Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
A co budeš dělat až skončíš? Vždyť máš před sebou ještě 4 měsíce nebo 5? No tak já jetě cedulky na stůl - poslala jsem to bráchovi aby mi to vytisknul a vůbec se neozval zmetek jeden - fakt spoleh a i menu jsem mu asi posílala a to taky asi ještě nevytiskl - no na zabití :-(
Odpovědět
Ono se určitě něco najde. ,omochodem jak bude tvoje kámoška ve středu v práci nevíš? Že možná pojedeme do Třebíče a tak že bychom se stavili a já se podívala na fotky kytiček :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak to fakt nevím, ale mám pocit, že bude mít asi odpolední - což by tam byla asi od 10 nebo jedenácti až do půl šesté a pokud by měla ranní tak tam bude do půl třetí - takže v době od 11hod do půl třetí tam bude vždycky - záleží v kolik tam pojedete - já se jí v úterý zeptám apk ti pisnu - pokudt to nepotřebuješ vědět dřív tak to bych ji kdyžtak poslal sms
Odpovědět
super, to by bylo fajn :-)
Odpovědět
je tu někdo?
Odpovědět
achojky, teď su přišla :-D
Odpovědět
Já taky :-) tak co jsi dnes dělala? My jsme teď s kamarádkou dělali velikonoční dekoraci - malovali voskem na vajca :-)
Odpovědět
No já vařila, žehlila, drtili jsme větvičky atd.... no hotovka, za chvilku mám sčucha s kámoškou na chatu, musíme probrat moooooccc věěcí :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D no já si zachvíli pustím nějaké dvd a půjdu si hajnout :-) ješte tady projdu pár foteček a pro dnešek to balím - teda né teď hned, ale až za chvíli :-)
Odpovědět
no už jsem se lekla, alespoň si mám s kým povídat....Chechti, pošleš mi oznamko? Je fakt krásné ;-)
Odpovědět
Určitě pošlu - až jich bude víc a doufám, že někdy bude :-D snad se do toho teď pustím - nejraději bych se do toho dala až po zkouškovém, ale bohužel to už budu mít svatbu tak to budu muset udělat už teď :-D :-D :-D Pak mi někdy pošli do IP tvou adresu, abych věděla kam to poslat a ty mi taky pošleš oznámení? ;-) Jo a dneska jsem mluvila s bráchou - tak se celýtýden na email nedostal, aby mi mohl vytisknout to menu a ty jmenovky - takže snad to budu mít v týdnu už na papíře, abych viděla jak to vypadá naživo
Odpovědět
jasně ;-) ok zítra ti pošlu adresu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jj pošli - majky neviděla jsi tu někde ve fotoalbech - teď přesně nevím jak to napsat ...????? No prostě hledám nějakou výzdobu na svatbu venku - něco podobného mám i v albu, ale viděla jsem tu i jiné a teď to zaboha nemůžu najít :-(
Odpovědět
někdě jsem to viděla, ale nevím kdo to měl v albu, ale je to už dávno :-| ti nepomůžu, ale kdybych na něco narazila dám ti vědět :-)
Odpovědět
no já právě taky jsem to viděla někdy už dávno - tak zkusím jít po albech od zadu třeba budu mít štěstí
Odpovědět
držím palce ať to najdeš, to hledání je hrozné, to znám :-D :-D :-D
Odpovědět
to je teď brouzdám a hledám i nějaké fotky na netu - zatím je favorit to co mám v albu, ale ještě bych chtěla vidět něco než se definitivně rozhodnu
Odpovědět
Tak ahoj majky už se loučím :-)
Odpovědět
JJ, tak se měj moc hezky zatím papa ;-)
Odpovědět
Dobré ranko děvčata ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni.....tak už máme prstýnky, oznámení a moji bižu doma....hurááááááááááááá
Odpovědět
Ahoj gimulko, super, kdy budou fotečky?
Odpovědět
Ahojky holky - tak gimulko kdy budou fotečky? :-)
Odpovědět
ahojky Chechti, už píšu do IP :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme zapoměli foťák doma....tak asi až příští týden....
Odpovědět
Já myslela, že už jste zase v ČEB....
Odpovědět
Profilova fotka
JO už jsme....ten víkend je tak krátkej.... ale teď jedeme domů naštěstí už ve čtvrtek, na pátek máme domluvenou matriku a zámek
Odpovědět
aha, tak jsem z toho kapku mimo :-D :-D :-D
Odpovědět
gimulko tak tentokrát ho nezapomeňte - my si pro prstýnky snad půjdeme za týden a kousek :-) a ještě pro závoj - jupíííííííííííííí majky tak včera jsem to tu celé prohledala a nic - tak na to kašlu - až přestanu hledat tak určitě na něco narazím :-D
Odpovědět
Majko už to máš v IP :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?