Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem si na chvilku sedla. Po práci jsem šla cvičit, pak jsem zase chystala jídlo a teď mám chvilku klídek a ještě se vrhnu na prádlo. Romí věcičky máš úžasné!!! Jsi šikulka a myslím,že ta mísa bude dobrá, jak říká Kačka, bude to víc položené a taky myslím,že hezčí....však to pěkně vymyslíš ;-) zuzko šatičky jsou pěkné mě se líbí všechny kromě těch prvních...ty co sis vybrala ti asi nejlíp sedí...budeš krásná nevěsta...a pak že šatičky nenajdeš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky, chce to 10 kg dolů..už se těším, až zase budu moct něco dělat, teď je to fakt na pytel..ale zdraví mám jen jedno, tak nesmím blbnout.. 26.10. jdu na kontrolu, tak uvidíme.. ještě se pojedu podívat do hradce králové a když tam nebude něco lepšího, tak ty poslední asi joo.. :-) hlavně jsem chtěla bílé a to jsou a hodně, jsou docela nové.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám radost,že se vám moje nové přírustky líbí a že jste mi to pochválili a schválili ty misku. Jen jsem měla trošku strach,aby ty kaly z ní třeba nějak nevypádavaly, když to není tak hluboké a je to plytší,ale snad ne, jak říkáte vy. A v květinářství pak určitě něco vymyslí,aby to bylo OK a dokonalé :-D Ty vodní perly se kupují v květinářství,že jo?Ale já je vlastně asi kupovat nebudu,protože to mi dají určitě přímo v květinářství. Teď mě ještě napadlo,že místo těch kal by tam třeba mohly být i bílé růže, nebo třeba gerbery,že nebo třeba i tulipány.(co bude levnější :-D) Ty by možná k těm kalám šly? Napadlo mě totiž, když budu mít svatební kytku z kalů i maminky a svědkyně,tak že by třeba v té míse mohlo být i něco jiného,ale zase ne moc odlišného, aby to nějak ladilo. A určitě to musí být bílé. Tak nevím, co by se třeba ještě hodilo?Co by jste třeba ještě radily za kytku?Nebo mám zůstat u těch kal?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Romí já myslím,že by nemuseli vypadat špatně ty tulipány a nebo ty gerbery...ono tam bude asi vypadat pěkně skoro všechno... Jen kaly jsou celkem drahý,tak jestli by se ti to moc neprodražilo...to záleží na cenách na jaře.... A ty vodní perly koupíš skoro všude...i v intersparu..(ale tam jsou celkem drahý) a nebo je prodávali i na těch stránkách kde jsem si kupovala tu mojí dekoraci.. ;-) a za pár korun
Odpovědět
Ahojte, zdravím všechny budoucí nevěsty. Ráda bych se přidala mezi dubnové nevěsty, je tu ještě místo? :-N
Odpovědět
Ahojky, to víš,že tu místo je!R8dy uvitáme novou nevěstu ;-) Koukám,že máte stejný termín jako my ;-) x-)
Odpovědět
Vážně? Juj, a kde se ořesně berete? My máme svatbu na hradě Svojanově a máme tam i hostinu a ubytování hostů. :-) Tak snad to bude tak hezké.
Odpovědět
No s největší pravděpodobností obřad bude v Břeclavi v Synagoze. Hostina ještě nevím.Váhám mezi dvěma ;-)
Odpovědět
A Vokurka jsme chtěli tkay,jsme vám ho málem vyfoukli,ale nakonec jsme volili Verču Belantovou
Odpovědět
Ještě nemáte přesné místo? A stihnete to zamluvit? Já jsem se se bála, že nám to někdo vyfoukne, a že potom budu na poslední chvilku měnit kde co. To se stalo právě kamarádce od sestry, že potom jim neseděly termíny restaurace, fotografa..... a odkládalo se a odkládalo... Jinak svatební šaty, koukám, máš překráááásné. :)
Odpovědět
D9ky,ale ještě přesně rpzhodnutá nensem,jestli to budou oně.Si budu šaty objednávat z ebay ;-) No doufám,že stihnem.Když tak bduem hledat dál. v okolí je toho dost podle mě
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Luci, co se týče těch kytek, tak asi budu volit i podle ceny,takže uvidíme. Co vím, tak některé kala stojí třeba kolem 50 kč, což se dá, ale některá i kolem 100 Kč a to už by se pak asi prodražilo :-( Tak uvidíme?Domluvím se pak v květinářství. Lákají mě i ty tulipány, ale ty budou asi taky dražší, když bude chtít bílé. No, uvidíme? Vítám novou nevěstinku, šatičky moc hezké :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Romi,tulipány by byly určo nádherné x-) Poptej s ev květinářství.Já osobně nemám přehled jak s epohybují ceny kytek.Ale možná si budu objednávat kytku v zahradnické škole.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím holky, pa zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak jak se vám všem vede? ty kaly jsou fakt takt drahý? no, tě prsk..a já je chtěla taky, ale ještě taky nejsem rozhodnutá.. romčo, kolik tě vlastně bude stát půjčení šatů? jinak v sobotu se ještě jedu podívat do HK, dnes jsem tam volala a ptala se, jestli tam vůbec nějaké mají a hlavně, jestli mají volno, tak tam mám být v 9 hodin, pak už mají plno..
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám novou nevěstinku! Romí, v dubnu by tulipány nemuseli být drahý. Je to jarní kytka,tak by mohla být levnější. To i mě říkala ta květinářka, že jak chci kaly s fresiema,tak že frézie krásně voní a jsou jarní,tak nebudou tolik drahý...a co tam měla zrovna kaly,tak unich měla cenu 80,- což si myslím,že je tak průměrná cena...na svatbu ti zase musí objednat lepší,aby kytka byla krásná a něco vydržela... a ty delší jsou taky dražší. Ale myslím,že to za to stojí. Já jdu určitě do nich ;-) Jinak zítra na víkend odjíždíme k Peťovím rodičům,tak se tu asi nebudu pohybovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem ještě za vámi nakukla. Zuzi - na šatech jsem platila zálohu 2000 Kč a jejich cena je mám pocit 5000 nebo 5500 tisíce. Teď si nejsem jistá,ale mám to přesně napsané v objednávce. Takže jak se lidově říká "za hubičku" :-x Ať ti to v sobotu dobře dopadne. Hned bych si šla znovu vyzkoušet nějaké šatičky ;-)Závidím ti :-)Ale možná ještě půjdu, až bude nová kolekce v tom mém salonu. ;-)Už teď se těším. V listopadu by měla být. Luci - kaly do svatební kytky určitě chci,ať to stojí,co to stojí!!!Šak to platit nebudu :-D A určitě bych chtěla nějaké ty dražší, ať jsou krásné a jak říkáš, něco vydrží a vypadají hezky. Zase jich tolik v té kytce asi nebude. Ale chci čistě jen kaly. A do té zapékací misky by mohly být třeba i nějaké levnější a určitě nebudou muset mít ty dlouhé stopky. Ale ty tulipány se mi taky začínají líbit, i když nemám konkrétní přestavu,jak by to vypadalo,ale určitě by to mohlo být taky krásné. Ale spíš si pak nechám poradit od odborníků. Stále si říkám, že už bych se zašla zeptat i někam do květinářství, pořád mě to láká, ale mám strach, aby se mi v duchu nevysmály, že jdu tak brzy, když všichni říkají, že to stačí tak 1 až 2 měsíce předem. Ale zase, když půjdu jen pro informace,tak proč ne,že jo?Co myslíte? Užij si hezký víkend Luci, já se tady přes sobotu taky neobjevím a v neděli možná. Měj se hezky,pa
Odpovědět
kaczka: Vážně? Tak to muselo být o fous. Přijde na to, kdo ho vyfoukl komu. :-D My ho zajednávali už dost brzy, tuším v červenci, právě aby nám ho někdo nevyfoukl. děkuji všem za milé přívítání. ;-) Jináč o tulipánech taky velmi vážně uvažuju, jen má trošinku strach, aby brzy neodkvetly. Když je dám doma do vázy ze zahrádky, tak jsou hned rozvinutý a jdou pryč. Navíc reagujou na teplo, takže když je usadím do vyteplené restaurace, tak nevím. Anebo to mají nějak ošetřené, myslíte? Jináč možná ještě růže nebo právě ty kaly. Je tolik krásných kytiček, že si člověk snad nevybere mám pocit. Taky se mi líbí kombinace gerber s růžema. Ale nevím. Zasejc šatky mám smetanové, ale sama jsem celkem bledá, tak váhám nad barvou... Nemáte někdo nápad? 8-)
Odpovědět
Mil já když jsem mu naposled psala tak byl volný,takže kdybch se rozhodla,tak je náš..ale rozhodli jsme s ejináč.\takže jsme všichni spokojení ;-)
Odpovědět
kaczka: Jaj, tak to bylo o fous. ]-( Hehe. Vokurku měl bratranec mého milého na svatbě, no a fotky úúúúžasné, má voko. A vaše fotografka jaké dělá fotky? Má nějakou internetovou stránku?
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo já už jsem přeci u květinářky byla a vůbec nekoukala na mě jak na blázna. Pěkně mi pověděla, kdy přijít a co jí všechno donýst...bylo to fajn. milmic, asi máš pravdu stěma tulipánama....brzy odkvétají. A jestli to mají nějak vychytaný,tak to netuším....ale kdytky znich je taky moc krásná.
Odpovědět
milmic,má,ale teď nevím kde. JE to mladá holčina co se ještě učí,ale co tka koukám na fotečky tady na beremku,tka je svatbu od svatby lepší ;-) A Vokurek má opravdu úžasné fotky. Jsem ho moc chtěla,ale nakonec vyhrála finanční stránka..každá korunka dobrá ;-)
Odpovědět
Takže klidně do květinářství už teď? No tak já už bych pomalu šla, jen co se dostanu do Znojma. Ale ty tulipány jsou vskutku nádherný, jen to potom asi vopravdu nevydrží ani den navíc doma na parádu. Zítra bych chtěla zavolat kadeřnici, jestli by na mě měla okýnko. Taky jsem přemýšlela, jestli nebudu vypadat jak trubka, že volám v říjnu. =-) Ale zase na druhou stranu nechci potom na poslední chvilku shánět kde co, páč budu mít starosti u diplomky a u státnic. Heh. Co už máte všecko zařízené, holky?
Odpovědět
Dobré ráno holky, ;-) Milmic,já mám zařízenou jen fotorafku a DJje,pak ted apár věcí do výzdoby. Během října zajdu na úřad a místo obřadu no a tu hostinu tkay bduem muset rozkousknout
Odpovědět
Profilova fotka
milimic, já jsem byla u květinářky jen pro info,kdy objednat atd. a to stačí 1 až 2 měsíce před svatbou. Jinak já mám obřad, hostinu, fotografa, kameramana, kapelu, prstýnky už máme taky doma, oznámení je vybrané, jen ho po novým roce objednáme a nějakou tu výzdobu. Na šaty se chystám teď v říjnu...
Odpovědět
Lu: už i prstýnky? =-) A to myslím taky stačí nějak v lednu ne? Nebo já se na to alespoň dřív nechystám. Ono je na všechno tak nějak relativně čas, relativně.... No na šatky jsem šla první týden v září, protože jsem měla už předvybrané, když se vdávala moje sestra a potom jsem měla 3týdny praxi u nás na dědině v škole, tak abych to měla. 8-) No a oznamko si budeme vyrábět sami.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, to se nám udělalo krásně :-) teda aspoň u nás jo .. tak to tak pročítám a zjišťuju, že my vlastně nemáme fotografa :-) já jsem chtěla, aby nám to fotil kamarád, dřív se tím chvilku živil, takže by to nemuselo být špatný a hlavně by to moc nestálo, ale Adam říkal, že má známého fotografa, kterej je fakt moc dobrej, ale nedávno se s celou rodinou vyboural v autě a nejsou na tom s manželkou moc dobře, hlavně asi po psychické stránce, protože dcera se při tom zabila :-( tak nevím, nechceme ho otravovat.. co se kytky týče, taky jsem se trochu v květince poptala, určitě tam chci červené růže a zatím nevím s jakou kytkou jinou to nakombinovat, ale musí být bílá. kytku budu mít převislou. Romčo, cena za šaty je krásná :-) tamty, co zatím vedou stojí 5.900, ale se vším - nějaké bižu, závoj, podvazek dosteneš..ale je to stejně děsné..a teď jak jedu v sobotu, tak tam je to prý ještě mastnější :-( jinak my to předběžně zamluvili na matrice, restauraci taky máme zajednanou, šaty rozseknu v nejbližší době, kapela je taky zamluvená - je to moje kámoška, která je moc prima, tak se těším :-) oznamko si taky budem dělat sami, ale asi až v zimě, teď má adam hodně práce, pak mám koupené nějaké dekorační věci, hotové jmenovky a košíčky na koláčky a to je asi vše..
Odpovědět
Profilova fotka
Mil: jo jo už máme i prstýnky...našli jsme krásné a za vábornou cenu v akci,tak jsme do nich šli. Už jsou doma ve skříni :-D . Jinak Zuzi s fotografem je mi to moc líto,snad to dobře dopadne a dobře vám to klapne.
Odpovědět
Lu: chm, tak to jsme těžce pozadu. My totiž nějak nic neřešíme. :-D Jen jsme hned po zásnubách zařídili termíny obřadu, hrad, fotografa a cukroví a od tý doby stagnujeme. Ale asi bychom měli, páč v předjaří se potom zblázním ještě se školou. :-(
Odpovědět
ahoj, já se teda vdávat nehodlám, takže se nemůžu dát odkaz na vlastní fotky, ale kdyby náhodou, volila bych Foto kvizz - Zdeněk Kvíz ... webovky má kvizz.cz.. no ať se vám svatby vydaří ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?