Menu Forum

Svatba duben/apríl 2010

31. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 24. dubna 2010
    Kostel sv. Martina Buchlovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
 Tak to vypadá,že zítra se to Brno asi neuskuteční emoticon emoticon A já už jsem se tolik těšila, ach jo emoticon Mohli bychom možná ještě v pondělí,ale nevím,zda budou mít otevřeno i přes ten státní svátek.Co myslíte,holky?Možná by mít,ale mohli,ne? Je mi jasné,že malé obchody budou zavřené,ale ty velké centra jako jo IKEA a Vaňkovka by snad mohli mít otevřeno,ne?Zas tak velký svátek,jako třeba svátky vánoční, to není.A to je pochopitelně zavřeno.
26. zář 2009 v 16:51  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Dala jsem do albíčka fotku šatiček, které by se mi moc líbili pro moji družičku. Jednoduché, ale krásné a řekla bych,že tou sukní jsou podobné tak trochu těm mým emoticon Nezdá se vám?
26. zář 2009 v 17:19  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
  • Svatba byla 30. dubna 2010
    Na vrchu Sv. Gotharda v Hořicích, Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
 jsou krásný, už jsem je viděla, ale kdyby to nemělo ramínky, tak jsou to opravdu jak tvoje šatky..nevím, možná by měla být trošku jinačí než nevěsta, ale je to asi jedno..aspoň budete ladit emoticon já si teda myslím, že by ikea otevřeno mít měla, zkus se podívat na webovky, jestli tam něco nepíšou.. Lůca nám asi neporadí, ta si užívá víkend s přáteli a Kačka se nám nějako ztratila..nevím, nevím..
26. zář 2009 v 19:54  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Ahoj Zuzi, tak dnes se to Brno vážně odkládá,tak jsem trošku smutná emoticon ,ale máme to v plánu zítra,tak snad to vyjde. Na stránkách IKEI píšou, že mají otevřeno každý den od 10 do 22 hodin a na stránkách galerie Vaňkovka taky píšou,že obchůdky mají v neděli a státní svátky otevřeno od 10 do 20 hodin, tak tomu budeme věřit a riskneme to. Tak snad bude stát štěstí při nás.
Co se týče těch šatiček pro družičku, tak se mi líbí právě to,že by mi byla podobná, ale stejně myslím,že družička bude mít úplně jiné,protože kdo ví, jestli bychom takové někde našli. A určitě nebudem objíždět tolik salonů,jak když jsme vybírali šaty pro mě. Předpokládám tak návštěvu 1 salonu a tam se prostě jedny vyberou. Takže se to zase nějak moc řešit nebude. Ale určitě by měly být hezké a jestli budou podobné nebo úplně jiné,tak je to jedno emoticon
Taky nevím, kde se nám poděla Kačka? Asi je možná taky někde u rodičů a užívá se prodlouženého víkendu emoticon
27. zář 2009 v 11:02  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak, aby mně to prý nebylo tak líto,tak zajedem aspoň k nám do TESCA, tam je taky Blažek a OP Prostějov a kuknem možná ještě i na boty Baťa a zítra vyrazíme do Brna, jupííí emoticon
A vy jste Zuzi taky vyrazili někam na ten výlet?
27. zář 2009 ve 12:54  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 ahojda, tak jsme z výletu zpátky, jeli jsme už ráno, bylo to moc fajn, byli jsme na horách, ve Špinlerově mlýně..jsem ráda, že jsem konečně někam vypadla, sice jsme moc chodit nemohli, abych to nepřehnala, když mám být v klidu, ale i tak to bylo moc fajn! je fakt moc krásný počasí a na horách vůbec - ani teplo ani zima, paráda.. a co vy, jak jste pořídili v tescu? jojo, na oblek, tak to bude u nás horor, adamoj se moc nechce, na hadry to on moc není emoticon ale musí to vydržet emoticon ale to je čas, nejdřív si musím vybrat já emoticon
27. zář 2009 v 17:44  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Ahojky, za chvíli vyražíme do Brna,ale ještě mám chviličku čast, tak jsem nakukla. Včera jsme byli v tom Blažkovi a v OP Prostějovi, obleky hezké, myslím,že bychom si vybrali,ale zatím jsme se jen dívali a zkoušeli. Ceny obleků byly rovněž hezké pod 9000 Kč nešel ani jeden spíš kolem 10 000 Kč. Jo vlastně jeden v OP stál 8 500 a byl slevněný z 15 000.Jistě koukáš na ty ceny,ale je to tak, bohužel emoticon A to jsem si myslela,že v OP to bude podstatně levnější než u Blažka. Uvidíme,co bude dnes v Brně a za jaké ceny. Pak jsme byli ještě u Baťe,tak Pavlík by si vybral,ale pro mě bílé ani jedny emoticon Bude to fuška je sehnat. No a na závěr jsme skočili ještě do Makra kuknout na ubrousky a měli tam krásné zelené, které by ladily k mojí organze úplně dokonale, ale kuknem se ještě dnes v IKEI a kdyby tam nebyly,tak je vezmem v tom MAKRU.
Pěkné pondělí a večer povypravím,jak jsme pochodili. To už to možná bude i Lucka emoticon pa
28. zář 2009 v 08:21  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 nazdárek, tak to čučím na ty ceny..no, to jsem nečekala, to když tohle adam uslyší, tak ho nebude chtít vůbec emoticon přemýšlela jsem, jestli mu ho raději nepůjčit, ale zase když žádný nemá, tak si říkám, že by ho mohl občas využít..uvidíme. tak si užijte nákupy a hlavně dobře pořiďte!! pa
28. zář 2009 v 09:51  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
Registrovala se 16. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1118 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
Registrovala se 16. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1118 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Hodonín.
 Ahojky holky, tka sjem tu konečně zas ei já. MInulý týden jsem měla školu a o víkendu nebyl čas. Ale teď už tu budu častěji emoticon

Romi,ono u Blažka nbeo v OP se vyplatí kupovat jen když mají slevy emoticon
28. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
 Ahojky Holky,
tak už jsem z prodlouženého víkendu doma. Pěkně jsme si to tam užívali. Sluníčko svítilo no prostě paráda.

Holky obchody mají otevřeno pořád....ale to už je pozdě povídat. Romí jsem zvědavá s jakou přijedeš z ikei...myslím,že ty ubrousky sis mohla možná vzít v tom makru protože v ikee mají jen jeden druh,ale třeba ti padnou.

Ceny těch obleků jsou fakt síla...to už jsem poznala když jsme hledali pro Peťu. A nakonec v C&A za pár korunkek. Zuzko jestli za něj nechcete dát tolik peňěz jak u Blažka nebo v Prostějově,tak C&A doporučuji...mají jich tam spousty...

Teď jdu zkouknout vaše albíčka co tam máte za nové fotečky... emoticon
28. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Romí šatičky pro družičku vypadají moc krásně....

A Zuzko ty šatičky s černou výšivkou jsou celkem pěkné,ale já bych je na svatbu určitě nevolila...
28. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Ahoj holky, tak z výletu už jsme doma a jsem spokojená. Ne všechno jsme koupili,co jsme chtěli,ale zase jsme o něco chytřejší. Čím začít?Tak třeba IKEOU. Luci máš pravdu,že ty ubrousky nakonec koupím v tom MAKRU,protože tam měli přesně ten odstín,co potřebuji. Makro máme naštěstí blízko,takže nebude problém tam zajet emoticon Tu mističku pod ty prstýnky budu muset taky koupit tam u nás, protože v IKEI jsem nic podobného neviděla. Ale koupila jsem 2 větší zapékací mísy na květinovou výzdobu, zelené voňavé čajové svíčky, pak ještě jedny takové vyšší svíčky do těch vyšších skleněných svícinků. Byly sice v blbé barevné kombinaci 4 zelené - pěkné (náš odstín) + 4 světle modré + 4 tmavě modré, které asi nevyužijem na svatbu,ale vzali jsme to k vůli těm zeleným. Svíček není nikdy dost,že jo? emoticon Pak bílý písek pod zelené svíčky. Chtěla jsem ještě zelený pod prstýnky,ale ten neměli emoticon A ještě 1 balíček bílo-zelených okvětníchl plátků růží, které jsem ani neměla v plánu kupovat je,ale určitě se shodí a už vím na co emoticon Dám je na tabuli pro nás se ženichem do čela, kde budeme mít bílou organzu, takže to hezky vynikn ty zelené plátky a hosté na dlouhé části tabule budou mít zase zelenou organzu + bílé plátky,takže přesně naopak emoticon
A teď k oblekům: zjistili jsme,že to asi nakonec nebude tmavý černý,ale asi nějaký šedý s leskem. Ale ty ceny emoticon V OP jsme narazili dokonce i na slevy,ale zase ty obleky nějak neseděly. Ale včera jeden Pavlík ze Zlíně zkoušel za 8000 Kč z 15000 a ten mu seděl. Ale jinak Pavlík říká,že mu nejvíce sedí od Blažka. Byli jsme i Pietro Filipi - taky krásné, ale 13 000 Kč. Pak jsme narazili na moc hezký ve slevě za 5000 Kč,ale bohužel malý. Co mě mrzí Luci je, že jsem si vůbec nevzpoměla na to C&A emoticon Protože ve Brně ve Vaňkovce bylo taky. Ale je i u nás v Centro Zlín,tak to ještě nekdy můžem zkusit. Stjeně jsme to chtěli teď spíš jen omrknout a zjistit,co a jak,abychom se nunáhlili. Už víme,co se nám líbí,tak zítra kuknu ještě u nás Hradišti po nějakých šedých a uvidíme emoticon
Jinak je holky fajn,že už jste zase mezi námi Luci a Katy emoticon Zítra vám ty nové věcičky nafotím, foťák mám doma,ale dnes už se mi do toho nějak nechce.
To jsem se ale rezepsala,že?Omlouvám se emoticon
28. zář 2009 v 17:59  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
 Romi,tak to je supr,že jsi spokojená. emoticon

Oblek bychom už měli taky pomalu řešit.Jen nějak není čas emoticon
28. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Spokojená jsem Katy,ale byla bych sokojenější, kdyby ty ceny obleků šli dolů emoticon Ale třeba budem mít štěstí a na nějaký narazíme emoticon , když se hned neukvapíme a to jsme neudělali.
28. zář 2009 v 18:24  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Já jsem ráda, že nám to dnes vyšlo. Protože, jak jistě víš, měli jsme to v plánu včera, ale k vůli papežovi jsme to odložili na dnešek. Příští týden čas nebude, budem hodovat, dašlí týden budem dělat doma fasádu, pak chci,aby Pavlík u nás doma vyboral jednu příčku, kde si chceme dělat kuchyň s obývákem a už zas pak budem v jednom kolotoči....
28. zář 2009 v 18:27  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Romčo,tak to je super,že jsi spokojená s ikeou...určitě zítra dokoupíš misku pod prstýnky že emoticon
Jsem si ani odpoledne nevšimla,že už se za náma koukla Kačka...tak kačí Ahojky!
Taky už vím přesný datum kdy pofrčím na šatky... a je to 14.října emoticon už se nemůžu dočkat. Snad to klapne, zítra se domluvím s tou holčinou jestli bude mít čas, snad jo. emoticon
28. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Romčo je škoda,že sis nevzpoměla na C&A,ale když ho máte kousek od vás,tak tam jistě zaběhneš. Měla jsem tam zálusk tenkrát na ten šedej lesklej zálusk,ale Peťovi neseděl,tak jsem měla smůlu.ale má krásný, cítí se vněm dobře a to jsemmoc ráda.
28. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
 Jo to já šatky už pomalu vybírám,tak sna dbrzo vyberu emoticon
28. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 jsem zvědavá nakonec které vybereš.... emoticon
28. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Jo jo Luci, i mě to mrzí, že jsem si nevzpomněla na to CA, ale stavíme se ve Zlíně. Jen možná v tom Brně mohl být větší výběr. Ale když porovnám teď Blažka u nás ve Zlíně a v Brně,tak tam měli úplně stejné věci, a v OP Prostějov bych řekla, že taky téměř stejný výběr.Takže snad bude i u nás ve Zlíně výběr v CA. Co je dobré, je že nám třeba nabídli v Blažkovi, že jsou ochotni, když nemají konkrétní velikost na prodejně ji dodat nezávazně z jiné prodejny,tak snad to tak funguje všude. Že kdyby se nám třeba nějaký v CA líbil,ale neměli by tam tu velikost,že by nám ji třeba poslali z Brna. Ty šedé s tím leskem se nám právě moc líbi,tak snad budeme mít to štěstí?Jakou má Peťa velikost?Podle fotky si troufám řici,že možná podobnou jak můj Pavlík. A tomu seděly u Blažka 54 a v OP 52. Asi záleží na střihu emoticon Důležité je,aby se v něm cítil,jak říkáš. A to je dobře, že jste takhle vybrali emoticon
Luci, tak to je fajn, že už máš termín na šatky. 14. října tu bude coby dup emoticonUž jsem hrozně moc zvědavá!!!!Už aby to bylo emoticon
28. zář 2009 ve 20:01  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Romčo, Peťa má velikost 54. 52mu byla malá a nebo krátká,takže občas zkoušel i 56. Ale když je dobrý střih,tak 54 je nejlepší. emoticon
Jen ti asi povím špatnou zprávu protože když jsme chtěli zjistit od paní tenkrát v C&A jestli mají 54 na jiné prodejně,tak ona řekla,že nejsou propojeni a že nám to nemůže zjistit....tak nevím nevím.. emoticon
28. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Dala jsem vám do alba hotovou organzu na moje a Peťi auto. Cylindr jsem tam měla,ale asi jak to byl obrazek zase s webovkama,tak mi to smázli...tak ho pak vyfotím a dám sem taky... emoticon
28. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak to jsi mě moc nepotěšila s tím CA a je to divné,ale uvidíme? Dost dobře to nechápu,jak nemůžou být propojeni, když je to stejný obchod,ale možná záleží spíš i na ochotě lidí,jak komu se chce. Protože vím, že tak to funguje i s kolama, s tím už mám zkušenost. A tak bych přepokládala, že je to všude podobné a že to zas tak velký problém není.Ale možná,jak pro koho,že jo?
Luci, já už možná brzy taky budu mít mašle na výzdobu auta,protože ta holka,co mi to má dělat, se mi už ozvala,že už se vrátila z dovolené,tak že se prý do toho může pustit. Jen se musíme někdy v týdnu domluvit a sejít,abych jí předala mašle a začne se na nich pracovat. Už se těším. emoticon
28. zář 2009 ve 20:50  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Hezké Luci emoticon Pro dnešek už končím,tak papa zase zítra.Asi až večer.
28. zář 2009 ve 20:52  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Dobré ráno,
Romčo, ono záleží jakej oni používají PC systém...my jsme taky hodně dlouho neměli přístup a pak nám to dokonce vedení zakázalo,když to nepřesáhne hodnotu 3000,- že se to nevyplatí...no prostě uhozený...Pak zbejvá jediná možnost, opsat si model a poprosit o číslo třeba na brno a cinknout si tam sama aby ho zarezervovali a pak zajet do Brna...ale třeba budou mít velikostí habaděj.
Nevěs hlavu emoticon
29. zář 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Tak tu máme večer a koukám,že tu není ani písmenko... emoticon
To jste asi všechny měli hodně práce...ale já taky a teď jsem se zastavila.

Holky šly byste zkoušet šaty v sobotu? To je asi blbost co? Já jen nevím jestli dostaneme obě na toho 14.10. obě dovolenou...jestli nebude hodně práce, to víte podzimní sezona je v plném proudu a práce jen přibejvá. emoticon
29. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
 Luci no teď už tolik šatiček vypůjčených enbude,takže by to nemuselo být marné.Ale co takhle se domluvit v salonu,kolik jich budou mít vypůjčených? emoticon
29. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Kačko, taky mě to napadlo....že bych jim tam písla. A nebo to nechat ještě chvilku a bylo by ještě míň a pak půjdu nahatá emoticon
29. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Dělám si srandu,ale máš Kačko pravdu,že teď jak se ochlazuje tak bude svatbiček míň. emoticon
29. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Ahoj holky, tak vidím, že nejsem sama, kdo dnes neměl nějak čas sem nakuknout. Teprve teď se dostávám za celý den k PC a už jsem celkem unavená. Byl to dlouhý pracovní den a před chvílí jsem dorazila domů. A jsem celkem kaput. Chtěla jsem vám dnes nafotit nové věcičky,ale nebudete se zlobit, když to dnes nebude,že ne? emoticon Snad zítra? emoticon Bude to sice taky delší den, máme opět poradu, ale snad to nebude tak dlohé.
Jinak jsem si dnes koupila mističku pod prstýnky, takže pak taky nafotím. Je malinká, ale myslím, že to na ty prstýnky úplně stačí. Asi tam pak nasypu jen ten bílý písek, na něj položím prstýnky a hotovo. Nic víc nebudu řešit.
Co se týče těch obleků, tak jsem dnes ještě obešla nějaké prodejny u nás a v jednom obchodě měli obleky moc hezké, ty ceny byly sice podobné těm včerejším,ale obleky to byly moc hezké. Mimochodem Pavlík včera přišel ještě s jedním návrhem,ale to se mi zdá až moc komplikované a zbytečné. Vyhledala si na netu nějaké reference o oblecíh a nějaký člověk (odborník) tam píše, že přímo u nás v ČR jsou obleky šíleně předražené a že v zahraničí se pohybují ceny oleků úplně někde jinde a spíš v nižších cenách. A že za naše ceny tam koupíš luxusní oblek, který u nás prý je těžko k sehnání. Prý ve Vídní je nějaký velký obchodňák, kde prý luxusní obek např. značky Hugo BOSS se dá koupit za 4000 EUR. Tak nevím? Ale k tomu bych moc nakloněna nebyla. Pavlíka totiž napadlo, my tám máme v plánu před Vánoci si udělat výlet na předvánoční Vídeň, že bychom se tam stavili. Ale nevím,nevím emoticon Tak doufám,že si to snad do té doby ještě rozmyslí. Jenom k vůli tomu obleku by tam jistě nemělo cenu jezdit,jen snad kdybychom tam jeli na ten výlet. Bylo by to sice možná dobrý kup, kdyby si podařilo. Bylo by to určitě zcela něco jiného - ne žádný Blažek nebo OP. Ale nadějně to nevidím emoticon Raděj bychom se měli držet asi při zemi a v reálu emoticon
29. zář 2009 v 19:59  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš