Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já tam zůstanu asi celý den :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - gratuluju k polepšení v práci a pro dnešek se loučím, pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Romí moooc děkuji! Napsala jsem do toho salonu jak to tam vypadá napodzim v sobotu jestli mají rozpůjčováno hodně šatů a uvidím co mi paní odpoví a když toho bude hodně rozpůjčováno tak budu muset hodit hodně smutný oči na stávající šéfovou,ale jednalo by se jen o dopoledne,tak by to mohlo klapnout...no necháme se překvapit jakou bude mít zrovna náladu...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, koukám, že nikde nikdo.. Luci, taky ti gratuluji k nabídce na práci, jak se rozhodla? dnes mně paní z toho salonu napsala, že ty šaty levante v mojí velikosti bych si mohla koupit za 16.000 Kč, půjčit za 10.000 Kč, tak nevím..ještě jsem ji poslalu mojí fotku v těch šatech, jestli jsou to opravdu oni..tak nevím..zase jsem si ještě chtěla zkusit tamty, jak mají do měsíce dorazit..ach jo, a pak nakonec nebudou ani jedny, protože mně oboje utečou.. jsem trochu zklamaná, posílala jsem je kamarádkám, některé vybraly ty levante a jedna zase píše, že se jí v nich nelíbím..ale co člověk, to názor, že jo? hlavně aby se to líbilo mně a Adamoj, že jo? holky, vy budete dělat svatební noviny? a menu se musí dělat? a jako každému?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, uvidíš, že všechno nakonec dobře dopadne a rozhodneš se správně. Ale v tom jestli si je máš koupit nebo půjčit ti neporadím :-( Když si je koupíš, tak je pak můžeš prodat a peníze se ti částečně vrátí zpět,ale musí se ti je podařit prodat. A když si je půjčíš, tak dáš za ně 10 000 Kč, které by se ti třeba mohly z prodeje vrátit do kapsy,ale při půjčení zase nemusíš řešit prodej. Tak nevím, co je lepší? Z těch ostatních názorů si nedělej hlavu.Jak říkáš,co člověk, to jiný názor. Hlavní je tvůj pocit a jestli sei líbí tobě. Všem se zavděčit nejde, ale věř, že na svatbě tě budou nakonc všichni obdivovat!!! :-) My svatební noviny mít určitě nebudem a menu asi taky dělat nebudu. Myslíš ty lístečky na stůl,že?Já myslím,že je to zbytečné,ne?A ty noviny by mě přišly asi i nákladné, kdyby měly být pro každého a zase by to byla další piplavá práce navíc :-(, které budu mít už ta dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, s šatkama uvidíme, však to nějak dopadne :-) já právě taky nechci noviny dělat a adam taky říkal, že menu je blbina..ať se každej těší a je překvapenej, co dostane..idkyž u nás to překvapení nebude..adam chce klasiku. no a já bych asi ani nevěděla, co do těch novin napsat :-) když vidím, že někdo píše, že měl i 20 stran..co v tom jako všechno mají?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi já nevím, zatím jsem žádné takové noviny osobně neviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít taky klasiku - svíčkovou a knedlíčkovou polévku a večer raut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak přesně tohle jídlo včetně rautu budeme mít i my..a večer ještě prostě řekneme, že kdyby někdo chtěl, tak si může jídlo objednat z lístku.. a ještě asi předkrm, Adam sice nechce, nesnáší ty rolky a na zeleninu taky není, ale mamka chce..tak uvidíme.. noviny jsem na živo taky neviděla, ale tady to holky dost dělají, ale já teda nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, noviny jsou hodně v kurzu, ale myslím, že je to úplně zbytečné, dle mého názoru. Ani nevím, jestli to některá z nás má tady v plánu, protože zatím zde o tom snad nepadla ani zmínka,tak snad asi ani ne. My předkrm mít nabudem. Někdo ho ani nejí. Stejně se z toho člověk nenají. Já si myslím, raděj ať se každý nají hlavního jídla - svíčkové a polívky. Té bude dostatek a předkrm je jen zase zbytečný peníz na víc a pošpiněný talířek malou rolkou :-D . Kdyby to byla otázak 20 nebo 30 Kč,ale stojí to určitě více. Můj odahd tak kolem 60 Kč a to už mě přijde fakt zbytečné :-| No,ne? Teď mě napadla jedna věc, že místo ozdbné krabičky na přánička, co má už vyrobenou třeba Lucka, asi pužiji takový proutěný hranatý košík (větší ošatka). A ten ovažu asi jen nějakou mašlí, nějak ozdobím a myslím, že to bude vypadat taky hezky. Stejně se pak přáníčka na svatbě budou asi číst a krabice by se musela pak roztrhat (pokud by nebyla s poklopem) a myslím, že ten košík (ošatka) my udělá stejnou službu a bude to taky hezké. Někdy vám ji vyfotím ;-) A hlavně nedá to tolik práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Zuzí,moc děkuji za přání. Rozhodla jsem se tu práci vzít,ale sotva jsem to oznámila začala mela problémů a jsem z toho znechucená...moje šéfová by mě chtěla pustit až příští rok v září až by se vrátila holčina z mateřský,ale to už je pro budoucí šéfovou pozdě a hlavně by to bylo naprd,když další rok se chceme hned po koupi bytu pokusit o miminko...tak jsem zvědavá jak to dopadne. Asi by se jim líbilo,kdybych dělala obojí, za jeden plat a seděla tam od rána do večera,ale na to se jim můžu víte co. Jinak k těm novinám. Ty dělat nebudu. Taky nevím co bych tam psala a na co to je....menu nevím jestli budeme dělat,ale asi se taky na to vyprdneme. A k papání jo jo klasika musí být. Jen Peťa nejí knedlíčkovou polívku,tak uděláme kuřecí vývar, ten jí všichni. A předkrm...nevím nevím asi podle ceny. Já nemám ráda křenové rolky,ale Peťa a všichni ostatní to mají rádi,tak uvidíme jak se domluvíme v restauraci. Holky jsem ostuda,tak vám jdu vyfotit Peťi botky a ten cylindr. Snad nic vím už vám nedlužím... :-) Taky jsem se chtěla ještě pochlubit s dietkou...tak já mám 5kg dole a Peťa nějakých 8kg. Jeho rodiče taky hubnou jako blázen a naši se do toho taky pustili a taky jim to jde pěkně.
Odpovědět
No my svatební noviny budeme mít určitě. Mám totiž jednu velkou výhodu - napíše to můj milý. ]-( Zadala jsem mu "úkol", no nejprv se na to kyselil, ale když uviděl nějaké náměty, ukázky, tak se mu to začalo strašně líbit a strašně to studoval. Budeme mít na svatbě cca 40 lidí, takže uděláme nějaký 4 výtisky, ať si to protičí mezi sebou a pobavijou se. :-D Taky nemám čas se s tím piplat, potřebuju dělat diplomku a ne tydle srandy, ale Honzíkovi se to líbilo. Dáme tam spíš věci pro pobavení, něco z naší historie a potom srandičky. Nechceme mít svatbu nijak konvenční, plánuje se spoustu "fópá". :-D No a k jídlu zatím menu nemáme, to až v lednu, až pojedeme na hrad se domluvit. Ale chtěli bychom knedlíčkovou polívku, kuřecí plátek na bylinkách a k tomu nějaké brambory. No jinak večer budeme mít raut, nějaké obložené mísy, pečivo, salát, možná - ale to fakt nevíme - nějaký grilovaný kousek masa. Klasickou večeři nechceme. No chceme jídla míň, hlavně na těch obložených mísách si každý vezme kolik chce čeho chce. Navíc během dne bude pořád cukroví, svatební koláčky a na speciální přání nevěsty bude štrůdl. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a málem jsem zapoměla, odepsala mi paní ze salonu,že teď na podzim je svateb míť tak můžu přifrčet klidně o víkendu,že si určitě vyberu. Tak jsem ráda,že když by nevyšla příští týden ta středa,tak tam sjedeme některou sobotu. Už se nemůžu dočkat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak to je super s těma šatamta. Už se moc těším, až nám ukážeš pak fotky. Tak čím dříve, tím lépe. Mohlo by ti vyjít už ta středa, ať nás tak dlouho nenapínáš. Původně jsem myslela,že už máš jet teď v sobotu.No a ten dietní úspěch,tak to je SUPER a moc vás obdivuju. Vídím, že jste se do toho pustili celá rodina. Určitě máš z každého kila dolů velkou radost,že?Tak jen tak dál ;-) I moje mamka má v plánu nějakou dietku, jinak to nemá nikdo zas ani tak za potřebí,ale nevím,kdy se do toho pustí. U ní už je to trošku problém s přibývajícím věkem. Nemá tu pevnou vůli a jde to už těžko. Ráda bych, kdyby pár kilo taky shodila i ona sama by se cítila jistě lépe,ale nechci ji do toho nutit. Tak si říkám, hlavně, že je zdravá, to je důležité :-) Říkala jsem jí o té tvojí dietě,ale ještě jsem jí to neukazovala. A vaši drží taky tu co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám,že tady dnes nikdo nebyl. Mě to sem nechtělo pustit,tak to asi všechny... Romí já už ani další kg dolu nepotřebuju,teď spíš budu jen udržovat. Cítím se skvěle. Naši drží tu samou a dokonce i můj brácha. Všichni se do toho pěkně pustili...Naše jsme do toho museli trošku pošťouchnou,ale po výsledcích jsou moc rádi. Super je,že se vůbec nehladoví, spíš naopak a jednou týdně je i volný den kdy si můžeš dát co chceš. Včera jsem nafotila moje restíky,tak jdu pro foťák a dám si je do albíčka. Romí Kéž by vyšla ta středa. Byla bych moooc štěstná protože bych pak musela někdy v sobotu,ale to nevím kdy protože pak jedu k našim a pak jedeme zase k Peťovjem rodičům, budou se tam slavit narozky synovce, švagrové a babičky...tak leda až potom a to je pomalu v listopadu. Takže se budu modlit a doufat,že to klapne. Nemůžu se dočkat až do nějakých šatiček hupsnu, jak budu vypadat... :-) :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak jsem slíbila,tak jsem udělala....fotečky jsou tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, určitě budeš vypadat NÁDHERNĚ!!!A určitě ti to v tu středu vyjde. Držím palečky,aby vyšlo ;-) Vůbec se ti nedivím,že už jsi nedočkavá. Já bych byla taky. S tou dietou je to fakt skvělé,ale chce to jistě hodně pevné vůle a odhodlání. Takže klobouk dolů vám všem. Jo a abych nezapomněla, hezké fotečky v albíčku. O prstýnkoch máme asi podobnou představu, taky se nám libí něco v tomto stylu - moc hezké. Jinak u mě teď nic nového, teď máme takový malý útlum. Dnes jsem měla mít schůzku s tou holkou, co mi má dělat ty mašle na nauto, ale vlezla ji do toho bohužel nepříjemná záležitost,tak se uvidíme asi až v pondělí. A v květinářství, jak jsem měla v plánu,tak jsem ještě nebyla. Možná by to mohlo vyjít ve čtvrtek ;-), když si vzpmenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, někdy, když si tak prohlížím ty svatební alba nvevěst, které už to mají čerstvě za sebou,tak to vždycky na mě přijde a už se hrozně moc těším x-) .Taky už se tak těšíte?A víte na co nejvíce?Na ten výraz v obličeji a na to, co Pavlík řekne,až mě poprvé uvídí v den "D" x-) Na to už se mooooc těším a na všechno ostatní, co se bude dít v tento náš očekávaný den :-)
Odpovědět
Ru: no já jsem se teď pustila do výroby kde čeho. Ráda bych to totiž už měla, páč se vidím, jak v únoru něco vyrábím. :-D No a úplně mě to chytlo, už se fakt strašně těším. Zítra jdeme s mým milým nakoupit papíry na oznamka - chceme takovou pískovou nebo oranžovou tmavou, nějaké stužky na vývazky, a materiál na jmenovky na stůl. A taky budeme koukat po snubních prstýnkách, máme teda vysněnej typ - hodila jsem ho do alba, ale tak projdem město a uděláme si představu. No strašně těším, čím víc se v tom šťourám. Úplně moc se těším, do dubna snad nedočkám. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, mě to sem dnes taky nechtělo pustit..nějaká chyba v systému ;-) Luci, fotečky jsou hezké a těším se na další - v šatičkách! Romčo, to víš, že se taky těším, někdy si přijdu nadržená až moc, ale někdy z toho mám zase trochu strach..to je asi normální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, našla jsem na internetu svatební botičky, bílé pro mě a překvapující bylo,že prodejna je kousek od Zlína,což je SUPER. Určitě tam někdy brzy zajedu, protože u nás ve městě v obuvách jsem zatím nic neviděla :-( . Co říkáte třeba na tyhle:?http://www.arno.cz/detail-obuvi-boty/ps-145b-2544-82 nebo tyhle http://www.arno.cz/detail-obuvi-boty/..., ty jsou ale bez paty :-( http://www.arno.cz/detail-obuvi-boty/... http://www.arno.cz/detail-obuvi-boty/...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.arno.cz/detail-obuvi-boty/... a tyhle jsou taky hezký..jinak z těch, co jsi tam dala, tak 3 a 4, ale u těch 3 je takovej vysokej hubenej podpatek :-) bože, na tohle se fakt netěším, já jsem zvyklá na boty bez podpatku a nejlépe tenisky, které se nezavazují :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.arno.cz/kategorie/damska_o... v něčem takovým bych mohla jít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, včera nám vypli proud,tak už jsem nemohla kouknout. Romí,taky už se moooc těším,ale zárověň i bojím jak to dopadne... Jinak ty botičky jsou pěkný, mě se líbí ty první a ty třetí,ale ty třetí mají vyší a užší podpatek,tak bych šla asi do těch prvních a ty co tam dala Zuzka,tak jsou taky moc pěkný. určitě tam vybereš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.arno.cz/detail-obuvi-boty/... a tyhle jsou taky moc pěkný ;-)
Odpovědět
Jo, tyhle jsou fakt moc pěkný. :) Budete mít bílé boty? No já pořád bojuju s větrnýma mlýnama, budu mít boty hnědé, i když se to na mě sype ze všech stran. Jen ženichovi to je fuk. :-D No ale barvu šatů mám smetanovou, tak proč bych nemohla mít hnědé.... Navíc jsou tak dlouhé a tak široké, že není ani kouskem vidět, jestli boty vůbec mám. Budete mít udělané nehty? No o tom taky přemýšlím, že si nenechám dělat, i když je nemám hezké a hlavně krátké, dlouhé mít nemůžu. Ale nějak zjišťuju, že snad každá nevěsta má udělané nehty, tak nevím...
Odpovědět
Tak jsem zase u internetu holky,tka tu s váma zase budu. Musím si dočíst co jste nakecaly,snad budu mít čas ;-)
Odpovědět
Ahojte nevěsty, tak jsem začala vyrábět ty vývazky a celkem to jde. Jen nevím, jak vyrábět ty velké, nemůžu na to přijít. Nemáte návod někdo? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak volno na příští středu na šaty klaplo,takže příští týden ve středu budu zkoušet jako šílená. Jsem z toho trošku nervozní jak to dopadne. Milmic, já budu mít botky bílé. Nějak mi jiná barva ke svatebním šatům nesedí. A nehtíky si budu dělat. Vypadá to krásně. Ale nepůjdu do salonu,ale udělám si je sama. Jdu zkouknout šaty toho salonu kam chci jít mooooc se těším a nevím které vybrat....líbí se mi tam skoro všechny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem unavená z práce,tak jen na skok. Před chvílí jsem teprve přišla domů, byl to náročný den,ale závěr byl fajn. :-( Luci, mně se asi nejvíce llíbí ty první a ty poslední botky,ale moc hezké jsou i ty,co jsi tam dala ty. Vůbec jsem si jich tam nevšimla a dokonce jsou i celé kožené. U těch ostatních byl napsaný většinou svršek: syntetika. A tyhle jsou celokožené,což je skvělé. Určitě tam zajedu!!!Tyhle, co jsi tam dala ten odkaz byly taky mezi těmi svatebními nebo někde jinde?Já jsem si jich totiž mezi těmi svatebními vůbec nevšimla :-( Luci a z těch šatů neměj obavy, určitě to bude příjemný zážitek. Už aby byla středa, už se nemůžu dočkat,co vybereš ;-)To je super,že ti to vyšlo s tím volnem :-) Katy vítám tě opět mezi námi :-) Jinak botky chci bílé a na nehtíky určitě taky půjdu, ať jsem dokonalá!!! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?