Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím,že jste se dnes pořádně rozepsali, tak nevím naco dříve odpovědět, ale budu se snažit to vzít popřádku. Luci - do toho květinářství asi příští týden zajdu a taky se jen informačně poptám co a jak, abych věděla a případně kdyby měli nějaké album z kytkama,tak se i mrknu a povím jim jakou mám představu. Co se týče těch tulipánu, tak si myslím,že by měly snad více vydržet, než ty obyčejné tulipány, co míváme na zahrádce. Ale je pravda,že mám kamarádku, která kytků z tulipánů měla a říkala, že ráno to byly uzavřené poupata a že během dne se neskutečně rozkvetla,což ani nečekala. Takže asi asi v teple vážně rozkvetou :-( Milmic - co máme zařízeno? Hostinu, obřad, focení (kamarád, ale musíme se mu brzy připomenout), kadeřnici, muzikanty, nakoupenou dekoraci, košíčky pro dužičk aj., zamluvené šaty, cukrářka na dort, nějaké cukroví. Co se týče prstýnků a oznámka,tak to zatím ještě ne.No a snad už jsem na nic nezapoměla. Ale mám to i napsáno v albu,kde je to podrobnější viz. foto ;-). Zuzi - co se týče mých šatů, tak jsem hrozně ráda,že ta cena je taková. Původně jsem si říkala,že budu ochotná dát i více, ale jsem moc ráda,že jsem natrefila na takové, protože se vším všudy: se závojem, bižuteriíí, korunkou, botama, spodním prádlem atd. se vyšplhám na částku určitě vyšší. Čítám tak 8000 Kč. Tak jsem ráda,že byly tak levné. Ale i já jsem byla v mnohem dražších salonech, kde začínaly šaty na 7 - 8 tisícech a končily na 10000 i výše nova kolecke 2010 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
docela by mě zajímalo, kolik je stojí nové šatičky, když to půjčovné je tak drahé :-( no jo, ale co se dá dělat, že jo? tak zítra uvidíme, s jakejma cenama na ně naskočej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že v některých salonech jsou šaty předražené,ale na druhou stranu si myslím, že pořizovací cena šatů např. San Patrick a spousta jiných může jít řádově možná i do několika desítek tisíců. Rozhodně to není žádná laciná záležitost, jinka by si nevěsty šaty běžně nechaly šít,že jo?Ale je fakt, že jen za pouhé půjčení je třeba 10 tisíc dost,ale je to furt lepší než si je nechat šít a co pak s nimi,že? Ale je to jednou za život a toho možná zneužívají i prodejci, protože ví,že stejně si ty šaty půjčíš, nebo snubní prstýnky koupíš atd.,tak je to tak šílené drahé i když běžný prstýnek z bílého zlata tak drahý není. Ale tyhle jsou snubní, tak jsou předražené. Stejně jako jsou předražené počáteční pořizovací věci na miminko (např. kočárek aj.), protože si je stejně musíš koupit!!! Zuzi, ať ti to zítra dobře dopadne a máš už konečně vybráno :-) .Držím palečky!!!!A těším se na fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
to máš pravdu, je to zřejmě se vším, asi to tak člověk nesmí brát.. no, tak za 12 hodin už budu v kabince, tak uvidíme..tak papa
Odpovědět
Holky k čemu jsou ty vývazky? To je do myrt? Já vůbec nesleduju, co se má mít a co se mít nemá. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já zas nevím přesně, co je to ta myrta, ale pravděpodobně asi zelený krušpánek. Ale vývazky jsou vlastně voničky pro svatebčany. Někdo dáva třeba tu zelenou myrtu s mašličkou a já budu mít jen ty vývazky bez myrty. Nic živého zeleného k tomu dávat nebudu. Dává se to vlastně na klopu. Zuzi, tak jak dopadla zkouška šatů? Dnes už se tu určitě neobjevím,jedu pryč. Tak se těším na zítra,až uvidím fotečky :-) pa
Odpovědět
Inu myrta bude asi přesně to, co myslíš. Malá mašlička a kousek zelenýho čehosi, ani nevím co sa tam dává. :-) Ale ty vývazky bez toho zeleného jsou moc hezké, jdu do nich. Jinak blbý dotaz, kupujete si materiál na ozdobu svatebního stolu samy? Nebo já žiju v domnění, že to jaksi mají v restauraci, když dělají svatby, ale asi těžko.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak včera jsme přijely domů pozdě, tak už jsem ani počítač nezapla..byly jsme s mamou u tety a strejdy..jinak na šatkách jsme byly, mám z toho moc dobrý pocit, ale ta cena za půjčení je přímo zdrcující :-( mrkněte do alba, jsem zvědavá, co mně napíšete..uvažuju nad těma bílejma z minula a pak z toho dnes přidaného..no, to poznáte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak jsem tu jen na skok rychle vás pozdravit. Holky pořád přemýšlím nad zkoušením šatů. Jak dlouho jste byli v salonech? Třeba hodinku? Nebo dvě? Milmic: myrta je přímo kytička mirta (nebo spíš keřík). Já budu dávat vývazek(mašličku) a pod to kousek myrty.. Zuzko co šatičky....šup sem s dalšíma fotečkama ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, už jsem je tam dávala :-) no, v salonech budeš tak dlouho, kolik na tebe budou mít šatů, nebo kolik se ti jich bude líbit, ale já tam byla teď asi 45 minut a měla jsem na sobě 5 šatiček..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Milmic - já si třeba věci na svatební tabuli nakupuji nebo spíš už máš nakoupeno přesně řečeno. A myslím, že většina z nás to tady tak má. Ale v hodně restauracích dělaji výzdobu oni, tak se určitě zeptej, tam kde to budete mít. V té mojí restauraci taky dělají,ale spíš takovou obyčejnou a já mám představu jinou,tak si to udělám podle sebe. Možná, kdybych jim řekla,tak mi ji udělají podle mých představ,ale možná bych zbytečně přeplatila. Bude mě těšit, když si to budu moci sama nazdobit. Sice mě to vezme zase nějaký čas den před svatbou,ale kamarádka mi pomůže. :-) Ale skládání ubrousků určitě nechám na restauraci,ale dodám je. Luci - co se týče zkoušky těch šatů, tak jak říká Zuzka - trvá to podle toho, kolik si jich zkoušíš.Ale myslím, že tak hoďka max. Jde to celkem rychle. Myslela jsem, že oblékání do šatů je složitý proces,ale vklouzneš do nich raz dva. Někdy trvá toršku jen to zešněrování. Zuzi a teď se jdu mrknout na ty tvoje, už jsem moc zvědavá podle toho co píšeš.
Odpovědět
Zuzi, náádherné šaty a hlavně ty poslední, na ty se nemůžu vynadívat. Ty "jedoduché, ale krásné". 8-) Podle mě ti sedí úplně nejvíc a dělají ti perfektní postavu a táák celkově. Alespoň podle mě. I když já sama mám radši jednodušší šatky. Ale jsou fakt úžasné na tobě. ;-) No já to vidím tak, že ty jednoduché jsou na tobě nejkrásnější, fakt se nemůžu vynadívat. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, Zuziiiiiiii. Musím říct,že je to nádhera - fakt. Teď jistě nevíš, které si vybrat,že? Říkala jsem,že na potřetí to určitě vyjde. A teď přejdu k hodnocení. Mně se na tobě moc líbí i ty u kterých máš napsané nene 74, jen by na nich nemusela být tak dlouhá vlečka.Ty hned za nimi 75 ti taky sluší,ale jsou asi šampaň,že?Ale taky hezké. Ty Pronovias,co se líbí tobě se mi na tobě bohužel nelíbí - promiň :-( Ty 78 ti taky sluší a nemaj tak dlouhou vlečku,což je to fajn. A nejkrásnjší jsou ty poslední Laventa!!!!Máš v nich i pěkná prsa, fakt ti moc sednou. Ty jsou fakt úžasné. A jaká je ta cena?Určitě to nebude tak zlé. Pokud stojí do 10 tisíc, ta bych do nich určitě šla, protože ti fakt sluší ze všech nejvíce a sedí ti,tak to za to stojí být krásnou nevěstou. Nemyslíš?Jdi do nich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
milmic, moc ti děkuju za pochvalu, jsem ráda, že se ti líbí, ale teď si mě trošku rozhodila :-D já přemýšlela nad těma bílejma z minula (holá ramena, sukně nařasená a dole hladčí) a pak nad těma Mireia nebo Levante :-) ikdyž je fakt, že "nejštíhlejší" jsem si opravdu připadala v těch jak píšeš ty.. ale mám představu trochu zdobenější.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještěš jsem zapomněla na ty poslední, takže Levante byly předposlední ;-) Ty poslední ty taky moc sluší. Jsou jednoduché,ale i v tom je krása. Takže bych to zhodnotila,že to byla nejspěšnějí zkouška ze všech a všechny ti moc sluší, kromě těch Pronovias - podle mě :-) Jo a dekorace taky moc hezká v novém albíčku. Pro které šaty si nakloněna ty?A prozraď tu cenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, tak ti moc děkuju!! Levante stojí 10.000 Kč, ale myslím jen šaty bez ničeho a i ty Mireii.. když jsem se zeptala na cenu prodejní, tak prý 30.000 Kč :-D na netu jsem ale našla, že ty levante u nich prodávají za 16.000 Kč a to mně teda neřekla, tak si tam zavolám.. moje mamka říkala ty levante nebo mireia.. ty s rukávky fakt ne, to jsem se necítila..ty 78 na fotce tak možná nevypadá, ale prsa mně lezla do boku.. jinak jak tam mám ty poslední bílé, tak paní z toho salonu mně říkala, že mně z jiného obchodu nechá dovézt ještě jedny, ty stojí půjčení 6.500 Kč, ale může to trvat i měsíc, tak uvidím.. dávám na ně odkaz.. http://www.svatebni-saty-evanie-pleso...
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, zní to blbě, ale mělo tam být TAKY ti moc děkuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsou krásné Zuzi. To by možná stálo zato ještě počkat ;-) A ty poslední stojí kolik?
Odpovědět
Zuz, ty poslední Levante jsou taky krásné. Ale já si nemůžu pomoct, ty poslední ti podle mě dělají krásnou postavičku. A jak mají vršek rovný, ne kulatý podle prsou, tak ti dělají prsa úplně akorát. A tím, že jsou jednodušší, tak jak říkáš, vypadáš v nich štíhlější. Ty zdobenější mi k tobě moc nesedí. A v jednoduchosti je krása, fakt se na tebe v nich nemůžu vynadívat, dokonalost sama ty poslední. :-) A když zapomenu na to, jakou ti dělají krásnou postavičku, tak ti strašně sedí k obličeji tady ty jednoduché, fakt se mi v nich děsně líbíš. :) Úplně moc. :-D A ty poslední Levante jsou taky perfektní, ale ty jedodušší mají lepší sukni k tobě. Mě přijde teda... :-)
Odpovědět
zdh: rozhodně bych šla do těch úplně posledních. Máš v nich nejhezčí postavu a vršek ti sedí také nejvíce x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
když ono to na těch posledních vypadá, že mně sedí přes prsa, ale měla jsem na sobě podprdu se silnejma ramínkama..ta mně to hodně držela..jinak stojí 5.900 Kč. no, asi ještě počkám na tamty z toho odkazu..ještě bych zašla do jednoho salonu..ale stejně mně se nejvíc líbí ty levante :-D ale je to salon na nejlepším místě, tak možná i proto mají takové ceny za půjčení..no, ještě mám čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi to tk hned nerozhodnu, ale jsem moc ráda, že na mě vůbec něco mají..bála jsem se, že s mojí postavou nic neseženu a že si budu muset nechat šít na míru..
Odpovědět
zdh: budeš mít pod šaty podprsenku?
Odpovědět
No Zuzi, ale přece se dělají i podprsenky, který jsou takto za krk jako tydle šatky ne? Nebo to není? Mám za to že jo, ale fakt nevím, nemám moc co do podprsenky dávat. :-D Ale vyřešilo by to problém s tím, aby drželo co držet má. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
podprdu nevím, jestli budu mít, všude mně říkají něco jiného... no jo, já toho mám zase na rozdávání :-| zatím jsem na podprsenky, které bych případně do šatů mohla mít nekoukala, nejdřív si chci vybrat šaty.. no, nejlepší by bylo ukázat fotky Adamoj, ať si vybere :-D no, ještě to uzavírat nebudu, ještě něco na sebe natáhnu a uvidíme..ale pořád se na to koukám a ikdyž vidím, že v těch posledních vypadách a opět v uvozovkách "hubenější", tak si nemůžu pomoct, ale když jsem je měla všechny na sobě, tak nejlepší pocit jsem měla v těch Levante, pak Mireia, pak ty poslední bílé a pak už nic moc ..
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se taky nejvíce líbí ty Levante :-) a hned po nich ty poslední :-D
Odpovědět
No je fakt, že ty poslední Levante jsou taky parádní. Asi v obou variantách - s i bez ramínek. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už jsem doma z víkendu a pěkně jsem vás dočetla...toho ale dneska bylo... Zuzko, mě se na tobě taky nejvíc líbí ty poslední. Jsou jednoduché a máš vnich krásnou postavu. Když jsou více zdobené,tak se mi zdá že tě zbytečně rozšiřuji...V těch posledních jsi fakt nádherná nevěsta! ;-) Holky jenom hodinku v salonu...to se snad ani nestihnu otočit.Když vidím jakej mají nádhernej výběr,tak jich budu zkoušet snad milion :-N . Asi napíšu paní kterej víkend jich budou mít málo půjčenejch,že bych tam sfrnkla o víkendu...asi nedostaneme totiž to volno a hlavně v pátek mi bylo nabídnuto nové místo v naší firmě,takže si o trošku polepším,ale samozřejmě mi přibyde spoustu starostí...zítra mám říct jak jsem se rozhodla. To budu mít asi bezesnou noc,ale taková příležitost by se už nemusela opakovat,takto musím chytit za pačesy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
O víkendu jsem se taky domluvila s nastávající švagrovou,že mi koupí svatební podvazek a tak jsem jí poprosila jestli by mohl být modrej,tak říkala,že stím počítá,tak jsem moc ráda a můžu vypustit z hlavy další věc.
Odpovědět
Lu: myslím si, že v rychlosti vybrání svatebních šatů asi suverénně povedu. Já jsem totiž přišla, vyzkoušela, vyfotila a odešla. 8-) A bylo vymalováno. Po půl hodince jsem šla na kafe. :-D I když jak tak tu na to koukám, mohla jsem si to trošku víc užit a potrápit paní v saloně. Ale já jsem prostě měla vybráno hned no.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?