme... ;-)
Odpovědět
No já extázi už nemusím od jisté doby :-D :-D :-D My se chystáme, ale nevím ještě kdy :-)
Odpovědět
Jdu na poštu, za chvilku su tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Extáze na tu jsem za mlada chodila hodně, a taky na bagry, carmeny, matadory, Vjetef - na tu jdeme teď v sobotu, hrají u nás, jo a ještě na Arcusy.... to byly časy .....
Odpovědět
Profilova fotka
Na slavnosti my nejedem. V sobotu bude zpívání, takže bychom toho měli moc. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko, to byly časy, my jsme hrozně dlouho nebyli na žádný zábavě, proto bych chtěla vidět tu Extázy na těch slavnostech, líbí se mi jak hrají a taky se s nima známe a dlouho jsme se neviděli.....nějak ten náš kulturní život upadá nebo co... ;-)
Odpovědět
Taky jsme dlouho nikde nebyli, no vlastně vloni, když hrál Jirka s blackhandem na Vranově a pak ve Stařeči :-) Ale už jsou jiné zájmy apod.
Odpovědět
V kině jsme byli taky před rokem, to je hrozný :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
my jdeme na zábavu akorát když je u nás ve Vladislavi nebo v Hrotovicích, jinak ne, ale v létě se chystáme zase do Doubí, na disky už nechodíme připadám si tam stará a to mi je teprv 24.... :-(
Odpovědět
Gimul, mě už diska taky neberou, to nějaká ta závka ještě, ale už přechází aj to to je hrozný, stárnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem disky nikdy moc nemusela, nějak mě to nebavilo a teď tam chodí fakt většinou jenom puberťáci a taky si tam připadám stará jako Gimulka a to mi taky teprv bude 25... ;-) :-D Zábavy jsou lepší.... no musím přemluvit manžu, ať jdeme aspoň na ty slavnosti.... ;-) (jemu se tam totiž moc nechce :-| )
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jdu odpoledne na poštu, mám tam doporučený dopis z Brna, mohlo by to být z pošty, to rozhodnutí o reklamaci těch rozbitých skleniček, tak jsem zvědavá, jak to dopadlo.... snad aspoň něco uznali..... :-S
Odpovědět
Zdeni, tak ať to je ono a hlavně ať to uznají, držím palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko díky moc.... pak dám vědět... :-)
Odpovědět
Jj, já se jdu vypravit a valím do Brna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak šťastnou cestu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?